|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  549 550 [551] 552 553   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 11:35:13   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: felix

kod mene jetrva placa po pola znaci pola ljeti pola zimi kad ima il kad ima zimi sve da da ne placa zimi



Joj, felix, nista ja tebe ne kontamuser posted image


NI jauser posted image

tajra divne su ti cezeuser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 13751
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 11:36:45   
emi7908
IZVORNA PORUKA: Lady26

Tajra, masallah

Bože dragi i kod mene su režije zimi astronomske, plin oko 250-300,voda, struja oko 35 KM, održavanje zgrade 21 KM, moja tv 70 KM + još moje dopune užas ali šta možemo ja nastojim nekako da to reduciram ali nikakvih rezultata..user posted image

Imam jedno pitanje kad sam već ovdje nije za ove teme ali eto ... smijem li ja staviti oglas na BB za prodaju čizmica. Dobila od mame super čizme futrovane ali meni ne mogu a da ih idem mjenjati ne ispalti mi se jer su kupljene u Mostaru.?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13752
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 11:42:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: felix

kod mene jetrva placa po pola znaci pola ljeti pola zimi kad ima il kad ima zimi sve da da ne placa zimi



Joj, felix, nista ja tebe ne kontamuser posted image
grijenje
kod nje centralno , pa moze tako ako ima paara da ljeti 1000km i zimi mirna ne mora placat il pola da zimi,para pola ljeti para kontas saduser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 13753
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 11:47:43   
dubravka01
Još kad na sve ove izdatke za režije dodate kiriju e onda je to strašno user posted image




_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13754
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 11:53:17   
ladyblue RR
kod nas su režije 500 KM mjesečno + 140 Nađine jaslice. benzina u 2 auta sipamo oko 250 KM mjesecno. užaš!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 13755
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:01:22   
veeseelaa
da pored režija od cca 600 KM imam i troškove vrtća od 270 KM a za benzin za moje auto mi najmanje treba 200 KM mjesečno + troškovi benzina za muževo auto

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13756
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:22:50   
bebacha
uh vidim finansije na reduuser posted image
mi isto zivimo od jedne plate
oko 400KM su nam obaveze,ogrev za zimu kupimo preko ljeto.s tim da su obaveze kirija,vrtic,struja,voda,kablovska,smece,internetuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13757
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:23:41   
R&T@
IZVORNA PORUKA: emi7908

Imam jedno pitanje kad sam već ovdje nije za ove teme ali eto ... smijem li ja staviti oglas na BB za prodaju čizmica. Dobila od mame super čizme futrovane ali meni ne mogu a da ih idem mjenjati ne ispalti mi se jer su kupljene u Mostaru.?


Ako su 39 broj, postavi ovdjeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 13758
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:25:25   
emi7908
Ako su 39 broj, postavi ovdje


Ma jesu i super su, strašno mi je krivo što mi ne pašu ali šta da radim ? Ma ne smijem ovdje user posted image dobiću crveni....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 13759
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:28:30   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


tajra divne su ti cezeuser posted image



Hvala user posted image

Ali me sad R. slomila i rasplakala...
Usla u kadu super sama...i onda vriska nece da pere kosu... i skakanje, otimanje...srce mi je stalo...pa sam je ubjedjivala, pa molila, pa vikala...
izasle smo obje potpuno mokre i pune suza...

Stvarno ne znam koji joj je vrag...prije tri dana se kupala normalno...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13760
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:29:41   
R&T@
IZVORNA PORUKA: emi7908

Ako su 39 broj, postavi ovdje


Ma jesu i super su, strašno mi je krivo što mi ne pašu ali šta da radim ? Ma ne smijem ovdje user posted image dobiću crveni....


Ma, moze na temi Baby bazar... vec su zene postavljale i svoju odjecu...
Samo napisi: da tajra prva pogledauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 13761
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:29:53   
bebacha
mozda je pospanauser posted image Ajla se bas voli kupat al nekad ima takve ispade i znam da je bas pospana

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 13762
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:33:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

mozda je pospanauser posted image Ajla se bas voli kupat al nekad ima takve ispade i znam da je bas pospana
moguce ovo sto bebacha kaze
mi se vecinom pred vecer kupamo zimi nikad po dani ....
Nama je problem izaci on da se kupat i kosu, ma sve 5 al kad treba da izadje nece da ustane
Jedva ga iscupam , .. tu uvjek bude suza , a on place vice, ne dijaj me ocu da se kupam u mojuuser posted image user posted image oce da se kupa u moru ..ja mu zacepim tus da ne ide voda on brcka se dira vodu prsce , voza autice unutra.....

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 13763
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:33:52   
veeseelaa
mi isto zivimo od jedne plate
oko 400KM su nam obaveze,ogrev za zimu kupimo preko ljeto.s tim da su obaveze kirija,vrtic,struja,voda,kablovska,smece,internetuser posted image


nisam skontala za vrtić, ti ne radiš?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13764
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:33:59   
Lady26
Tajra, ja kad citam tvoje postove prvo sto mi padne na um je da sam ja losa majka sa vrlo tankim zivcima user posted image ...
Al stvarno....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13765
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:35:31   
emi7908
Ma, moze na temi Baby bazar... vec su zene postavljale i svoju odjecu...
Samo napisi: da tajra prva pogleda


može...

A ja sam neki dan imala isti problem sa malcem.. užas kad treba da mu perem kosu user posted image počela sam gubiti strpljenje s tim kupanjem...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13766
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:36:33   
bebacha
vesela ne radim.kad je A. ima 18 mjeseci ja krenula ponovo na fakultet,meduitim zatrudnilauser posted image i morala prestat ici al se ona se za ta 2-3 mjeseca toliko lijepo uklopila da nam bila zao ispisat,pa kroz godinu je bili ispisali,nije isla mjesec dana.mislim da joj je to bio najgori mjesec,toliko joj je falilo.onda je ponovo vratili.stvarno voli ici pa smo je ostavili

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13767
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:36:42   
Lady26
Meni mora biti kako ja kazem i tacka....
Osim za jelo, tu je vise ne mogu natjerati, a ostalo....mora pod cijenu svega, placa i suza....
Lana isto u posljednje vrijeme ne da kosu prati, pa oplace redovno (a obozava kupanje, samo ne da kosu), mm govori jel to place nece iz vode, rekoh ne da kosu, zato place...
Doduse mladja je od R. sta me ceke za godinu, Bog ce znati....user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13768
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:37:44   
bebacha
IZVORNA PORUKA: Lady26

Tajra, ja kad citam tvoje postove prvo sto mi padne na um je da sam ja losa majka sa vrlo tankim zivcima user posted image ...
Al stvarno....
 

nisi losa samo imas nizi stepen toleranicija.ja bi volila da imam malo deblje zivce al sta cu.genetikauser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13769
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:38:29   
Lady26
Jaaaaaaaako nizak user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13770
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:39:27   
Anoniman
bas cudno sto nedaju kosu mozda sto im ide u oci voda usta , ja  A jos  ga prscem u oci , uzmem tus pa namjerno po licu on se smije pa dignem odignem tus uvisinu drzim iznad glave vice aaa pada kisa na anela po glavi ih mi kad udjemo u kupatilo nema nas skoro satuser posted image


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 13771
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:40:03   
R&T@
Bebacha, felix, stvarno ne znam sta joj je...
Ne izgleda pospano, ali ko ce znati...
Mozda se neceg uplasilauser posted image

Lady26,ne luduj...
Sta sam mogla drugo? Dno kade puno vode, kupke...klizavo...ona se otima, place...ja je jedva drzim jednom rukom, u drugoj tus...user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13772
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:41:43   
bebacha
ja neke stvari tolerisem jako punooo al neke nikako.pogotovo Ajli jer je velika razumije.kad pode spavat 300 pitanja,hoce vode,piskit,kakit,zulja je,svrbi je,tad poludim jer svaku noc i isto.kad jedemo mrzim kad samo nesto drobimustaje,sjeda,budalasa,opet ludim,a razbacane igracke i ostale djecije budalastine samo na ignore

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13773
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:42:44   
Lady26
Vidjela si koliko je moje kupatilo, ne mozes se ni okrenuti kako treba, a ja u tus kabini kupam Lanu, ona se otima, isto ima vode na, jednom mi je i ispala iz ruku, sreca ne bi nista...
Od tad kupanje traje svega 5 minuta i tad me slomi...a znala se brckati po pola sata....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 13774
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 12:44:19   
Anoniman
poslaste vi meni kisu iz vasi krajeva evo prolom oblaka kao da je proljece a ja cu vama u subotu poslat malo snijega user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 13775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  549 550 [551] 552 553   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  549 550 [551] 552 553   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *