|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  828 829 [830] 831 832   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:43:55   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: chuci


ovo za stomatologa trebam i ja što prije odvesti ajšu. ali ja imam toliki strah da ne znam kako ću. muka mi bude od onog zvuka bušilice joooj


Ista sam ti takvauser posted image I bas bi mi bilo zao da taj strah prenesem i na A,najbolje je da ja i ne budem tu...meni je muka od onog "mirisa" Moram se nakaniti da ga odvedem da mu urade taj premaz,nadam se da ce imati neke fajdeuser posted image

a da li iko od vas daje one tabletice naf za zubice,neki od mojih prijatelja ih daju i kazu djeci super zubici...nisam pametna...pocy sta mama kazeuser posted image



hajte sastavite spisak pitanja pa da je pitam..tako je najbolje user posted image
misilm da je koliko se ja licno sjecam njene price, te fluor tablete nisu sada vise potrebne..ja nisam u trudnoci to pila, ni R. nista ne dajem..mislim da to sve sadrzi ova nasa dobra pitka voda sarajevska user posted image zestoke debate se vode u svijetu i na konkresima stomatologa...misljenja su podjeljena 50% - 50% vezano za taj fluor..mislim da ga moja mama ne preporucuje vise obzirom na nove tokove nauke, ali provjericu jos..uglavnom, ja ih ne koristim niti me ona napominje, a napomenula bi me sigurno da treba user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 20726
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:44:13   
bananica
ja isto zubaru idem redovno, rodica mi ima privatnu ambulantu, pa ja lijepo kod nje, jest da mi je daleko, al kako sam extra zadovoljna ne mijenjam
D je par puta kod nje bila, onako joj samo pregledavala zubice, a prvi put smo isle u Quick smile i tu su joj jednu peticu popravili, bez ikakvih problemauser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20727
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:44:45   
gvendolina
pahuljo hvala puno ,moramo i mi oticiuser posted image

bebacha cuj samo sat,brza siuser posted image ...meni je trebalo vise,ovdje se pise brzinom svjetlosti...jos malo pa ce se i ova tema prekucatiuser posted image

jao Alen je kralj,znaci toliko je voli da mu to i ne smetauser posted image ma nista skracuj mu je pomalo dok ne ostane nista za cuclanje

tiki zaboravih napisati da je i mene A neku vece pogodio slikovnicom sa tvrdim koricama,sreca potrefi me u celo pa me manje zabolilo nego tebe,ali ostala mi je ogrebotina...ja mu kazem da sam ljuta na njega ,a on me onda poce udaratiuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20728
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:44:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: chuci


ovo za stomatologa trebam i ja što prije odvesti ajšu. ali ja imam toliki strah da ne znam kako ću. muka mi bude od onog zvuka bušilice joooj


Ista sam ti takvauser posted image I bas bi mi bilo zao da taj strah prenesem i na A,najbolje je da ja i ne budem tu...meni je muka od onog "mirisa" Moram se nakaniti da ga odvedem da mu urade taj premaz,nadam se da ce imati neke fajdeuser posted image

a da li iko od vas daje one tabletice naf za zubice,neki od mojih prijatelja ih daju i kazu djeci super zubici...nisam pametna...pocy sta mama kazeuser posted image



hajte sastavite spisak pitanja pa da je pitam..tako je najbolje user posted image
misilm da je koliko se ja licno sjecam njene price, te fluor tablete nisu sada vise potrebne..ja nisam u trudnoci to pila, ni R. nista ne dajem..mislim da to sve sadrzi ova nasa dobra pitka voda sarajevska user posted image zestoke debate se vode u svijetu i na konkresima stomatologa...misljenja su podjeljena 50% - 50% vezano za taj fluor..mislim da ga moja mama ne preporucuje vise obzirom na nove tokove nauke, ali provjericu jos..uglavnom, ja ih ne koristim niti me ona napominje, a napomenula bi me sigurno da treba user posted image



ja sam svoje pitanje postavilauser posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20729
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:46:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa mogu se deformisati ako se koriste max nakon 3 godine zivota (preporučljivo je da se svega kutarišete do 2 godine ko može)...
a flašica je još gora..hem ostaju naslage mlijeka po zubima i dijete s tim zaspe neopranih zuba i Bog te veselio dobije tzv. "karijes flašice" (googlajte sta je to user posted image - oni crni zubi, crne linije preko frontalnih zuba tipične za mliječne zube!) -


a može li se isto skinuti kod stomatologa????



kakvo crno skidanje...to je već karijes!!!user posted image crno  - karijes flašice = karijes!!!!

hanady, javi se ako ti sta treba za dijete..jer doktorice su podjeljenje po skolama u vrazovoj user posted image

a vezano za cuclanje prsta, znam da mi mama prica stalno da ona primjeti i to kada joj dijete dodje na pregled..jednostavno se taj prst godinama kod djece istanji u odnosu na isti na drugoj ruci (uglavnom palac) user posted image



lutko samo ti javim kad podnesem zahtjev sa prebacivanje katona...zubaru iz kumrovac...pripadamo tvojoj mamiuser posted image
ja s eveć raspitala pošto sam h odabrala školu već...april nam je mjesec u kome trebamo već reći i pedijatru i somatologu gdje idmeo u školuuser posted image

al prvi susurte ćemo valjda stić s amamom i na nekom druženju...onaj dan u zinzibaru imah nijet al me F prepalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20730
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:46:56   
Anoniman
bananice , dosla cica na kolica kod nas padauser posted image user posted image user posted image sad  ja tebi nedam snijega da znades hehehhe vidi kak je !
Nadam se da ces brzo nac karticu .


(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 20731
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:48:14   
bebacha
Pocahontas a sta je kad se zub runiuser posted image Ajle se to desava sa dvicom i tricom.nije promjwenilo boje neko se runi gore kod desne.ja je vodila ljetos stomatolgu ona kaze samo dobro pratuser posted image nije je ni pogledala kako treba.sad cu je vodit drugom al et ti se razumijes u to.
i kakvo je misljenje tvoje mame u vezi sa cucomuser posted image koja je gornja granice za izbacivanje


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20732
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:57:48   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bebacha

Pocahontas a sta je kad se zub runiuser posted image Ajle se to desava sa dvicom i tricom.nije promjwenilo boje neko se runi gore kod desne.ja je vodila ljetos stomatolgu ona kaze samo dobro pratuser posted image nije je ni pogledala kako treba.sad cu je vodit drugom al et ti se razumijes u to.
i kakvo je misljenje tvoje mame u vezi sa cucomuser posted image koja je gornja granice za izbacivanje



hebeš me ako ti ja ovaj termin razumijem user posted image
a gornja granice za izbacivanje cuce je 2 godine, max 3


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20733
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:00:30   
Anoniman
a gornja granice za izbacivanje cuce je 2 godine, max 3
ja se ovim ne zamaram user posted image user posted image user posted image mi dudu samo koristimo kad spava kad zaspi ispadne mu iz  usta prenoci bez nje rijedak slucaj , da ju tokom noci trazi .
Preko dana nikako je u usta ne stavlja .


(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 20734
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:01:28   
pocahontas
evo je pitah za pečaćenje zuba i kaze da to svakako moze na mliječne ali kada svi izrastu i kada je dijete spremno suradjivati..
sto se tice tabletica naf- kaze sve je individualno i kako vam stomatolog na pregledu preporuci..dakle, nekome da, nekome ne...nema generalnih dijagnoza user posted image




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20735
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:03:00   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: felix

a gornja granice za izbacivanje cuce je 2 godine, max 3
ja se ovim ne zamaram user posted image user posted image user posted image mi dudu samo koristimo kad spava kad zaspi ispadne mu iz  usta prenoci bez nje rijedak slucaj , da ju tokom noci trazi .
Preko dana nikako je u usta ne stavlja .




pa bas zato sto nije ovisnik, rjesavaj se dok mozes user posted image ovako smo i mi..nije bio ovisnik da je s cuclom dok se igra..nikad, nikad! samo dok ne zaspe a to traje 10 min dnevno! ali smo je se rijesili totalno s 2 godine..mi sve po pe esu user posted image , malo nakon dojenja


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20736
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:04:00   
bebacha
znaci imamo jos malo vremena.
znala sam da neces skontat a meni mozak blokiraouser posted image user posted image
neznam kako da drugacije napisem taj terminuser posted image user posted image ko da se kvari al nije crno,nego et fali zubauser posted image al nije sa strane nego na prednjoj strani,ko da ga nesto pojelouser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20737
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:05:57   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bebacha

znaci imamo jos malo vremena.
znala sam da neces skontat a meni mozak blokiraouser posted image user posted image
neznam kako da drugacije napisem taj terminuser posted image user posted image ko da se kvari al nije crno,nego et fali zubauser posted image al nije sa strane nego na prednjoj strani,ko da ga nesto pojelouser posted image user posted image


uh, to je mislim od kamenca, mislis kao da je okrnjenuser posted image moRe li ovaj terminuser posted image user posted image ..perete li vi toj svojoj djeci zube? user posted image najbolje da ga odvedes, jer nije ok da ti dijagnozu djetetu ovako postavljam ja i moja mama (koja me btw ruži sto sam joj potparol, boji se da vam sta pogresno ne kazemuser posted image ..samo govori: reci im da se redovno javljaju svom stomatologu i postave sva ta pitanja..pa caki za savjet kako se kutarisati cucle & couser posted image user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 13.1.2012 13:10:00 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20738
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:09:49   
bebacha
Pocy pere ona zube redovno al jede malo vise slatkisauser posted image
ma ja nju planiram sljedece sedmice odvest nego pitam onako cisto informativnouser posted image user posted image
a Alen ne pere zubeuser posted image user posted image i pocinju zutituser posted image user posted image al nema sanse njemu oprat zube,il grize prst il cetkicu.
a termin je odlican,to sam se pokusavala sjetit


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20739
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:11:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

evo je pitah za pečaćenje zuba i kaze da to svakako moze na mliječne ali kada svi izrastu i kada je dijete spremno suradjivati..
sto se tice tabletica naf- kaze sve je individualno i kako vam stomatolog na pregledu preporuci..dakle, nekome da, nekome ne...nema generalnih dijagnoza user posted image





mi smo pečetili sve koji su izrasli ...kad su svi izrasli...sad čekamo sve petice i njih ćemo odjednom...
ninakad niti jedna nisu imale kvaorev ...sreća ...
tabletive naf-naf nosu nikada pile niti jedna...
higijenu zuba zaista porvode od malih nogu i ona što mene posebeno raduje one nemaju strah do zubara...one jedva čekaju da idu...
doduše do sada nosu radile popravka...ali njih je zubarka upoznala s asvim pa čak i sa brusilicom i ne boje se zvuka....

kod nas je obavezno pranje ujutro i navečer...i navečer nakon pranja nema jela i unosa ničega...

H su ispali donje jedinice i rastu novi zubići...
rastu zdravi to je najbitnije ...a ovi koje smo povadili ispali su ko biseri...

ona ima sreću da je kavlitetom zuba povukla na supruga ili pak na moju mamuuser posted image

kod farah mi je prerano doniti zaključke ali u svakom slučaju...vrlo su joj zdravi i ima ih sveuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20740
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:12:29   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bebacha

Pocy pere ona zube redovno al jede malo vise slatkisauser posted image
ma ja nju planiram sljedece sedmice odvest nego pitam onako cisto informativnouser posted image user posted image
a Alen ne pere zubeuser posted image user posted image i pocinju zutituser posted image user posted image al nema sanse njemu oprat zube,il grize prst il cetkicu.
a termin je odlican,to sam se pokusavala sjetit


vezano za stav stomatologa i slatkiša, samo ću ti reći da ja do svoje 6 godine nikad u životu nisam pojela bombon user posted image user posted image zahvalna sam svojoj mami sto mi sve to nije davala da jedem i evo sad imam zube boli glava user posted image slatkiši su zlo, zlo, zlo koliko god da pereš...kazem vam ja, otidjite kod djecijeg stomatologa, pune su im ordinacije slikovnica na temu zuba, gric i greca, pranja i sl. slatkiši su strogo prekriženi, a u prvi plan stavljena je jabuka, mlijeko i sl.


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20741
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:15:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bebacha

znaci imamo jos malo vremena.
znala sam da neces skontat a meni mozak blokiraouser posted image user posted image
neznam kako da drugacije napisem taj terminuser posted image user posted image ko da se kvari al nije crno,nego et fali zubauser posted image al nije sa strane nego na prednjoj strani,ko da ga nesto pojelouser posted image user posted image


uh, to je mislim od kamenca, mislis kao da je okrnjenuser posted image moRe li ovaj terminuser posted image user posted image ..perete li vi toj svojoj djeci zube? user posted image najbolje da ga odvedes, jer nije ok da ti dijagnozu djetetu ovako postavljam ja i moja mama (koja me btw ruži sto sam joj potparol, boji se da vam sta pogresno ne kazemuser posted image ..samo govori: reci im da se redovno javljaju svom stomatologu i postave sva ta pitanja..pa caki za savjet kako se kutarisati cucle & couser posted image user posted image


ja sam sa cucuom vrlo oprezna u smislu psihološkog stava...
naime nebih d ami opsesiju za cucom zamjeni nečim drugim...
ona je spremna d aje baci i već u dnevnom spavanju je nikako ne koristi....
navečer da...ali to je 30 minuta dok zaspe...i izbaci je...
za sada imamo samo 1 cucu...
ona je ostala sve sotale je moja F sama pobacala u kantu sa rečenicom ''ja nisma beba ja sam vurica ne treba mi cuca''
nadam se do 12. februara i ovu posljednju bacit će sama...''udaram'' na njenu psihu rečenicom ti si velika i ti si curica i cucu trebaš ostaviti jer nema je ni seka vidiš ona je velika''

cuca ni mojoj starijoj ni mlađoj nije donijela porbleme koji s etiču zuba...ali je siatin d anisma davala niti jednoj cucu da je glocaju po cijeli dan...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20742
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:30:05   
veeseelaa
ne trebamo smarati mamu od pocahontas
za sva pitanja imamo svog stomatologa


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20743
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:31:26   
bebacha
vesela niko zenu nesmera,ja sam pitali Pocy sta misli o tome jer znam da zna puno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20744
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:32:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bebacha

Pocy pere ona zube redovno al jede malo vise slatkisauser posted image
ma ja nju planiram sljedece sedmice odvest nego pitam onako cisto informativnouser posted image user posted image
a Alen ne pere zubeuser posted image user posted image i pocinju zutituser posted image user posted image al nema sanse njemu oprat zube,il grize prst il cetkicu.
a termin je odlican,to sam se pokusavala sjetit


vezano za stav stomatologa i slatkiša, samo ću ti reći da ja do svoje 6 godine nikad u životu nisam pojela bombon user posted image user posted image zahvalna sam svojoj mami sto mi sve to nije davala da jedem i evo sad imam zube boli glava user posted image slatkiši su zlo, zlo, zlo koliko god da pereš...kazem vam ja, otidjite kod djecijeg stomatologa, pune su im ordinacije slikovnica na temu zuba, gric i greca, pranja i sl. slatkiši su strogo prekriženi, a u prvi plan stavljena je jabuka, mlijeko i sl.



tako je hB ni ja ni moja malena a ni mm ne volimo nešto slatkiše


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20745
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:33:39   
veeseelaa
er nije ok da ti dijagnozu djetetu ovako postavljam ja i moja mama (koja me btw ruži sto sam joj potparol, boji se da vam sta pogresno ne kazem..samo govori: reci im da se redovno javljaju svom stomatologu i postave sva ta pitanja..pa caki za savjet kako se kutarisati cucle & co


ja to zbog ove rečenice a inače bebačo nemam pojma ni da si  il nisi šta pitala



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20746
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:38:53   
Anoniman
a Alen ne pere zubeuser posted image user posted image i pocinju zutituser posted image user posted image al nema sanse njemu oprat zube,il grize prst il cetkicu.
mi ih  do skoro nismo prali jer je gadljiv al ev par noci zajedno idemo peremo zube samo mu prednje izribam neda cetku gurat dalje dodje mu da povrati al bolje ista nego nistauser posted image operemo prednja 4 i donja  4 user posted image user posted image dosta 
mi jedemo slatko ja dajemuser posted image i davat cu . Nama su kasno zubi poceli kad smo isli stomatologu pohvalio je A zubeuser posted image da ce biti abd dugotrajni jer su poceli kasno nicati haman ce se bar na mene baciiti u zubima user posted image user posted image ako nista ...


(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 20747
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:43:06   
Lady26
Vesela ja sam bas kod tvoje curice zapazila naslage ili karijes (sta je vec) na prednjim zubicima user posted image ....

Meni Lana ne da prati zubice i ja vec lagano ludim....user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20748
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:48:35   
Anoniman
lady, mos mislit A meni da al to bude brzinski user posted image .dok ga cef nije proso tak svaku noc 

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 20749
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 13:58:09   
Hanady RR
meni je sasvim ok da pitamo pocy o nečemu kao drugom mišljenju...recimo ja sma 2 stomatologa pitala...sad je pocina mama bila treći u vezi zaštite petica...
meni ej to vrlo bitno al su mišljenja bila oprečan kod stomatologa...

sad sma rješila...dok sve petice isplivaju zašiti ćemo ih odmah jer su stalneuser posted image
hanadi surađuje sa stomatologom tako da ja nemam zaista nedoumica više u vezi sa istimuser posted image


Pocy hvala tvojoj mami a i tebiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  828 829 [830] 831 832   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  828 829 [830] 831 832   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

kosa na moru
HAHA

kako održavate kosu na moru, dugu ,ravnu???

često samo vežem (65%)

samo osušim na zraku (26%)

samo osušim fenom (9%)


Broj svih glasova: 117

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *