|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  498 499 [500] 501 502   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:41:41   
teki
moj djecak isto nece voca ali ga natjeram da popije iscjedjene narance svaki dan ucjenjujem ga vazda pustit cu mu crtani ako popije i tako se natezemo i na kraju popije, a dajem mu sada denivit plus sirup on ima c vitamina isto, a kazu mi tete da hoce pojesti kivi i mandarinu u vrticu a kuci nece nema sanse pa eto kotam valjda mu je to dovoljno

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12476
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:42:34   
emi7908
sad me Jelena zvala, odose Ana i ona za bolnicu, draga Jelena zelim ti mnogo snage da izdržiš........ljubi pahuljicu i cuvaj se


A jooojjj miša mu...Da nam se što prije vratite nasmijane i vedre... Veliki zagrljaj podrške user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12477
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:44:10   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama2009

sad me Jelena zvala, odose Ana i ona za bolnicu, draga Jelena zelim ti mnogo snage da izdržiš........ljubi pahuljicu i cuvaj se


draga Jelena, budi hrabra kao i do sada, ubrzo ce sve ovo biti iza vas....sve najbolje vam zelim

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12478
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:44:17   
teacher75

IZVORNA PORUKA: teki

moj djecak isto nece voca ali ga natjeram da popije iscjedjene narance svaki dan ucjenjujem ga vazda pustit cu mu crtani ako popije i tako se natezemo i na kraju popije, a dajem mu sada denivit plus sirup on ima c vitamina isto, a kazu mi tete da hoce pojesti kivi i mandarinu u vrticu a kuci nece nema sanse pa eto kotam valjda mu je to dovoljno

ona se donedavno davila u vocu al sada nesto izvodi, sok joj svaki but bacim, muntam je i stoji po citav dan i na kraju ga bacimuser posted image kontam ipak lakse mi je uvalit joj kasiku sirupa u kojem znam da ima dovoljno vitamina nego 2 gutljaja soka od narandze. jel taj denvit plus neki multivitaminski ili?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 12479
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:45:11   
teki
od srca podrska maloj Ani i njenoj mami

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 12480
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:45:13   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: mama2009

sad me Jelena zvala, odose Ana i ona za bolnicu, draga Jelena zelim ti mnogo snage da izdržiš........ljubi pahuljicu i cuvaj se


draga Jelena, budi hrabra kao i do sada, ubrzo ce sve ovo biti iza vas....sve najbolje vam zelim



user posted image user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12481
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:46:52   
pocahontas
jelena, drži seuser posted image ..žena, majka, kraljica..nema dalje user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 12482
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:47:53   
Mala Selma
IZVORNA PORUKA: mama2009

sad me Jelena zvala, odose Ana i ona za bolnicu, draga Jelena zelim ti mnogo snage da izdržiš........ljubi pahuljicu i cuvaj se

Bas me s*ebala vijest...
Jelo nadam se da ce Ana biti dobro


e misa mu njegovoguser posted image user posted image user posted image , nedaj se Jelena, neka vas dragi Bog cuva, bit ce sve dobrouser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12483
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:53:36   
tekja
Jelena user posted image ...draga sretno gore i vrati nam brzo Anciku zdravu i veseluuser posted image user posted image ...a joj...



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 12484
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:54:18   
mama2009
sad mi se javila bili u bolnici, vratili ih ponovo u DZ da urade nalaze....grrrr nase zdravstvo

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 12485
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:54:24   
teacher75
jelena, sretnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 12486
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:56:24   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama2009

sad mi se javila bili u bolnici, vratili ih ponovo u DZ da urade nalaze....grrrr nase zdravstvo



user posted image a gore nisu mogli uraditi nalazeuser posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12487
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:57:22   
teki

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: teki

moj djecak isto nece voca ali ga natjeram da popije iscjedjene narance svaki dan ucjenjujem ga vazda pustit cu mu crtani ako popije i tako se natezemo i na kraju popije, a dajem mu sada denivit plus sirup on ima c vitamina isto, a kazu mi tete da hoce pojesti kivi i mandarinu u vrticu a kuci nece nema sanse pa eto kotam valjda mu je to dovoljno

ona se donedavno davila u vocu al sada nesto izvodi, sok joj svaki but bacim, muntam je i stoji po citav dan i na kraju ga bacimuser posted image kontam ipak lakse mi je uvalit joj kasiku sirupa u kojem znam da ima dovoljno vitamina nego 2 gutljaja soka od narandze. jel taj denvit plus neki multivitaminski ili?

denivit plus je super on je i za grlo i disevne puteve a i za imunitet sastojak mu je sljedeci:pravi planiski med 80%, majcina dusica, borove iglice, propolis, vitamin c pa su mi rekli u apoteci i da je za grlo i moze se piti stalno jer i za imunitet je dobar zbog propolisa i vitmina c. ja imam osjecaj da nama presjece kasalj brzo jer od njega isto ima vise stolica dnevno i ponekad rijedje tj slajm izbaci kad se nakupi.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12488
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 11:58:05   
teacher75
bas me cudi da gore nisu uradili nalaze, jer su nas jedva cekali da smjeste gore i da joj gore rade nalazeuser posted image kad smo otisle zbog upale pluca, odmah su joj tamo radili crp, cekali nesto vise od pola sata na rezultat i smjestili nas

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12489
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 12:08:26   
Anoniman
pozz
jelena zao mi je ane da sto prije bude sve iza vas user posted image
anela danas djed ranije pokupio nije bio rasplozan nikako danas , bili vani skoro sat nije hladno jest da ima nekog vjetra al smo setali usli u kucu jos malo jest pa spavanje
Mene stomak boli treba dociuser posted image ...

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 12490
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 12:17:16   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: mama2009

sad mi se javila bili u bolnici, vratili ih ponovo u DZ da urade nalaze....grrrr nase zdravstvo


pa ne mogu da vjerujem da joj nisu gore uradili,ne shvatam zastouser posted image ...mi kada smo isli bili su bas ljubazni i susretljivi...a izgleda to zavisi na koga naletisuser posted image

Kakva im je to logika da se sa bolesnim djetetom vozika od dz do dzuser posted image ...da li uopste moze uraditi nalaz do koliko ono sati uzimaju nalaze u dzuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12491
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 12:22:56   
mama2009
evo sad ce Jelena kuci, pa ce vam detaljno pisat, jer tek u pondeljak mogu raditi nalaze e Bože moj naseg zdravstva

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 12492
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 12:25:42   
leona81
jelenauser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12493
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 12:26:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama2009

evo sad ce Jelena kuci, pa ce vam detaljno pisat, jer tek u pondeljak mogu raditi nalaze e Bože moj naseg zdravstva

user posted image

idioti...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12494
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 12:27:21   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: mama2009

evo sad ce Jelena kuci, pa ce vam detaljno pisat, jer tek u pondeljak mogu raditi nalaze e Bože moj naseg zdravstva


pa upravo ovo to sam ja mislila,u dz uzimaju nalaze ranijeuser posted image

Jelena draga ja bi opet otisla ili veceras ili za vikend,vjerovano ce i drugi dr biti i primit ce vas...ne shvatam zasto nisu ni danas,ali etouser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12495
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 12:46:08   
DM
Jelo,jelena-eh da si mi bar bliže, a ovako ti mogu samo ovako virtualnouser posted image
I mi smo koristili denivit sa borovim iglicama i propolis kapi(ali smo koristili i još masu domaćih preparata) i riješili se kašlja kod obojice....


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 12496
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 12:48:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: mama2009

evo sad ce Jelena kuci, pa ce vam detaljno pisat, jer tek u pondeljak mogu raditi nalaze e Bože moj naseg zdravstva


pa upravo ovo to sam ja mislila,u dz uzimaju nalaze ranijeuser posted image

Jelena draga ja bi opet otisla ili veceras ili za vikend,vjerovano ce i drugi dr biti i primit ce vas...ne shvatam zasto nisu ni danas,ali etouser posted image




pa ja bih veceras do hitne, i sa njihovom uputnicom na pedijatriju, naravno ukoliko ima za tim potrebe, al to ce opet Jelena najbolje znati

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 12497
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 12:51:44   
bebacha
kod nas prelijep dan.mi se nahodali,bili s mojoj mamom na dorucku i kafi.sad maleni spava pa kad seka dode opet u setnju.
ja sretna al baš,baš sretnauser posted image nnadam se da ce ovo ici kako trebauser posted image user posted image sad nesmijem nista pricat al et da znate da sa, sretna.

Jelena izdrzi,nadam se da je uskoro kraj tome.
a za zdravstvouser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12498
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 12:57:56   
ladyblue RR
Jelena je stigla kući. moraju uraditi milion nekih nalaza ali tek od ponedjeljka. sumnjaju na Mononukleozu.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12499
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 13:05:29   
bananica
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jelena je stigla kući. moraju uraditi milion nekih nalaza ali tek od ponedjeljka. sumnjaju na Mononukleozu.


nadam se da je to ipak samo sumnja
dusa malena, da se sto prije oporavi

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  498 499 [500] 501 502   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  498 499 [500] 501 502   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *