|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  685 686 [687] 688 689   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 13:44:48   
Rabi
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bebacha

Anidla lincujte me al u to nevjerujem
Ista stvar,jos je zamisljam ko zombi...sama zatvorenauser posted image user posted image nisam mogla fino zaspati,sve mi slika pred ocima.Neko se odlucio fino nasaliti pred Ng....ako je....vala je mrcina teska


ja ne vjesujem da se neko nasalio i onolike postove do detalja pisao!!!
Nemoj selmy tako! Ja sam vec rekla da mrak i tisina pase osobama koje imaju neke psihicke smetnje!
Ja sam prosla kroz mnoge stresove, gubitak oca iznenada...na moje ociuser posted image imala sam kurslus u zivotu od tog stresa...pa am nasla lopova u kuci, posle toga...pa sve jedno na drugouser posted image Imala sam puno strahova, psihicki sam bila dotucenauser posted image user posted image user posted image i znam kako je zivjeti u strahu! Mislim ne poredim se s njom, ne daj mi Boze....ali sam bila toliko slaba zbog svega sa mi je pasala samo tisina, mir...mrakuser posted image
Nemojte tako...tesko je prolaziti kroz bilo kakvu psihicku tegobuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 17151
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 13:46:56   
salmy
IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bebacha

Anidla lincujte me al u to nevjerujem
Ista stvar,jos je zamisljam ko zombi...sama zatvorenauser posted image user posted image nisam mogla fino zaspati,sve mi slika pred ocima.Neko se odlucio fino nasaliti pred Ng....ako je....vala je mrcina teska


ja ne vjesujem da se neko nasalio i onolike postove do detalja pisao!!!
Nemoj selmy tako! Ja sam vec rekla da mrak i tisina pase osobama koje imaju neke psihicke smetnje!
Ja sam prosla kroz mnoge stresove, gubitak oca iznenada...na moje ociuser posted image imala sam kurslus u zivotu od tog stresa...pa am nasla lopova u kuci, posle toga...pa sve jedno na drugouser posted image Imala sam puno strahova, psihicki sam bila dotucenauser posted image user posted image user posted image i znam kako je zivjeti u strahu! Mislim ne poredim se s njom, ne daj mi Boze....ali sam bila toliko slaba zbog svega sa mi je pasala samo tisina, mir...mrakuser posted image
Nemojte tako...tesko je prolaziti kroz bilo kakvu psihicku tegobuuser posted image user posted image user posted image

Molim te...molim te ono ljudski,nemoj citirati moje postoveuser posted image  
i nisam SElmy.....ja sa SAlmy

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 17152
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 13:48:03   
bebacha
Hanady draga a sta pisemo ovdje.ja nemogu samo ni pisat o djeci.nek mi bog oprosti al nemogu.bar dok spavaju odmoram od njih.ebiga nisu savrseni ko mnoga forumska djeca pa moram odmorit

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 17153
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 13:48:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Hanady, na ovu temu prenosimo sve s foruma...
i imamo pravo prenijeti i cinjenicu da neko zaista ima bolesnu mastuuser posted image



dobro tajra...evo nastavlja se...
kad se zakače jel istina il nije jel ko izmislio...
ja majkemi više molit ne mogu...
vazda rad nekoga trećega zakači se neko...
ja zato zamolih...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17154
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 13:49:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bebacha

Anidla lincujte me al u to nevjerujem
Ista stvar,jos je zamisljam ko zombi...sama zatvorenauser posted image user posted image nisam mogla fino zaspati,sve mi slika pred ocima.Neko se odlucio fino nasaliti pred Ng....ako je....vala je mrcina teska


ja ne vjesujem da se neko nasalio i onolike postove do detalja pisao!!!
Nemoj selmy tako! Ja sam vec rekla da mrak i tisina pase osobama koje imaju neke psihicke smetnje!
Ja sam prosla kroz mnoge stresove, gubitak oca iznenada...na moje ociuser posted image imala sam kurslus u zivotu od tog stresa...pa am nasla lopova u kuci, posle toga...pa sve jedno na drugouser posted image Imala sam puno strahova, psihicki sam bila dotucenauser posted image user posted image user posted image i znam kako je zivjeti u strahu! Mislim ne poredim se s njom, ne daj mi Boze....ali sam bila toliko slaba zbog svega sa mi je pasala samo tisina, mir...mrakuser posted image
Nemojte tako...tesko je prolaziti kroz bilo kakvu psihicku tegobuuser posted image user posted image user posted image

Molim te...molim te ono ljudski,nemoj citirati moje postoveuser posted image  
i nisam SElmy.....ja sa SAlmy



ama bebacaj i tajra o ovome ja vama pričam...
vidim ko vidovita džemila šta me čeka za 15 minuta...


i ja dođem mozak da osmorim raga bebacah pa završim na brisanju postova i onda moram ići...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 17155
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 13:50:41   
salmy
IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady draga a sta pisemo ovdje.ja nemogu samo ni pisat o djeci.nek mi bog oprosti al nemogu.bar dok spavaju odmoram od njih.ebiga nisu savrseni ko mnoga forumska djeca pa moram odmorit
De bona slikaj mi krevet,ja se satra danima pisemuser posted image user posted image  
zezam se..... nama je napravio stolar,ali nije boju potrefio.Sad kontam da kupim foliju pa zalijepim??eto bas me zanima kako tvoja izgleda?plz

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17156
   [Obrisana poruka]
29.12.2011 13:52:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 17157
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 13:55:04   
sretna_mama
Pozdrav od nas..

Mom E..sterilne sve 3 urinokulture..pa sam happy..Mada ganjam dječijeg radiologa da vidimo UZ UROTRAKTA..S 4mj. je imao bakteriju.

Na oku mu nisu jačmerčići nego isto bakterija neka..kaže dr.moguće rukama da je dobio..trljajući oči..pa je dobio kapi i kremu na osnovu brisa..

Uvijek nešto ..pih..


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17158
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 13:55:06   
R&T@
Iman, joj, rucak...
Nemam nikakvu idejuuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17159
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 13:56:33   
bebacha
Salmy izvini,trebala si mi pp poslat.ja sve postove citam mahinalnouser posted image user posted image
a gdje ima ta samoljepljiva folija za namjestaj.i nama treba
ja napravila 3 vrste kolaca,veceras jos dvije da curica sutra ponese u vrtic,sutra tortauser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 17160
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 13:59:42   
Rabi
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bebacha

Anidla lincujte me al u to nevjerujem
Ista stvar,jos je zamisljam ko zombi...sama zatvorenauser posted image user posted image nisam mogla fino zaspati,sve mi slika pred ocima.Neko se odlucio fino nasaliti pred Ng....ako je....vala je mrcina teska


ja ne vjesujem da se neko nasalio i onolike postove do detalja pisao!!!
Nemoj selmy tako! Ja sam vec rekla da mrak i tisina pase osobama koje imaju neke psihicke smetnje!
Ja sam prosla kroz mnoge stresove, gubitak oca iznenada...na moje ociuser posted image imala sam kurslus u zivotu od tog stresa...pa am nasla lopova u kuci, posle toga...pa sve jedno na drugouser posted image Imala sam puno strahova, psihicki sam bila dotucenauser posted image user posted image user posted image i znam kako je zivjeti u strahu! Mislim ne poredim se s njom, ne daj mi Boze....ali sam bila toliko slaba zbog svega sa mi je pasala samo tisina, mir...mrakuser posted image
Nemojte tako...tesko je prolaziti kroz bilo kakvu psihicku tegobuuser posted image user posted image user posted image

Molim te...molim te ono ljudski,nemoj citirati moje postoveuser posted image  
i nisam SElmy.....ja sa SAlmy


sory sAlmy nisam mislila nista loseuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 17161
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 14:01:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Salmy izvini,trebala si mi pp poslat.ja sve postove citam mahinalnouser posted image user posted image
a gdje ima ta samoljepljiva folija za namjestaj.i nama treba
ja napravila 3 vrste kolaca,veceras jos dvije da curica sutra ponese u vrtic,sutra tortauser posted image user posted image


hej ženo...
ja sinoć parvila za večerašnju zabavu i sutrašnju u vrtiću...našla sma dobar fol i pravo lijepo i ukusno...i isporbala...znaš kako je efeketnouser posted image

vidi recept...a ja vam večeras stavim slikice mojih...
a i ocjeneuser posted image
http://www.minjina-kuhinjica.com/desert/sitni-kolaci/novogodisnji-minjoni/

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17162
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 14:02:10   
mersiha 77
nisam ovo postavila da bih se nekome hvalila nego samo da mi svojim misljenjima pomognete u odluci
i nemojte me ignorisati,ja nemam nijedan kaput poslje porodjaja, zato
molim vas prosvijetlite me u vezi ovogauser posted image

evo pogledajte ima ovaj bijeli i ima jos u krem boji nema vise boja

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fhalens.scene7.com%2Fis%2Fimage%2FHalens%2F131177374546167581%3F%2524halens-product-main%2524&h=BAQHyKZ0nAQFk_6u8jrxF8PSssnwF10pReTIOvosU5imekg

< Poruku je uredio mersiha 77 -- 29.12.2011 14:04:27 >

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 17163
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 14:04:00   
bebacha
dobra furka ovi kolacici

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 17164
   [Obrisana poruka]
29.12.2011 14:04:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17165
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 14:04:58   
anidla
ajmeeeeeee na radiologiji se niko ziv ne javlja....ala selamet....

hocetel broj da ko pokusa? user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 17166
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 14:06:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mersiha 77

nisam ovo postavila da bih se nekome hvalila nego samo da mi svojim misljenjima pomognete u odluci
i nemojte me ignorisati,ja nemam nijedan kaput poslje porodjaja, zato
molim vas prosvijetlite me u vezi ovogauser posted image

evo pogledajte ima ovaj bijeli i ima jos u krem boji nema vise boja

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fhalens.scene7.com%2Fis%2Fimage%2FHalens%2F131177374546167581%3F%2524halens-product-main%2524&h=BAQHyKZ0nAQFk_6u8jrxF8PSssnwF10pReTIOvosU5imekg


merssiha draga kupi ga...
da ga jednom obučeš ako tis edopada dobar je...
ja ih imama kolekciju al na jedna navlim pa nosam nosam user posted image
ja inače volim bijeli kaput al smao ako imaš i u tamnijoj boji jedna...jer bijeli je teže odražavti...
ja svoj ove godine 2 x obukoha već treba na hemiskouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 17167
   [Obrisana poruka]
29.12.2011 14:06:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 17168
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 14:07:24   
salmy
IZVORNA PORUKA: bebacha

Salmy izvini,trebala si mi pp poslat.ja sve postove citam mahinalnouser posted image user posted image
a gdje ima ta samoljepljiva folija za namjestaj.i nama treba
ja napravila 3 vrste kolaca,veceras jos dvije da curica sutra ponese u vrtic,sutra tortauser posted image user posted image

 Nema frke,nego krevet nam je bukva,a ta pregrada je odicno drvo smeđe boje.A foliju imas u svim malo bolje snadbjevenim trznim centrima.Kontam neki djeciji detalj staviti?? 

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17169
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 14:08:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

dobra furka ovi kolacici


e znaš kakoa su slatki...ja im do fodnata zvjezdice gore stavila u crvenoj, bijeloj i zelenoj boji...
pa sma napravila suhe kolače al jelke obojila u zelenouser posted image pa odna onom royal masom ih šarala...
i pahulje suhe kolačće napravila...ustvari zvjezdice pa unutra rojal masom dekorisala da su pahuljeuser posted image
i na sve to napravim snješka bjelića i jelku od fondanata d ami stoje u sredini tanjira ko dekoracija...znaš kako je medeno za vidjet...
ja se ko dijete obradovalauser posted image
al sma s eizigrala d abog sačuvauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17170
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 14:08:39   
tekja
Je l' ljudi stvarno ne znaju ili se prave da ne znaju kako funkcionise jedan forum, website, blog i sluser posted image

Hele nejse...

V. spava, ja potkuhala "kiflice iz voza" sto bi dadada rekla, cekam da se dignu, pa da mijesimuser posted image user posted image user posted image

Mir i tisina u mom domuuser posted image ....o, da, bebacha i ja odmaram mozak, danas sam dala odgovore na 1000 zasto i jos jedno ...a tek je pola dana proslo
user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 17171
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 14:09:02   
Hanady RR
andila ja smilim do 10 ujutro se može naručiti...
salbo da će s esad ko javitiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17172
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 14:13:26   
anidla
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: anidla

ajmeeeeeee na radiologiji se niko ziv ne javlja....ala selamet....

hocetel broj da ko pokusa? user posted image



Kako bi na gastro...nisam stigla čitati ovih dana...



proslo je sto je najbitnije user posted image gadan osjecaj, al eto, izdrzi covjek i puno vise od toga....nalaz je uredan, zeludac, jednjak i dvanaestopalačno crijevo....dobila preporuku  za MRCP a danas i uputnicu dobila....al se niko ziv ne javlja...

ja sam danas zakljucila bolovanje....sad valja opet i na posao i ganjati doktore....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17173
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 14:15:08   
bebacha
ja kontala veceras probat royal masu,za medenjak.imas li kakav savjetuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17174
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 14:17:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

ja kontala veceras probat royal masu,za medenjak.imas li kakav savjetuser posted image


imamuser posted image

znaš kakvu sma ja pravila...
1 bjelance umutiš mikesom...dodaš u to 200 gr šećera u prahu, dodaš 1 kašiku limunovog soka i obavezno 1 kašiku gustina...onda to viljuškom domutiš...

i obavezno od papira za pečenj papira višeke pravi i u njih staviš i šaraš...ljepše ide sa višekom al dok sam to skontala pola uradila
user posted image

ako hoćeš boju preko boje ...onda smao sačekaj dovoljno da ti s epvi namaz suhne...jer se u suprotnom razlijevauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  685 686 [687] 688 689   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  685 686 [687] 688 689   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *