|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 10:58:53   
Anoniman
cek,mi nejmamo lindex ali vidjela sam nesto slicno u ne yorkeru onoj drugoj,a dze i je rodica  ???Mislim osim mene hahahah

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 226
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:02:51   
Anoniman
u h&m-u ima samo ovakva

http://www.hm.com/dk/product/94034?article=94034-A

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 227
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:04:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

cek,mi nejmamo lindex ali vidjela sam nesto slicno u ne yorkeru onoj drugoj,a dze i je rodica  ???Mislim osim mene hahahah



u Norveskojuser posted image trazi i tiuser posted image user posted image user posted image mogu ja i tebe iskoristiti,bit cu đon-obraz u ovo blagdansko vrijemeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 228
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:05:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

koju  ona sa dva lica  i onu  kratku



ona krznenauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 229
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:08:57   
Anoniman
ima samo ona fake zvjerka  mozes je prati i u masini hahah

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 230
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:16:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

ima samo ona fake zvjerka  mozes je prati i u masini hahah




pa samo fake dolazi u obzir,gdje bi ogrnuta pravom živuljkom s dadom kavu popilauser posted image user posted image user posted image user posted image
nije losa al ja bi crnuuser posted image moram rodici poslati mailuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 231
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:20:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

ima samo ona fake zvjerka  mozes je prati i u masini hahah




pa samo fake dolazi u obzir,gdje bi ogrnuta pravom živuljkom s dadom kavu popilauser posted image user posted image user posted image user posted image
nije losa al ja bi crnuuser posted image moram rodici poslati mailuser posted image user posted image user posted image

momentalno bih te zik...zikuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 232
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:21:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

ima samo ona fake zvjerka  mozes je prati i u masini hahah




pa samo fake dolazi u obzir,gdje bi ogrnuta pravom živuljkom s dadom kavu popilauser posted image user posted image user posted image user posted image
nije losa al ja bi crnuuser posted image moram rodici poslati mailuser posted image user posted image user posted image



Nejma crne nazalost,turi u masinu i malo boje mozda se okreci hahaha...Zezam se pogledat cu kasnije jos koju stranicu....jesi gledala na e bayu  tamo imas vasta user posted image user posted image

Kod mene drugarica ima par bundica nisu fake,vjerujes da samnom kad izlazi ne smije da ih obuce hahahha

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 233
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:23:03   
Sandrich
Ja sam neki dan narucila prvi put par stvarcica sa ebaya.co.uk, sve stigle, ja zadovoljna user posted image
Htjela bih naruciti i posteljinu za bebu al me eto strah te carine da me na kraju ne izadje posteljina 300km user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:26:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

ima samo ona fake zvjerka  mozes je prati i u masini hahah




pa samo fake dolazi u obzir,gdje bi ogrnuta pravom živuljkom s dadom kavu popilauser posted image user posted image user posted image user posted image
nije losa al ja bi crnuuser posted image moram rodici poslati mailuser posted image user posted image user posted image



Nejma crne nazalost,turi u masinu i malo boje mozda se okreci hahaha...Zezam se pogledat cu kasnije jos koju stranicu....jesi gledala na e bayu  tamo imas vasta user posted image user posted image

Kod mene drugarica ima par bundica nisu fake,vjerujes da samnom kad izlazi ne smije da ih obuce hahahha
ja sam mojoj mami rekla...ako ce ih nositi ima da ih lize...ko na onoj petinoj reklamiuser posted image ...a onda sam joj pokazala leseve nakon skidanja krznauser posted image ...od tada ih fakat ne nosiuser posted image mada joj jos stoje u ormaruuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 235
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:27:12   
Anoniman
Marina za mene ti je ebay spansko selouser posted image user posted image user posted image user posted image ja to vise volim vako pjeskeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sandrich)
  Neposredna veza do poruke: 236
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:29:06   
Anoniman
hajde nekako kad vidim koznu jaknu to mi je ok...kravu jedem i ja...ili bundicu od ovce...al kad vidim cincile ili zeke...hoce nesto da mi budeuser posted image ...meni je ok kad neko nosi krzno ili kozu...al da je tu zivotinju pojeo...tj. da je iskoristena do kraja...al radi mode...ooo...no...no...no

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 237
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:35:04   
Hanady RR
noa kome ti tražiš bundicu sebi ild jetetu..kod nas u lindexu ima budnica za djecu

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:37:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

noa kome ti tražiš bundicu sebi ild jetetu..kod nas u lindexu ima budnica za djecu




sebiuser posted image noa ima svegauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 239
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:39:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

hajde nekako kad vidim koznu jaknu to mi je ok...kravu jedem i ja...ili bundicu od ovce...al kad vidim cincile ili zeke...hoce nesto da mi budeuser posted image ...meni je ok kad neko nosi krzno ili kozu...al da je tu zivotinju pojeo...tj. da je iskoristena do kraja...al radi mode...ooo...no...no...no


Krave.ovce,koze ok to pojedemo ali bas kad vidim  medvjeda,lisicu ili one jadne ugrozene zivotinje sakom bi  ih sve  po glavi,na mom ostrvu ima farma  mink zivotinja(to su one malene zivotinjice,njih uzgajaju bas radi bundica i mode...A oni cuvari kraljica u eng i dk sa onim velikim kapama na glavi crnim..Jedna  kapa jedan crni grizliuser posted image user posted image ...Ja drugarici samo kazem uh sto bi volila da sad protrci lisica ili medzed sa Zoyom oko vratauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 240
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:41:17   
Lana_
noa nek ti rodica donese meni su otvorili i carinili ovdje kod nas dječiji veš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:43:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lana_

noa nek ti rodica donese meni su otvorili i carinili ovdje kod nas dječiji veš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni rodica salje sve pod rabljena roba tj.skine etiketeuser posted image

(odgovor članu Lana_)
  Neposredna veza do poruke: 242
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:45:13   
Lana_
ma i moje je tako bilo,ja se tamo odvalila smijat onom na šalteru,prvi put mi se desilo,ja sam Lani svojoj naučivala svega,samtneih hlača,potkošulja...a i sebi dva kupaća i on meni carini paket od 7 dječijih gaćica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:46:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lana_

ma i moje je tako bilo,ja se tamo odvalila smijat onom na šalteru,prvi put mi se desilo,ja sam Lani svojoj naučivala svega,samtneih hlača,potkošulja...a i sebi dva kupaća i on meni carini paket od 7 dječijih gaćica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image bas smjesno

(odgovor članu Lana_)
  Neposredna veza do poruke: 244
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:48:02   
Anoniman
Ja  saljem preko bus linije platim njima 100 kr i uvvijek napisem humanitarna ,nikad   frke nije bilo

(odgovor članu Lana_)
  Neposredna veza do poruke: 245
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:48:40   
Hanady RR
ja nosim krznene bunde...
neko durgi to i fata i ubija a meni je u njima najtoplije...
kad oni prestanu to raditi ja ću prestat kupovat i nosat...

hebote sad se ja trebam cijeli život sa vjetrenjačama borit..ne pada mi na pamet...ja svoju smeđu liju i crni nerc ne bih bacila nema tih para...

al to nije tema emisije....

noa dođi meni u goste odvedem te ja u kupovinu bundice...
user posted image
kakav lindex bakrači...ima se gdje kupituser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 7.11.2011 11:49:48 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:52:02   
Anoniman
Hanady bona ja sam nezaposlenauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 247
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:52:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nosim krznene bunde...
neko durgi to i fata i ubija a meni je u njima najtoplije...
kad oni prestanu to raditi ja ću prestat kupovat i nosat...




Valjda je obrnuto kad prestane biti kupaca prestat ce i prodaja...Od tebe sam ocekivala vise user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 248
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 11:55:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nosim krznene bunde...
neko durgi to i fata i ubija a meni je u njima najtoplije...
kad oni prestanu to raditi ja ću prestat kupovat i nosat...




Valjda je obrnuto kad prestane biti kupaca prestat ce i prodaja...Od tebe sam ocekivala vise user posted image


eto mizerna sam...user posted image
štaš više do mene...
sad kao ja jedna ne kupim i neće niko...nemojte me nasmijavat...
ja mogu i gola hodat al neće sigurno ovi koji budne plaćaju po 20000 dolara...
na svemu sam sebe zakinula to mi jedini gušt životni...i sad ja treba svijet da spašavam...ne pada mi na pamet.
A ko neće ne mora...ne trejarm ni ja tebe da kupiš i obučeš...nemoj ni ti mene tjerat da svoje blago pobacam...jedva čekam snjegana da zavalja toliko ih volimuser posted image



noa ima kod ''mog čike'' za svakoga po neštouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: kupovina putem interneta
7.11.2011 13:44:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nosim krznene bunde...
neko durgi to i fata i ubija a meni je u njima najtoplije...
kad oni prestanu to raditi ja ću prestat kupovat i nosat...




Valjda je obrnuto kad prestane biti kupaca prestat ce i prodaja...Od tebe sam ocekivala vise user posted image


eto mizerna sam...user posted image
štaš više do mene...
sad kao ja jedna ne kupim i neće niko...nemojte me nasmijavat...
ja mogu i gola hodat al neće sigurno ovi koji budne plaćaju po 20000 dolara...
na svemu sam sebe zakinula to mi jedini gušt životni...i sad ja treba svijet da spašavam...ne pada mi na pamet.
A ko neće ne mora...ne trejarm ni ja tebe da kupiš i obučeš...nemoj ni ti mene tjerat da svoje blago pobacam...jedva čekam snjegana da zavalja toliko ih volimuser posted image



noa ima kod ''mog čike'' za svakoga po neštouser posted image



U pravu si ima malo logike u tvom postu,ne mozes me natjerati da licim na zivotinju,nema sanse,ni ja ne bi volila da mene neko odere pa me nosi ....Ali to nije tvoje blago vec tudje nazalost

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Na radno mjesto nakon porodiljskog odsustva.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *