|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  785 786 [787] 788 789   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 16:22:58   
Lady26
Lana kaze : gladna sam, daj mi hljeba user posted image
Ne daj Boze sta drugi da trazi, osim supe, to ce uvijek pojesti...zato pravim sve u vidu corbica user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19651
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 16:28:20   
*pcelica*
Kod mene Atija jede skoro sve i stalno je gladna, ali zato Ajla od kako se rodila moras moliti da jede. Na prste jedne ruke mogu izbrojati sta voli i sta jede i sve se svodi na tih par jela Povrce da je nenatjeram nikad nebi pojela.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19652
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 18:57:00   
mama2009
hello,

efo malo i mene, Tajra samo neka se nikome nista nije desilo, a auto ma popravit ce se....

vidim danas smo svi radoznali ma sarnite i meni ko je ta tajanstvena zena user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo imali provalu danas u vrticu, obukla sam jaknu D ...i jaknica je super...ako uspijem obucem ponovo D pa da vidite i idemo nas dvije ona govori sama Dena..
u susret dolaze nam djecak i tata, srecemo se na vratima vrtica djecak (cca 3) kaze "tata vidi deda mraz" misleci na moju D
i njegov tata i ja smo se valjali od smijeha...

kad mi u DZ na kontroli opet ce neka zena jao vidi je ista deda mrazuser posted image user posted image user posted image user posted image

mozda vama nije smijesno al ja sam se bas bas ismijala moram vam slikat pa da to vidite user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 19653
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 19:00:20   
Amani12
Drustvo nase malo i veliko!
Kako ste nam svi redom?
Nadam se da ima sto manje bolesnih,da ste nam svi dobro,zdravo,veseli i nasmijani.
Jedva cekam da se opet pocnem redovno javljati,bas nam falite.
Mi smo dobro,popravljamo djecaku imunitet,odgodili smo malo polazak u vrtic...

Ljubimo vas sve mnogo user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 19654
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 19:04:46   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: salmy

Pocy nemam pojma sta im je,moj isto tako tersa bez razloga,baca se po podu...sve mora biti kako on hoce.Uzmem u obzir da su zubici,ali nekad kontam da je bezobrazluk.Kako je stariji sve je gori.Planiram ga opet upisati u vrtic,ima toliko energije u sebi da je nema gdje isfurati.Isto zuca po stanu,bez obzira sto svaki dan idemo vani,on je neumoram


on nije bio bas tako grozan do neki dan...od neki dan doslovno po cijeli dan tersa, na svako naše normalno NE on kmeeee...dernja, vristi kada ga krene, pa i bacanje po podu kada vidi da ga bas ignorisemo ili to nesto neodobravamo...katastrofa..počeo da je priča kako će na svaku malu bebu vrištati, baciti u kantu, "pegaziti", baciti bombu, pitoljem upiskati (pištoljem uprskatiuser posted image - jer ne zna da se iz pistolja zapravo puca user posted image ), nabiti nogom i šakom....o Boze...ne daj ti Boze da sam trudna i da mu sad moram objasnjavati da ce dobiti brata ili sestru malu bebu.a od neki dan to isto priča za tetu...da će i nju "pegaziti autom", puknut šakom i nogom...user posted image user posted image user posted image užass.reko pa bolan sto jadnu tetu sta ti je uradila, kaze nije nista, Jaho(Rafo) je višto na tetu i udaio je kockom u nos..i stvarno zena ima modricu na nosu..ali skontao je to da vise ne smije...user posted image kao da slabije od sebe (a to su teta i bebeuser posted image ) ima poriv da zgazi nogama user posted image sto li Bozeuser posted image




pitaj tetu jel se djeca ispred zgrade tako ponasaju pa mozda ih imitira...


on nije praktično agresivan, vec samo laje user posted image ..ma ovo je od prije par dana ovakvo ponasanje,,,nije ni bio vani s djecom jer je bio bolestan..danas evo vidim vec daj bolje.mora da ga je luda uhvatila od slina i kaslja ili mozda od sirupa za kasalj koji u sebi ima par procenata alkohola user posted image
i da visnja ne brini, jedino vas troje voli...nikog drugog ne voli user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19655
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 19:11:34   
Anoniman
Dobarveceuser posted image
opet ste se raspisale da bog sacuvauser posted image

tajra...nadam se da je sve ok

a sad cu polako da iscitavamuser posted image

ja sretna...kupila karte za glenn miller orkestar...pa sam sva ko ovi sloniciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 19656
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 19:23:40   
tekja
Gleda V. crtic na tvsa, toliko glasno da se dozivamo...i ja smanjim, kad V. : Mama, ne vidim vise Boga (mislio je da ne cuje vise Bouser posted image )

Tajra, je l' sve ok sa TM i autom? Je l' sutra putujes?

Amaniuser posted image ..ljubimo drugauser posted image

Zaho, sretan put kuciuser posted image

Sto ovo nema Emice nekoliko danauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19657
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 19:44:20   
Leena
Večer, drage moje!

Ja sam mrtva umorna, a Esma opet ima malo ture... Nadam se da neće biti visoka noćas, sinoć je bila ok...
Nemam koncetracije za čitanje, hoce mi neko ukratko napisati sta se desavalo ovdje danasuser posted image .
Ako niko nece, pitat ću ja svoju jetrvicuuser posted image (Iman, je l' se tako kaže ili sam lupila?user posted image )

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 19658
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 19:48:43   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: salmy

Pocy nemam pojma sta im je,moj isto tako tersa bez razloga,baca se po podu...sve mora biti kako on hoce.Uzmem u obzir da su zubici,ali nekad kontam da je bezobrazluk.Kako je stariji sve je gori.Planiram ga opet upisati u vrtic,ima toliko energije u sebi da je nema gdje isfurati.Isto zuca po stanu,bez obzira sto svaki dan idemo vani,on je neumoram


on nije bio bas tako grozan do neki dan...od neki dan doslovno po cijeli dan tersa, na svako naše normalno NE on kmeeee...dernja, vristi kada ga krene, pa i bacanje po podu kada vidi da ga bas ignorisemo ili to nesto neodobravamo...katastrofa..počeo da je priča kako će na svaku malu bebu vrištati, baciti u kantu, "pegaziti", baciti bombu, pitoljem upiskati (pištoljem uprskatiuser posted image - jer ne zna da se iz pistolja zapravo puca user posted image ), nabiti nogom i šakom....o Boze...ne daj ti Boze da sam trudna i da mu sad moram objasnjavati da ce dobiti brata ili sestru malu bebu.a od neki dan to isto priča za tetu...da će i nju "pegaziti autom", puknut šakom i nogom...user posted image user posted image user posted image užass.reko pa bolan sto jadnu tetu sta ti je uradila, kaze nije nista, Jaho(Rafo) je višto na tetu i udaio je kockom u nos..i stvarno zena ima modricu na nosu..ali skontao je to da vise ne smije...user posted image kao da slabije od sebe (a to su teta i bebeuser posted image ) ima poriv da zgazi nogama user posted image sto li Bozeuser posted image




pitaj tetu jel se djeca ispred zgrade tako ponasaju pa mozda ih imitira...


on nije praktično agresivan, vec samo laje user posted image ..ma ovo je od prije par dana ovakvo ponasanje,,,nije ni bio vani s djecom jer je bio bolestan..danas evo vidim vec daj bolje.mora da ga je luda uhvatila od slina i kaslja ili mozda od sirupa za kasalj koji u sebi ima par procenata alkohola user posted image
i da visnja ne brini, jedino vas troje voli...nikog drugog ne voli user posted image




ljubi ga amidzinica user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19659
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 20:02:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 19660
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 20:09:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 19661
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 20:10:16   
Leena
Šta sam ja ovdje CIA

Jašta si nego pogodila...još umanjenica...ulizuješ mi se opasno za info ljubim te tako pametnu
Nadam se da Esmičak neće imati turicu večeras...možda su i kod vas zubi.


Mi sad s druženja s sveki i rodicom...cure se se takmičile koja će pojesti više pite od sira i jogurta ...red svađe, pa tuče, pa maženja i evo nas kući


Ništa od ulizivanja, nikakve škakljive informacije nisam dobila, pihuser posted image
Mogu misliti kako su slatke rodice, a tako isto i E i D, vidjela si, maženja još najmanje tu imauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19662
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 20:17:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 19663
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 20:49:07   
R&T@
Evo nas...

Mm kuci...bole ga prsa od udara u volan (A ja budala kad kazem da se vezeuser posted image )...ali sve su mu snimili i pregledali u Hitnoj...nema lomova, hB...

Auto je slupano, ali je i bilo kanta tako da ne zalimo... bit cemo koju godinu (user posted image ) djaci pjesaci...

Nasa velika sreca u nesreci je da one nisu bile u autu, hvala Bogu dragom...user posted image


Zamalo da odlucim ostati, jer se R. probudila s nekim cudnim flekama po licuuser posted image , ali nestadose...
Tako da sam se pozdravila s djecomuser posted image  (nesto mi "kuhalo" u stomaku, mrvice mamine drage)

i evo sjedim pred ormarom i mislim kako je vrijeme da pocnem puniti koferuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19664
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 20:51:08   
ladyblue RR
dobro veče...

cura okupana, spava a mama sjela da jede steljuuser posted image

tajra, je li sve ok? nadam se da nije ni šteta na autu velika.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19665
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 21:19:20   
Anoniman
sjoj kako sam se sad iznervirala
brojim
ukljucila sam zeeeeeeeeeeen...samo ne znam hocel mi ovaj put ipak para kroz usi krenutiuser posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 19666
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 21:42:02   
esmina i bebina mam
IZVORNA PORUKA: dadada



ja sretna...kupila karte za glenn miller orkestar...pa sam sva ko ovi sloniciuser posted image user posted image user posted image



gdje ...kad ...koliko


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19667
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 21:43:36   
mama2009
moj deda mraz spava ja cekam da mm napravi kafu da malo prodisem
sutra mi doazi direktor, nadam se da ce mi odobriti godisnji slijedece sedmice, mislila sam malo dijete izvesti na planinu (selo)


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19668
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 21:44:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

sjoj kako sam se sad iznervirala
brojim
ukljucila sam zeeeeeeeeeeen...samo ne znam hocel mi ovaj put ipak para kroz usi krenutiuser posted image user posted image


nabavit ću ja tebi hepekuser posted image ...hepek-budućnostuser posted image ...evo ga na piku
http://www.pik.ba/artikal/2236731/hepek/

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19669
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 21:56:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: dadada

sjoj kako sam se sad iznervirala
brojim
ukljucila sam zeeeeeeeeeeen...samo ne znam hocel mi ovaj put ipak para kroz usi krenutiuser posted image user posted image


nabavit ću ja tebi hepekuser posted image ...hepek-budućnostuser posted image ...evo ga na piku
http://www.pik.ba/artikal/2236731/hepek/

e ovo mi je trebalo...hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image

problem rjesen...hvala bogu...a vec sam htjela temu ko anonimna postavitiuser posted image user posted image user posted image

esmina i bebina mam...BKC 17.01 u 20h...karata jos jako malo ima...barem ovih "gradjanskih" po 23 kmuser posted image ...a imas onih VIP za 45 i vise

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19670
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 22:05:06   
salmy
Je li normalno da djete jede po 3-4 kivija dnevno? pocela sam da ga krijem,on je lud za njimuser posted image  Cini mi se zivio bi od njega,sad pojeo 2,i skoro pola narauser posted image nista mi nije jasno

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 19671
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 22:10:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Je li normalno da djete jede po 3-4 kivija dnevno? pocela sam da ga krijem,on je lud za njimuser posted image  Cini mi se zivio bi od njega,sad pojeo 2,i skoro pola narauser posted image nista mi nije jasno
za kivi...nekad neko rece da ne treba pretjerivati...razlog tacan ne znam...sto se nara tice...mislim da nema razloga zasto ga sprecavati...dapace...obje vocke su pune vitamina c...a organizam ga izbacuje...tako da ga mozes uzimati u neogranicenim kolicinamauser posted image ...pusti dijete da jedeuser posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 19672
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 22:14:24   
Lady26
Vece, samo kratko dok se mm i braco nisu vratili, otisli u nabavku "gluposti" user posted image

Lana mi je uzasno nervozna, malo joj curi nosic i kao da je zacepljen...nisam sigurna...
E da, komplet joj kosa mokra, znaci nije se malo oznojila nego joj bas mokra kosa, susila joj fenom...Mozda zbog ove dvije 5 sto izlaze? Fino su obje provirile, nisu jos cijele izrasle ali ja sam mislila da je to gotovo cim provire
... user posted image - k'o da su joj prvi zubici pa ne znam user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19673
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 22:14:30   
rose
za nar sam cula da zatvara pa s narom ne treba prethjerivati...mozda je bolje cijediti sok?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19674
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 22:23:13   
ladyblue RR
Lady, i moja se zna tako oznojiti ali ja na to pretjerano ne obraćam pažnju. jesi li joj provjeravala temperaturu?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 19675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  785 786 [787] 788 789   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  785 786 [787] 788 789   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *