|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  741 742 [743] 744 745   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:50:25   
bananica
IZVORNA PORUKA: Lady26

Vece, ja cu samo kratko, cekam da si se sprzi dvd sa flimovima, jaooo luda sam...svako vece po 5-6 filmova skinem, jadan bh telecom, sta ima po fer osnovi user posted image , ko im je kriv sto su ukinuli ogranicenja user posted image ...

Isle smo Lana i ja veceras kod tete, joj radosti...i njihove i Lanine...ne zna se ko je gnjavi vise, djeca ili teta...Lana isprva bila uz mene al poslije jedva krenula kuci... user posted image


preporuci jedan dobar?

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18551
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:50:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dada kaki je specijalitet...naime dosta slanih jela ali i kolača sadrži kaki ...
u jendoj trenutku je bila sjenjena kao i kavijar...

znači moguće da si jela al nejmaš pojmauser posted image
ma nisam...ja kod njih uvijek narucujem istouser posted image provjereno...i nikad desert...a sad ih i bojkotujemuser posted image
on je jeo...ja, no

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18552
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:51:17   
Lady26
Horor/triler, dramu, komediju user posted image ?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18553
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:51:22   
Ella_H
Jel ti to mene Hanady navodis da svekrvu
ubijemuser posted image user posted image ,
nemoj bona grehota je ona se samo ponekad
pretvori u Dzevrijuuser posted image , a sto se knjiga
tice ja ti samo one djecije citam tako djeca naredilauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18554
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:54:53   
Anoniman
kod nas takav vjetar puše tako da sam bila bez struje od onog posta o kaki jabukamauser posted image user posted image user posted image
dadada ima da ti posaljem jednu korpuuser posted image user posted image user posted image kod nas rodila nenormalno a samo je svekar i Noa jeduuser posted image user posted image
kazu da je pravo zdrava pa mene tjeraju da jedem al ja jokuser posted image user posted image posebno je dobra za ljude koji imaju problem sa štitnjacomuser posted image

(odgovor članu Ella_H)
  Neposredna veza do poruke: 18555
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:56:23   
R&T@
Sad me R. zove, hoce pi-pi...
Ja je ubjedjujem da spava, a dijete navalilo...
jedva stigosmo do solje...
bas sam luda materuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 18556
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:57:09   
selebriti
Bananice, hvala na pitanju user posted image , .. onako, ... puna je šlajma, .. dajem joj puter i med u hapi istopljen i mažem je Dr.Theissom, krema neka... ma zubici je slomise, .. al proći će...


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18557
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:57:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

kod nas takav vjetar puše tako da sam bila bez struje od onog posta o kaki jabukamauser posted image user posted image user posted image
dadada ima da ti posaljem jednu korpuuser posted image user posted image user posted image kod nas rodila nenormalno a samo je svekar i Noa jeduuser posted image user posted image
kazu da je pravo zdrava pa mene tjeraju da jedem al ja jokuser posted image user posted image posebno je dobra za ljude koji imaju problem sa štitnjacomuser posted image



e da ...moja mama je jde upravo radi štitanječ a nije je bila ljubitelj...
a ja mogu po 5 komada jednu za drugom da spucam...
i hanadi voli ala farah ne baš...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18558
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:57:42   
bananica
IZVORNA PORUKA: Lady26

Horor/triler, dramu, komediju user posted image ?


triler

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18559
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:57:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Ella_H

Jel ti to mene Hanady navodis da svekrvu
ubijemuser posted image user posted image ,
nemoj bona grehota je ona se samo ponekad
pretvori u Dzevrijuuser posted image , a sto se knjiga
tice ja ti samo one djecije citam tako djeca naredilauser posted image

user posted image user posted image
ma jok...ja to samo nakouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 18560
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:58:40   
DM
I kod nas malo puše, čim vjetar zapuše-ja se pitam ima li šta vani-evo poslala sam mm da čekira

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18561
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:59:26   
Hanady RR
jao i kod mene puše...vjetaruser posted image

al imama strašnu vijest...
mogla sma da ručam...al sad uzeh kolač napravila popodne medeno srce i ne mogu d ajedem boli me vilicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 18562
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 22:59:45   
bananica
IZVORNA PORUKA: selebriti

Bananice, hvala na pitanju user posted image , .. onako, ... puna je šlajma, .. dajem joj puter i med u hapi istopljen i mažem je Dr.Theissom, krema neka... ma zubici je slomise, .. al proći će...



nadam se da ce brzo proci, jesi probala da joj svinjsku mast stavljas na pluca?

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 18563
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 23:00:29   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: noa

kod nas takav vjetar puše tako da sam bila bez struje od onog posta o kaki jabukamauser posted image user posted image user posted image
dadada ima da ti posaljem jednu korpuuser posted image user posted image user posted image kod nas rodila nenormalno a samo je svekar i Noa jeduuser posted image user posted image
kazu da je pravo zdrava pa mene tjeraju da jedem al ja jokuser posted image user posted image posebno je dobra za ljude koji imaju problem sa štitnjacomuser posted image



e da ...moja mama je jde upravo radi štitanječ a nije je bila ljubitelj...
a ja mogu po 5 komada jednu za drugom da spucam...
i hanadi voli ala farah ne baš...user posted image


ma noa, eto mene po dvije korpe jedna meni, a jedna dadai hahhahhahhahha

moja d uzme kasiku i jede, ja joj ne dam vise od dvije al dijete trazi, kad kazem nema , ode do zdjele i kaze mama aže ima ima


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18564
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 23:01:32   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: noa

kod nas takav vjetar puše tako da sam bila bez struje od onog posta o kaki jabukamauser posted image user posted image user posted image
dadada ima da ti posaljem jednu korpuuser posted image user posted image user posted image kod nas rodila nenormalno a samo je svekar i Noa jeduuser posted image user posted image
kazu da je pravo zdrava pa mene tjeraju da jedem al ja jokuser posted image user posted image posebno je dobra za ljude koji imaju problem sa štitnjacomuser posted image



e da ...moja mama je jde upravo radi štitanječ a nije je bila ljubitelj...
a ja mogu po 5 komada jednu za drugom da spucam...
i hanadi voli ala farah ne baš...user posted image


ma noa, eto mene po dvije korpe jedna meni, a jedna dadai hahhahhahhahha

moja d uzme kasiku i jede, ja joj ne dam vise od dvije al dijete trazi, kad kazem nema , ode do zdjele i kaze mama aže ima ima




moram i ja probati, iako imam averziju protiv nepoznatog, posebno kad je o hrani rijecuser posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18565
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 23:02:43   
DM
al sad uzeh kolač napravila popodne medeno srce i ne mogu d ajedem boli me vilica

Ako su zubi-jao tebiuser posted image user posted image Suosjećaj sa djecom, da ti kupimo ćilibarsku ogrlicuuser posted image
Šalim se malo, nemoj se ljutiti!
Jesi li popila šta za bolove?
Moja djeca traže kugice(sinoć dajdžinca pravila piletu bolesnom da ga iznenadim i malo obradujem , pa se i mi malo ogrebali, aoni cjeli dan kugice spominjuuser posted image )


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18566
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 23:03:19   
mama75
E hajde neka mi neko ponovi sta je to dobro za stitnjacu? Nisam upratila. Ja svakako ko padobranac uletim svako 15 dana user posted image


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18567
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 23:04:05   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image sad cu da obradujem ukucane,reci cu da sam im nasla musterije za jabukeuser posted image user posted image user posted image mi stvarno svakoga pitamo voli li i treba li muuser posted image user posted image a bude li kod D fluorescentno zuta kakauser posted image

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 18568
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 23:04:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: doublemum

al sad uzeh kolač napravila popodne medeno srce i ne mogu d ajedem boli me vilica

Ako su zubi-jao tebiuser posted image user posted image Suosjećaj sa djecom, da ti kupimo ćilibarsku ogrlicuuser posted image
Šalim se malo, nemoj se ljutiti!
Jesi li popila šta za bolove?
Moja djeca traže kugice(sinoć dajdžinca pravila piletu bolesnom da ga iznenadim i malo obradujem , pa se i mi malo ogrebali, aoni cjeli dan kugice spominjuuser posted image )



joj boli...popila sma anlagin...al nešta mi ne poamže...
sad sam stavila žalfiju da skuham da malo isperem...kontam d ami s enije onaj džep od mesa stvorio pa još i d ami s emeso upali pa i taj belajuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 18569
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 23:05:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

E hajde neka mi neko ponovi sta je to dobro za stitnjacu? Nisam upratila. Ja svakako ko padobranac uletim svako 15 dana user posted image



japanska jabuka-kaki

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 18570
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 23:05:29   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama75

E hajde neka mi neko ponovi sta je to dobro za stitnjacu? Nisam upratila. Ja svakako ko padobranac uletim svako 15 dana user posted image




japanska jabukauser posted image

sta ima kod vas?

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 18571
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 23:05:57   
ladyblue RR
ah jeste se raspisale....ko će ovo iščitat'?

ja danas radila do 13h pa išla do BBI da vidim ima li šta na sniženju. nađem majičice kratkih rukava u TL po 6,5 i 7,5 KM. nakupovala joj da ima za ljeto pa sam bila happy. i taman krenem Okaidi, Bimbus itd. kad mm poče da tronca kako sam ga dovukla opet da hoda po radnjama i ne uđoh ni u jednu. valja mi ili sutra ili prekosutra otići da vidim šta ima. iako sam vidjela na brzinu da su ove zimske stvari na sniženju a njih imamo sasvim dovoljno. ali nikad se ne zna...

N se opsutAla samo tako. trči po kući, haos mi pravi. ja kao stroga pa je ružim ali ne mogu kada se ostali smiju i sve joj živo pustaju. jadna ja dok ovo dijete vaspitam kako treba.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18572
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 23:06:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: doublemum

al sad uzeh kolač napravila popodne medeno srce i ne mogu d ajedem boli me vilica

Ako su zubi-jao tebiuser posted image user posted image Suosjećaj sa djecom, da ti kupimo ćilibarsku ogrlicuuser posted image
Šalim se malo, nemoj se ljutiti!
Jesi li popila šta za bolove?
Moja djeca traže kugice(sinoć dajdžinca pravila piletu bolesnom da ga iznenadim i malo obradujem , pa se i mi malo ogrebali, aoni cjeli dan kugice spominjuuser posted image )





kupit cemo joj ogrlicu i dentinox kapiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 18573
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 23:06:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image sad cu da obradujem ukucane,reci cu da sam im nasla musterije za jabukeuser posted image user posted image user posted image mi stvarno svakoga pitamo voli li i treba li muuser posted image user posted image a bude li kod D fluorescentno zuta kakauser posted image


koliko kod vas kosta kilauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18574
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 23:06:32   
R&T@
Tesko ja pobam nesto novo...

Hvalim danas kolegici onaj Hanady rolat...cetiri puta ga pravila...
I ona me pita: Kakav je ukus?

A ja ne znam... nisam probala...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 18575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  741 742 [743] 744 745   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  741 742 [743] 744 745   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *