|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  532 533 [534] 535 536   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:24:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

dadada, pa i ja sam par puta bahnula u ćumez, ali sam fakat bila puter..jbg, 7 razred a vi svi srednja skola uveliko..i borselino i tako..a moja slaba tačka su tada bili frajeri tipa dade i sanjina..duga kosa, baby face...da poludis hahahahahauser posted image
dado se znao i pozdraviti samnom, ali sanjin jok..s njim ne razgovaram od kada sam mu ostavila pjesmicu pred vrata user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
joj moram ti naci sliku dade...imam negdje...kad smo u splitu bili...samo je sa curom...pa me strah da ne pocnes plakatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
meni je dado vazda bio sega...fol kosijaner...a sav picnut...ispeglan, cist ko suzauser posted image ...i vazda je nesto crveno imao na sebiuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 13326
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:25:52   
Leena
dadada, pa i ja sam par puta bahnula u ćumez, ali sam fakat bila puter..jbg, 7 razred a vi svi srednja skola uveliko..i borselino i tako..a moja slaba tačka su tada bili frajeri tipa dade i sanjina..duga kosa, baby face...da poludis hahahahaha
dado se znao i pozdraviti samnom, ali sanjin jok..s njim ne razgovaram od kada sam mu ostavila pjesmicu pred vrata


Aaaj, ja sam visila u Ćumezu k'o inventaruser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 13327
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:29:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Hanady..:-D....i sada sam teška kategorija..

Ne znam koliko me se sjećaš sa zenočkog druženja..ali ti si super sada s linijom..Koji je trik?



user posted image
trik...

pa ovako rodiš dvoje ublizu, nabaciš 2-3 kamenčića u žuč i čuvaš ih dok te ne otjeraju na operacijuuser posted image

ma šalim se...
istina imama takav organizam debljam se brzo i puno...al imama svoja pravila u životu...iza 18 ne jdem...hljeb ne umačem u slaate i umake...slatkiše korigujem i pijem 2 l vode obavezno dnevno

imama uvijek aktivnosti...sad nisma sportski okrenuta nema se kad...al zato sa djecom i raodm po kući i oko kuće i svim poslovnim obavezama meni je to dovoljno za nabijanje kondicije i gubljenje kalorija...

al istina kamen u žuči mi je nakon druge trudnoće plaho pomogaouser posted image nisma mogla ni supu više jestiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 13328
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:29:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Leena

dadada, pa i ja sam par puta bahnula u ćumez, ali sam fakat bila puter..jbg, 7 razred a vi svi srednja skola uveliko..i borselino i tako..a moja slaba tačka su tada bili frajeri tipa dade i sanjina..duga kosa, baby face...da poludis hahahahaha
dado se znao i pozdraviti samnom, ali sanjin jok..s njim ne razgovaram od kada sam mu ostavila pjesmicu pred vrata


Aaaj, ja sam visila u Ćumezu k'o inventaruser posted image

i jaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 13329
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:30:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leena

dadada, pa i ja sam par puta bahnula u ćumez, ali sam fakat bila puter..jbg, 7 razred a vi svi srednja skola uveliko..i borselino i tako..a moja slaba tačka su tada bili frajeri tipa dade i sanjina..duga kosa, baby face...da poludis hahahahaha
dado se znao i pozdraviti samnom, ali sanjin jok..s njim ne razgovaram od kada sam mu ostavila pjesmicu pred vrata


Aaaj, ja sam visila u Ćumezu k'o inventaruser posted image
kada? kada je kafa bila 1km ili 0,5 kmuser posted image ...bitna razlikauser posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 13330
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:30:30   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: pocahontas

dadada, pa i ja sam par puta bahnula u ćumez, ali sam fakat bila puter..jbg, 7 razred a vi svi srednja skola uveliko..i borselino i tako..a moja slaba tačka su tada bili frajeri tipa dade i sanjina..duga kosa, baby face...da poludis hahahahahauser posted image
dado se znao i pozdraviti samnom, ali sanjin jok..s njim ne razgovaram od kada sam mu ostavila pjesmicu pred vrata user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
joj moram ti naci sliku dade...imam negdje...kad smo u splitu bili...samo je sa curom...pa me strah da ne pocnes plakatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
meni je dado vazda bio sega...fol kosijaner...a sav picnut...ispeglan, cist ko suzauser posted image ...i vazda je nesto crveno imao na sebiuser posted image



nadji Boga ti i šibni mi je preko fejsa user posted image šta vam je ljudi, ja sam udata zena, pa necu sad plakati jao Bozeeeeeee Petraaaaaaaaaa user posted image
a vi kao da niste imali ovakvih simpatija..eno sad ce biti odmah se udale za prvog, ni simpatiju iz osnovne nisu imali moš misliti user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13331
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:33:21   
Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

a vi kao da niste imali ovakvih simpatija..eno sad ce biti odmah se udale za prvog, ni simpatiju iz osnovne nisu imali moš misliti user posted image


Ja se udadoh za simpatiju iz osnovne skole user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13332
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:33:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Leena

dadada, pa i ja sam par puta bahnula u ćumez, ali sam fakat bila puter..jbg, 7 razred a vi svi srednja skola uveliko..i borselino i tako..a moja slaba tačka su tada bili frajeri tipa dade i sanjina..duga kosa, baby face...da poludis hahahahaha
dado se znao i pozdraviti samnom, ali sanjin jok..s njim ne razgovaram od kada sam mu ostavila pjesmicu pred vrata


Aaaj, ja sam visila u Ćumezu k'o inventaruser posted image
kada? kada je kafa bila 1km ili 0,5 kmuser posted image ...bitna razlikauser posted image


ja sma dočekala i onu od 1 Km...al smo redovno pili ovu od 0,5 povazadan...i dočekivali onoga čiku što naopako priča sve...pa ga cigarama vazda guraliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13333
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:35:29   
pocahontas
i samo da se javno zahvalim malenoj na gitari..od sinoc mi uredno probija mozak..sada ne jer sam na poslu, sada teta pati, a ja ću kada dodjem user posted image user posted image
dijete samo svira ko Zele Lipovača Motojiiiiiiii, motojiii, moooooootooooojiiiiiii.....user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13334
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:37:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: pocahontas

dadada, pa i ja sam par puta bahnula u ćumez, ali sam fakat bila puter..jbg, 7 razred a vi svi srednja skola uveliko..i borselino i tako..a moja slaba tačka su tada bili frajeri tipa dade i sanjina..duga kosa, baby face...da poludis hahahahahauser posted image
dado se znao i pozdraviti samnom, ali sanjin jok..s njim ne razgovaram od kada sam mu ostavila pjesmicu pred vrata user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
joj moram ti naci sliku dade...imam negdje...kad smo u splitu bili...samo je sa curom...pa me strah da ne pocnes plakatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
meni je dado vazda bio sega...fol kosijaner...a sav picnut...ispeglan, cist ko suzauser posted image ...i vazda je nesto crveno imao na sebiuser posted image



nadji Boga ti i šibni mi je preko fejsa user posted image šta vam je ljudi, ja sam udata zena, pa necu sad plakati jao Bozeeeeeee Petraaaaaaaaaa user posted image
a vi kao da niste imali ovakvih simpatija..eno sad ce biti odmah se udale za prvog, ni simpatiju iz osnovne nisu imali moš misliti user posted image

ja kad sam se vratila u sa...pa pocela u buldog izlaziti...zaljubila sam se u D....a ja za njega bila "dijete"user posted image user posted image ...vazda smo se simpatisali...al on kulirao za bilo sta vise...i ja tako "vodala" njake debileuser posted image ...i na kraju D. poludiuser posted image te me "preotme"user posted image ...tako da sam ja hodala i zavrsila sa mojom simpatijomuser posted image ...a u pragu...moja prva ljubav...isto smo hodali...puna tri mjesecauser posted image ...tako da fakat nisam nikad krisom bila zacopana...lazem...jesam uu osnovnojuser posted image ...goran.suser posted image user posted image ...moja neprezaljena ljubavuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 13335
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:40:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Leena

dadada, pa i ja sam par puta bahnula u ćumez, ali sam fakat bila puter..jbg, 7 razred a vi svi srednja skola uveliko..i borselino i tako..a moja slaba tačka su tada bili frajeri tipa dade i sanjina..duga kosa, baby face...da poludis hahahahaha
dado se znao i pozdraviti samnom, ali sanjin jok..s njim ne razgovaram od kada sam mu ostavila pjesmicu pred vrata


Aaaj, ja sam visila u Ćumezu k'o inventaruser posted image
kada? kada je kafa bila 1km ili 0,5 kmuser posted image ...bitna razlikauser posted image


ja sma dočekala i onu od 1 Km...al smo redovno pili ovu od 0,5 povazadan...i dočekivali onoga čiku što naopako priča sve...pa ga cigarama vazda guraliuser posted image
A sjecas li se one dijagnoze u kaputu sa vunenom kapom u sred ljeta...on  je vazda imao blokic sa sobom i pisao "sutra", sutra, sutrauser posted image user posted image ...pa smo se ja i maja nafurale da ce sebi nesto "sutra" uraditi...isprepadale se zive...uranile sutradan...tek on opet sjedi i pise sutrauser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 13336
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:44:14   
bebacha
http://www.ringeraja.ba/forum/Prevencije_i_rano_otkrivanje_zlocudni_bolest/m_1147398/tm.htm

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13337
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:46:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Leena

dadada, pa i ja sam par puta bahnula u ćumez, ali sam fakat bila puter..jbg, 7 razred a vi svi srednja skola uveliko..i borselino i tako..a moja slaba tačka su tada bili frajeri tipa dade i sanjina..duga kosa, baby face...da poludis hahahahaha
dado se znao i pozdraviti samnom, ali sanjin jok..s njim ne razgovaram od kada sam mu ostavila pjesmicu pred vrata


Aaaj, ja sam visila u Ćumezu k'o inventaruser posted image
kada? kada je kafa bila 1km ili 0,5 kmuser posted image ...bitna razlikauser posted image


ja sma dočekala i onu od 1 Km...al smo redovno pili ovu od 0,5 povazadan...i dočekivali onoga čiku što naopako priča sve...pa ga cigarama vazda guraliuser posted image
A sjecas li se one dijagnoze u kaputu sa vunenom kapom u sred ljeta...on  je vazda imao blokic sa sobom i pisao "sutra", sutra, sutrauser posted image user posted image ...pa smo se ja i maja nafurale da ce sebi nesto "sutra" uraditi...isprepadale se zive...uranile sutradan...tek on opet sjedi i pise sutrauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13338
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:46:10   
dubravka01
Jutrić/Dančić svima,

Mi jutros prvi put vadili krv iz ruke, dobili smo nalaz i evo šta nam nije uredu
Hematokrit: interval 32.0-40.4 a kod nas 31.30
MCV: interval 73.8-89.4 a kod nas 65.5
MCHC: interval 300.0-370.0 a kod nas 390.0

Ja googlala pa me glava zaboli,ima li sad koja ženica da zna šta bi to ustvari značilo?

Ljubimo vas sviju,bolesni da sto prije ozdrave.


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13339
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:51:04   
Hanady RR
joj dubravka ima negdje tema sa svime o nalazima...al mi sad pretraživan ne izbacuje...čak je neko stavio sve referentne vrijednosti

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 13340
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:52:02   
Hanady RR
evo je
http://www.ringeraja.ba/forum/m_215392/mpage_3/key_/tm.htm



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13341
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 11:58:30   
bananica
Snižena vrednost hematokrita Snižena vrednost hematokrita može da ukazuje na manjak crvenih krvnih zrnaca (eritrocita) ili na anemiju usled nedostatka gvožđa jer tada eritrociti imaju manju zapreminu zbog nedostatka hemoglobina za čije formiranje je potrebno gvožđe, iako broj eritrocita ne mora biti smanjen. Osobe kod kojih postoji rizik za razvijanje anemije su:
  • Mala deca koja ne unose dovoljne količine gvožđa (Fe),
  • Deca koja se brzo razvijaju i rastu
    a kod vas dubravka uopce nije zabrinjavajuce, bar je to moje laicko misljenje, znaci uvedi namirnice bogate zeljezom u ishranu i eto ga

    (odgovor članu Hanady RR)
  • Neposredna veza do poruke: 13342
       RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
    13.12.2011 12:01:32   
    dubravka01
    Hvala vam,hanady,bananica user posted image user posted image

    _____________________________

    19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

    (odgovor članu bananica)
    Neposredna veza do poruke: 13343
       RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
    13.12.2011 12:04:09   
    bananica
    jeste li zeljezo kontrolisali??

    (odgovor članu dubravka01)
    Neposredna veza do poruke: 13344
       RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
    13.12.2011 12:09:14   
    dubravka01
    IZVORNA PORUKA: bananica

    jeste li zeljezo kontrolisali??


    E sad, jesmo ovaj hemoglobin - valjda je to TO?

    on nam je 122.0 a interval 90.0-138.0



    _____________________________

    19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

    (odgovor članu bananica)
    Neposredna veza do poruke: 13345
       RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
    13.12.2011 12:23:52   
    bananica
    hemoglobin u svojoj strukturi sadrzi zeljezo, a sad ne znam da li je moguce da je hemoglobin ok, a da zeljeza ima manjka, po meni zeljezo bi se trebalo oznacavati Feuser posted image

    skroz se zapetljah, odi kod dr da ti ocita nalaze, najbolje ce oni to protumaciti, iako mislim da nije nista zabrinjavajuce

    (odgovor članu dubravka01)
    Neposredna veza do poruke: 13346
       RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
    13.12.2011 13:08:49   
    Anoniman
    IZVORNA PORUKA: Emica_sa

    I mi popijemo aptamil kad ustanemo,a i to nije neka kolicina 120 ml,i onda dorucak oko 11,uzina oko 2,rucak oko 4,nesto malo jede oko 6(vise ne jede)i opet aptamil u 9 i tada zaspe,ne moze on vise ni pojesti,a ja necu da forsiramuser posted image
    mi pijemo puno mlijeka skoro pola litra do litar user posted image da se njega pita on bi samo peko,pio ....

    (odgovor članu Emica_sa)
      Neposredna veza do poruke: 13347
       RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
    13.12.2011 13:42:19   
    Lady26
    Oooooo dje ste zene, evo friska od mene user posted image

    _____________________________

    L. 04.12.2009.
    E. 19.03.2015.
    Moje princeze

    (odgovor članu Anoniman)
    Neposredna veza do poruke: 13348
       RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
    13.12.2011 13:44:57   
    bebacha
    Lady hvala.ja jos nisam popila podnevskuuser posted image user posted image djeca skoro zaspala a ja se usmjeri na rucak i sredivanje neredauser posted image

    _____________________________

    "Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

    (odgovor članu Lady26)
    Neposredna veza do poruke: 13349
       RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
    13.12.2011 13:45:49   
    Lady26
    Ja na poslu, muz kuci sredjuje nered user posted image
    Jos da hoce sta skuhat dok ne dodjem user posted image

    _____________________________

    L. 04.12.2009.
    E. 19.03.2015.
    Moje princeze

    (odgovor članu bebacha)
    Neposredna veza do poruke: 13350
    Stranica:   <<   < Prethodna stranica  532 533 [534] 535 536   Sljedeća stranica >   >>
    Stranica: <<   < Prethodna stranica  532 533 [534] 535 536   Sljedeća stranica >   >>
    Idi na:








    Anketa

    Simptomi porođaja.
    пеперутка16

    Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

    Oznake

    Prijava
    Ime i Prezime
    *
    Adresa
    *
    Poštanski broj Grad
    *
    Broj telefona
    *
    E-mail adresa
    *
    Veličina pelena koje dijete nosi
    *
    Starost vašeg djeteta/vaše djece
    *
    Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *