|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  662 663 [664] 665 666   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 21:53:28   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja na žalost i dalje muku mučim sa proljevima kod svakog ubogog zuba.

e da, još joj nisam onaj ojed guze i koke riješila. imate li još kakvih savjeta? pokušala sam sa onom kremom što mi je noa preporučila - ništa, probala sam sa onom Penaten što mi je dadada preporučila - ništa. e mi se baš muči. ostalo mi je da probam onu kremu što je Hanady koristila. ne pomaže ni bademova. jadno dijete,svaki put kada je presvlačim stavlja ruke na dole i pokušava da vuče kožu. vjerovatno je svrbi a ne zna se češati. nisam više pametna...
izgleda da ću morati otići po uputnicu i odvesti je na Dermatologiju.


lady pokušaj još sa ovom...ako možeš odmah noćas...pa vidi ...ako ne pomogne draga idite pedijatru...neka vam genecijanu ( onu ljubičastu) tečnost propišu...vrlo moguće da su se od silnoga bola i sverbeša i gljivice stavorile...u tom sličaju mila ve ove kreme mogu biti kontraprodktivneuser posted image

baš mi je žaouser posted image

tajra divno...i nas smo tri poodne pravile šarene minjoneuser posted image to je bio cirkus...goste smo dočele svaka u omiljenoj boji...f crvena a f zelenauser posted image


imam ja ono ljubičasto čudo. stavljala joj u usta kada je imala onu upalu grla sa aftama. ne znam smijem li stavljati na svoju ruku?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16576
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 21:53:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja na žalost i dalje muku mučim sa proljevima kod svakog ubogog zuba.

e da, još joj nisam onaj ojed guze i koke riješila. imate li još kakvih savjeta? pokušala sam sa onom kremom što mi je noa preporučila - ništa, probala sam sa onom Penaten što mi je dadada preporučila - ništa. e mi se baš muči. ostalo mi je da probam onu kremu što je Hanady koristila. ne pomaže ni bademova. jadno dijete,svaki put kada je presvlačim stavlja ruke na dole i pokušava da vuče kožu. vjerovatno je svrbi a ne zna se češati. nisam više pametna...
izgleda da ću morati otići po uputnicu i odvesti je na Dermatologiju.

jesi li probala onu hippovu sa plavim poklopcem- sa dinkom, ona nama pomogne uvijek nakon dan- dva povuce se skroz

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16577
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 21:54:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: tajra

ladyblue, mozda su gljivice?

Za njih ce ti trebati posebna krema... bilo je na nekoj temi, ali se sad ne mogu sjetiti...


ne vjerujem da su gljivice, vidjela bih nekog sekreta na koki ali nema ništa. ma nisam više pametna. da probam sa Nistatinom?


pazi nešto ja nistatin nebih bez pedijatra...da bi nistatin djelovao nanosi se i van i pije...
a ipak da ga pije ako ne mora nemoj dragauser posted image
a gljivice neće pokazati se u bjelj boji...one se razvijaju od masnoća tih i hrane se tim a crvenilo izbacuje...
mislim ne mora biti meni je H u živim ranama bila kad smo je doveli...
al recimo zaovinoj maloj razvile se gljivice od jekoderam ap su genecijanu koristili...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16578
   [Obrisana poruka]
26.12.2011 21:54:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 16579
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 21:55:07   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja na žalost i dalje muku mučim sa proljevima kod svakog ubogog zuba.

e da, još joj nisam onaj ojed guze i koke riješila. imate li još kakvih savjeta? pokušala sam sa onom kremom što mi je noa preporučila - ništa, probala sam sa onom Penaten što mi je dadada preporučila - ništa. e mi se baš muči. ostalo mi je da probam onu kremu što je Hanady koristila. ne pomaže ni bademova. jadno dijete,svaki put kada je presvlačim stavlja ruke na dole i pokušava da vuče kožu. vjerovatno je svrbi a ne zna se češati. nisam više pametna...
izgleda da ću morati otići po uputnicu i odvesti je na Dermatologiju.


ja ne znam sta si sve probavala...i znam da je tesko kad dijete svako malo ima proljev i koza se iritira...ja S mazem jekodermom u zadnje vrijeme...a u prvi momenat kad se guza ojede je namazem kantarionovim uljem...jedan period se uopste nismo mazali jer sam joj stavljala oblogu od rivanola na ciric...da probas malo da joj odmoris guzu bez kreme?


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16580
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 21:55:39   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

ladyblue duša mala, mogu misliti kako joj smeta user posted image
uh dobro ti izdržiš sve te prolive i temperature
ja sad evo prvi put, pa mi je žao srce moje drago, muči se, a sad se probudila i ne može da spava, a ja je držimu krikul , gorim i ja od nje user posted image



ja se već navikla. više sam oguglala na sve to. dok god nema povraćanja, ja sam sretna. eto dokle sam ja došla!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 16581
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 21:55:43   
selebriti
Nama je za te gljivice Plimycol pomogao.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16582
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 21:56:41   
Hanady RR
ladyblue ja ne bih na svoju ruku...iako imaš to ljubičasto ja bih ipak uz konultaciju sa pedijatrom...
ipak kroz kožu sve dopire organizmu...ja ne bih bez konultacije sa pedijatromuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 16583
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 21:58:09   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: selebriti

Kod nas upravo donje trice nastupaju user posted image
Fale još gornje i sve petice...

A kako ste cetvorke predeverali?


Sve su nekako izbile kad je bila već bolesna pa se stalno pitam je li od zuba ili...?
Uglavnom uz turu i nervozu...mene strah trica user posted image



Većina kaže da su grozne..., a ja ih evo pravo osjetim. Al, opet, sve je individualno...


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16584
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 21:58:13   
Leena
Vece, zene!

Vrijedne ste mi bile, opet, nikad vas iscitatiuser posted image

Jelena, e taman cu je tebi dovesti, bilesi ti samo ona fali da se sa balkona bacisuser posted image

Dadada, i mi smo imali to jaje i izleglo se pile i jos raslo k'o blesavo... i onda nakon nekog vremena ispuhalouser posted image , ma uzas jedan. I da, nismo sve pravnice i profesorice, kakva je to diskriminacijauser posted image

Ladyblue, da je petak izasla bih i ja s vama u pub, ali subotom ne izlazimuser posted image . Ja sam ti neki dan pisala da meni kod Esme kad se pojavi taj osip pomogne samo bjelance. Doduse jednom mi je pomoglo i kantarionovo ulje.

Rabi, user posted image taman ti otipkala kako se te lutke zovu Ginjol, i onda vidjela da si se sjetila, da ti pravo kažem od faxa nisam cula taj izrazuser posted image . A gdje ih ima kupiti, ne znam stvarno, Esma je dobila iz Mađarske, ali jako se jednostavno mogu napraviti, bar mi se po ovoj njenoj cini...

Anidla, gastroskopija nije strasna, samo je vrlo neprijatna, tj. povraca ti se od nje, ali nije bolna. Sretno! Za sta ti treba MRI? Tj. cega, kojeg organa? Budi pametnija od mene, ja sam se razvlacila po dr. opste prakse dok mi neko nije preporucio da od njih trazim uputnicu za internistu, kojem sam ispricala sve probleme i dao mi odmah uputnicu za MRI, koji je nazalost, potvrdio njene sumnje. Jedini problem ti je sto se dugo ceka (recimo, ja sam kontrolu u junu zakazala, a dali su mi 17. januara termin). A privatno je preskupo, ali to nije glavni problem, nego sto niko nema dovoljno jak MRI aparat privatno, pa ti nije dovoljno pouzdan.

Vjestice, ljubi nam drugaricu medeno da nam sto prije ozdravi!

Hanady, sta je bilo na 60 min.? Ja to ne gledam upravo iz tih razloga, ali kad si rekla, sad me zanima sta je tema...

Iman, u toj skoli radi moja snaha... Ona je profesorica strucnih predmeta nekih kojima ja ni ime ne znam... Kada nam stizete, aBd?










_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16585
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 21:58:30   
teacher75
kad je lana bila beba i imala bas gadan ojed nama je pedijatrica bila preporucila da nakon pranja stavimo geniciana violet, pa preko namazemo kremom koja je mjesavina jekoderma i jos neke (ne sjecam se naziva)- pomijesaju se u omjeru 50:50 i maze se tom mejsavinom par dana. pisala sam na temi o ojedu nekad davno kako se to zove

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16586
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 21:59:22   
R&T@
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: tajra

Zaho, user posted image  za put...

Je li idete svi porodicno ili je drugi medeni?


idemo sa djecom na prvi medeniuser posted image Idemo kod tetke od mm,svi kucile,pa smo plaho uzbudjeni,to mi je prvi put da idem ka Zapadu,ne racunajuci Hrvatskuuser posted image



Odusevit ces se, znam...
kao i ja prije mjesec dana...

Samo sam kupovala slatkise...ne zaboravi da je velika Milka 1,5 eurauser posted image

Mi smo se vozili 9 sati, ali smo isli na sjever...
U koji grad vi idete?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 16587
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 21:59:48   
ladyblue RR
rose, ne smijem je ostaviti bez kreme jer ako se ukaki odmah će joj još više izjesti kožu. jekoderm je pomagao u početku ali kada je krenulo da se pogoršava morala sam promijeniti kremu.

Hanady, može Nistatin i bez oralne promjene ali ja ne smijem bez ljekara.

gljivice se hoće razviti od previše masnih krema, to znam ali evo koristila sa i ove sa cinkom i ništa se nije desilo.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16588
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:01:54   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: selebriti

Nama je za te gljivice Plimycol pomogao.


ma ne znam jesu li gljivice, što je najgore. pokušat ću i sa tom kremom. sada kupujem ko god mi kakvu kremu spomene. ako kome treba kakva krema - samo se javite da vam damuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16589
   [Obrisana poruka]
26.12.2011 22:01:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 16590
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:02:19   
Hanady RR
Leena ...bio federalni premejer...prevelike nam plate kaže pa je logično d anama msnjae...zamisli čistačice imaju 610 Km osnovnu platu sram ih bilo to je po njemu punouser posted image
a baška koja su njegova jedina primanja...o Bože najbolje ništa ne znatiuser posted image user posted image user posted image

pa onda Luča vs. vikić...hajd to sam i mogla

a sad sepcijal Turković i kompanijauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16591
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:03:07   
R&T@
Leena, kad se javi, bas se javiuser posted image
Pravi rezime...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16592
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:03:26   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Leena

Ladyblue, da je petak izasla bih i ja s vama u pub, ali subotom ne izlazimuser posted image . Ja sam ti neki dan pisala da meni kod Esme kad se pojavi taj osip pomogne samo bjelance. Doduse jednom mi je pomoglo i kantarionovo ulje.



fakat si mogla i ti sa nama?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 16593
   [Obrisana poruka]
26.12.2011 22:03:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 16594
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:04:13   
Honey3
cuj velika milka 1,5 eurauser posted image kupit cu sebi odmah dvije milkeuser posted image pricaj mi tajra, jos priiiicaj miiiiiiuser posted image user posted image A idemo u Innsbruck.

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16595
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:05:13   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a sad sepcijal Turković i kompanijauser posted image user posted image


da vidiš samo kako to izgleda kada ih dovode na suđenjeuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16596
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:06:29   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

Ja ne znam da sam par puta presvukla dijete a da je nisam oblino namazala bademovom...nikad mi nikakvog osipa imala nije, ma ni tačkice...a sad me zabrinušte za gljivice...ovamo pazi da se ne objede od kake, ovamo pazi na gljivice...bljak...user posted image


ma i ja nju uvijek ali baš uvijek mažem ali ovi proljevi, sirupi, zubi itd. su je uništiliuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16597
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:07:37   
Anoniman
Lady ako su gljivice nemoj kantarionovo ulje niposto, ako i malo sumnjas na gljivice. Kantarion djeluje protiv upalno, ali kantarion je masan, a gljivice se sire na masnom. Mi smo za gljivice koristili plimycol i posle par mazanja prosje, ali se ne smije mazati vise od dva puta na dan. Posto moja cura cim pocne antibiotik piti dole pocne iskakati, tako da ja cim ukljucim antibiotik ukljucim i plimycol. Mada ako je isto kao onda kad ste bile kod nas ono meni uopste ne lici na gljivice jer je samo crveno, zazareno bilo, nije bilo onih malih "plikova" karakteristicnih za gljivice.

Leena ja sam ozbiljna, mm je tu kao ispomocuser posted image . Dovedi mi principesu user posted image
Vjestice brzo ozdravljenje malenoj zelimo.
Tekja, jedan veliki user posted image za V.
Zaho srecan put.
Tajra bravo za tvoje cure, prave pametnice pa samo se pozali da ne slusajuuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16598
   [Obrisana poruka]
26.12.2011 22:08:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16599
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:09:33   
Leena
Iman, mogli ste malo i za novogodisnju noc proviriti, bice 4 curice, Esma najstarija, ali sve imaju preko 1 god., ludilouser posted image . Ja samo jedva cekam da vidim u istoj sobi sve 3 A....ćke (D., I. i E.)- mislim da cemo Nota, ti i ja pobjeci glavom bez obzira user posted image user posted image user posted image

Hanady, uh, vec zapjenih! Mene su obradovali cinjenicom da se dizu porezne stope na 40% od neto prihoda za autorske ugovore! Kao idu na soc. i zdravstveno osiguranje... Pri tome, pola mojih kolega nema ni zdravstveno ni socijalno... E, j....š ti državu u kojoj umjetnosti dignu procenat porezne stope da je izvuku iz krize, rek'o bi covjek kulturnije zemlje od nas nema! Mada, po meni, ima puno ljudi kojima je 610 prevelika plata, i pri tome ne mislim na cistacice, nego na neke ljude koje poznajem, a koji ne znaju jedan poziv telefonski obaviti da ti problem svojom nepismenoscu ne naprave, sjedi po citav dan, ceska guuser posted image i na kraju mjeseca primi platu... Pa, mene bi, bilo sramota



_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  662 663 [664] 665 666   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  662 663 [664] 665 666   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *