|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  485 486 [487] 488 489   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:40:21   
ladyblue RR
evo i mene...pop***** sam

jutros krenem u Goražde, na Romaniji kijametski dan, naravno kod mene vozači nisu promijenili gume na autu a ja uzela auto da idem sama...kad mi je auto počelo plesati u onoj vukojebini a snijeg sipa....okrenem se i vratim i napravim lom u firmi.

mama2009, hvala za lik. iščitala sam ovo pa i meni se čini ok.

MALA1994, hvala i tebi na preporuci za med. naručit ću i ja jer više ne znam ni šta ću ni kako ću za njenim imunitetom i crijevnom florom.

cura je manje-više ok. pije antibiotik, malo kašlje, malo slini ali ništa pretjerano. stolica i dalje kritična. obimne i tečne više nego kašaste. nema ona proljeve klasične. to su 3 stolice ali ti trebaju civare a ne pelena da to pohvata. sad ću naručiti i ovaj med i sirup da i to pokušam. dajem Prolife, Lgg, Denivit plus...ma ne znam više ni ja šta joj ne dajem. valjda će i ova stolica doći na svoje kada prestane piti antibiotik.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12151
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:43:36   
Malenaoduvijek
ja ne uhvatih taj link mozes li mi ga poslati na pp molim te da i ja malo iscitam.user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12152
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:45:17   
Anoniman
a dje to pada snijeg mene kisa probudila u 5 i grmljevina ko u po proljeca sjeva grmi,pljusti kisa nema snijega danas dan prelijep suncan topao .
A. je opet plakaouser posted image danas al je bio dobar jeo igro se posle malo ranije ga deda pokupio bili vani skoro sat jeo i vec je zaspo.


(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 12153
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:45:43   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja ne uhvatih taj link mozes li mi ga poslati na pp molim te da i ja malo iscitam.user posted image




< Poruku je uredio Hanady RR -- 8.12.2011 14:10:51 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12154
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:48:47   
Malenaoduvijek
felix
mi smo imali 2 korpe sa sitnim igrackama i Igor ujutro cim ustane izvrne ih odmah i ja ih ukinula,sada samo tako izvrce kockice.

a ostale igracke stoje u velikim korpama za ves,a autica ima svugdje.

a dvije velike kutije sam stavila na ormar jer me ugusise igracke.

samo im donose a ja galamim.

a mm im uzeo sve burago autice i stavio na policu gdje ne vide da im sacuva kad budu veci

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12155
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:51:36   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja ne uhvatih taj link mozes li mi ga poslati na pp molim te da i ja malo iscitam.user posted image




hvala ti puno

< Poruku je uredio Hanady RR -- 8.12.2011 14:11:06 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12156
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 13:53:11   
emi7908
ma i ja sam ostavila nekoliko ali baš one što su mi  nešto posebno dragaa ostatak je tako po kutijama i stvarno više ne znam kud i gdje bi s tim? Nešto bi i prosaljedila ali nekad se sjeti nečeg pa to traži i ako mu kažem da sam dala ili bacila to jedreka samo takva u kući...user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12157
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:09:47   
Malenaoduvijek
ja sam se neki dan sokirala kada sam cula da igracke koje dajete u dom za nezbrinutu djecu oni prodaju.

ne znam dali je istina ali znam da sam ostala sokirana.

ja sam zvecke i te takve igrackice dala na pedijatriju na odjel fizijatriji gdje djeca rade vjezbe za motoriku i dobro im dodje a imam jos jako mnogo toga cime se njih dvojica vise ne igraju a ocuvano je ali iskreno ne znam gdje bih s njima da mi je kakve porodice sa malom djecom i gdje ce se djeca stvarno obradovati tome ja bi ih odmah dala njima.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 12158
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:13:38   
Lady26
Ja sam sveki snijela cijelu korpu sa igrackama, kuci ostavila samo "velike" sa kojima se Lana igra, kocke, slikovnice, laptop, neku fisher price muzicku kutiju, tablu pisi-brisi i ove nove igracke sto je dobila, kuhinja, makret, dvorac i sl...
A sva "sica" je otisla dole...meni ta korpa smeta a ona joj ne prilazi...ha ja...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12159
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:20:09   
Mala Selma
ja sam se neki dan sokirala kada sam cula da igracke koje dajete u dom za nezbrinutu djecu oni prodaju.


Ja sam jutro bas bila u posjeti Djecijem Domu Bjelave, odnijeli im donaciju odjece, obuce i igracaka i bas samuser posted image user posted image .Cisto sumljam u ovu pricu sto si cula, ali eto samo bog dragi znam nista necu reci sigurna sam 100%
Inace ja cesto posjecujem dom bjelave, sto poslovno sto privatno i svaki put budem pod utiskom dugo evo i sad bi plakalauser posted image
Znam da nije tema za ovaj pdf, ali nisam sigurna da li znate kako oni opstaju i kako se finansiraju.To sto njima Ministarstvo za soc.zastitu KS da. ma to je manje od 70% njihovih troskova, jer njima je budzet manji nego sto je bio ( naprimjer prije 2-3 godine) a sve je poskupilo.Oni samo za grijanje daju 12 000KM mjesecno i dnevno operu 15-20 masina vesauser posted image
Djecica imaju sve , mislim na hranu, odjecu, obucu itd, ali 44 djece se skoluje, valja platiti skolu u prirodi, ekskurziju , uzinu itd.
Eto oprostite na duzini pisanja, ali stvarno ako imate viska odjece, obuce i igracaka odnesite u dom bjelave ili u bilo koji drugi djeciji dom ( mislim na Zenicu, Gorazde) veli vam je sevap!!

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 12160
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:23:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

ja sam se neki dan sokirala kada sam cula da igracke koje dajete u dom za nezbrinutu djecu oni prodaju.


Ja sam jutro bas bila u posjeti Djecijem Domu Bjelave, odnijeli im donaciju odjece, obuce i igracaka i bas samuser posted image user posted image .Cisto sumljam u ovu pricu sto si cula, ali eto samo bog dragi znam nista necu reci sigurna sam 100%
Inace ja cesto posjecujem dom bjelave, sto poslovno sto privatno i svaki put budem pod utiskom dugo evo i sad bi plakalauser posted image
Znam da nije tema za ovaj pdf, ali nisam sigurna da li znate kako oni opstaju i kako se finansiraju.To sto njima Ministarstvo za soc.zastitu KS da. ma to je manje od 70% njihovih troskova, jer njima je budzet manji nego sto je bio ( naprimjer prije 2-3 godine) a sve je poskupilo.Oni samo za grijanje daju 12 000KM mjesecno i dnevno operu 15-20 masina vesauser posted image
Djecica imaju sve , mislim na hranu, odjecu, obucu itd, ali 44 djece se skoluje, valja platiti skolu u prirodi, ekskurziju , uzinu itd.
Eto oprostite na duzini pisanja, ali stvarno ako imate viska odjece, obuce i igracaka odnesite u dom bjelave ili u bilo koji drugi djeciji dom ( mislim na Zenicu, Gorazde) veli vam je sevap!!


Divan postuser posted image

ja također igračke nosim u dom bjelave i nemalo puta i robu sma donijela i higijhenske potrepštine...
šamponi, sapuni, pa i baby puder...pavlovićeve kreme...baš s etome obradujuuser posted image

No nije RR mala maca...mi se njima odavno družimo i preko RR-auser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 12161
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:25:49   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica


a trazim disney princeze sa projektorom



kome materuser posted image user posted image
nemam pojma o čemu pričaš, ali hajd, imala sam dobru volju da ti pomognem...da si rekla crvenkapica ili graditelj bob pa hajd...user posted image



hvala u svakom slucaju

sad sam zvala Mercator, pa je zena rekla da ce provjeriti ima li kod njih negdje na stanju, a ako ne zvace distributera da vidi s njima, pa ce javiti sutra u toku danauser posted image
a ja sam vec zvala i egmont i tropik, oni je nemajuuser posted image


bananice...jel to ovo...može s eon line kupiti al to je tebi sad i kasno jel da
http://www.algoritam.hr/?m=1&p=proizvod&kat=682&id=133091



pa ko bi drugi nasao sliku user posted image user posted image user posted image

jest jest bas ova

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12162
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:27:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica


a trazim disney princeze sa projektorom



kome materuser posted image user posted image
nemam pojma o čemu pričaš, ali hajd, imala sam dobru volju da ti pomognem...da si rekla crvenkapica ili graditelj bob pa hajd...user posted image



hvala u svakom slucaju

sad sam zvala Mercator, pa je zena rekla da ce provjeriti ima li kod njih negdje na stanju, a ako ne zvace distributera da vidi s njima, pa ce javiti sutra u toku danauser posted image
a ja sam vec zvala i egmont i tropik, oni je nemajuuser posted image


bananice...jel to ovo...može s eon line kupiti al to je tebi sad i kasno jel da
http://www.algoritam.hr/?m=1&p=proizvod&kat=682&id=133091



pa ko bi drugi nasao sliku user posted image user posted image user posted image

jest jest bas ova



pa zovi ih...ganjaj...neka braz pošta ovo-ono...fedexuser posted image

ako je toliko bitno...rješavaj dok je ima na stanju u hrvatskoj...a ima user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12163
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:27:40   
Emica_sa
Hvala vam vidim da su svi manje vise istiuser posted image

Ja sam budala kupila po 10 puta dnevno,jer me nervira,pozurim negdje i stanem na kockicu zvijezde prebrojim i onda sve po spiskuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 12164
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:30:28   
Lady26
Emice, ista sam bila, sad lagano zaobidjem sve igracke i svojim putem user posted image ...
Nema zaista svrhe skupljati igracke koje ce za 2 minute biti na istom mjestu...
MM pokupi, Lana zadje i sve pobaca, kaze on : dosta 2 minute, trebao sam bar slikati dok je pospremljeno user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12165
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:30:46   
Malenaoduvijek
mala Selma
ja se iskreno nadam da to nije istina i ta djecica su najmanje kriva za sve sto se desava oko njih.

user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 12166
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:33:21   
Mala Selma
No nije RR mala maca...mi se njima odavno družimo i preko RR-a

Naravno i hvala RR na tomeuser posted image user posted image
Jutros u razgovu ra Amirom i uciteljicama, mislim da su najvise "zapostavljena " djecica do 5 god, a posebno 2-3 godine.Jer ovi stariji idu u skolu i izlaze iz doma, ali maleni su non-stop tu.Naravno izadju u dvoriste i nekada u neku igraonu ( ako neko donira uplatu), ali to je rijetko.
Prosle godine je RR uradio dravu stvar za novu godinu i mislim da se mozemno organizovati i ove godine, sta mislite ?
Da organizujemo podjelu paketica za ove malene do 3-4 godine, mislim da ih ima oko 40.Ja kad sam usla u sobu gdje su djeca od 2-3 godine, a oni su samo govorili teta uzmi me, da ih nosam, ma ja sam plakala ko kisna godina ljudi moji, u trenutku sam pomislla na svog Afanauser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12167
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:33:22   
bananica

pa zovi ih...ganjaj...neka braz pošta ovo-ono...fedexuser posted image

ako je toliko bitno...rješavaj dok je ima na stanju u hrvatskoj...a ima



zvala rodicu u Zg , sad ce ona to srediti, nadam se
ma kako nije bitno, obecanje je obecanje

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12168
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:44:02   
marinčii
IZVORNA PORUKA: emi7908

eeehhhh mame što su u potrazi za autićima bujrum kod mene, vozni park šarolik. Nema marke i modela kojeg nema od kamiončića,kombija,kabrioleta, viljuškara,bagera,itd da ne nabrajam ... a model koji poželiš user posted image mene je djete izludilo sa tim autićima i ne može se desiti ni jedan ulazak u bilo koju radnju ili tržni centar a da mu se nešto ne kupi... user posted image  stvarno sam počela šiziti, a stan k'o minsko polje..user posted image hoće li to prestati ikad?

i kod nas isti slučaj,matej s njima ide i spavat ,baš me nekad izludi...ajde ako imate mazdu ili toyotu  reci di ste kupili jer ja nikako da ih nađem a baš bi ga volila razveselit za Božić


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 12169
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:51:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Hvala vam vidim da su svi manje vise istiuser posted image

Ja sam budala kupila po 10 puta dnevno,jer me nervira,pozurim negdje i stanem na kockicu zvijezde prebrojim i onda sve po spiskuuser posted image
i meni je tako prije mm govorio rondo nosi ove igracke skloni ih reko ako te smetaju slobodnu svaku noc ih sam redaj ja necu ..... i kad je vidio nema fajde odustouser posted image
Marinciuser posted image A. kad spava za sobom nosi, ozice-vozice  kakoja-traktora i bobija cuku velikog plisanog da spava pored njegauser posted image
Tako me jednu noc pripalo, cujem tup nesto spade kad ja vozici user posted image kako se prevrto s guro ih.....

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 12170
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 14:56:32   
marinčii
felix sad čitam da ide u vrtić.pa kako to ,kako se snašo ?duša draga jel puno plako?M ne voli nikakve plišane igračke čim ih ugleda krene plakati ,boji ih se


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12171
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 15:00:28   
Lady26
Felix, sta si odlucila za vrtic?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 12172
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 15:19:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

No nije RR mala maca...mi se njima odavno družimo i preko RR-a

Naravno i hvala RR na tomeuser posted image user posted image
Jutros u razgovu ra Amirom i uciteljicama, mislim da su najvise "zapostavljena " djecica do 5 god, a posebno 2-3 godine.Jer ovi stariji idu u skolu i izlaze iz doma, ali maleni su non-stop tu.Naravno izadju u dvoriste i nekada u neku igraonu ( ako neko donira uplatu), ali to je rijetko.
Prosle godine je RR uradio dravu stvar za novu godinu i mislim da se mozemno organizovati i ove godine, sta mislite ?
Da organizujemo podjelu paketica za ove malene do 3-4 godine, mislim da ih ima oko 40.Ja kad sam usla u sobu gdje su djeca od 2-3 godine, a oni su samo govorili teta uzmi me, da ih nosam, ma ja sam plakala ko kisna godina ljudi moji, u trenutku sam pomislla na svog Afanauser posted image user posted image


selmice čitaš misli RR-uuser posted image
samo strpljenja...noćas, najdalje sutra sve će biti jasnijeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 12173
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 15:21:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Felix, sta si odlucila za vrtic?
nista ide sad-zasad na probno ......
Pa cu posle vidjet , dal cemo za stalno il da se dogovirmo da u sedm. odemo dva puta il tri .....
Jos uvjek se nije priviko ....place ..
Maricni da vodim ga pomalo ....a anel voli plisane igracke ima jednu omiljenu bez njega ne spava

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 12174
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.12.2011 15:30:26   
Amani12
Felix duso samo strpljenja,bit ce to s vrticem sve super...

Helou zene user posted image
Pricate od Djecijem domu Bjelave...
Ja sam gore provela jako mnogo vremena... Tuga user posted image
I zaista obraduju su svemu,ali najvise od svega zagrljaju i narucju.
Ta djeca toliko vole da se grle,da se maze,da ih se ljubi...user posted image
Ja sam najvise bila s djecicom do 2 godine,koje su to male maze kojima najvise treba Ljubavi.Tete koje rade su super,ali je malo teta a mnogo djece... Joj,bas osjetljivo i tuzno,uh...user posted image

Moj djecak pajki. U Ponedjeljak idemo na bocu,onu sa 6 mjeseci.
Jos nismo sigurni da li cemo je uopce dobiti... A MRP pogotovo...

Lady sta je bilo s vama,je li Lana primila bocu?
I jos jedno pitanje,je li istina da se bez uredne imunizacije djecica ne mogu upisati u vritc i skolu?


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  485 486 [487] 488 489   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  485 486 [487] 488 489   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *