|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  786 787 [788] 789 790   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 22:27:00   
Lady26
Ma moram obracati paznju, pa nece mokra na spavanje user posted image , mah znam da od zuba se vise znoje nego inace pa zato...
Jesam je samo pipala, odokativno i odpipativno - nema....user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 19676
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 22:28:26   
Lady26
Da je skakala pa bih rekla, nego sjedila na stolici i gledala crtani, ja krenula da je spremam za krevet ona sva mokra...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19677
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 22:30:49   
Anoniman
lady26 da ti se malo pohvalimuser posted image user posted image noja rucala graha nije nesto puno al jela je i mesa i kiselih krastavaca i lukauser posted image user posted image
veceras u set_nji pojela 4 kifliceuser posted image popila 200ml mlijeka i zaspala k''o kladauser posted image ja samuser posted image user posted image

< Poruku je uredio noa -- 10.1.2012 22:31:03 >

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 19678
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 22:34:06   
Lady26
Bravooooo Noa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19679
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 22:36:16   
Apotekarka
Neka,neka za nas nitko nije pitaouser posted image user posted image user posted image
Antonio je na zinatu od cetvrtka,a do nedjelje navecer imao temp.u vecernjim satima nije strasno 37-37,5 ali opet kaslje zrelo cak ponekad i povrati a 100 put dobije nadrazaj da povrati pa nista,najvise me brine sto je jos promukao manje ali jest....i da zbog antibiotik opet odbija jesti a tamam se bio fino nalotzio da jede sve i svasta bez nutkjanjauser posted image ,i previse se vezao za mm kako on na odmoru hm....khm....
Ja sto da kazem jedna mi zlijezda iza uha otekla i boli me a i sinusi me muce....osjecam se iscrpleno na poslu sam se preopterezila i psihicki i fizicki a i ova mevzlijezda sikirauser posted image eto...
Kao ste svi vi,tajra neku nesrecu mm imao ma nek je on zi i zdrav
Dadada se sprema za  koncert



_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19680
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 22:44:36   
Anoniman
Al ste se danas rastorokale, a sve bez mene najvece mahaluseuser posted image

kod nas haoticno stanje, svi bolesni u kuci, kisemo, kasljemo, slinimo, neki promukli, neki sa temp itd. Moracu i ja ovaj hepek naruciti obavezno user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 19681
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:00:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

lady26 da ti se malo pohvalimuser posted image user posted image noja rucala graha nije nesto puno al jela je i mesa i kiselih krastavaca i lukauser posted image user posted image
veceras u set_nji pojela 4 kifliceuser posted image popila 200ml mlijeka i zaspala k''o kladauser posted image ja samuser posted image user posted image
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ja evo u glavu kucamuser posted image user posted image ....ne ureklo seuser posted image user posted image user posted image
sta si joj uradilauser posted image user posted image user posted image posalji i meni togauser posted image sta god da je

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19682
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:01:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Neka,neka za nas nitko nije pitaouser posted image user posted image user posted image
Antonio je na zinatu od cetvrtka,a do nedjelje navecer imao temp.u vecernjim satima nije strasno 37-37,5 ali opet kaslje zrelo cak ponekad i povrati a 100 put dobije nadrazaj da povrati pa nista,najvise me brine sto je jos promukao manje ali jest....i da zbog antibiotik opet odbija jesti a tamam se bio fino nalotzio da jede sve i svasta bez nutkjanjauser posted image ,i previse se vezao za mm kako on na odmoru hm....khm....
Ja sto da kazem jedna mi zlijezda iza uha otekla i boli me a i sinusi me muce....osjecam se iscrpleno na poslu sam se preopterezila i psihicki i fizicki a i ova mevzlijezda sikirauser posted image eto...
Kao ste svi vi,tajra neku nesrecu mm imao ma nek je on zi i zdrav
Dadada se sprema za  koncert


bice boljeuser posted image
jest da mi nije jasno koji ce mu klinac ant....al haj...odlucila sam sutiti...dovoljno sam drobilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 19683
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:05:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

lady26 da ti se malo pohvalimuser posted image user posted image noja rucala graha nije nesto puno al jela je i mesa i kiselih krastavaca i lukauser posted image user posted image
veceras u set__nji pojela 4 kifliceuser posted image popila 200ml mlijeka i zaspala k''''o kladauser posted image ja samuser posted image user posted image
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ja evo u glavu kucamuser posted image user posted image ....ne ureklo seuser posted image user posted image user posted image
sta si joj uradilauser posted image user posted image user posted image posalji i meni togauser posted image sta god da je





rekla joj da cu pobjeci sa onim cikom sa skypauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio noa -- 10.1.2012 23:15:32 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19684
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:08:43   
Anoniman
Noa oplakah ženo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19685
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:10:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Noa oplakah ženo user posted image user posted image user posted image



e sad neka ti dadada kaze ko je ciko i kako mi unistava brakuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19686
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:15:25   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Noa oplakah ženo user posted image user posted image user posted image



e sad neka ti dadada kaze ko je ciko i kako mi unistava brakuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19687
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:17:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

lady26 da ti se malo pohvalimuser posted image user posted image noja rucala graha nije nesto puno al jela je i mesa i kiselih krastavaca i lukauser posted image user posted image
veceras u set__nji pojela 4 kifliceuser posted image popila 200ml mlijeka i zaspala k''''o kladauser posted image ja samuser posted image user posted image
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ja evo u glavu kucamuser posted image user posted image ....ne ureklo seuser posted image user posted image user posted image
sta si joj uradilauser posted image user posted image user posted image posalji i meni togauser posted image sta god da je





rekla joj da cu pobjeci sa onim cikom sa skypauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
nisi normalnaaaaauser posted image user posted image user posted image

doslo mi je danas da ti malo "zakuham"user posted image user posted image user posted image
ono...tipa...je li ti on tu
jesi sama
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19688
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:18:39   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image ma znam ja da si ti spremna na to..zato sam kupila sexy veš da se vadim ako zatrebauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19689
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:20:50   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image ma znam ja da si ti spremna na to..zato sam kupila sexy veš da se vadim ako zatrebauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


gdje si kupila, ima li na snizenju, i meni bi mogao ovih dana zatrebatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19690
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:23:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image ma znam ja da si ti spremna na to..zato sam kupila sexy veš da se vadim ako zatrebauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


gdje si kupila, ima li na snizenju, i meni bi mogao ovih dana zatrebatiuser posted image user posted image user posted image user posted image




kod Kineza user posted image user posted image user posted image znas da je kod njih to naj sexijeuser posted image user posted image user posted image a imaju moj br grudnjaka 0user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 19691
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:23:12   
Anoniman
Mislim da bi moje dijete pojelo ako bih joj obecala da cu otici sa cikomuser posted image , a ne da necu oticiuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 19692
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:24:43   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image ma znam ja da si ti spremna na to..zato sam kupila sexy veš da se vadim ako zatrebauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


gdje si kupila, ima li na snizenju, i meni bi mogao ovih dana zatrebatiuser posted image user posted image user posted image user posted image




kod Kineza user posted image user posted image user posted image znas da je kod njih to naj sexijeuser posted image user posted image user posted image a imaju moj br grudnjaka 0user posted image user posted image user posted image



kinezi su zakonuser posted image   nego da ti meni posaljes postom ako zapne, da se dzaba ne bacam u trosakuser posted image user posted image user posted image uguram se ja nekakouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19693
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:25:21   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mislim da bi moje dijete pojelo ako bih joj obecala da cu otici sa cikomuser posted image , a ne da necu oticiuser posted image


sta bi tatauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19694
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:26:24   
Anoniman
otisao na skype da kaze drugoj teti da dodjeuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 19695
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:27:19   
Anoniman
bananice nema problemauser posted image user posted image user posted image crveni je pa se pravi kao da je Nova Godinauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 19696
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:29:00   
bananica
taman odgovara, da mi donese srecuuser posted image user posted image znas i ti boju izabratiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19697
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:29:02   
Anoniman
hej hajd razgulite na temu o donjem rublju eno Galicija otvorila ovo je tema o djeci ...oduzimate mi prostoruser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19698
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:29:29   
bananica
IZVORNA PORUKA: Breskva

hej hajd razgulite na temu o donjem rublju eno Galicija otvorila ovo je tema o djeci ...oduzimate mi prostoruser posted image



sad bih ti ja nesto rekla, al ne smijemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19699
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 23:30:11   
Anoniman
slobodno bananice izdržo je memo i goreuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 19700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  786 787 [788] 789 790   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  786 787 [788] 789 790   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *