|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  407 408 [409] 410 411   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:00:01   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Mala Selma

no frks ali Boga ti me napomeni, jer ću ja do januara to šesnaest puta zaboraviti


Hvalauser posted image .A napomenut cu te ja, na pp i poslat cu ti sliku cepicauser posted image

Selma od koliko djeca smoju korititi te češiće...koliko stara mislim....
i još jedno pitanje tačan naziv i porizvođača da mi poašlješ na PP il ovdje molim te...da naručim i ja sebi od kolegica iz EU...nek se nađe


mogu i bebe. postoje 2 varijante tih čepića, za djecu i odrasle

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10201
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:03:27   
Hanady RR
ja sma javila sa dkolegioci ove nazive u sloveniji i zamolila da mi porvjeri jel ima...
Kod nas sara (zaovina curica) pati se sa šlajmom užas...sve njoj pomogne da se smiri brohitis al u njoj šlajm stoji pa stoji...malo malo upali s ei bolesnasuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10202
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:05:41   
Emica_sa
Mala mi smo to trebali uraditi jos prije godinu,ja zvala nije bilo termina,pa onda opet zvala nije bila
dr tu,nesto nije dugo radila,onda se ja porodila,i to se razvuklo,sad bi trebala,ali bas se pitam na sto ce to liciti jer smo prosli put snimali 20 minuta,ne ostaje nista drugo nego klizmauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10203
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:09:26   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sma javila sa dkolegioci ove nazive u sloveniji i zamolila da mi porvjeri jel ima...
Kod nas sara (zaovina curica) pati se sa šlajmom užas...sve njoj pomogne da se smiri brohitis al u njoj šlajm stoji pa stoji...malo malo upali s ei bolesnasuser posted image


ja nisam u životu vidjela onoliki šlajm koji je iz djeteta izašao jutros. ako imaš bilo koga da ti ih nabavi, obavezno. ne znam za Sloveniju ali znam da ih u Italiji ima 100%

evo i slika, s tim da su ovi za odrasle a na dječijim piše bambini

user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10204
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:13:59   
ladyblue RR
eh da se i ja prijavim....

moja cura se sinoć ispovraćala k'o velika. kašljala, kašljala i u ponoć počeše ključevi. tako sam imala neplansko mijenjanje posteljine,, pranje itd. onda je nestalo vode, pa se Nađa razbudila i dozivala tatu nekih 45 min. jutros sam uredno zakasnila na posao sat vremena jer nije mi palo na pamet da se dižem u pola 7 i da budim dijete.

kako sam joj sinoć stavila čepić, jutros se pofino ukakila i ja je operem i stavim novi ćepić. nakon 10 minuta se ponovo ukalila i to sami šlajm izbacila. nadam se da će uspjeti izbaciti sve ono iz sebe u narednih par dana jer se baš muči sa kašljem.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10205
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:14:23   
Emica_sa
Moja curica,u subotu dobila temp koja je u noci isla do 39,5,ali ona nista jela normalno,igrala se,nije ni kasljala,ma nista,i ja je odvela u Vrazovu u nedjelju,dr pregladala pluca,cista,grlo isto cisto,a njoj temp bas divjala,i sama nakon 24 sata prestala i vise se nije ni vracala,nista mi nije jasnouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10206
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:15:54   
Anoniman
ne zelim da sad ispadne kao reklama...ja bih, ili ako hocete oticicu ja jer idem stalno, otisla kod Dine...apoteka na cvili...ona je pravo poslovna zena...nabavice sve sto traziteuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 10207
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:18:47   
Hanady RR
dadada ako mi kolegica javi da nema u sloveniji poašljem te ja kod dineuser posted image

cure baš vam hvala...baš sma zabrinuta za saru...više je van vrtića nego u njemu...malo malo inhalacije...mislim ne mogu s epreviše mješati dijetetu je godina i pol...al mi žao patnje...
brat joj s epatio do 3 godineuser posted image
a nju mori i više...slabo i spava skoro pa nikako...
mi njoj smirmo onim lukom i jabukom, al ona nikako ne izbaciju pa ni na stolicuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10208
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:20:31   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

ne zelim da sad ispadne kao reklama...ja bih, ili ako hocete oticicu ja jer idem stalno, otisla kod Dine...apoteka na cvili...ona je pravo poslovna zena...nabavice sve sto traziteuser posted image


pa de vidi može li ih naručiti?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10209
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:20:40   
teki
dobro jutro svima
Moj M je jutros dobro 3 dan vrtica jos smo dobro samo sto mi sinoc javi kolegica ciji mali ide u vrtic sa mojim da je dobio temeperaturu sinoc pa sam se ohladila. Emica_sa to bas cudno kod tebe da nisu zubici u pitanju ili mozda neka kratka virozica pa se organizam na brzinu izborio ima cudnih viroza pravo, kod mog M zadnja 7 dana trajala i to temperatura grozno visoka 40 i to samo iza ponoci a po cjeli dan nema temperaturu sve normala i tako 7 dana. ludi virusi

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10210
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:24:48   
bebacha
Hanady ako bude bilo u Slovenij molim te javi mi.
Dadada ti provjeri u toj apoteci


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10211
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:24:58   
sretna_mama
Jutro mamice..

Kod nas je slatka..Edvin je cijelu noć prespavao u svome krevetiću..bez prelaska kod mene..i samo je jeo u 5h..
Baaaaaaš sam se naspavala..

Neko bolestan..:(( ?

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10212
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:25:06   
tekja
dobro jutrouser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10213
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:25:06   
Hanady RR
Joj sad ja na telefon mami pirčam za čepiće...i kako ih namjervam nabaviti...
a ona kostatuje...ma nije moguće da ti nemaš žrtvu da za tebe skače po Italiji de ti dobro razmisliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10214
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:28:47   
Emica_sa
teki nije znala ni doktorica,sta joj je,jos je u nje bila visoka temp,a ona nista igrala se,jela sve standardno i sama se povukla,sad kao da nista nije bilo,i ja mislim da je neki virususer posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10215
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:31:51   
ladyblue RR
sad sam zvala u apoteku Dina i nemaju. pitala sam mogu li nabaviti jer ih proizvode u Italiji i rekla mi je teško ali da će pokušati i da je nazovem oko podne. do tada će provjeriti postoji li mogućnost da se naruče. zamolila sam i rodicu da pogleda ima li ih u Beču. ako bude, zamolit ću je da ponese šleper pa ćemo se rastalitiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10216
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:33:21   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: teki

dobro jutro svima
Moj M je jutros dobro 3 dan vrtica jos smo dobro samo sto mi sinoc javi kolegica ciji mali ide u vrtic sa mojim da je dobio temeperaturu sinoc pa sam se ohladila. Emica_sa to bas cudno kod tebe da nisu zubici u pitanju ili mozda neka kratka virozica pa se organizam na brzinu izborio ima cudnih viroza pravo, kod mog M zadnja 7 dana trajala i to temperatura grozno visoka 40 i to samo iza ponoci a po cjeli dan nema temperaturu sve normala i tako 7 dana. ludi virusi


teki, ne mora to ništa značiti. kod mene Nađa jedina fasovala virus kada mo završili u bolnici, sva djeca prošla bez ikakvih posljedica. sve ti je to do imuniteta. iako mi vaspitačice kažu da su svi prehlađeni, sline, kašlju...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10217
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:35:11   
bebacha
ja sad malo googla o tim cepicima.Mogu se naci i u Zagrebu,neka apoteka na Dolcu,al su oko 100kn.e sad dosta ih hvali,kao da su dobri.neki se zele da oslije pece guza.dosta ih takode pise da ih doktori ne preporucuju jer su dosta agresivni.imaju za dojencad,djecu i odrasle.ima i sirup.moze se svasta o njima procitat na google

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10218
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:38:11   
mamalina_
jutro i od mene..
vidim pisete o ovim cepicima e bome cu ih i ja pokusati nabaviti..moj maleni je od maja mjeseca na inhalacijama samo smo fulili septembar mjesec i evo od juce opet a zadnje su bile 17 oktobar..ja cu vise poluditi!!! pun je slajma..malo malo pocne kasljati i dr nam samo moze inhalacije dati ili injekcije al eto prvo probamo sa inhalacijama..u nedjelju bili na rodjendanu u igraoni i on se oznojio,mi ga fenom osusili i obukli toplo zrak do njega nije mogao ali eto on se prehladio..odmah poceo kasljati,promukao i juce dr kaze laringitis..i antibiotik i flonidan..i eto upravo se spremamo na inhalacije.. boze dragi pa zar moze biti tako osjetljiv..???cak sam kupila i onaj denivit plus i to mu usput dam da vidim hoce li imati ikakvog efekta...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10219
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:40:19   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

ja sad malo googla o tim cepicima.Mogu se naci i u Zagrebu,neka apoteka na Dolcu,al su oko 100kn.e sad dosta ih hvali,kao da su dobri.neki se zele da oslije pece guza.dosta ih takode pise da ih doktori ne preporucuju jer su dosta agresivni.imaju za dojencad,djecu i odrasle.ima i sirup.moze se svasta o njima procitat na google


ja sam ih evo probala i pokazali su se super. doduše tek smo ih sinoć počele koristiti ali već izbacuje šlajm tako da efekta imaju. dijete mi se danima muči. a kao je malo guza bude pekla, Bože moj! zato kada se pokaki sve miriše na borovinuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10220
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:40:44   
Anoniman
jutro
ja dosla dobila sam jezikovu juzu papa test sam trebala odma ponavljat ja ga vadila prije 9mjes nije bio nimalo uredu katastrofalan bio da bi meni tad  tad ginic samo dao terapiju nista rekao i kuci me posao ja nisam znala njega nema vise oso u pemziju menja ga neka mlada ginicka jako fina dodjem zena se zaibreti za papa odma me posalje odem izvadim pa posle papa opet njoj na pregled kod mene utroba uzasna upale  puno , gric mi nije dobra posledice posle porodauser posted image jer je bio skracen uzas jedan
Kaze ti si podlozna upalama jer zbog grlica i niske maternice (to nisam znala dosad)user posted image
Kaze , da ja samo zalecim upalu ne izlecim do kraja
Za dvi hevet bit ce papa test , cisto sumnjam da ce biti o.kuser posted image user posted image
Pa opet njoj s papa ,ako opet ne bude o.k sve tako dok ne bude uredu raditi ga
Kud imam sa strane davno sam ja to brijala se i osto mi ko ciboljak podkozni to ognoji pa izadje pa nestane i sve tak u krug
I tvdo ispod ko zrno
Kaze moguce od izbrijavanja i da ne raste vise jer bi morala sjeci ooo boze jesam baksuz o boze ,
Pitam je dal bi ja smjela zatrudniti ponovo kaze ne sada dok sve ne izlecis do kraja niska mi maternica grlic i nije sigurna da bi mi bila bolja trudnoca od druge (niska )
Ugl idem lecim se ovaj puta pa sta bude .


(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 10221
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:40:46   
ladyblue RR
evo našla sam link proizvođača:

http://www2.geymonat.com/otc.php

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10222
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:40:52   
bebacha
sad se sjeti da je skoro bila jedna forumasica koja se javljala iz Italije,sad se nemogu sjetit koji je nik

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mamalina_)
Neposredna veza do poruke: 10223
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:42:44   
bebacha
ma znam sve to al me brine sto je to vjerovatno puno agresivno.ipak za tako kratko vrijeme da izvuce slajm iz pluca u guzu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10224
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 10:43:25   
emi7908
Ovi čepići su stvarno super stvar, oduševila sam se kad sam pročitala ove postove... Nego Dadada u akciju...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  407 408 [409] 410 411   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  407 408 [409] 410 411   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

pekmez


jesteli vi,davali svojoj djeci pekmez ??? I dal je preporucljivo ili ne jos???

dajem pekmez (48%)

nisam davala pekmez (52%)


Broj svih glasova: 100

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *