|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  537 538 [539] 540 541   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 8:26:30   
ladyblue RR
jutro moje dame...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13451
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 8:30:25   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

jutro moje dame...


joj, vi neke ujutro prvo fino pozdravite i kafu ponudite, a ja se odmah zadam s pričom, odmah udri konkretno...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13452
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 8:35:33   
bebacha
jutro.
ja pijem kafu,ovo moje malo me opet ispostovalo,pa spava dok mama kahvenise.bujrumuser posted image
meni danas nema.sad cu mami pa na dzenazu.nevolim te skupove al na ovu moram otic
Felix sta di s Anelom u toku noci
moram djete plakat kad im je citav dan pod nekim dozivljajima.Alen nije dugo plakao al zato Ajla jest.sinoc place,mm ode  do nje i vraca se kaze hoce tebe.ja odem a ona hoce samo da je poljubim i da ona poljubi meuser posted image morala sam joj se malo uvuci u krevet kad je bila medenauser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13453
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 9:12:51   
leona81
jutro...moje dijete od jutros kise i kaslje??? ja sam bila uvjerena da su zubi jer bali i trpa ruke u usta...mozda se sve sastavilo...pozz svima

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13454
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 9:16:33   
Anoniman
jutro
anel zaspo  oko 23 , . Ja sam nikaka stomak me boli nisam se naspavala nikako sinoc sam vidila ide mu donja trica desna se upalilauser posted image crveni se mozda je zato plakao haj ga znaj bem ti zube vise , da oce visse svi niknuti


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 13455
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 9:27:15   
Anoniman
Jutro i od nas, nama noc prosla sa temperaturum, a jutros je hB nema. I osip se malo smanjio, ima ga jo, ali manje nego juce. Luka se nadigao u 5.15 i meni oci vec na pola koplja. Bebacha zavidim ti na Alenovom spavanju, a tek Amani...uh da moji tako hoce bar par dana user posted image

Ljubimo vasuser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 13456
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 9:28:34   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Jutro i od nas, nama noc prosla sa temperaturum, a jutros je hB nema. I osip se malo smanjio, ima ga jo, ali manje nego juce. Luka se nadigao u 5.15 i meni oci vec na pola koplja. Bebacha zavidim ti na Alenovom spavanju, a tek Amani...uh da moji tako hoce bar par dana user posted image

Ljubimo vasuser posted image



super, bas mi je drago da je temperatura bar otišla user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13457
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 9:35:42   
Anoniman
jelena drago mi je da nema ture bit ce to dobro abd . 
Kad ozdravi spavace user posted image a i ti ces odmoriti samo strpljenja user posted image
Mala19994 bas fali valjda brzo popravi kom.

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 13458
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 9:42:41   
rose 87
jutro,ja sam danas bas user posted image ,nemam pojma sta mi je,ajd bar je lijepo napolju pa cemo malo izaci na zrak valjda cu doci sebi
jelena nadam se da se temp. nece vracati i da ce vam od sad biti samo boljeuser posted image
felix pa mozda ti stvarno A. place zbog zubica,ja znam kakve smo mi noci imali kad su mu zubi nicali user posted image ,al je on srecom dojio pa sam ga tako smirivala


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13459
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 9:52:12   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Jutro i od nas, nama noc prosla sa temperaturum, a jutros je hB nema. I osip se malo smanjio, ima ga jo, ali manje nego juce. Luka se nadigao u 5.15 i meni oci vec na pola koplja. Bebacha zavidim ti na Alenovom spavanju, a tek Amani...uh da moji tako hoce bar par dana user posted image

Ljubimo vasuser posted image



super;)) nadam se da je vise nece ni imati
kako si ti?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13460
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 9:56:52   
Lady26
Jutro, ja prespavala....zena fino iskljucila alarm i nastavila, i trznem se u 8 user posted image
Onda na vrat na nos, Lana pije mlijeko-drzi flasicu a ja se presvlacim, kad ce u jednom trenutku : mama pojako, smetas mi user posted image user posted image
Elem malo smo kasnili 5-10 minuta....

Nego gdje je ona Leona user posted image , ignorise me na temi bb user posted image user posted image
Jelo user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 13461
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:06:38   
megi
jutroooo
jelena super da je Ana bolje, nadam se da cete to brzo preboljeti
jel ti svekrva jos tu da se malo odmoris

ja isla jutros da vadim nalaze tako mi je fino nizvadila da mi je evo sva majica krvava

nadam se da su djecica dobro, da ce prehlade brzo proci
felix moguce je da su zubici, a i da prezivljava i moja se cura sita isprica po noci i redovno se ujutro zavuce kod nas u krevet da malo zajedno odspavamo

Lady sto smetas djetetu user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13462
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:09:35   
Lady26
Gdje si trudnice user posted image
Kako si, kako je Adna?
Jah smetam, sto se sama ne obuce user posted image user posted image
Odmah ujutro naredi, bukvalno cim oci otvori mama ide praviti mlijeko a Lana gleda crtani...a ja user posted image user posted image ne znam gdje sam user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 13463
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:12:01   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Jutro, ja prespavala....zena fino iskljucila alarm i nastavila, i trznem se u 8 user posted image
Onda na vrat na nos, Lana pije mlijeko-drzi flasicu a ja se presvlacim, kad ce u jednom trenutku : mama pojako, smetas mi user posted image user posted image
Elem malo smo kasnili 5-10 minuta....

Nego gdje je ona Leona user posted image , ignorise me na temi bb user posted image user posted image
Jelo user posted image


joj i ja sam jutros sva nekakva otečena ustala (bar se tako osjećam)..mogla sam plaho nastaviti spavati...a ja sam pomjerila na snooze da mi zvoni za 15 min user posted image

a vidjeh neki internu izmedju tebe i leone i da joj umires od shege, ali ja mahalusa moram znati zasto (jer ne kontamuser posted image )user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13464
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:14:13   
Lady26
Ma kakva interna, hocu da probam farmerke sto sam rezervisala a ona me ignorise user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13465
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:17:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Jutro i od nas, nama noc prosla sa temperaturum, a jutros je hB nema. I osip se malo smanjio, ima ga jo, ali manje nego juce. Luka se nadigao u 5.15 i meni oci vec na pola koplja. Bebacha zavidim ti na Alenovom spavanju, a tek Amani...uh da moji tako hoce bar par dana user posted image

Ljubimo vasuser posted image



super, bas mi je drago da je temperatura bar otišla user posted image



user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13466
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:19:20   
pocahontas
ja sam skontala da je nas par dežurnih ovdje ujutro koje smo na poslu i "radimo"..ove ostale su aktivne isključivo u sitne sate..
ja vas uskoro pozdravljam, imam bitan sastanak sa bitnim klijentima i onda idem na bitan sastanak na bitan teren...sva sam fensi, šta da vam kažem user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13467
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:20:02   
Hanady RR
jelena super da je bolje...
user posted image

Jutro od mene...mene herpes u nosu nervira toliko da bi sad sebi nos otkinulauser posted image
ničim ne mogu namazat...miša mu na nezgodnom mejstu..dok ja dođem štapićem do herpesa kremu poskidam negdje drugo u nosuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13468
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:20:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja sam skontala da je nas par dežurnih ovdje ujutro koje smo na poslu i "radimo"..ove ostale su aktivne isključivo u sitne sate..
ja vas uskoro pozdravljam, imam bitan sastanak sa bitnim klijentima i onda idem na bitan sastanak na bitan teren...sva sam fensi, šta da vam kažem user posted image user posted image


ja najviše volim terenske sastanke user posted image
svašta nešta obavimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13469
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:21:15   
Lady26
IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja sam skontala da je nas par dežurnih ovdje ujutro koje smo na poslu i "radimo"..ove ostale su aktivne isključivo u sitne sate..
ja vas uskoro pozdravljam, imam bitan sastanak sa bitnim klijentima i onda idem na bitan sastanak na bitan teren...sva sam fensi, šta da vam kažem user posted image user posted image


JA sam sve bitne poslove zavrsila do 05.12. sad sam libero, ponovo liberoooooooooooo do maja iduce godine user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13470
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:22:00   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jelena super da je bolje...
user posted image

Jutro od mene...mene herpes u nosu nervira toliko da bi sad sebi nos otkinulauser posted image
ničim ne mogu namazat...miša mu na nezgodnom mejstu..dok ja dođem štapićem do herpesa kremu poskidam negdje drugo u nosuuser posted image


jojjjjjjjuser posted image user posted image
i ja sam osjetljiva na te herpese, a meni srećom samo na usni skoči i nije nikad bio tako strašan...meni jedino pomogne zaszšivanje baby puderom..Hebo kreme i kremice, čini mi se kao da ga samo raznesem svuda i produžim mu  trajanje user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13471
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:23:13   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja sam skontala da je nas par dežurnih ovdje ujutro koje smo na poslu i "radimo"..ove ostale su aktivne isključivo u sitne sate..
ja vas uskoro pozdravljam, imam bitan sastanak sa bitnim klijentima i onda idem na bitan sastanak na bitan teren...sva sam fensi, šta da vam kažem user posted image user posted image


ja najviše volim terenske sastanke user posted image
svašta nešta obavimuser posted image


žene, šta vam je, ja sam fakat ozbiljna user posted image   u konkretnom slučaju doduše user posted image

spomenuh jučer merhaba macu, pa imamo situVaciju user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 14.12.2011 10:24:56 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13472
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:23:42   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja sam skontala da je nas par dežurnih ovdje ujutro koje smo na poslu i "radimo"..ove ostale su aktivne isključivo u sitne sate..
ja vas uskoro pozdravljam, imam bitan sastanak sa bitnim klijentima i onda idem na bitan sastanak na bitan teren...sva sam fensi, šta da vam kažem user posted image user posted image


JA sam sve bitne poslove zavrsila do 05.12. sad sam libero, ponovo liberoooooooooooo do maja iduce godine user posted image user posted image user posted image


ljubim ti pitanje, ne kontam ti ovouser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13473
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:23:49   
Hanady RR
joj meni vorolex pomaže...al nema šanse da ga namažem...ničim na to mjesto...
do juče me handri ...
hakd juče me bolilo a sad me svrbi...čini mi se lakše kad boli nego kad svrbiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13474
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.12.2011 10:26:09   
Lady26
Pa sto se posla tice, bitan posao sam zavrsila (milsim kolegica i ja) sad nemam "obaveza" do maja kad ponovo krece frka trka...
Sad je sve laganica, setnje, internet, posta, nista srkletli user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  537 538 [539] 540 541   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  537 538 [539] 540 541   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *