|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  580 581 [582] 583 584   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:02:33   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

evo ova krema što sam kupila je na bazi cinka, bademovog ulja itd. valjda će pomoći.

ja ne volim snijeg. mrzim čišćenje auta, klizavo sve, nema se gdje hodati...ma jednostavno ne volim. a mali se raduje jedva čeka da ide da bord-a. a to bodranje me košta k'o da smo u Aspenuuser posted image . ne postoji jeftina stvar od te snowboard opreme. baš mi je zlo. sreća pa sam prošle godine kupila dasku i vezove ali ove godine moram kupiti jaknu. jednu sam mu kupila ali ta nije za board-anje.


sad su te lude godine kada moraju imati sve po pe esu user posted image ne mereš im podvaliti, nou vej user posted image i moj brat je bio u tom folu prije par godina, što kažeš skupo ko đavo, a neće ništa polovno ili od nekoga ili nešto što nije baš za bordanje nego eto za skijanje user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14526
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:05:05   
pocahontas
ja sam se toliko poželjela skijanja, skijala sam intenzivno od kad znam za sebe, još imam glanc novu ski opremu staru doduše par sezona, ali nije upotrijebljena jer ostadoh trudna pa nisam se smjela usuditi skijati...i eto, onda dijete dodje, đeš skijati s djetetom, kome ga ostaviti, nije ti ćejf dok sve poredaš i izorganiziraš..e ove godine sam rekla moraš pa taman se slomila ko futa user posted image  

što se sama sebi ismijah na ovu rečenicu user posted image ali fakat ima smisla kada se malo proanalizira user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14527
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:06:05   
ladyblue RR
ništa mi ne pričaj...kaže neki dan on bi Colmar jaknu. ma rekoh Boga ti?! nisam ga prepoznala. i ja bih svašta neštouser posted image
sad sam se zadala na e-bay da vidim ima li šta povoljno da mu kupim jer ovo što ovdje ima je strava....

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14528
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:06:34   
Emica_sa
Joj znam ladyblue da je taj snowboard skup hobi...Moj daidza zivi u Londonu,i on stalno hoda po planinama po Italiji i Austriji,zbog tog sporta,ja jednom pricala s njim kad mi je rekao koliko kosta oprema zavrtilo mi se u glavi.Rekao mi je da je u nas preskupo sve na planinama,skuplje ga izade Bjelasnica,nego Austrijauser posted image

< Poruku je uredio Emica_sa -- 19.12.2011 9:07:37 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14529
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:07:29   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

ništa mi ne pričaj...kaže neki dan on bi Colmar jaknu. ma rekoh Boga ti?! nisam ga prepoznala. i ja bih svašta neštouser posted image
sad sam se zadala na e-bay da vidim ima li šta povoljno da mu kupim jer ovo što ovdje ima je strava....


jeste li išli u onaj shop kod harija ili tako nešto, više sam zaboravila kako se zove i postoji li ta "radnja"user posted image ona kuća gore u brdu, Bogu iza leđa (Bože me oprostiuser posted image )


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14530
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:10:34   
ladyblue RR
vidiš, dobro si...u Miliklatskoj. moram otići da vidim ima li šta....

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14531
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:18:40   
Hanady RR
Jutro ženice...lijepo hladno...
bala čemu vakat tome i vrijeme...nek ove viruse poubijauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14532
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:26:15   
R&T@
IZVORNA PORUKA: pocahontas

zaboravih napisati-tajra sanjala sam te sinoć user posted image


Znaci, imala si nocnu moru...
bas mi te zaouser posted image
user posted image

Dobro jutro svimauser posted image

Moje jutros obukle skafandere preko pidzama...
Rekoh: Kuda cete? Nije vasa mater bas tako "valjano" zenskouser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14533
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:27:18   
Neca xxx
Teacher, i moja L. lize so. Skoro svaki put kada rucamo ona zgrabi solnicu i pocne da je lize i onda se solnica fino zacepi pa je mi ne mozemo koristiti. A jede i puter, onako solo, zagrabi prsticem i govori: putejcic! user posted image  A voli i pavlovicevu kremu. user posted image  Mada mi je mama pricala da sam i ja isto tako jela kremu i puter. Valjda je onda to normalno. user posted image user posted image

Mi smo juce vidjeli Pocahontas na vrtuljku na marketu i moram ti reci da si bas dobro odabrala nick. Btw, Rafael ti je presladak! I ja nisam mogla vjerovati kada sam vidjela da ciko rucno vrti vrtuljak, doduse samo u pocetku, kasnije je malo isao i na struju. user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14534
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:35:44   
ladyblue RR
mi nismo bili na vrtuklju i voziću, mi išli u Pubuser posted image . da dijete odmah nauči "prave" stvariuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 14535
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:36:18   
megi
jutrooo
jedva se dogegah na posao user posted image

Ladyblue nama se isto zanala ojesti guza kad su nam rasli tzubici, jednom je bila ko semafor nama je najbolje pomogla krema koju prave apoteke sarajevo, njihova krema protiv ojeda zelenkasta kutijica oni sami prave
meni preporucila Hanady i stavrno je odlicna
osim toga prije nego sto je namazes pusti je nek se guza susi na zraku, nemoj odmah pelene stavljati

tiki i mi lizemo ponekad so, a sto kaze tekja moram od nje kriti kocku uz kafu obavezno malo jedne gricne

e od koliko je sati deda mraz na marketu, i mi bi otisli  jedan dan

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 14536
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:36:58   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: pocahontas

zaboravih napisati-tajra sanjala sam te sinoć user posted image


Znaci, imala si nocnu moru...
bas mi te zaouser posted image
user posted image

Dobro jutro svimauser posted image

Moje jutros obukle skafandere preko pidzama...
Rekoh: Kuda cete? Nije vasa mater bas tako "valjano" zenskouser posted image


sad da me pitas nemam pojma sta sanjah, ali dobro si...bas si me izmučila, samo to znam user posted image valjda kako me ignorišeš ovdje, pa se opteretih user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14537
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:38:02   
Hanady RR
Ja sam htjela sinoć cure voditi također na vozić i vrtuljak...ali smo imali jedna drenek u familiji rođaks pa ne odosmo ...
a moramo deftinitvno i to obavezno navečer da ih odvedemo...jedva čekam...meni na fotografijama prelijepo izgleda navečeruser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14538
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:38:49   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mi smo juce vidjeli Pocahontas na vrtuljku na marketu i moram ti reci da si bas dobro odabrala nick. Btw, Rafael ti je presladak! I ja nisam mogla vjerovati kada sam vidjela da ciko rucno vrti vrtuljak, doduse samo u pocetku, kasnije je malo isao i na struju. user posted image


hvala draga...i tvoja mala je med..kad sam vidjela baletankice crne u igraoni user posted image ..preslatko!  zapamtila sam te iz Zanzibara, ali nisam znala koji ti je nick..sad znam user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 14539
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:40:24   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

mi nismo bili na vrtuklju i voziću, mi išli u Pubuser posted image . da dijete odmah nauči "prave" stvariuser posted image


mi otvroili vrata od pub-a, reko da vidim kakva je situVacija, joj kad me zapahnu onaj miris kobasica uhhh...reko, nećemo mi ovdje, valja mi opet prati čistu kosu kad dodjem kući user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14540
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:42:06   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

mi nismo bili na vrtuklju i voziću, mi išli u Pubuser posted image . da dijete odmah nauči "prave" stvariuser posted image


mi otvroili vrata od pub-a, reko da vidim kakva je situVacija, joj kad me zapahnu onaj miris kobasica uhhh...reko, nećemo mi ovdje, valja mi opet prati čistu kosu kad dodjem kući user posted image



kod mene pranje kose i nije neki problem. gore su mi stvari kada se usmrde. ja uvijek kažem k'o da sam na Bazenima bila pa mi se miris uštipaka uvukao u odjećuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14541
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:42:39   
Lady26
Jutro i od mene... user posted image
Neka je pao snijeg, moja cura jedva udje u auto, ona bi do sutra trackala po snijegu user posted image
Muza sam uredno digla da ocisti auto i ulicu da morem na posao user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14542
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 9:45:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 14543
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:46:18   
gvendolina
jutrouser posted image

mi smo se radujemo snijeguuser posted image nadam se da ce se bar tako vise izmoriti da spava i danjuuser posted image
A sto se tice secera i A ga voli jesti,obavezno trazi kocku kada se kafa pije....ne znam samo zasto mu je toliko zanimljivo jer mu ne branim da jede slatkise pa da je zeljanuser posted image Jednom se zeznuo i stavio kasikicu soli,mislio da je secer,zamalo da povratiuser posted image

A maramice su i nam specijalitet,stalno ih trpa u usta.....ne znam samo kako moze,meni je jednom ubacio maramicu u kafu i ja kada sam je probalauser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14544
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 9:50:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 14545
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:50:15   
Lady26
Moja Lana redovno kad idemo mojoj nani jede kocku kad mi pijemo kafu, odmah gleda na sto jel nana iznijela i kaze mogu ja jednu kocku user posted image user posted image
Pojede do pola i ostavi...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 14546
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:54:37   
tekja
dobro jutro i od nasuser posted image

Ja sam nesto hepi, a veze neJmam stouser posted image ..haj' dobro je...i V. obavezno jezikom oblize podrucje oko usana poslije mazanja kremomuser posted image

Tajra i gdje odose u skafanderuuser posted image ...ljepotice drage...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 14547
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 9:56:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 14548
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:57:13   
R&T@
Samo nas tri, izgleda, nismo bile na tom Marketu...

Je li iko bio u Skenderiji na bazaru?
Mislim da je otvoren u petak...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14549
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 9:59:29   
Lady26
Nismo ni mi, nagovaram mm da idemo danas-sutra... nismo otisli u "grad" ne pamtim....
Jel oblacite djeci skafandere kad izlazite navece? user posted image
Ja nju odavno teti kad vozim u skafander smotam ko paketic user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 19.12.2011 10:03:05 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  580 581 [582] 583 584   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  580 581 [582] 583 584   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *