|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  708 709 [710] 711 712   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 13:30:10   
R&T@
R. spava...
i ona je "usporena"...
mislim, napravi ona xx vragolija, ali nije to to...

Vceras ide kod sveki...ja ujutro moram do skole...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17726
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 15:47:07   
anidla
Dan user posted image

Mi opet danas bili na planini,i tek sad procitah post od jeleneT da se ne savjetuje na planinu zbog grla ako je upaljeno user posted image nisam fakat znala...mi smo na svoju ruku ga vodili ova dva dana,mm radi gore s djecom pa mi javi kakvo je vrijeme i onda mi odemo na sat-dva.... i to mm forisira,kaze da je blijed ko krpa pa daga vodim.... necu vise....

mi jos pijemo sirup, ali ture nema HB vec 4 dana, i kontali smo da ce mu planina dobro dovi,kad vidis, radimo kontra user posted image a ja se sve vrtim u krug da njemu bude bolje....

sutra na posao, i ja i mm, a Noa bi trebao u vrtic, a ne smijem ga poslati....razmisljamo opet od nensi i dedi da ga posaljemo u Zenicu do kraja sedimice dok skroz ne ozdravi jer opet turu i grlo ne bih podnijela user posted image a muka mi vise da ga saljem, bas mi je zeznuto user posted image


joj sta nam je djece bolesno, ovo je strasnoooo.....

ljubim pilice nase !




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17727
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 16:02:34   
Anoniman
Anidla mozda je kod vas drugacije stanje, posavjetuj se iduci put sa pedijatricom. Nama je ORL rekao da odtar zrak za upaljene krajnike uopste nije dobar, tako da sam ja to postovala. Takodje mi dok smo isli u vrtic, doduse kratko nama je receno zbog Aninog stanja krajnika posto ispije antibiotik ako smo u mogucnosti minimum sedam dana da ne ide u vrtic.

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 17728
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 16:05:59   
bebacha
ja samo da pozdravim drugare i drugariceuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17729
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 16:06:13   
anidla
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Anidla mozda je kod vas drugacije stanje, posavjetuj se iduci put sa pedijatricom. Nama je ORL rekao da odtar zrak za upaljene krajnike uopste nije dobar, tako da sam ja to postovala. Takodje mi dok smo isli u vrtic, doduse kratko nama je receno zbog Aninog stanja krajnika posto ispije antibiotik ako smo u mogucnosti minimum sedam dana da ne ide u vrtic.


ja prosto ne znam kako ovo ispostovati? user posted image user posted image a svjesna sam da bi to bilo idealno...evo lomim se da ga posaljem bar do vikenda do Zenice, ali sta onda? kad ce tek tad ispiti antibiotik...joj zivota! ali sve se tjesim da to nije strasno, uvijek ima gore,treba zadrzati vedar duh,ali tesko, jako tesko....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17730
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 17:04:10   
Anoniman
Ali mislim da je kod nas gore stanje, jer to njoj na usi ide, tako posavjetuj se sa dr drugi put pa vidi. Ja samo kazem nase iskustvo. Mi smo nazalost od 28. oktobra, do 15 decembra primili penicilina sedam, pa pancef sedam dana, pa xiclav sedam dana, pa sumamed i to pet dana po 5ml, pa onda macropen deset dana.

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 17731
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 17:07:07   
tekja
dan...

V. danas preskocio dnevni san...jos smo isli na Barice, toliko se istrkao, nahodao da sam mislila da ce u bandak cim u kucu udjemo, ali ne, ne ... a, prestrasno je kako se grad sa brda ni ne vidi od smoga...ne trebamo se ni cuditi sto su djecica stalno bolesnauser posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 17732
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 18:44:01   
anidla
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ali mislim da je kod nas gore stanje, jer to njoj na usi ide, tako posavjetuj se sa dr drugi put pa vidi. Ja samo kazem nase iskustvo. Mi smo nazalost od 28. oktobra, do 15 decembra primili penicilina sedam, pa pancef sedam dana, pa xiclav sedam dana, pa sumamed i to pet dana po 5ml, pa onda macropen deset dana.


draga JelenaT user posted image zeno, bas puno..... mi za sada nemamo problema s usima....dva puta su nas slali da  pregledamo usi, sve ok....iako nam je pedijatar onu noc u hitnoj rekla da su oba uha upaljena i dala nam kapi i amalacin za grlo....sutradan ga odvedemo specijalista, kaze usi su uredne....pa nam je nasa pedijatrica rekla da odmah ukinemo kapi a da nastavimo sa amalacinom....

prije amalacina na 5 dana je ispio sumamed user posted image

jos jedno pitanje tebi, nadam se da nisam dosadna ali vidim da ti nazalost imas iskustva sa krajnicima od Ane....

da li vam je pedijatar rekao da vadite krajnike ili specijalista? ili i jedno i drugo? pitam cisto da trazim uputnicu da odemo specijalisti da vidim sta ce nam on reci ili da ga direktno privatno odvedem kod dr. Geze?

i izvini,ali zasto ste se vi odlucili privatno da raite? (ako sam dobro razumjela).

Hvala ti!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17733
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 19:20:55   
Anoniman
Anidla Ani krajnici ostecuju sluh, tako da je neophodno izvaditi krajnike. Hvala Bogu pa vama ne ide na usi, to je super. Ovdje mislim na forumu i ptice vise znajuuser posted image , ali ja sam Anu vodila kod minimum desetak dr i u BiH i van BiH jer su njoj bili dijagnostifikovali sa sedam mjeseci totalno ostecenje sluha i svi su bili digli ruke, svi su rekli da se nikad sluh nece vratiti, a do tada pedijatrima sam je milion puta vodila svi su mi govorili da je ok sto ona place non stop, sto nece da jede kao zubi joj rastu, konstantne temperature od zuba i sve tako. Da djete place jer je hujavo i milion nekih gluposti. Nama je dr u BG preporucio Geza i onda smo se njemu vratili, jer smo i prije Bg bili kod njega. Uglavnom uz njegovu terapiju Ani se vratio sluh, ali svaka upala krajnika ide na sluh opet, hvala Bogu do sada manje ostecenje, ali postoji rizik. Zato je neophodno izvaditi krajnike sto prije. U drzavnim bolnicama, Kosevo i Vojna rade klasicni operativni zahvat, ne laserski, a klasicni op zahvat se radi samo djeci preko tri godine, ja koliko znam, mozda grijesim kod nas jedino Gezo radi laserski, a laserski moze ako dijete ima 14kg i vise od 2godine. Onda iskreno sa druge strane iznos koji kod Geza platis je minimalan s obzirom kakvu uslugu dobijes, koju ljubaznost, strucnost i sve ostalo, a za drzavne bolnice em trazi stelu, em uleti nekom u džep, em ljubaznost nikakva, em na sve to moras moliti da te neko pogleda i ostalih more gluposti. Mislim to je moje misljenje i moj izbor.

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 17734
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 19:39:44   
anidla
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Anidla Ani krajnici ostecuju sluh, tako da je neophodno izvaditi krajnike. Hvala Bogu pa vama ne ide na usi, to je super. Ovdje mislim na forumu i ptice vise znajuuser posted image , ali ja sam Anu vodila kod minimum desetak dr i u BiH i van BiH jer su njoj bili dijagnostifikovali sa sedam mjeseci totalno ostecenje sluha i svi su bili digli ruke, svi su rekli da se nikad sluh nece vratiti, a do tada pedijatrima sam je milion puta vodila svi su mi govorili da je ok sto ona place non stop, sto nece da jede kao zubi joj rastu, konstantne temperature od zuba i sve tako. Da djete place jer je hujavo i milion nekih gluposti. Nama je dr u BG preporucio Geza i onda smo se njemu vratili, jer smo i prije Bg bili kod njega. Uglavnom uz njegovu terapiju Ani se vratio sluh, ali svaka upala krajnika ide na sluh opet, hvala Bogu do sada manje ostecenje, ali postoji rizik. Zato je neophodno izvaditi krajnike sto prije. U drzavnim bolnicama, Kosevo i Vojna rade klasicni operativni zahvat, ne laserski, a klasicni op zahvat se radi samo djeci preko tri godine, ja koliko znam, mozda grijesim kod nas jedino Gezo radi laserski, a laserski moze ako dijete ima 14kg i vise od 2godine. Onda iskreno sa druge strane iznos koji kod Geza platis je minimalan s obzirom kakvu uslugu dobijes, koju ljubaznost, strucnost i sve ostalo, a za drzavne bolnice em trazi stelu, em uleti nekom u džep, em ljubaznost nikakva, em na sve to moras moliti da te neko pogleda i ostalih more gluposti. Mislim to je moje misljenje i moj izbor.


draga, hvala na iscrpnom postu, i zaista mi je zao sto ste se toliko napatili, a istovremeno drago sto su mnogi doktori pogrijesili i sto si istrajala u svemu (mislim na Anin sluh), jaka si ti zena....

meni mm spominje dr. Gezu, jer njegov dobar prijatelj je anesteziolog kod dr. geze,pa eto kod njega cemo 99% prvo i otici da nam da svoje misljenje....

mene je samo strah sto se odmah ide kuci poslije zahvata, strah me ture, reakcija....

tebi i tvojoj curici zelim da sve prodje uredno i da se sto manje patite, i da Ana konacno zavrsi s tom epizodom krajnika! user posted image

p.s Noa je prije sat otisao s mm u Zenicu, tamo ce biti do nedjelje....bolje i to nego sutra u vrtic....kad sam ih ispratila i htjela da poljubim Nou, kaze on meni: mama, i ti idec c nama, tedi tu (sjedi tu) i pokazuje na sjediste user posted image mrva moja!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17735
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 19:43:28   
Rabi
joooj vidim ima jos djece koja imaju probleme sa krajnicimauser posted image
I mi imamo iste probleme....cesto su mu oteceni krajnici i evo od subote su ogromni...doduse malo su se smanjili.
Pije ospen, temperatura je stala odmah ali me krajnici zabrinjavaju! A mislim da nisu samo krajnici vec i da su i limfni cvorovi  oteceniuser posted image
Njemu se ovo oticanje javlja cesto, ali ne uvijek kad je prehladjen!
Je li i kod vas ima ovakvih oteklina? Sta da radim...da mu stavim med i biber oko vratauser posted image
A i curica mi evo vec drugi dan ima temperaturu, bez ikakvih simptomauser posted image ide do 38,3...4...
Svoj djecici brzo ozdravljenjeuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17736
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 19:48:07   
Rabi
anidla stizel ti sta za MR?

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 17737
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 20:57:41   
R&T@
Dobra veceruser posted image

Moja djeca danas ranije otisla nani i dedi, pa i ja "sletjela" u smoguser posted image

Pih...nista od snizenja...cista navlakusa...user posted image

Kako su mame i djecica?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 17738
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 21:21:09   
mama2009
evo mene ....od 17 smo po doktorima, odveli smo je u Vrazovu i bila je neka dr Lejla Kumašin, pregledala je i kad je vidjela grlo kaze kako ovo dijete guta kolike su joj bijele naslage na tonzilama, cuje opstrukcije i krepetacije u plucima, dala nam dvije upitnice jednu za Jezero, jednu dermatologu jer joj se pojavio neki kao osip flekama slicno dermatitisu

odemo na jezero (gore tuku ko ne udje) jedno na drugom....primi nas specijalizant, uradi samo RTG pluca i poslusa je, dao nam je inhalacije ventolinom, plus im urbason, sacekamo i dr kao da je i ona pogleda (nju smo cekali 2 sata) u 19:30 odlazimo kod dermatologa zena je pogleda i ne jeruje svojim ocima da djete ne vristi kao u kojoj je mjeri AD, plus na sve to ovaj osip slican je AD al pomalo cudan, obavezno kortikosteroid i ujutro da urade nativni bris, al treba nam uputnica za ujutro jer gore moramo biti u 7:30
preporucuje nam dermatolog da pitamo u hitnoj za uputnicu, kako su me u hitnoj napali kao da sam trazila 1000 0000 € kao oni to ne praktikuju, bla bla ovo je hitna, ovo rade u DZ, al kad sam se ja navila na kraju nam daju uputnicu elem ja sam user posted image user posted image user posted image user posted image

samo sto ne vristim vise


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 17739
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 21:22:23   
tekja
hello


V. vec spava...odavno nije u ovo doba...da barem MM ne radi veceras.

Lady, Amani, Zaha, faliteuser posted image

Tajra, bas nista zanimljivo, a pristojne cijene? Ni meni se nesto neda po gradu da snjuham, a i kad ugrabim vremena zavrsim u nekoj radnji igracakauser posted image

mama2009...mnogo mi je zao Deniz, a i tebe..ma sta se to sve sastalouser posted image ...evo jedan podrskeuser posted image

< Poruku je uredio tekja -- 3.1.2012 21:25:35 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17740
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 21:23:24   
mama2009
mala Selma i ladyblue slijedece sedmice mi dolazi direktor i donosi cepice


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17741
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 21:27:03   
teacher75
u lindexu je snizenje do 50% i sve se kanim da odem, njihove stvarcice za djecicu su mi user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17742
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 21:29:16   
rose
jel koja vodila dijete na analizu krvi i kakao se to radi...kako ih ubodu, gdje...da li ide na prazan zeludac

S mi je blijeda...sad ja ne znam jel joj takva put ili je mozda anemicna...i mogu li bucmasta djeca biti anemicna? elem imam neku suhvu pa bih je odvela negdje da joj uradim krvnu sliku...vjerovatno u neki priv. lab pa me zanima kako to rade?


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17743
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 21:31:33   
teacher75
mi smo vadili u DZ, nismo u privatnoj ambulanti i nisam vodila racuna jel prazan zeludac, vade iz prstica, ceka se nalaz otprilike sat vremena

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 17744
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 21:34:12   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama2009

mala Selma i ladyblue slijedece sedmice mi dolazi direktor i donosi cepice



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17745
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 21:34:15   
Hanady RR
mama2009 lejla kumašin je rpije radila u starom gradu...divna doktorica ja sma s anjom bila zadovoljna...uvijek mi je nakon junuzovićke ona duga opcija bila...
baš mi je žao što vas sve tako stislo...ndam s ebićete bolje ubrzo..user posted image

rose...doferencijalnu krvu sliku rade iz prsat djeci...ako se u istoj pokaže nižim ili visokim neke vrijednosti onda pod sumnjom na naemiju vade iz vene...
iskreno ja bih najprije do epdijatra mišljenje o istom dal je put bebe u pitanju ponašanje djeteta ishtrana itd...pa da onda idete po naleze...al ako ćeš biti mirnija odvedi pa uradite

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 17746
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 21:39:46   
Anoniman
Sama krvna slika je gotova za 10min maksimalno(ako oni hoce odmah da urade), nije bitno jede li ili ne, vadi se iz prstica.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 17747
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 21:42:54   
ladyblue RR
rose, de ti malo čačkaj i vodaj dijete po doktorima zdravo-pravo! pa bona sve je puno bolesne djece a ti bi išla sa zdravim djetetom u DZ! opet dramiš i trežiš mane! pa Nađa je prozirna a željezo joj visoko. nema ti to veze nikakve ni sa debljinom niti sa tenom kod male djece. kod odraslih može imati veze. Jelenin Luka nije uopšte blijed kao Nađa a anemičan!

mama2009, baš mi je žao što se ljepotica pati. probaj sa onom kremom za AD. krajnici će već nekako proći a sa ovim AD-om ti je borba. moja sestra je malog homeopatski tretirala i on sada ima 6 godina i s vremena na vrijeme mu se pojavi samo po jedna ili dvije fleke na stomaku.

kod nas je definitivno alergija na Pikovit a ne na Bisolvon. dam joj jutros Pikovit, dijete kad mi iz kože iskočilo nije. Takva je nervoza spucala, pa se počela osipati, pa češati...jedva se smirila kada sam joj dala sirup. izlazile smo u šetnju, čak je i zaspala u kolicima što se nije desilo 7-8 mjeseci. i dam joj Bisolvon poslije podne - i ništa. sad barem znam da joj Pikovit ne godi.
dajem joj homeopatske bobice za zube i super nam ide. proljev smo zaustavile i sada joj nekoliko dana Prolife ću joj davati. temperaturu nije imala več 3 dana. sutra je vodim u jaslice.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17748
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 21:43:31   
R&T@
Joj, mama2009, stvarno mi je zaouser posted image
Da brzo, brzo mrvica bude zdravauser posted image user posted image

Rose, kako su zenice nasu dadada "napale" kad je htjela zdravom djetetu krvnu sliku da provjeri...
Ja mojima nisam nikad, ni zdravim ni bolesnimuser posted image

Tekja, ja sam malo snjuhala, ali nisam odusevljena...
ono sto je lijepo je snizeno, npr. 10%, a ono sto je puno snizeno ionako ne bih, hvala...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17749
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 21:43:40   
rose
IZVORNA PORUKA: teacher75

mi smo vadili u DZ, nismo u privatnoj ambulanti i nisam vodila racuna jel prazan zeludac, vade iz prstica, ceka se nalaz otprilike sat vremena


super hvala ti ma ja kontala provatno da ne zurimo rano ujutro i da je ne izlazem virusima...ovo jos par dana dok sam slobodna


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  708 709 [710] 711 712   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  708 709 [710] 711 712   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *