|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 14:02:17   
Hanady RR
jah....
sram nas bilo jedemo piletinu, teletinu...
vuna od ovce nam najdraža...
namještaj nam sva fuul top a ne pitamo se koliko ima drvokradica...
sad sam ja životnji bliska...jesam i neka sam..dobgda vaka životanja vas život u meni ostalauser posted image svakom će biti dobro ko i do sada...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 14:56:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nosim krznene bunde...
neko durgi to i fata i ubija a meni je u njima najtoplije...
kad oni prestanu to raditi ja ću prestat kupovat i nosat...

hebote sad se ja trebam cijeli život sa vjetrenjačama borit..ne pada mi na pamet...ja svoju smeđu liju i crni nerc ne bih bacila nema tih para...

al to nije tema emisije....


nije tema ove emisije...ali nigdje logike
nece oni prestati ubijati sve dok ti i slicni ne prestanu kupovati...uglavnom su to sve zasticene vrste...pa kad nasa djeca i njihova djeca o lisicama i vukovima budu ucili ko mi o dinosaurima...blago nama...radi bundica i sesirica...mene bi bilo  sramota. Ako nista onda pojedi to sto nosis...pa opravdaj...inace nema opravdanja.

ovakvih 1000 komada za jednu bundu
user posted image
pa ti vidi

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 252
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 15:26:00   
Anoniman
Ja nemam koznih namjestaja,kupujem preradjeno drvo,ne kupujem plasticne kese,kao ni limenke,plastiku,baterije i sav odbad bacim u odredjeno smece,nemam  bundi ni od kakve zivotinje sa krznom,ne kacim nicije rogove ,kljove,noseve,zube,peraja po zidovima...Imam koznu jaknu od kravlje koze ,znam da je ta krava pojedena  i zaklana  na human nacin i da meni je toplo i u obicnom kaputu iz H&M-a ..Nemam potrebe da se kitim tudjim krznom i nazivam to svojim blagom...Rece da imas kucnih ljubimaca bili njima kozu oderala pa napravila sebi subaru i uopste kakvaje razlika izmedju tvog ljubimca i jedne lisice...

Da potpisem  Dadadu da nema takvih poput tebe nebi bilo ni lovokradica,ne bi im se isplatilo ubiti jednu jadnui zivotinju koja je na spisku skoro iskorijenjenih...Cuvaj tu bundu ili sta vec  imas mozda ceti unucici ipak  imati neku ideju  kakva je to zivotinja bila ...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 253
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 15:37:40   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nosim krznene bunde...
neko durgi to i fata i ubija a meni je u njima najtoplije...
kad oni prestanu to raditi ja ću prestat kupovat i nosat...

hebote sad se ja trebam cijeli život sa vjetrenjačama borit..ne pada mi na pamet...ja svoju smeđu liju i crni nerc ne bih bacila nema tih para...

al to nije tema emisije....


nije tema ove emisije...ali nigdje logike
nece oni prestati ubijati sve dok ti i slicni ne prestanu kupovati...uglavnom su to sve zasticene vrste...pa kad nasa djeca i njihova djeca o lisicama i vukovima budu ucili ko mi o dinosaurima...blago nama...radi bundica i sesirica...mene bi bilo  sramota. Ako nista onda pojedi to sto nosis...pa opravdaj...inace nema opravdanja.

ovakvih 1000 komada za jednu bundu
user posted image
pa ti vidi



A jojjjj, kakva slika!user posted image Hvala Bogu pa ne nosim krzno, imam jednu jaknicu ali od umjetnog krzna i to je sve.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 15:52:54   
Anoniman
U pojedinim drzavama zivotinje se zive deru kako bi krzno imalo  bolji kvalitet a boga mi i kolju....

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 255
   RE: kupovina putem interneta
2.12.2011 14:18:30   
de_de
Htjela bih da kupim adresa izbrisana preko interneta. Zanimaju me vasa iskustva, ukoliko ga imate. U kojem se formatu knjige mogu skidati na njega? Da li se svaka knjiga mora kupiti ili se mogu skidati sa stranica za besplatne knjige....svaki savjet ce dobro doci.

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 4.12.2011 21:22:31 >


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: kupovina putem interneta
3.12.2011 19:57:59   
tenaa
Pozdrav, evo jednog super servisa koji omogucuje kupovinu i od shopova na popularnih stranicama Amazon, Ebay i itd. koji ne nude dostavu van SAD-a. Jednostavno je, samo se registrujete kod njih na adresa izbrisana i dobijete adresu u SAD-u a onda oni dalje salju robu na vasu pravu adresu u BiH. Mnogo su jeftiniji od ostalih slicnih dobavljaca koji nude ovu uslugu.

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 4.12.2011 21:20:37 >

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: kupovina putem interneta
3.12.2011 20:28:23   
Lana_
IZVORNA PORUKA: tenaa

Pozdrav, evo jednog super servisa koji omogucuje kupovinu i od shopova na popularnih stranicama Amazon, Ebay i itd. koji ne nude dostavu van SAD-a. Jednostavno je, samo se registrujete kod njih na adresa izbrisana i dobijete adresu u SAD-u a onda oni dalje salju robu na vasu pravu adresu u BiH. Mnogo su jeftiniji od ostalih slicnih dobavljaca koji nude ovu uslugu.


zanimljivo,jesi isprobala? jesi iz BiH?


< Poruku je uredio Ilhana RR -- 4.12.2011 21:21:11 >


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu tenaa)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2011 21:27:07   
selebriti
Interesuje me HM internet kupovina? Da li je neko već naručivao?

Ima neka rasprodaja trenutno, ali me zanima koja je konačna cijena artikla, ... ne mogu to da skontam user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2011 21:33:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: selebriti

Interesuje me HM internet kupovina? Da li je neko već naručivao?

Ima neka rasprodaja trenutno, ali me zanima koja je konačna cijena artikla, ... ne mogu to da skontam user posted image


jel misliš na H&M
s tim da mi kolegica u švedskoj ili švajcarskoj kupi na svaoju adersu pa mi donese ili pošalje...

dok mi koelgica iz slovnije ode i kupi u H&M što sma snimila on line i poašlje il donese...

na kojoj zemlji gledaš...kako misliš krajnja cijenauser posted image ospod vakoga artikla piše cijenauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2011 21:38:32   
palachinken
Zar h&m dostavlja u BiH?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2011 21:44:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Zar h&m dostavlja u BiH?


samo na način kako sma ja gore objasnila...imaš ''žrtvu'' vrijdenicu da to obavi za tebe u nekoj do zemalja drugih pa ti donese ili pošaljeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2011 21:45:11   
selebriti
Meni drugarica poslala link, .. ak ga smijem kopirati user posted image
Nema Bosne, ima Hrvatska user posted image
Ja gledam austrijsku, jer tamo imam prijateljicu..
Sad cijena npr. 9,95 eura... Koliko još na to ide poštarina?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2011 21:48:15   
selebriti
I da, milsim na H&Muser posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2011 21:57:02   
palachinken
Ja bih voljela neku shemu za nabavku odjece Carter's. Dobili smo neke bodije i pidjamice na poklon i odusevljena sam kvalitetom, gledam im cijene na stranici, sitnica. Tacno se covjek nasikira kad vidi.



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2011 21:58:57   
Hanady RR
ma lako je za linkuser posted image
meni nisu nikada kolegice tu poštarinu naplatile pa ti ne znamuser posted image

ja platim po cijeni sa linkauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2011 22:00:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja bih voljela neku shemu za nabavku odjece Carter's. Dobili smo neke bodije i pidjamice na poklon i odusevljena sam kvalitetom, gledam im cijene na stranici, sitnica. Tacno se covjek nasikira kad vidi.




teško...
samo ako imaš nekoga u americi...
ja imam dosta carter's robe posebno sam imala one do broja 86...milion djece na tim pamuku dogojiti...
al sam iz amerike to nabavljala samo

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2011 22:01:37   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ma lako je za linkuser posted image
meni nisu nikada kolegice tu poštarinu naplatile pa ti ne znamuser posted image

ja platim po cijeni sa linkauser posted image


Pa vjerovatno je onda to krajnja, .. hvala...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2011 22:02:47   
palachinken
Evo i ja gledam, samo Čemerika. Čak ni po ebayu ih plaho nema. Baš kako kažeš, pamuk za više generacija.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2011 22:08:10   
D_K
de_de - izbrisan je link pa ne mogu da vidim sta si gledala..
koje knjige te interesuju? ja skidam neke strucne knjige sa 'nekih' stranica pa ako ti mogu pomoci reci..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:25:28   
Cenzura83
Cure, da ne čitam sve ove stranice, može li pomoć. Htjeli bi naručiti bioastin preko interneta sa amazon.com, pa me zanima da li ste sa amazona naručivale i koliko dođe poštarina? Cijena bioastina 120cps je 20$, pa bi nam se baš isplatilo. i kako da to naručim?može li uputa u kratkim crtama.
Hvala

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:27:11   
bananica
moje iskustvo za amazon je negativno pa bolje da ne pisemuser posted image

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:33:40   
Lana_
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja bih voljela neku shemu za nabavku odjece Carter's. Dobili smo neke bodije i pidjamice na poklon i odusevljena sam kvalitetom, gledam im cijene na stranici, sitnica. Tacno se covjek nasikira kad vidi.



imamo mi u Mostaru user posted image pa ako ti treba uzet ću ti i poslati ta nije mi problem user posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:40:14   
calahoe

IZVORNA PORUKA: Lana_

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja bih voljela neku shemu za nabavku odjece Carter's. Dobili smo neke bodije i pidjamice na poklon i odusevljena sam kvalitetom, gledam im cijene na stranici, sitnica. Tacno se covjek nasikira kad vidi.



imamo mi u Mostaru user posted image pa ako ti treba uzet ću ti i poslati ta nije mi problem user posted image



Lana gdje u Mostaru ima Carters?

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: kupovina putem interneta
10.12.2011 21:44:11   
Lana_
IZVORNA PORUKA: calahoe


IZVORNA PORUKA: Lana_

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja bih voljela neku shemu za nabavku odjece Carter's. Dobili smo neke bodije i pidjamice na poklon i odusevljena sam kvalitetom, gledam im cijene na stranici, sitnica. Tacno se covjek nasikira kad vidi.



imamo mi u Mostaru user posted image pa ako ti treba uzet ću ti i poslati ta nije mi problem user posted image



Lana gdje u Mostaru ima Carters?


u Piramidi, Tintilinić user posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *