|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  687 688 [689] 690 691   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 20:08:40   
vjestica
uhmoja sad kako je bolesna pa non stop doji
ovo uh je zato što ne dojka boli za poludit
pitala sma na problemima sa dojenjem ali još nema odgovora
zna li iko ovdje jel može biti upala ako nema zastoja?
boli me stalno i sad se i dobro crveni, ali nema ploča, nemam trenutno nikakkvo zastoja
imam blister i vjerovatno soor, ali je sve crvenije oko bradavice user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17201
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 20:13:39   
ladyblue RR
vještice, samo je drži na dijetalnoj prehrani. proći će to. ta temperatura mi liči na zube...

Iman, mi koristimo Avent čašu i više joj i ne sipam vodu u flašicu. skroz se navikla na ovu čašu. i dobra je jer se onaj kljun može kupiti odvojeno. kada se isprlja previše ili ošteti, zamijeniš ga...

Moja cura bila kod DM-a. plakala je ali ne od DM-a kako sam mislila nego se razbolila. za promjenu. eno je u krevetiću, ima 38 temperaturu. pretpostavljam da je ovo nova četvorka. a trebala sam večeras na partx koji je organizovala raja iz firmeuser posted image . čekam da vidim hoće li temp. spasti i hoće li zaspati pa ću otići bar na piće.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17202
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 20:18:36   
vjestica
ladyblue žao mi je malene, opet temperatura user posted image
nadam se da će joj brzo proći user posted image
a što se moje tiče , ma i ja mislim da su zubi, nedavno je isto imala temperaturu, pa su joj u par dana uizbila 3 zuba, a danas am vidjela da joj je konačno izašla i zadnja gornja jedinica( e već nekoliko dana se bjelila i bila otečena)
sad ima ukupno 5 zuba, nije više beba kreza user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17203
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 20:18:57   
mersiha 77

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mersiha 77

nisam ovo postavila da bih se nekome hvalila nego samo da mi svojim misljenjima pomognete u odluci
i nemojte me ignorisati,ja nemam nijedan kaput poslje porodjaja, zato
molim vas prosvijetlite me u vezi ovogauser posted image

evo pogledajte ima ovaj bijeli i ima jos u krem boji nema vise boja

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fhalens.scene7.com%2Fis%2Fimage%2FHalens%2F131177374546167581%3F%2524halens-product-main%2524&h=BAQHyKZ0nAQFk_6u8jrxF8PSssnwF10pReTIOvosU5imekg


merssiha draga kupi ga...
da ga jednom obučeš ako tis edopada dobar je...
ja ih imama kolekciju al na jedna navlim pa nosam nosam user posted image
ja inače volim bijeli kaput al smao ako imaš i u tamnijoj boji jedna...jer bijeli je teže odražavti...
ja svoj ove godine 2 x obukoha već treba na hemiskouser posted image


ma joj hanady dopada mi se i to jako pa ja znam da je moja mama imala bas bjeli prije rata
sad sam je pitala i ona kaze da je bolji bjeli nego crni zato sto se svaka dlaka vidi na njemu
a bijeli se manje prlja i ako je bjel,neznam razmisljam nije mi lahko zato sto je online kupovina
razmislicu jos malo ai kosta bogami.user posted image
hvala ti draga moja jedino si ti pcelica odgovorile na moju dilemu

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17204
   [Obrisana poruka]
29.12.2011 20:24:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mersiha 77)
  Neposredna veza do poruke: 17205
   [Obrisana poruka]
29.12.2011 20:25:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 17206
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 20:37:12   
dafri
veče,
bolesnim drugarima šaljemo puse da što prije ozdraveuser posted image

ja sam se baš nasikirala,Una sinoć nije htjela piškiti nikako,pravo isfur,nije piškila haman 10 sati, žalila se da joj mravi hodaju po pišiuser posted image ne znam otkud joj ovo
,odveli je danas dr.ponijeli urin i ima neku bakteriju,dala nam esbesul,prvi put  ćemo piti antibiotik i hipermangan za kupku
nema temp.,malo nosić curi i malo kašlje,rastu joj petice
ne upitah je treba li piti i prospan dok joj dajem antibiotik


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17207
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 21:12:07   
Anoniman
Iman te bubuljice sto curi nesto iz njih takve su kod nas bile gljivice, ali kod nas je bilo max desetak tih bubuljica oko kokice. Je li skoro pila antibiotik neki? A za case, mi imamo aventovu i kad je baci en prosipa se iz nje ako ima ona zastitna gumica ispod.

Lady, ljubi mi moje žuto dijete, zelimo da sto prije temp prodjeuser posted image


Vece i od nas. Mi konacno obavili veceras novogodisnji shoping, tako da svima kupih poklon sem sebi. Mislila neku torbu za svaki dan uzeti, odem do caprise tamo bezveze ponuda skroz, kaze teta probralo se pred praznikeuser posted image . Nego zna li neko gdje i Sa ima kupiti david jones torbih?

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 17208
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 21:53:29   
anidla
vece

ja otisla do BBI s kolegicom s posla...mm me zove nakon pola sata, Noa dobio turu 39.1 user posted image user posted image   danas je bio ok, bili na kafi nas 3, dosli kuci ja pravila rucak, on nije htio jesti....kontam najeo se gluposti dok smo bili vanka....

a on od ture nije htio....

samo molim boga da su zubi, jer jos jedan antibiotik bi bio stvarno previse, pa tek smo zavrsili prije par dana sa sumamedom....

trpa rukice u usta, a grlo po meni i mm je ok, nije crveno....

a sutra milion stvari za obavit ( s Noom), kod mene na poslu dodjela paketica, pa kod mm na poslu....

ma samo da on bude dobro,bice novih godina...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17209
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 22:34:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teki

vesela idem ja danas u BKC ako Bog da valjda ce me sefica pustiti


ej jesil bila?
ja bila i bilo je divno, baš sam iznenadjena
Prestava extra a tek paketići za 10, pa podjela balona a dvoumila sam se dal da idem il ne
Mislim već je 4-5 puta bila na nekim podjelama paketića al uopće se nisam izradila
Sala je bila puna al bilo je reda i discipline
Slikale smo se i sa djeda mrazom
Kako ste vi prošli?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.12.2011 22:35:10 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 17210
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 22:39:01   
Hanady RR
veče...
i mis mo imale karte za deda mraza...paketiće će nam ostaviti nadam se kod kolege uzemme u subotu jer kod njega su al išle nismo...
mi smo bile na zabavi sa krofnamauser posted image

i stavrno dosta...još paketići kod nane od nane, tetke Ž i naši oni najbolji što su pisale DM to u subotu...pa ima do parila da krijem slatkišeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17211
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 22:45:31   
veeseelaa
pa ima do parila da krijem slatkišeuser posted image


heheh mi smo dobro prošli, moja ne voli slatkiše pa smo sve stavili u jednu vreću pa ćemo podijeliti raji u vrtiću
al bilo je baš lijepo, predstava za 10, iako je bila masa ljudi sve je lijepo izorganizirano tako da nije bilo frke



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17212
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:06:47   
R&T@
Stigoh kuci...

I mi smo isle u BKC, tata svoje kcerke i mene "istresao" iz kreveta...kuma nam poslala karte...nikako mi se nije islo...ali je bas bilo divno...
odavno nisam vidjela bolju organizaciju, a i bolje "besplatne" paketice...user posted image
Svaka im cast...

Zatim otrcasmo na zabavu s krofnama...
neplanirano i na zumba parti...
probasmo Hanadi kolacice, pokupismo paketice...

Rina jos uvijek bjezi od DM, ali ja vise i ne pokusavam imati fotografiju...


Sad procitah da ima novih "temperatura"user posted image , pa zelim svim mamama i bebama mirnu nocuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17213
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:14:48   
bebacha
Tajra meni vise muka od paketica,al stvarno.njima to poslatala ko rutina,i ne obraduju seuser posted image zalosno.
ja napravila 36 muffina i sad definitivno idem u krevet.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17214
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:16:27   
mersiha 77
zene nasla sam i ovaj joj fakat je dobar
evo pogledajte pa mi recite sta mislite,a ja odoh da potrazim jos jedan ljubicasti
joj nemogu da se odlucim pomozite mi

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.wenz.se%2FSpecial-Shops-Vaestar-kappor-Kappor-Kappa%2Fgroup%2F2082110%2Fproduct%2F2543841%2F.a174.0.html&h=hAQEYDmS5AQHmbco6_XhTkdMpjNOMrsDIhJYj9EAexzbPdQ

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17215
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:20:17   
Hanady RR
vidim-čitam bolesnih imauser posted image
žao mi je...
e miša mu pa šta je ovouser posted image

a kakavi su nam ti besplatni...d aznam šta su mi ostavili jel d aporanim sutra po touser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 17216
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:21:43   
Hanady RR
mersiha...ja još uvijek glsam za onaj bijeliuser posted image

hajd d avidim i ljubičasti...da vidim hoćul se predomislituser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17217
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:31:13   
tekja
vece...

Mersi meni je ovaj predivanuser posted image ...mnogo ljepsi od bijeloguser posted image

Anidla, zelimo da Noi brzo spadne tura, navijam da je od zubica, a ne grlauser posted image

Moji decki spavaju, a meni se nikako ne da u krevetuser posted image

bebacha, kome ces tolike maffine zenouser posted image ...i ja sam danas napravila jednu turu, mislim da ih je 12 u tepsiji...samo MM jedan pojeo...V. bjezao od njih, a ni meni se nisu jeli...

Amani...neodstajes...je l' monitor popravljen? Ljubi nam Amanauser posted image user posted image

Hanadi kako je Sara?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17218
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:34:07   
R&T@
Bebacha, bas si vrijednauser posted image
A danasnja djeca se nicemu ne raduju, nazalostuser posted image

Hanady, u tom paketicu imas: veliku Milku mlijecnu, veliku Dorinu s keksom, one Kinder cokoladne bombone, Motto keksic, sokic, plisanog zeku, smoki...

Izradila bi se da si nam dala karteuser posted image

Mersiha, ja ne mogu otvoriti tvoje linkove... da ne mislis da te ignorisem... Ja ne bih mogla kupiti kaput da ga ne opipam i ne probam...ali to sam samo jauser posted image

< Poruku je uredio tajra -- 29.12.2011 23:36:27 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17219
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:36:34   
Hanady RR
pa bona čuj izradila bis e hahaha...
mene paketići sljeduju i s akartom i bez nej...al bona ja sma mislila sutra to u BKC pa reko ako hoće mama nakon vrtića s anjima...kad mahir mi kaže zvao te igor 2 puta paketići su kod njegauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17220
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:36:57   
veeseelaa
I mi smo isle u BKC, tata svoje kcerke i mene "istresao" iz kreveta...kuma nam poslala karte...nikako mi se nije islo...ali je bas bilo divno...
odavno nisam vidjela bolju organizaciju, a i bolje "besplatne" paketice...user posted image
Svaka im cast...


slažem se u potpunosti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17221
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:43:33   
R&T@
I znam da su se mnogi roditelji bojali guzve, pa i ja nisam htjela povesti obje, ali...
Iako je bila puna sala, svi su imali mjesto...
na ulazu prijatni ljudi, na izlazu bez guzve i otimacine...
mudro su izbjegli Deda Mraza i organizirali podjelu...
predstava nije bila duga, dobro ozvucenje, poucna, vesela...

Zaista sam iznenadjena, i to prijatnouser posted image

I da, otkrila sam da mogu povesti Rinu u Pozoriste mladihuser posted image ...
i na termin zumbeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17222
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:46:08   
veeseelaa
moja snaha stigla prije mene, rekoh joj da mi javi ako je frka da ne parkiram auto uopće
Kad ona zove veli sve ok, mjesta ima, nije frka, čak sam i auto parkirala kod Doma Armije, heh user posted image prijatno sam iznenadjena


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17223
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:46:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

I znam da su se mnogi roditelji bojali guzve, pa i ja nisam htjela povesti obje, ali...
Iako je bila puna sala, svi su imali mjesto...
na ulazu prijatni ljudi, na izlazu bez guzve i otimacine...
mudro su izbjegli Deda Mraza i organizirali podjelu...
predstava nije bila duga, dobro ozvucenje, poucna, vesela...

Zaista sam iznenadjena, i to prijatnouser posted image

I da, otkrila sam da mogu povesti Rinu u Pozoriste mladihuser posted image ...
i na termin zumbe
user posted image

user posted image

f na zumbu s amnom ne može to si vdijelauser posted image mislim tačno se vid kako dovno dijete imama...savršeno za poželituser posted image

a pozorište mladih stalno događama...a H je u njenim godinama već po repertoara znala napamet...

a moramo...samo kako bi to izgledalo nemam pojmauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17224
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 23:48:07   
Hanady RR
ne znam što se toliko iznenađujete pa mislim ipak je ova gradska vlast pormjenila dosta toga...ja sma znala da bit će savršenouser posted image
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  687 688 [689] 690 691   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  687 688 [689] 690 691   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *