|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  830 831 [832] 833 834   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:28:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

moja zaova je napravila kardinalne greške pa je armana mliječen zube popravljajo prošle godine...


zar se mlijecni zubi ne popravljaju??


bananice...čitaj redom...
naravno da se popravljaju ako trebauser posted image


procitalauser posted image ja se prepadoh pa odmah da priupitam, reko sta sad djetetu uradih, moram joj plombu cupatiuser posted image
ja je nisam vodila da zastiti petice, nisam ni znala da trebauser posted image , a sestice cemo ici da se zalijuuser posted image
moja nema naslage na zubicima, niti je kad imala, hvala Bogu, al su joj obje donje petice pokvarene, jednu smo popravili, jos ima jednuuser posted image



ma gršeka mis mo petice zaštitile sa svim zubićima zajedno...
a šestice su stalne njih ćemo sada aBd dok sve isplivajuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20776
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:31:04   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa ako idete redovno zubaru reće vamuser posted image


rekao mi je sada na tel da će pokušati skinuti naslagice, al sve je do A, šta ako se uspaniči, aaaaaa joj



naravno da se neće uspaničiti...
ima mamau sa lijepim zubima koja redovno ide zubaru...djeca nas kopiraju i žele biti kao mi...
zato joj do utorka posveti s emaksimalno i rpičajte o ljepoti i važnosti zubića...
napravite kompromis za igračkom ili nečim što želi pa otiđite nakon zubara ko bude poslušna po to...

nađi na netu igrice sa zubarima i poprvaljanjem zubića ....

pripremi je...
naravno već je išla zna šta je čeka...ružno reći ''''potkupi je''''user posted image

ja uvijek kažem na kraju krajeva, bolje je da plače što joj skidaš te naslage (a to zapravo ne boli) nego da plače sto je boli zub kad se pokvari (ne daj BOze)

isto tako se ova moja parola moze primjeniti na primjeru lady26: neće da pere zube, prvo probaj fino, igra, prica bla bla, i onda na silu joj operi - bolje da plače sto joj pereš zube, nego da zajedno plačete ne daj Boze kada joj se pokvare usljed nepranja zuba!

joj jesam zaHebaTa user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20777
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:31:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas



vesela, odvedi malu kod stomatologa i posavjetuj se oko tih naslaga..mislim da je jos vrijeme, ali BOga  mi gledaj da to skinede i da ukinete to mlijeko navecer..ili bar nek opere zube nakon flasice u medjuvremenu




ili čak da joj mama nakon što popije flašicu fazom izbriše u snu koliko toliko...
sterilna gaza na prst i ruka naravno očišćena od alkosoli ilis ličnim dezinfekcionim sredstvom...

jer kada ih skinu sada ako oatnu na bočici a hoće sigurno još neki period do ukidanja...treba povesti računa da do naslaga opet ne dođeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20778
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:36:45   
bananica
mogu se zubici izbrisati i vlaznim maramicama za zubice poslije flasiceuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20779
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:39:29   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

mogu se zubici izbrisati i vlaznim maramicama za zubice poslije flasiceuser posted image


ama ljudi, perite djeci zube..pa ne znam gdje je tu problemuser posted image user posted image ovaj moj hB uvijek hoce, ali bilo je situVacija kad bas nece (nece da mu ja perem, a to se pika pod pranjem, nije pranje kad on sam perka i riba lavabo četkicomuser posted image ), otvorim mu lijepo usta, on se dere (taman fino jer su mu tada usta širom otvorena) i mahnem sve kako treba...i odmaj prestane jer ga nista ne boli, vec od huje place...ma sta me briga, glavno da su zubi dobri i čisti user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20780
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:41:25   
gvendolina
a koristi li neko one el.cetkice za zubeuser posted image imam osjecaj da bi njom bolje ocistilii, gdje ih ima kupiti za djecu...ranije sam citala da je bilo u DM-u,ali ih ja nisam uspjela naci,da li sad imauser posted image


joj ostova,evo me ko hanadyuser posted image ...moram ispravljatiuser posted image


< Poruku je uredio gvendolina -- 13.1.2012 14:42:49 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20781
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:42:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

mogu se zubici izbrisati i vlaznim maramicama za zubice poslije flasiceuser posted image


ama ljudi, perite djeci zube..pa ne znam gdje je tu problemuser posted image user posted image ovaj moj hB uvijek hoce, ali bilo je situVacija kad bas nece (nece da mu ja perem, a to se pika pod pranjem, nije pranje kad on sam perka i riba lavabo četkicomuser posted image ), otvorim mu lijepo usta, on se dere (taman fino jer su mu tada usta širom otvorena) i mahnem sve kako treba...i odmaj prestane jer ga nista ne boli, vec od huje place...ma sta me briga, glavno da su zubi dobri i čisti user posted image user posted image



pocy...ovo je bilo za u noći...mislim nećeš nakon što dijete koje ima naviku piti mlijeko noći da ga budim i vodam po haliuser posted image
a opet u tom smislu treba nešto uraditi...ipak piti litar mlijeka u toku noći...naravno d aće dovesti do naslaga...

zato meni ovaj info o postojanju maramica za zubiće je super...iako ja nisma nikada čula za iste niti ih morala koristi

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20782
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:43:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa ako idete redovno zubaru reće vamuser posted image


rekao mi je sada na tel da će pokušati skinuti naslagice, al sve je do A, šta ako se uspaniči, aaaaaa joj



naravno da se neće uspaničiti...
ima mamau sa lijepim zubima koja redovno ide zubaru...djeca nas kopiraju i žele biti kao mi...
zato joj do utorka posveti s emaksimalno i rpičajte o ljepoti i važnosti zubića...
napravite kompromis za igračkom ili nečim što želi pa otiđite nakon zubara ko bude poslušna po to...

nađi na netu igrice sa zubarima i poprvaljanjem zubića ....

pripremi je...
naravno već je išla zna šta je čeka...ružno reći ''''potkupi je''''user posted image

ja uvijek kažem na kraju krajeva, bolje je da plače što joj skidaš te naslage (a to zapravo ne boli) nego da plače sto je boli zub kad se pokvari (ne daj BOze)

isto tako se ova moja parola moze primjeniti na primjeru lady26: neće da pere zube, prvo probaj fino, igra, prica bla bla, i onda na silu joj operi - bolje da plače sto joj pereš zube, nego da zajedno plačete ne daj Boze kada joj se pokvare usljed nepranja zuba!

joj jesam zaHebaTa user posted image




joj Hanady pa ja ne idem s njom zubaru idem sama hahahha nemoj bona u ovako teškim trenuticima po zubiće moje A da si takva user posted image o zubićima pričamo stalno, kao što rekoh ona ih pere redovno, jer i ja i mm to radimo, kroz zabavu al ona to uradi sama momački, tu nema zime, jedina je od svojih vršnjaka koja u vrtiću sama opere zubiće jer se drugim pomaže i tako je postakla cijelu grupu da se osamostale po pitanju istog
Problem je očito flašica, stvaranje naslaga zbog korištenja iste itd

Ja sam zabrinuta zaista sada pravo, zubar na konsultacijama kaže da nema zime, da nije ništa alarmantno al svejedno ja želim da ona ima lijep osmijeh i sa mliječnim zubićima....
za stalne i ne brinem toliko, vjerujem da će ponukana primjerom oko sebe iste održavati i bez problema ići zubaru i tada neće valjda biti flašice user posted image al do tada brinem, pravooooo

ufffffffff


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas



vesela, odvedi malu kod stomatologa i posavjetuj se oko tih naslaga..mislim da je jos vrijeme, ali BOga  mi gledaj da to skinede i da ukinete to mlijeko navecer..ili bar nek opere zube nakon flasice u medjuvremenu




ili čak da joj mama nakon što popije flašicu fazom izbriše u snu koliko toliko...
sterilna gaza na prst i ruka naravno očišćena od alkosoli ilis ličnim dezinfekcionim sredstvom...

jer kada ih skinu sada ako oatnu na bočici a hoće sigurno još neki period do ukidanja...treba povesti računa da do naslaga opet ne dođe


pocy problem je što ona opere zube i onda uzme flašicu i zaspi s njom user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20783
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:43:46   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: gvendolina

a koristi li neko one el.cetkice za zubeuser posted image imam osjecaj da bi njom bolje ocistilii, gdje ih ima kupiti za djecu...ranije sam cital ada je bilo u DM-u,ali ih j anisam uspjela naci,da li sad imauser posted image



u principu koliko ja znam ove cektice nisu excellent rješenje za odrasle pa ni za djecu, uvijek je bolja obicna kvalitetnija cetkica (skuplje su obicno kvalitetnije)..ali Boze moj, i ovo nije lose da dijete zavoli pranje zuba,,,ja ovu nisam u zivotu koristila...mama kaze ne pere dobro, bolje pere kada ti sam trljaš u svakom slučaju user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 20784
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:44:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: gvendolina

a koristi li neko one el.cetkice za zubeuser posted image imam osjecaj da bi njom bolje ocistilii, gdje ih ima kupiti za djecu...ranije sam citala da je bilo u DM-u,ali ih ja nisam uspjela naci,da li sad imauser posted image


joj ostova,evo me ko hanadyuser posted image ...moram ispravljatiuser posted image



ja nisma nikada kupila električnu...ja svojim kupujem dječije četkice standardne samo je birno da je jedna ljubičasta a druga rozauser posted image
i mjenjamo ih svako 3 mjeseca obaveznouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 20785
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:46:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: gvendolina

a koristi li neko one el.cetkice za zubeuser posted image imam osjecaj da bi njom bolje ocistilii, gdje ih ima kupiti za djecu...ranije sam citala da je bilo u DM-u,ali ih ja nisam uspjela naci,da li sad imauser posted image


joj ostova,evo me ko hanadyuser posted image ...moram ispravljatiuser posted image



mi imamo i ovu i običnu, kupili u DM-u
kako nema? čak smo kupili i par nastavaka da se osiguramo user posted image

a opet u tom smislu treba nešto uraditi...ipak piti litar mlijeka u toku noći...naravno d aće dovesti do naslaga...


e to je naš problem user posted image pijuckanje u snu, pred spavanje, uspavljivanje s flašicom itd




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 20786
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:47:31   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

mogu se zubici izbrisati i vlaznim maramicama za zubice poslije flasiceuser posted image


ama ljudi, perite djeci zube..pa ne znam gdje je tu problemuser posted image user posted image ovaj moj hB uvijek hoce, ali bilo je situVacija kad bas nece (nece da mu ja perem, a to se pika pod pranjem, nije pranje kad on sam perka i riba lavabo četkicomuser posted image ), otvorim mu lijepo usta, on se dere (taman fino jer su mu tada usta širom otvorena) i mahnem sve kako treba...i odmaj prestane jer ga nista ne boli, vec od huje place...ma sta me briga, glavno da su zubi dobri i čisti user posted image user posted image



pocy...ovo je bilo za u noći...mislim nećeš nakon što dijete koje ima naviku piti mlijeko noći da ga budim i vodam po haliuser posted image
a opet u tom smislu treba nešto uraditi...ipak piti litar mlijeka u toku noći...naravno d aće dovesti do naslaga...

zato meni ovaj info o postojanju maramica za zubiće je super...iako ja nisma nikada čula za iste niti ih morala koristi


pa da, upravu si...ja nisam imala ovih problema..ili jesam dok je dojio u noci, a to je isto..ali tada nisam razmisljala o tome..odmah pranje zuba ujutro .mada, i ovo je kasno jer se glavno raspadanje dogadja u roku od 20 min od jela/pića i glavni procesi štetni po zube se odvijaju u ovom intervalu..dakle, ako ne operes zube u roku od 20 min nakon jela, ne moras ih ni prati do slijedećeg user posted image zato ja nosam četkicu u tašni i perem zube na poslu...svi su me čudno gledali, ali boli me brižnost user posted image sad vise ni ne govorim nikome da ih perem...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20787
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:48:39   
Hanady RR
vesela...ukidaj to pijuckanje u snu...
starno je bepostrebno...bar ja mislim...iz svoga ličnoga iskustav


a evo ova info do bananice za postojenje maramica vlažnih za brisanje zubića je super info...potraži te maramice pa u ovom periodu do izbacivanja bočice očisti joj u snu

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20788
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:50:07   
Rabi
Rabi, mliječni zubi iako otpadaju su vrlo važni, jer što su duže na svom mjestu i što su zdraviji prave dobre temelje za trajne zube. Moja mlađa seka je ratno čeljade i zbog nedostatka kalcija i previše šećera rano su joj otpali mliječni pa sad iako su zdravi ovi trajni zubi su joj ''s' brda- s' dola''.


naravskiuser posted image vazni jesu i treba ih cuvati....
ali kako dijete koje ne zeli da pere..tj. gadi mu se...natjerati da pere, a hoce da povratiuser posted image
mislim, treba biti dobar primjer djetetu i sam redovno prati...kako bi i dijete stvorilo naviku pranja zuba...hajde djetetu drobi treba prati redovno, a da ih mi ne peremo redovnouser posted image
a vidim da se neke pretjerano opteretise sto nisu ovo ili ono, a neke vec jesu uradile kod svoje djecice...
zato rekoh da se ne sikiraju pretjerano, jer je priroda sve savrseno uredila user posted image
I ja se uvijek trudim da mu ih ja trljam i perem jer kontam da ih in nece dovoljno dobro opratiuser posted image
mislim da grijesim , i da ga trebam pustiti da on to sam odradi i vremenom se usteli gledajuci nas odrasleuser posted image
za sve to su tu tih 5-6 godina...kojih imamo fore da ih ustelimo i stvorimo naviku da nove zubice cuvaju jer su za vaazdauser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20789
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:50:55   
veeseelaa
zato ja nosam četkicu u tašni i perem zube na poslu...svi su me čudno gledali, ali boli me brižnost user posted image sad vise ni ne govorim nikome da ih perem...user posted image


hahah ja mislila da ja ovo jedina radim hahaha
do duše ima dana kad preskočim oprati zube na poslu user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20790
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:51:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

vesela...ukidaj to pijuckanje u snu...
starno je bepostrebno...bar ja mislim...iz svoga ličnoga iskustav


a evo ova info do bananice za postojenje maramica vlažnih za brisanje zubića je super info...potraži te maramice pa u ovom periodu do izbacivanja bočice očisti joj u snu


hoću
bananice gdje ima kupiti te maramice? i kak se tačno zovu?
nikad nisam čula za to


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20791
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:53:20   
gvendolina
e hvala pocy znaci ipak se rucno bolje opere,bila sam u zabludiuser posted image ...a trebalo mi j estrucno misljenjeuser posted image

ma ja kad sam ih trazila u DM-u ne bi ih,ali eto ocigledno nam i nisu potrebne...vesela najvaznije je nama ukinuti flasicu ili dati im da piju mlijeko ranije,oprati zubice pa onda na spavanjacuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20792
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:53:22   
bananica
http://www.nemus.hr/maramice-za-zubice.html

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20793
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:55:15   
pocahontas
uglavnom Rabi, priroda je uredila da imamo mliječne zube i citavu granu nauke zvanu pedodoncija..ipak je bitno...hajmo onda djeci sve mlijecne zube zapustiti pa nek se pokvare i povadimo ih..sta ce do skole..kako će pričati, razvija im se govor, kako će žvakati...a sto rece gvendi ili iman mlijecni su jako bitna predispozicija za stalne..itekako uticu na iste!
a da ne pricam  da od karioznog zuba mogu oboliti i drugi ljudski organi poput srca, jetre, pluca i sl..progooglajte malo ili pitajte stomatologa...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 20794
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:55:17   
Rabi
ne daj ti Boze ovo vise da ponovis molim te user posted image da su bezveze, ne bih ih bog dao, tu su da služe djeci do određenog perioda života kako bi žvakali i pričali i sl. a na kraju, da su tako nebitni ne bi postojala citava grana nauke i specijalizacija nakon zavrsenog stomatoloskog fakulteta na temu djecija stomatologija ili ti ga pedododncija user posted image dakle, JAKO SU BITNI! JAKO!


user posted image user posted image user posted image
sta vam jeuser posted image
pocy, ja ovo nisam kazalauser posted image
da mislim ovako sigurno bi do sad bila krezavauser posted image


< Poruku je uredio Rabi -- 13.1.2012 14:57:23 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20795
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:56:54   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Rabi

ne daj ti Boze ovo vise da ponovis molim te user posted image da su bezveze, ne bih ih bog dao, tu su da služe djeci do određenog perioda života kako bi žvakali i pričali i sl. a na kraju, da su tako nebitni ne bi postojala citava grana nauke i specijalizacija nakon zavrsenog stomatoloskog fakulteta na temu djecija stomatologija ili ti ga pedododncija user posted image dakle, JAKO SU BITNI! JAKO!


user posted image user posted image user posted image
sta vam jeuser posted image
pocy, ja ovo nisam kazalauser posted image



ma hajd Boga ti, jesi nešto slično na tu temu user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 20796
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 14:58:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mislim da je vakat da pređemo na temu za isto
http://www.ringeraja.ba/forum/m_395446/mpage_2/tm.htm

šteta je da dobar dio korisnih savjeta ostane na chat temiuser posted image




ponavljam se al moram...

večeras ću dobar dio postova prenijeti sa ove teme na posjoćeu...hajmo razlaz da ne bude žik-žikuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20797
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 15:00:41   
megi
vesela kod kojeg stomatologa na Vojnickom vodis Ajsu

i ja bih da nekad odvedem Adnu, i mi jos pijemo mlijeko navecer iz flasice,

peremo zubice bez problema, prvo joj mi operemo pa malo ona sama

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20798
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 15:04:35   
bebacha
ko nije gledao obavezno pogledat.bem ti rasplaka se ko djete

http://www.youtube.com/watch?v=9FLFN4JJK0E


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 20799
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 15:06:10   
bebacha
vidjela sam tekst u Avazu,nasu vVisnju,preslatku kittyuser posted image ,Lady i Ladyuser posted image user posted image
Hanady vjerovatno znas al et,ima i tekst o tvoj sekiuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  830 831 [832] 833 834   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  830 831 [832] 833 834   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Uvođenje čvrste hrane
VVVV

Prema vašem iskustvu, sa uvođenjem čvrste hrane treba početi:

što pre (55%)

što kasnije (45%)


Broj svih glasova: 44

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *