|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  406 407 [408] 409 410   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 8:18:09   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

poci, u guzu user posted image user posted image user posted image
Meni je te cepice preporucila pedijatrica, ona veli da odavno nije vidjela bolji i efikasniji lijek za izbacivanje slajmauser posted image Zovu se Bronhopulmin, a imaju neki i Ozopulmin, bijelo-zelena kutija, proizvodjac Gorica slovenacka.Ja nazalost nisam mogla naci u BiH i susjednim drzavamauser posted image
Moja kolegicaje nabavljala iz Italije, pa predpostavljam da ih ima samo u drzavama EUuser posted image


nisam imala pojma za ovo..idem u SLO pocetkom januara aBd pa cu bas pogledati i kupiti user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 10176
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 8:24:59   
Mala Selma
E pa super, ako ti nije problem mozes li i meni kupitiuser posted image , dala bih ti novacuser posted image .U slo kostaju 5 eura.

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10177
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 8:26:15   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

E pa super, ako ti nije problem mozes li i meni kupitiuser posted image , dala bih ti novacuser posted image .U slo kostaju 5 eura.


no frks user posted image ali Boga ti me napomeni, jer ću ja do januara to šesnaest puta zaboraviti user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 10178
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 8:37:52   
selebriti
Ukljićite TVSA, .. vi domaćice user posted image .... prilog o djeci...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10179
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 8:43:01   
Mala Selma
no frks ali Boga ti me napomeni, jer ću ja do januara to šesnaest puta zaboraviti


Hvalauser posted image .A napomenut cu te ja, na pp i poslat cu ti sliku cepicauser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 10180
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:08:43   
Malenaoduvijek
dobro jutro

nanika izvini vidjela sam ja da si ti pitala i ja budala nista ni ne odgovoim.zakrecenjanje ne zamjeri user posted image

kako su tvoji pilicijeli ono cura imala naznake opstruktivnog bronhitisa user posted image
ja samo mogu da kucam u drvo moj Igor je super, samo su prehladice bile aktuelne do sada ali i to bez temp pa se nadam da ce tako i ostati.
zivio singular user posted image

kako su tvoje ruke,jeli zaraslo user posted image

tiki ja sam pitala jer ima mama koje daju na svoju ruku bez konsultacije sa pedijatrom zato...jer nasa ped npr preporucuje omegu a ne D3.
ona je meni cak prosle godine za Luku govorila da ne bi bilo lose izvaditi neke minerale iz krvi,njihov odnos pa da se vidi da li trebaju d3 kapi djetetu.

sinoc u neka doba mi naumpala ellaH reko Boze gdje zena nema je jedno mjesec vec,znam da se trebala seliti pa valjda se zbog toga ne javlja ...

Ella javi se user posted image

jelena druze ne daj se,proci ce i zima pa ce i djecica biti veca i tebi ce biti lakse i bice aBd zdraviji user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 10181
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:09:34   
Anoniman
D jutrooo....user posted image user posted image * 30

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 10182
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:12:13   
selebriti

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ukljićite TVSA, .. vi domaćice user posted image .... prilog o djeci...


Bila Dr. iz Doma zdravlja "Stari Grad", ... pričala o virusima, temperaturama, ....


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 10183
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:16:15   
Malenaoduvijek
selebriti ja kasno vidjela user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 10184
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:16:48   
Emica_sa
Jutro,mene laptop nesto zeza zadnjih dana,jedva sam ga pokrenulauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 10185
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:25:47   
Malenaoduvijek
marina, emice dobro jutro user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10186
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:29:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Jutro,mene laptop nesto zeza zadnjih dana,jedva sam ga pokrenulauser posted image


procisti  ga malo ,meni   pomaze izbrisi  kukise ...

A ja sam  nadrljala skocilo mi nesto u uhu,taman na ulazu u uho u kanalicu,ne  znam jeli bubuljica ili nesto drugo ali boli ko djavo,ne mogu da spavam na toj strani....

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 10187
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:29:42   
Lady26
user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10188
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:31:31   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Jutro,mene laptop nesto zeza zadnjih dana,jedva sam ga pokrenulauser posted image


probaj vratiti na neki prethodni datum,preko safemoda.ja se nisam mogla konektovati prije par dana i samo vratila15tak dana unazad i radi sada opet.
nece ti se nista izbrisati

marina da imas rivanola da malo stavis obloge da ti izvuce

< Poruku je uredio MALA1994 -- 30.11.2011 9:32:52 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10189
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:33:29   
emi7908
Jutro i od padobranaca user posted image .. Kako ste mi svi redom veliki i mali ? Laydika ti si mu glavi nekoliko dana ne znam zašto, valjda mi u podsvjesti ona kafa što nikako da popijemo user posted image
Jesi mi dobro?

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10190
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:35:06   
Emica_sa
Ma virusi cini mi se,malo sam ga cistilauser posted image

Marina sigurno je bubuljica,proci ce,bolje ne diratiuser posted image

Mala jesi ono ti pisala da moras na EEG voditi,moram i ja ne znam kako cu to izvestiuser posted image

Sad je nemoguce da zaspe,a da ga onaj gel ne probudiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10191
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:38:16   
Malenaoduvijek
ma jesam,njemu stavi kapicu prije nego sto zaspi,ali mi je problem da zaspi,prosli put je zaspao meni u rukama i sestra krenula da stavi jastuk ispod moje ruke i on se probudi nakon 10 min.kad se nisam ubila....

ali srecom zubcevicu je dovoljno i 10min da ocita tako da nije bilo problema.

sad ziva ne znam sta cu,ranije ga probuditi i zamoliti zumru da mu da klizmu nema mi druge.user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10192
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:38:53   
Anoniman
Izgleda bubuljica i to ona mjesecna ,sad sam slikala uho user posted image ,posto ne mogu da vidim nista  sa ove strane ali je podkozna,kako boli bridi mi citavo  uho,a nemam rivanola,Imam neku dk kremu pa  cu malo namazati

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 10193
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:47:46   
Lady26
IZVORNA PORUKA: emi7908

Laydika ti si mu glavi nekoliko dana ne znam zašto, valjda mi u podsvjesti ona kafa što nikako da popijemo user posted image
Jesi mi dobro?

Eno ja joj u glavi, pssssssst neko ce sta pomisliti user posted image user posted image
Iduce sedmice aBd zavrsavamo posao pa cu imati vremena za kafu...user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 10194
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:51:09   
bebacha
jutro.nemam kad citat,jel bilo sta vaznouser posted image
Alen je juce poslije podne i danas super,drugo djete,veseo,ne kaslje,nekad malo se zakaslje al bas se osjeti slajm.jutros ga doktorica pregleda i kaze pluca cista.znaci bila sam u prav,onu u ponedeljak je bila cista prehlada,sreca pa sm se uspjeli izborit.
vadili nalaze,snimili pluca.i sad sam ko na iglama.brine me kakav ce bit hemoglobin i nalaz pluca.ovo je orvi put da ga radimo poslije upale pluca.noge ne osjecam od nervoze


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10195
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:51:57   
emi7908
Eno ja joj u glavi, pssssssst neko ce sta pomisliti
Iduce sedmice aBd zavrsavamo posao pa cu imati vremena za kafu...

pa nek misli... zar nam glava ne služi za to ????user posted image i sama sam se smijala kad sam napisala post ali kontam šta me briga, onome koga se tiče svatiće šta je autor htio reći .... hajde može i ja ću imati manje obaveza..

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 10196
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:53:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

no frks ali Boga ti me napomeni, jer ću ja do januara to šesnaest puta zaboraviti


Hvalauser posted image .A napomenut cu te ja, na pp i poslat cu ti sliku cepicauser posted image

Selma od koliko djeca smoju korititi te češiće...koliko stara mislim....
i još jedno pitanje tačan naziv i porizvođača da mi poašlješ na PP il ovdje molim te...da naručim i ja sebi od kolegica iz EU...nek se nađe

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 10197
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:54:41   
emi7908
jutro.nemam kad citat,jel bilo sta vazno
Alen je juce poslije podne i danas super,drugo djete,veseo,ne kaslje,nekad malo se zakaslje al bas se osjeti slajm.jutros ga doktorica pregleda i kaze pluca cista.znaci bila sam u prav,onu u ponedeljak je bila cista prehlada,sreca pa sm se uspjeli izborit.
vadili nalaze,snimili pluca.i sad sam ko na iglama.brine me kakav ce bit hemoglobin i nalaz pluca.ovo je orvi put da ga radimo poslije upale pluca.noge ne osjecam od nervoze


hB da je dobro i aBd biće i nalazi uredu.. Probaj ako možeš bar malo da se opustiš znam da brineš ali radi malenog jer djeca osjete kad smo zabrinuti.... držim fige

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 10198
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:58:11   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

poci, u guzu user posted image user posted image user posted image
Meni je te cepice preporucila pedijatrica, ona veli da odavno nije vidjela bolji i efikasniji lijek za izbacivanje slajmauser posted image Zovu se Bronhopulmin, a imaju neki i Ozopulmin, bijelo-zelena kutija, proizvodjac Gorica slovenacka.Ja nazalost nisam mogla naci u BiH i susjednim drzavamauser posted image
Moja kolegicaje nabavljala iz Italije, pa predpostavljam da ih ima samo u drzavama EUuser posted image


Ozopulmin su italijanski čepići i samo ih ima u Italiji. ja sam od prijateljice dobila 5 komada i stavila Nađi sinoć i jutros. nisam mogla da vjerujem šta iz djeteta izlazi. sada sam u potrazi ko će mi ih donijeti iz Italije.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 10199
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 9:58:57   
Hanady RR
Znači nema u slovenijiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  406 407 [408] 409 410   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  406 407 [408] 409 410   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nejelo
škorpija

Kad vaša beba (dijete) neće da jede da li ga

Tjerate da jede riječima (39%)

Na silu mu dajete hranu (3%)

Tučete ga počne da jede (3%)

Pustite dijete na miru (23%)

Preskočite taj obrok, ali insistirate na slijedećem (15%)

Ništa od navedenog (17%)


Broj svih glasova: 183

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *