|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  445 446 [447] 448 449   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 22:51:28   
Anoniman
tiki a sta ako lana bude bas tu muziku voljela ona sama svoj ukus ce traziti sta njoj pase a ne sta si ti slusala i slusas izlazice na ona mjesta dje njoj pase pa mozda dje bude i narodnjaci .
Ja volim svu muziku i mogu slusat A. sam kao malom non stop djete slusalo DM  materemi sve upamtio koje su se nejmu pjesme  svidjale igro se ko cigra smjesan pravo kad pjesma zavrsi place oce da vratim a kako nekonta da nemogu
Tako jedno vrijeme samo DM nista drugo nece
I samo ga prodje od sebe sve je neke smjesne faze prolazio ,user posted image sad je navucen na crtice .



(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 11151
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 22:52:10   
mama2009
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: teacher75
selmu bajrami u vrticu,
A sta fali selmici?
mama 2009 pa misa mu otkud tura?jeli moguce od vakcine


nadam se da jeste reakcija, htjedoh te nazvat al vidjeh koliko je sati


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11152
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 22:52:11   
Anoniman
Mama2009 lupocet posle dalsy-ja mozes dati 2 sata, jer nisu iz iste skupine lijekova.

Bananice nakrkala i ja ovog mog etericnog pa sam morala sobu luftatiuser posted image , ali dijete prodisalo i evo sat nije se zakasljao, a prije toga je kontiunirano pola sata kasljao.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 11153
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 22:57:11   
teacher75
svi mi pisemo iz vlastitog iskustva naravno, zato sam odmah u svom prvom postu u kojem se osvrcem na ovu temu navela da ja imam dobro iskustvo s tetom od samog pocetka i da sam zato za tu opciju, a da mozda ne bih bila da sam imala lose iskustvo kao ti npr.od moje drugarice je dijete islo u privatni vrtic u centru grada i tamo je slusalo narodnjake, a od druge drugarice u drzavni vrtic na grbavici gdje ne oblace cipele. e sad, naravno sve zavisi kakve smo srece, kako sa tetama tako i sa vrticem. meni je zdravlje ipak najbitnije od svega, pogotovo nakon sad ove upale pluca, ne bih imala snage vise da se borim da je svako malo pa malo pa bolesna, a uz to nije mi ni posao takav da bih mogla stalno na bolovanje, ne znam ni to kako bih izvela, jer je uvijek problem kad moramo na bolovanje, a zamisli svako malo...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 11154
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 22:57:15   
salmy
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: teacher75
selmu bajrami u vrticu,
A sta fali selmici?
mama 2009 pa misa mu otkud tura?jeli moguce od vakcine


nadam se da jeste reakcija, htjedoh te nazvat al vidjeh koliko je sati

A joj bas mi je zao,vidimo se sutra?

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 11155
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 22:57:50   
salmy
A koji je to vrtic Tiki da upisem momka,on je lud za Selmicomuser posted image

< Poruku je uredio salmy -- 3.12.2011 22:58:09 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11156
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 22:58:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: felix

tiki a sta ako lana bude bas tu muziku voljela ona sama svoj ukus ce traziti sta njoj pase a ne sta si ti slusala i slusas izlazice na ona mjesta dje njoj pase pa mozda dje bude i narodnjaci .
Ja volim svu muziku i mogu slusat A. sam kao malom non stop djete slusalo DM  materemi sve upamtio koje su se nejmu pjesme  svidjale igro se ko cigra smjesan pravo kad pjesma zavrsi place oce da vratim a kako nekonta da nemogu
Tako jedno vrijeme samo DM nista drugo nece
I samo ga prodje od sebe sve je neke smjesne faze prolazio ,user posted image sad je navucen na crtice .




nadam se da neceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11157
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 22:59:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mama2009 lupocet posle dalsy-ja mozes dati 2 sata, jer nisu iz iste skupine lijekova.

Bananice nakrkala i ja ovog mog etericnog pa sam morala sobu luftatiuser posted image , ali dijete prodisalo i evo sat nije se zakasljao, a prije toga je kontiunirano pola sata kasljao.



user posted image znaci ipak je vise bolje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11158
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:00:18   
mama2009
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: teacher75
selmu bajrami u vrticu,
A sta fali selmici?
mama 2009 pa misa mu otkud tura?jeli moguce od vakcine


nadam se da jeste reakcija, htjedoh te nazvat al vidjeh koliko je sati

A joj bas mi je zao,vidimo se sutra?


ja se nadam da ce biti noc bez ture i idemo zajedno ako Bogda


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11159
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:01:31   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama2009


u nasem vrticu, pisem provjereno jer mi je takav posao pa mogu uvijek navratiti u vrtic sto i cinim u razlicitim terminima, samo da se informisem kako je i naravno uvijerim sama, dijete se za 8 sati presvuce 2 x, redovno joj mazu kozu zbog dermatitisa (da ne mazu vidjelo bi se suha koza, crvenilo)

slusaju djecije pjesmice, gledaju crtice, citaju price, cak djeca od 1-2 interaktivna su, boje sa spuzvicama i slicno......

da teta u nasem rticu pusta Zdravka Colića.....a sad kad malo bolje razmislim, gdje god da krenes, dodjes i boravis drmaju narodnjaci.....

ona sama neka procijeni kad bude vrijeme za to sta ce slusati, u mojoj kuci se ne slusaju narodnjaci iako moji roditelji slusaju iste....

 

moju N presvlače 3 ili 4 puta u toku dana. ja sam s te strane prezadovoljna. kupila sam je u različito vrijeme čisto provjerim to presvlačenje i uvijek ali baš uvijek je bila u suhoj peleni.

a ta muzika, ma to me ne brine ni najmanje. moja mama sluša klasičnu muziku a ja čitav život u kafanama provela...niđe veze. mm mrzi puštanje bilo kakve muzike u kući tako da N ni iz kuće neće pokupiti nikakav muzički stil. sama će ga izgraditi i vozdra. treba još i o tome da se brinem...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 11160
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:02:52   
Emica_sa
Joj salmy dobra siuser posted image

Ma meni je sve to nigdje veze,i ja nisam ljubitelj narodnjaka,ali ponekad ukljucim i Alan pleseuser posted image ,ponekad gledam i seriju neku po danu,ne znam majke mi sta bi trebala raditi citav dan u kuci

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11161
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:04:50   
Anoniman
ja volim muziku i rado sam ju pustala jos kad sredjujem ma merak mi odvrnitiuser posted image odma mi ljepse raditi al A. se navuce na crtic djete mi  neda da prebacim ninasta drugo sem crtica nebitno dal ga gleda il ne , joj reko djete drago do skoro ga nisu fermo a sad glumis mi nestouser posted image navuko se za tako  kratko vrijeme .
Al kad mm izvede A. ukaze se prilika da sam sama pojacam sebi  za dusuuser posted image
I sta me briga sta ce A. slusat kad poraste vala nek slusa i mocarta briga me user posted image o ukusima se ne raspravlja ....


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11162
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:06:11   
Anoniman
Bananice samo sam morala malo luftati sobu user posted image


Kad ozdravimo okupljamo raju sa foruma kod nas pa cemo Afanu Selmicu da pustimo, a cure nek skakucu na stoluuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11163
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:06:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Joj salmy dobra siuser posted image

Ma meni je sve to nigdje veze,i ja nisam ljubitelj narodnjaka,ali ponekad ukljucim i Alan pleseuser posted image ,ponekad gledam i seriju neku po danu,ne znam majke mi sta bi trebala raditi citav dan u kuci
isto nam je user posted image imas neki novi ideja user posted image sem muzike , serija, crtica ....uh duga zima....

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 11164
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:07:23   
Anoniman
Mama2009 ispravicu te...presvlace ih tri puta u vrticu, iskreno ni ja je toliko ne presvucem jer ona bas malo piski, njoj je gotovo uvijek suva pelena, jer se ona dosta znoji pa tako tecnost izbacuje, a i slabo tecnosti pije.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11165
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:07:39   
teacher75
meni je jako bitno sta slusa jer muzika odredjuje i gdje ce poslije izlaziti. mi ne bi voljeli da nam izlazi po kafanama gdje pjevaju polugole pjevaljke i izlaze sumnjivi likovi i da se druzi i zabavlja sa istim, vec da izlazi na normalna mjesta gdje se slusa normalna muzika

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11166
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:08:08   
mama2009
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: mama2009


u nasem vrticu, pisem provjereno jer mi je takav posao pa mogu uvijek navratiti u vrtic sto i cinim u razlicitim terminima, samo da se informisem kako je i naravno uvijerim sama, dijete se za 8 sati presvuce 2 x, redovno joj mazu kozu zbog dermatitisa (da ne mazu vidjelo bi se suha koza, crvenilo)

slusaju djecije pjesmice, gledaju crtice, citaju price, cak djeca od 1-2 interaktivna su, boje sa spuzvicama i slicno......

da teta u nasem rticu pusta Zdravka Colića.....a sad kad malo bolje razmislim, gdje god da krenes, dodjes i boravis drmaju narodnjaci.....

ona sama neka procijeni kad bude vrijeme za to sta ce slusati, u mojoj kuci se ne slusaju narodnjaci iako moji roditelji slusaju iste....

 

moju N presvlače 3 ili 4 puta u toku dana. ja sam s te strane prezadovoljna. kupila sam je u različito vrijeme čisto provjerim to presvlačenje i uvijek ali baš uvijek je bila u suhoj peleni.

a ta muzika, ma to me ne brine ni najmanje. moja mama sluša klasičnu muziku a ja čitav život u kafanama provela...niđe veze. mm mrzi puštanje bilo kakve muzike u kući tako da N ni iz kuće neće pokupiti nikakav muzički stil. sama će ga izgraditi i vozdra. treba još i o tome da se brinem...


ma ja mogu samo reci jedno veliko DA za vrtic, veliko NE za nane, bake i sl, malo ne za tete.....

putuj Europo, nemoj  vise cekati na nas...


idem obici dijete i moram malo i "cojeka u mene" pripaziti

pa-pa

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11167
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:08:41   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Bananice samo sam morala malo luftati sobu user posted image


Kad ozdravimo okupljamo raju sa foruma kod nas pa cemo Afanu Selmicu da pustimo, a cure nek skakucu na stoluuser posted image



i meni se zna desitiuser posted image

bio bi to dernek i pouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11168
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:09:31   
mama2009
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je jako bitno sta slusa jer muzika odredjuje i gdje ce poslije izlaziti. mi ne bi voljeli da nam izlazi po kafanama gdje pjevaju polugole pjevaljke i izlaze sumnjivi likovi i da se druzi i zabavlja sa istim, vec da izlazi na normalna mjesta gdje se slusa normalna muzika


hej na to NE mozes uticati, htjela ili ne prihvatiti to


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11169
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:09:49   
salmy
Mi slusamo do podne Kiketa,Tomicu gledamo/slusamo  plesemo...od podne narodnu muziku,pa dobacimo do sevdalinki.....pa opet medo brundo,pa se pozdravimo za laku noc sa Hankom....i tako nam prolete dani,a desi se da jutro zapocnemo sa Šabanom user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11170
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:10:27   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je jako bitno sta slusa jer muzika odredjuje i gdje ce poslije izlaziti. mi ne bi voljeli da nam izlazi po kafanama gdje pjevaju polugole pjevaljke i izlaze sumnjivi likovi i da se druzi i zabavlja sa istim, vec da izlazi na normalna mjesta gdje se slusa normalna muzika


hej na to NE mozes uticati, htjela ili ne prihvatiti to


mi cemo joj stalno trubiti kako to ne valja pa valjda cemo joj uspjeti isprati mozakuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 11171
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:10:45   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Joj salmy dobra siuser posted image

Ma meni je sve to nigdje veze,i ja nisam ljubitelj narodnjaka,ali ponekad ukljucim i Alan pleseuser posted image ,ponekad gledam i seriju neku po danu,ne znam majke mi sta bi trebala raditi citav dan u kuci
isto nam je user posted image imas neki novi ideja user posted image sem muzike , serija, crtica ....uh duga zima....


Ja imam 2 meni vrijeme proleti ali je problem sto ja sada njemu ne mogu posvetiti puno paznje jer mi curica ne da,ili place ili se penje po stolu user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11172
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:11:32   
Anoniman
Mama2009 laku noc ljubi tu lijepu curu, da vam bude mirna noc iš.iš turo od slate D .
user posted image
Bananice sta imade kod tebeuser posted image jel danas bilo radno-paradno?
Da ne kaze da je se nisam sjetila , Mala1994, lady dje ste se vi izgubile ?

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 11173
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:11:46   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je jako bitno sta slusa jer muzika odredjuje i gdje ce poslije izlaziti. mi ne bi voljeli da nam izlazi po kafanama gdje pjevaju polugole pjevaljke i izlaze sumnjivi likovi i da se druzi i zabavlja sa istim, vec da izlazi na normalna mjesta gdje se slusa normalna muzika


ovo ti je stvarno nigdje veze, pa nece dijete sa 2,3,4 godine izgraditi svoj muzicki stil, ja sam kao mala voljela Brenu, gdje je ona nastupala i mene su moji morali voditi, pa nisam kasnije nikada izlazila na mjesta koja opisujes niti sam se druzila sa sumnjivim likovima

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11174
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:11:47   
teacher75
a ja dajem veliko DA za nane- mene je moja odgojila i sta mi HVALIuser posted image Ovo malo ce abd cuvati moja mama jer taman tada ide u penzijuuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 3.12.2011 23:12:23 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  445 446 [447] 448 449   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  445 446 [447] 448 449   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *