|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  440 441 [442] 443 444   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
2.12.2011 23:08:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11026
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:09:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama75

Evo opet isto: na temi o djeci mi 3 stranice o psima napisale. E ovo mene nervira: svi se nesto brinemo, pa nesto galamimo, pa se ko fol bunimo, a na kraju ostane isto: zakon donesen, cuke nas okupirale, azila nema... Nemojte da bi neko otvorio posebnu temu, posvadjali bi se 100%. user posted image
Najbolje bi bilo da i mi pocenmo rezati i ujedati, mozda nas neko i poslusa pa rijesi ovu situaciju. user posted image

bila je tema

Ja znam da sam ja bucna...zovem i policiju non-stop...i vet. stanice a i vet. inspekcije...vjerovatno kontaju da sam lujka...idem na sastanke u mjesnu zajednicuuser posted image kada je tema koja mene interesuje...vrsim pritisak onako kako ja znam
i to radimo svi koji su u udruzenjima aktivni
al nas je jako malo...mi ispadosmo budale neke, koje vole zivotinje vise od ljudi, koji se brinu za zivotinje umjesto da se brinu o siromasnima...ovako nas prikazuju
Tek kada svi mi kao gradjani uvidimo da je to problem svih nas...tek onda ce se nesto rjesiti
Ja se nadam da vam je to jasno...i tako je za sve...sve nam je u user posted image jer svi imaju preceg posla

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 11027
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:10:50   
ladyblue RR
Iman, dajem joj Denivit plus. on je sa borovim iglicama pa se nadam da ćemo taj šlajm iskorijeniti.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11028
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:11:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue

evo počinje boks. Ćatić boksa za titulu svjetskog prvaka. sretno Adooooo!

sad moja mama uživa...bože me sakloni tri dana priča kako će joj u petak počet box na FTv a neće joj s ezavršit zvjezde na hajatuuser posted image


šta ti je ženo?! problemi su veliki. kod moje svekrve je veliki problem ako se Nađa probudi i ode joj u sobu a Larin izbor u tokuuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11029
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:13:12   
R&T@
IZVORNA PORUKA: ladyblue

neću o sisnjacima, ne trebaju mi futrovaTi. ja sam futrovala svoje iznutrauser posted image user posted image user posted image


Da znas da ti zavidim...

Pocet cu skupljati lovu, pa da barem budem sisata babauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11030
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:14:04   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: ladyblue

neću o sisnjacima, ne trebaju mi futrovaTi. ja sam futrovala svoje iznutrauser posted image user posted image user posted image


Da znas da ti zavidim...

Pocet cu skupljati lovu, pa da barem budem sisata babauser posted image


ja ću biti i sisata i istetovitanauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11031
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:15:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue

evo počinje boks. Ćatić boksa za titulu svjetskog prvaka. sretno Adooooo!

sad moja mama uživa...bože me sakloni tri dana priča kako će joj u petak počet box na FTv a neće joj s ezavršit zvjezde na hajatuuser posted image


šta ti je ženo?! problemi su veliki. kod moje svekrve je veliki problem ako se Nađa probudi i ode joj u sobu a Larin izbor u tokuuser posted image


jest još sma joj djecu ostavila noćas...sreća one spavaju i ne hodaju...al koda gledam f kraj nje na uglu spava da ako zaplače ne prousti šta...
a u ruci daljinksi i mama ko zapeta puškauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11032
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:18:33   
Anoniman
hanady user posted image dices joj veceras djecu bas dat e jesi neka ...... nadam se da ju nece ometat da ce odgledat do kraja u miru svoje omiljenje serije al mi malo smjesno vec sam je tako sl. zamisljala user posted image


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 11033
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:19:53   
mama75
Hanady jel se to i tvoja jos uvijek budi nocu? Mene vise stid reci, ljudi me cudno gledaju. Jos plus sto doji jos uvijek, pa zamislite onda komentare. 

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11034
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:21:10   
bananica
veceruser posted image
da i ja koju napisemuser posted image
sto se tice lutalica, kod nas ih nema , pa sam se sada cudila kad pisete koliko ih po gradu ima, stvarno zalosnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11035
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:21:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: felix

hanady user posted image dices joj veceras djecu bas dat e jesi neka ...... nadam se da ju nece ometat da ce odgledat do kraja u miru svoje omiljenje serije al mi malo smjesno vec sam je tako sl. zamisljala user posted image




ma ne gleda ona serije...
ona smao ove muzičke spektakleuser posted image i to navečer jer tada nema djece...
al sad se zakuhalo, naki finali...

a ja sma nemajka...šta ću idem sutra na svadbu jednu nemerem s anjima...a kako im pobjeći ako ih odvje čuvauser posted image
tamo zaborave na nasuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11036
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:23:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

Hanady jel se to i tvoja jos uvijek budi nocu? Mene vise stid reci, ljudi me cudno gledaju. Jos plus sto doji jos uvijek, pa zamislite onda komentare. 


moja ne doji al doziva...

ja ne znam šta je ovo...al sjećam se da je H počela spavat sa 3 s mirom...

meni na poslu svi govore da ja to fol izmišljam da budem važna jer imama malo dijete...pa ja više šutim...
al stavrno ona je nemoguća...naprosto moram ustata dat joj ruku, omiriše je i nastavi spavatiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11037
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:25:01   
R&T@
Moje R. se ne budi...

A ja joj preksinoc stavila pelenu jer je popila tacno litar soka od brusnice...rekoh bit ce poplava...a ona lijepo ustala u pola cetiri, otisla sama na solju, ostavila pelenu na sred kupatila...
jos mi ujutro to nabila na nos:Eno ti suha pelenauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11038
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:26:13   
mama75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama75

Hanady jel se to i tvoja jos uvijek budi nocu? Mene vise stid reci, ljudi me cudno gledaju. Jos plus sto doji jos uvijek, pa zamislite onda komentare. 


moja ne doji al doziva...

ja ne znam šta je ovo...al sjećam se da je H počela spavat sa 3 s mirom...

meni na poslu svi govore da ja to fol izmišljam da budem važna jer imama malo dijete...pa ja više šutim...
al stavrno ona je nemoguća...naprosto moram ustata dat joj ruku, omiriše je i nastavi spavatiuser posted image

Moja starija je isto od 3.mjeseca pocela spavati cijelu noc. a mala... user posted image I to 2x u noci. Bas me smori vise.
I dodatno ne mogu je nigdje ostaviti da noci. Nego kada izadjemo odvedem ih kod sestre i onda i ja tamo spavam. A "izlaz" mi je do 2 max jer se ona budi izmedju 1 i 2 i toliko se dere ako nema sike da komsiluk sav proobudi


< Poruku je uredio mama75 -- 2.12.2011 23:27:58 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11039
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:28:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Moje R. se ne budi...

A ja joj preksinoc stavila pelenu jer je popila tacno litar soka od brusnice...rekoh bit ce poplava...a ona lijepo ustala u pola cetiri, otisla sama na solju, ostavila pelenu na sred kupatila...
jos mi ujutro to nabila na nos:Eno ti suha pelenauser posted image

user posted image user posted image

I moja F se porbudi i doe u wc...ona je još u bebinjskom krevetiću koji je uz moju stranu kreveta...ona fino zakorači ode po tutu donese nam pod nos popiški s ei vrati u krevet...a H i sad zove mama meni se piškiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11040
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:29:01   
selebriti

IZVORNA PORUKA: tajra

Moje R. se ne budi...

A ja joj preksinoc stavila pelenu jer je popila tacno litar soka od brusnice...rekoh bit ce poplava...a ona lijepo ustala u pola cetiri, otisla sama na solju, ostavila pelenu na sred kupatila...
jos mi ujutro to nabila na nos:Eno ti suha pelenauser posted image


user posted image user posted image user posted image

Bravo R. user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11041
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:29:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama75

Hanady jel se to i tvoja jos uvijek budi nocu? Mene vise stid reci, ljudi me cudno gledaju. Jos plus sto doji jos uvijek, pa zamislite onda komentare. 


moja ne doji al doziva...

ja ne znam šta je ovo...al sjećam se da je H počela spavat sa 3 s mirom...

meni na poslu svi govore da ja to fol izmišljam da budem važna jer imama malo dijete...pa ja više šutim...
al stavrno ona je nemoguća...naprosto moram ustata dat joj ruku, omiriše je i nastavi spavatiuser posted image

Moja starija je isto od 3.mjeseca pocela spavati cijelu noc. a mala... user posted image I to 2x u noci. Bas me smori vise.
I dodatno ne mogu je nigdje ostaviti da noci. Nego kada izadjemo odvedem ih kod sestre i onda i ja tamo spavam. A "izlaz" mi je do 2 max jer se ona budi izmedju 1 i 2 i toliko se dere ako nema sike da komsiluk sav proobudi



onda ukidaj ženo...

moja hoće...ostane bez mene...doduše tek smo od sptembra to noćno odvajanje sporveli...

al i tmao s ebudi...ona ne pije ništa noću...ja sma to njoj ukinula davno...nema kod nas ni flašica po kući...smao 1 cuca...e dok s ejoš je kotarišem imama veliku djecuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11042
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:29:56   
mama75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tajra

Moje R. se ne budi...

A ja joj preksinoc stavila pelenu jer je popila tacno litar soka od brusnice...rekoh bit ce poplava...a ona lijepo ustala u pola cetiri, otisla sama na solju, ostavila pelenu na sred kupatila...
jos mi ujutro to nabila na nos:Eno ti suha pelenauser posted image

user posted image user posted image

I moja F se porbudi i doe u wc...ona je još u bebinjskom krevetiću koji je uz moju stranu kreveta...ona fino zakorači ode po tutu donese nam pod nos popiški s ei vrati u krevet...a H i sad zove mama meni se piškiuser posted image

I pelenu jos nismo skinuli. Doduse imala sam samo 1 pokusaj prosli vikend i bio je totalni neuspjeh. 3x se upiskila u gace nakon 15 min sjedenja na tuti. I to bukvalno cim je dignem i obucem ona se upiski. I pocne plakati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11043
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:30:32   
niki83
Da i ja stosta dodam na ovu temu oko spavanja, budjenja u toku noci...mama75, mi smo dojile do njenih 18mj. i ostala nam jos uvijek navika da spava s mamomuser posted image evo nije me stid reciuser posted image da mi je mm izbacila iz bracnog user posted image user posted image Samo lagano se ja sad vracam u njegov novi krevet, u dnevnu sobu, a gdjica ostaje sama u spavacoj, i nekad u toku noci kad se probudi neko od nas dvoje joj se jos uvijek mora pridruziti, pa do ujutrouser posted image sta bi?!? Tako je to, nije svakom istouser posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11044
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:31:26   
Hanady RR
mama koliko je tvojoj sada tačno...koliko je mlađa od moje Fuser posted image

ma što s epelene tiče...sad u zimskom periodu ja nisma za skidanje i učenje...

sa porljećem ćete s erješiti...
al je dojećaj nemati pelen divanuser posted image toplo ti taj osjećaj preporučujemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11045
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:32:24   
mama75
E nemamo mi ni flasicu ni dudu, samo nam ovo jada od sike malo ostalo. Pokusam ja ukinuti, ali onda me to deranje izmori pa mi lakse dojiti 3 min nego smirivati je 2 sata. A najveca mi je provala to sto njih 2 skupa spavaju u sobi. I mala tako pocne da doziva, place ... a velika spava ko da se nista ne desava. Ma ni ne okrene se user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11046
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:32:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: niki83

Da i ja stosta dodam na ovu temu oko spavanja, budjenja u toku noci...mama75, mi smo dojile do njenih 18mj. i ostala nam jos uvijek navika da spava s mamomuser posted image evo nije me stid reciuser posted image da mi je mm izbacila iz bracnog user posted image user posted image Samo lagano se ja sad vracam u njegov novi krevet, u dnevnu sobu, a gdjica ostaje sama u spavacoj, i nekad u toku noci kad se probudi neko od nas dvoje joj se jos uvijek mora pridruziti, pa do ujutrouser posted image sta bi?!? Tako je to, nije svakom istouser posted image



ja liježem kasno...

u bračnom je nema...al je ona pametnica...ona se porbudi u 4-5 i fino pređe pored mene i jastuk ponese...
kad joj je mene dosta legne pored supruga i ond amene gura nogama iz kreveta...nisma joj još nikada priuštila zadovoljstvo d ame izgurauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 11047
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:33:13   
tekja
vece...

e ja se konacno mogu pohvaliti da moj V. super spava, hB...do maja je bilo min. 10 budjenja po noci, od maja mi spavamo 12 sati u komadu...i ne upiski seuser posted image ...

Iman, ja nisam ni drzala palceve, nije do mene, svega miuser posted image ..nego de se popiski na test, da nisi zakacilauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11048
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.12.2011 23:33:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

E nemamo mi ni flasicu ni dudu, samo nam ovo jada od sike malo ostalo. Pokusam ja ukinuti, ali onda me to deranje izmori pa mi lakse dojiti 3 min nego smirivati je 2 sata. A najveca mi je provala to sto njih 2 skupa spavaju u sobi. I mala tako pocne da doziva, place ... a velika spava ko da se nista ne desava. Ma ni ne okrene se user posted image


navikla velika na bukuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11049
   [Obrisana poruka]
2.12.2011 23:33:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 11050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  440 441 [442] 443 444   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  440 441 [442] 443 444   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *