|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  754 755 [756] 757 758   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 21:44:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marijanna

Nikola je veceras imao pred spavanje epizodu plakanja za igrackama,tocnije za nekakvom kutijom na navijanje koja užasno glasno svira,pustila sam ga pola sata kontala prestat ce i onda mu je uzela,plakao je strasno i jedva nekako zaspao.. ja sam kriva sto sam mu uopce pustila da je nosi u krevetic..
joj mrzim kad zaspe uplakan i sad se fuj osjecamuser posted image






user posted image user posted image user posted image sta mi zeta sekirasuser posted image i onda se pitaj sto ce vise dolazit kod mene nego kod tebeuser posted image user posted image user posted image
bježi tamo ti se tu jedeš a on vec zaboravio da i ima tu igrackuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18876
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 21:44:44   
Anoniman
znam da place bezveze i da mu nista ne fali al svejedno mrzim njegove suzeuser posted image Tajrauser posted image
Noa ma nitko mene ne nasmije ko tiuser posted image user posted image zovi vise na tu kavuuser posted image



< Poruku je uredio marijanna -- 8.1.2012 21:46:00 >

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 18877
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 21:50:06   
R&T@
IZVORNA PORUKA: noa

i onda se pitaj sto ce vise dolazit kod mene nego kod tebeuser posted image user posted image user posted image



Samo se ti nadaj...
Privuci ce njih oboje "svekrvina" kuhinjauser posted image ...
a i ti ces se "prislepati"user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18878
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 21:54:54   
rose
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: rose

pozz zene...ja veceras razbih toplomjer...drzala S i ne spustim ga dobro na sto i trehne na parket...usisalaa sam temeljito a samo se nadam da nije puno ostalo u cilimu koji je pored user posted image




jel ti se rasula živauser posted image ja sam prvi put kupila mokrom krpom i to je bila nemoguca misijauser posted image poslije sam procitala da se živa kupi alu folijom i ovo je ucinkovitouser posted image



kako se kupi alu folijom?

ma ja sam prvo usisala...nastimala plavo svjetlo na mobu pa posvjetlila i usisavala gdje god sam vidjela...i onda prebrisala mokrom krpom


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18879
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 21:55:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: noa

i onda se pitaj sto ce vise dolazit kod mene nego kod tebeuser posted image user posted image user posted image



Samo se ti nadaj...
Privuci ce njih oboje "svekrvina" kuhinjauser posted image ...
a i ti ces se "prislepati"user posted image

tako je Tajra al pustam je nek živi u zabludi  user posted image user posted image


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 18880
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 21:55:54   
rose
IZVORNA PORUKA: Leena

Rose, ne sekiraj se, od moje prijateljice je kcerka, kada je imala 3 godine, odgrizla vrh toplomjera i zena k''o bez glave otrčala u hitnu, tamo joj rekli da se odavno ne prave vise toplomjeri sa pravom zivom, tako da nista maloj nije bilo, sad joj je 11 godinauser posted image


hajd i to je dobro znati ...sjecam se kad smo brat i ja ko djeca razbili toplomjer..bilo zive ko u prici...ovo sad nesto malo bilo user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 18881
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 21:56:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: noa

i onda se pitaj sto ce vise dolazit kod mene nego kod tebeuser posted image user posted image user posted image



Samo se ti nadaj...
Privuci ce njih oboje "svekrvina" kuhinjauser posted image ...
a i ti ces se "prislepati"user posted image




user posted image user posted image user posted image ma ja sam bolja kuharica od marijanneuser posted image user posted image user posted image samo ja ne mećem slikeuser posted image user posted image user posted image
a tajra ne smijem dušu da grijesim pazi mi Nou ko prava ''moderna'' svekrvauser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 18882
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 21:56:54   
rose
IZVORNA PORUKA: dadada

tajra...hvalauser posted image
kiflice su gotove...nisu kao od hanady...za prvi put su superuser posted image
rose...ako je sa zivo...ona ti bude u par kuglica...tako da mozes skontati...i nama se jednom desilo...nije mi  bilo svejedno



ma bilo ih je sigurno 50 milimetarskih...ni jednu vecu kuglicu nisam vidjela


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18883
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 21:57:51   
rose
IZVORNA PORUKA: dadada

koliko ja znam...ovi topl. standardni...sa sivom tekucinom su sa zivom...a one zahebancije za bebe...kao npr. toplomjeri za vodu...one imaju neku tekucinu u boji...


meni se cini da su nekad postojali i alkoholni toplomjeri?


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18884
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 21:59:45   
Anoniman
rose uzmes komad alu folije i kupis jer živa bjezi,ja sam tako mokrom krpom pa bacala u wc šolju da bi me kasnije ''prosvijetlili'' da sam sigurno progorila cijev a ruku na srce od tad mi wc ima neki cudan miris kad je vani jugouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18885
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:00:08   
rose
IZVORNA PORUKA: Leena

Veze nemam, valjda postoje neki drugi spojevi koji imaju istu funkcijuuser posted image ... U svakom slucaju, ako se bojiš da je prava živa, izrači prostoriju, jer su kod živa najopasnija isparenja


odmah sam mm angazovala da netu vidi nesto o tome i tako mi je i rekao...pa sam otvorila balkonska vrata nekih 20-ak min...to je razbijeno metar od balkonskih vrata...tu mi je komp...sjedila i mjerila S turu a ona gledala u komp i igrala se kutijicom...i pogledam, da spustim ispade mi user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 18886
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:00:14   
bebacha
dobro vece.
ja danas u poslu pa se ne javi.mom dragom muzu divan dan,puni 30user posted image user posted image  

nego moram napisat nesto a znam da ce me Tajra razumijetuser posted image
Alen stalno udara Ajlu,cupa je,gura,a ona samo place,nece da mu vratit.sad sam je posla i nagovaratuser posted image
sinoc je gurno toliko jako da je udarala glavom od zida,bas je puno udarila i plakala.ja njege pitam sto si udario seku a on samo govori "nisam,nisam"user posted image i muz malo povidi ton na njega a on ko veliki u Ajlu pokaza prstom i govori "ti si"user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 18887
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:01:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image ma ja sam bolja kuharica od marijanneuser posted image user posted image user posted image samo ja ne mećem slikeuser posted image user posted image user posted image
a tajra ne smijem dušu da grijesim pazi mi Nou ko prava ''moderna'' svekrvauser posted image



ne pika ti se tvrdnja bez dokazauser posted image user posted image user posted image
nego ja pitam kad ce kava ti nistauser posted image ccc,sutra??


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18888
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:02:54   
Anoniman
marijanna moze sutrauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18889
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:03:04   
rose
IZVORNA PORUKA: noa

rose uzmes komad alu folije i kupis jer živa bjezi,ja sam tako mokrom krpom pa bacala u wc šolju da bi me kasnije ''prosvijetlili'' da sam sigurno progorila cijev a ruku na srce od tad mi wc ima neki cudan miris kad je vani jugouser posted image


ne mogu da vjerujem da tako male kuglice mogu napraviti toliko sr... user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18890
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:06:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: noa

rose uzmes komad alu folije i kupis jer živa bjezi,ja sam tako mokrom krpom pa bacala u wc šolju da bi me kasnije ''prosvijetlili'' da sam sigurno progorila cijev a ruku na srce od tad mi wc ima neki cudan miris kad je vani jugouser posted image


ne mogu da vjerujem da tako male kuglice mogu napraviti toliko sr... user posted image




mogu,mogu user posted image posto živa ima da se kupi a skupa je ljudi koji imaju septicke jame kupuju ove toplomjere razbiju i ubacuju unutra jer ziva pravi kao neke kanaliće i onda im se ne zaceplja septicka...

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 18891
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:09:35   
R&T@
E, moja bebacha, znamuser posted image
nazalost znam...

I jos se s tim pomirila nisam...sad je malo rjedje, ali ima jos ispada...

Rjesenja nemam, samo user posted image  tebi, a oni ce se vec "udruziti " protiv tebeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 18892
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:15:48   
Leena
Mama2009, hvala, dragauser posted image ! A za ono, potražim sutra na poslu, ako ne nađem slučajno (a to je moguće ako su mi dali na Beti ili 35mm, onda ja to uredno vratim autorima), zovem da mi posalju, pa cim stigne dobit cesuser posted image

< Poruku je uredio Leena -- 8.1.2012 22:16:16 >


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 18893
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:27:01   
ladyblue RR
gud ivning...

lejla80, dobro došla u veliku raju. sretan rođendan sa malim zakašnjenjem!

rose, a što si mjerila temperaturu? opet nešto profuravaš ili joj je stvarno nešto (u što čisto sumnjam)user posted image  

mi smo došle kući malo prije 20h što je za Nađu kasna noć. okupala je i stavila da spava. nije ni AD popila. nešto malo. danas je skroz slabo jela ali je počela baliti tako da je vjerovatno neki bolni zub na pomolu. samo nek' nema temperaturu a ostalo ćemo lako...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 18894
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:33:59   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

gud ivning...

lejla80, dobro došla u veliku raju. sretan rođendan sa malim zakašnjenjem!

rose, a što si mjerila temperaturu? opet nešto profuravaš ili joj je stvarno nešto (u što čisto sumnjam)user posted image  

mi smo došle kući malo prije 20h što je za Nađu kasna noć. okupala je i stavila da spava. nije ni AD popila. nešto malo. danas je skroz slabo jela ali je počela baliti tako da je vjerovatno neki bolni zub na pomolu. samo nek' nema temperaturu a ostalo ćemo lako...


ma bila vruce...celo joj gorilo...a mozda joj je samo bilo vruce...elem izmjerim joj 37 prvi put (ispod pazuha)...i hajd reko jos jednom pred spavanje...i razbijem ga user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18895
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:36:29   
Anoniman
rose, bas samo jedan toplomjer imas user posted image u kuci ? Ja imam dva jedan rezerve jer mi se jednom tak, desilo da je mm morao ici oko 22 sata do apoetke da kupi dr. to me naucilo pameti da sad imam dva user posted image inace i kod A je prisutna tura  trenutno ! .


(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 18896
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:37:55   
ladyblue RR
garant' joj je bilo vruće. ti nju prilično utopljavaš u kući. moja je samo u body-ću i donjem dijelu trenerke.
a da je imala temperaturu, skontala bi ti ne samo po čelu. kada je staviš u krilo, bila bi vruća, naročito glava kada je nasloni na tebe.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 18897
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:39:06   
ladyblue RR
felix, šta je sada? moja imala temperaturu u subotu, danas ništa. ni nos joj ne curi što mi je nevjerovatno!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18898
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:43:36   
Leena
meni rr poludjela veceras, svima preko postova prikazuje tikere...
Ja Esmi po vrelom čelu znam da su zubi, uvijek samo čelo vrelo, a nema visoku temperaturu na mjerenje.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18899
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:44:04   
Anoniman
neznam ladyblue ni sama . Koji je user posted image prelazi 37,8 sav nesto obehucen ama nebi ni primjetila nego vidim zabuljio se u tv gleda crtic (inace kad treba lec ,spavat mm mora pobjec iz sobe tak uvjek inace nikad nebi zaspouser posted image   i on po obicaju pita posle dje je tata reko oso poso malo kenka al brzo usuti . da bi veceras samo lego usutio se ja mu,pridjo pipni ga vruc user posted image ) Izmjerim 37 prosla tura dam sirup i lezi
Gledala sam zube donja trica izlazi hocu rec probila je meso (mozel biti od toga ) Al kontam izbio je vidim ga bjeli se.
I da, danas me citav dan ujedo user posted image fino dodje do mene , vice mama draga mama ko fol drzi me za ruku obgrli je kad me ujede iznenada i pobjeze user posted image
Doso mi da ga dobro napucam za to ama boli . I kazem aj jos jednom i ja cu tebe ujest pa ces da, vidis kako boli user posted image
On nista samo suti, puna mi ruka fleka-masnica
Sta je ovo boze , najprije faza bila ako je " faza" deranja, udaranja, sad to ga proslo sad dosla "faza " ujedanja najgora dosad !
Boze kad ce te faze vise neke lude proc.


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 18900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  754 755 [756] 757 758   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  754 755 [756] 757 758   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *