|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  397 398 [399] 400 401   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 8:35:38   
ladyblue RR
jutro žene...

jedva sam jutros ustala. ni dijete nije bilo raspoloženo za buđenje. malo sam se razbudila sada uz kafu ali ne znam koliko će me držati....

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 9951
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 8:55:45   
Anoniman
jutro

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 9952
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 8:56:28   
bebacha
jutro. Alen sinoc od 8 pa do 2.3 ujutro imao temo,oko 38 i sama je spala.kad je tek zaspo imao je neki grozan kasalj,meni djeluje ko laringitis,povratio slajm i zaspo.onda nije vise kasljo(tako je bilo i preksinoc a juce citav dan kasljao bas puno a kad spava nistauser posted image ) sinoc sam mislila da su mu otecene zlijene ispod usiju,sad mi ne djeluje takouser posted image probudio se i opet mi spava na rukama,dva put se zakasljo i bas je bilo ono zrelo.nadam se da ce ostat tako.damije das se razbudi pa da vidim kakav je

prije 19 dana je primio MRP,dali ovo sve moze biti povezano


< Poruku je uredio bebacha -- 29.11.2011 8:57:27 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9953
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 9:58:18   
gvendolina
jutrouser posted image

ja odlucila prestati sitipu,pa evo ni kafu ne pijem ...sa mm se sinoc dogovorila,kako zbog zdravstvenih tako i finans razloga...nadam se samo da nece izraditi,ne mogu ja samauser posted image Samo da ne pocnem ujedati,ali jos je rano niej me kriza uhvatila,a i sinoc sam se napusila,da prostite,nisam ni jednu ostavilauser posted image (ja razvezla u pusenju nadam se da nece biti blemauser posted image )

dadada ja mislila vi hocete vaditi nalaze po preporuci,a vi samo kontrolisete.....ja ne bi takodje to radila,prvo dzaba dijete da bocaju a i da nesto pokupi....bolje sacekaj ljepse vrijeme,ako bas hoces da provjeris to.....a cula sam i ja da vlada epidemija zausnjaka,pa ne smijem nigdje da mrdnem sa A a ne po dzuser posted image Mi samo iscekujemo snijeg, jedva cekamo da padne da se mozemo napokon vani igrati  i gledamo Pinguuser posted image


svim bolesnim brzo ozdravljenjeuser posted image



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9954
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 9:58:22   
teki
dobro jutro, ja slabo spavala i M se nesto budio u snu ko pocne plakati valjda nije odavno isao u vrtic pa malo przivljava to kroz san, jutros je bio nervozan nadam se da nije vec pokupio nesto jer vazda prije nego dobije temperaturu bude nesto nervozan i ljut, nadam se da je to samo od slabijeg spavanja. neko je spominjao pekmez od smokava odlican je za kasalj i slajm samo ga ugrijes da je topao da se moze popit sto topliji bolje i natjeras djete da popije mi smo s tim imali problema uspili smo mu dati par puta i bas se odma osjetio pomak.
krenuli smo sa denivit plus nadam se da ce imati efekta

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9955
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:06:19   
tekja
dobro jutro svimauser posted image

Mi nabavili magnetnu finally, pa se igramo cijelo jutro...Vidim sinoc bilo sijelo, al' ne moze i mahala i RRuser posted image ...

Ni mi V. nikad nismo kontrolisali krv, osim ono za sunet, kad su provjeravali koagulaciju...nekako mislim, da je ne daj Boze losa, pokazalo bi se na slabijem imunitetu, bio bi bolesljiv i sl...a mi V. krvnu grupu znamo, odredili su mu odmah po rodjenjuuser posted image

Bebacha, cini mi se da reakcija na MPR bude i 21. danuser posted image ...dobro je sto izbacuje slajm...nadam se da ce biti bolje...i Nadji zelimo da ozdravi brzo...Tiki, drago mi je da ste uzivali na Vlasicuuser posted image ...ostali imate mahanje...mi tek odosmo doruckovati...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9956
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:08:56   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: bebacha



prije 19 dana je primio MRP,dali ovo sve moze biti povezano



ne može. i moja je bila bolesna nakon MRP-a, kada smo u bolnici završile ali su mi rekli da nema veze s tim. reakcija je na tu vakcinu do 15 dana ali mu je vjerovatno malo oslabio imunitet pa je prehlađen. i moja ima iste simptome samo nema temperature.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9957
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:15:41   
tekja
Na M. Dvoru nema vodeuser posted image ... Mala, ima li kod tebe?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9958
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:16:30   
bebacha
jutros je puno bolje.tajo dosao i razbudio ga,popio casu jogurta.nema temo,punooo manje kaslje,al ono zrelo.veseo je,igra se.ja sad citala mogu ce reakcije na MRP i krv mi se sledila.
odo ga malo izvest napolje pa kad se vratimo da mu dadnem med i puter.nadam se da ce upalit ko i juce


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 9959
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:16:49   
Lady26
Helou user posted image user posted image user posted image
Lana je jutros malo iza 6 odlucila da se naspavala user posted image user posted image
Bilo je i svadje i suza i mamanja po 487329826598262x.... bijesna sam bila k'o ris....
Ne znam koji joj je....pa hoce kod mene, pa nece kod mene, pa hoce u krevet, pa ne da da je pokrijem, pa opet hoce kod mene, pa hoce da gleda tv....pop*zdila sam....
Sinoc sam joj vidjela i drugu peticu, izvirila je...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9960
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:18:39   
rose 87
jutrouser posted image
bebacha bas mi je zao user posted image nadam se da ce brzo ozdraviti
gvendolina sretno vam sa prestankom pusenja,da mogu i ja mm nagovoriti on bas puno pusi i bas mi ga zao,samo kaslje
mi smo sinoc bili u kinu,seka cuvala E. bas nam bilo lijepo,al se nisam naspavala E. se opet sinoc budio,neznam kad nicu te 5-tice jos nam one faleuser posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9961
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:20:35   
Lady26
Rose mi imamo jednu koja je izasla cijela a druga je malo izvirila...mozda je i Lana zbog toga  dernecila jutros user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 9962
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:20:49   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

jutros je puno bolje.tajo dosao i razbudio ga,popio casu jogurta.nema temo,punooo manje kaslje,al ono zrelo.veseo je,igra se.ja sad citala mogu ce reakcije na MRP i krv mi se sledila.
odo ga malo izvest napolje pa kad se vratimo da mu dadnem med i puter.nadam se da ce upalit ko i juce



ne znam da li si čula za Ozopulmin čepiće?! to su čepići na bazi borovih iglica koji sav šlajm djetetu svuku na stolicu i tako se izbaci. na žalost, ima ih samo u Italiji. ja sam uspjela od prijateljice uzeti 4 kom. i danas ću ih staviti da joj taj šlajm izvučem. javit ću ti kakav je efekat. ona se kune u te čepiće. ako budu efikasni, moram ganjati nekog da mi dobaci te čepiće.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9963
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:21:49   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

Helou user posted image user posted image user posted image
Lana je jutros malo iza 6 odlucila da se naspavala user posted image user posted image
Bilo je i svadje i suza i mamanja po 487329826598262x.... bijesna sam bila k'o ris....
Ne znam koji joj je....pa hoce kod mene, pa nece kod mene, pa hoce u krevet, pa ne da da je pokrijem, pa opet hoce kod mene, pa hoce da gleda tv....pop*zdila sam....
Sinoc sam joj vidjela i drugu peticu, izvirila je...


eto ti razloga nervoze! kod moje još nema naznaka četvorki a zlo mi je od pomisli jer znam da mi idu prioljevi i temperatura.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9964
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:23:24   
Lady26
Cetvorke nismo ni osjetili....ni petice nesto plaho...
Ali trojke su user posted image user posted image user posted image  uzas zivi

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9965
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:27:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Cetvorke nismo ni osjetili....ni petice nesto plaho...
Ali trojke su user posted image user posted image user posted image  uzas zivi


I nama  rastu petice,nadam se da ce biti kao i do sada,bez vecih problema...

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 9966
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:27:52   
ladyblue RR
ne prepadaj me! zlo mi je od pomisli. ja samo nisam imala belaj sa donjim jedinicama. sve ostalo smo debelo iskihale!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9967
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:29:49   
pocahontas
ljudiiiiii, kulirate me za D3 kapi user posted image  user posted image

eno onaj moj prokihao jutros i kašljuca..odoh da se roknem user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 29.11.2011 10:33:20 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9968
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:30:05   
rose 87
eto mi smo sa svim zubicima osim 3-cama imali problema,mislim kenkanje i nespavanje ali hB nikad temp.,ma da mi je da vidim ali mi neda,pa se pitam jeli onako izvodi ili su stvarno zubici

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9969
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:31:52   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

I nama  rastu petice,nadam se da ce biti kao i do sada,bez vecih problema...

Prvu peticu sam vidjela sasvim slucajno i to izasla do pola...a sinoc sam ugledala da je i druga izvirila...
Mi nismo imali vecih problema sa rastom zubica, tipa temperature, osim jednom-dvaput proljeva i nervoze...malo smanji jelo i to je to....
Samo bude jako razdrazljiva i nervoza boze sacuvaj...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9970
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:33:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

ljudiiiiii, kulirate me za D3 kapi user posted image  user posted image

eno onaj moj prokihao jutros i kašljuca..odoh da se ronem user posted image




Dajemo kazu ovdje do dvije godine ....Ja dajem 5 kapi na dan imaju jos jedna vrsta malo blaze njih 8 kapi  na dan + zeljezo ...

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 9971
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:35:26   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ljudiiiiii, kulirate me za D3 kapi user posted image  user posted image

eno onaj moj prokihao jutros i kašljuca..odoh da se ronem user posted image




Dajemo kazu ovdje do dvije godine ....Ja dajem 5 kapi na dan imaju jos jedna vrsta malo blaze njih 8 kapi  na dan + zeljezo ...


R. ima 2,5 godine pa ne znam ni sama...ja bih mu davala dane kada nema sunca tj. kada ne izlazi vaniuser posted image
u kojim namirnicama uopšte ima tog D vitamina (osim u ponekom mlijeku)user posted image ima u puteru, je li takouser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9972
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:35:49   
Anoniman
Adiju  se zna grozno guza zacrveniti po tom znam damu zubici rastu...I mi smo par puta malo turice imali,slabo spavanje ine skida se sa sise

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9973
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:37:36   
Lady26
Pocy riba je bogata D vitaminom...zato se uzima riblje ulje...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9974
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.11.2011 10:38:37   
ladyblue RR
joj ja sam ti pravo neodgovorna kada su te kapi u pitanju. nisam joj dala, ne pamtim. a trebala bih bar ovih dana kada nema sunca.

pocahontas, imaš pozdrav od mm-auser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  397 398 [399] 400 401   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  397 398 [399] 400 401   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

bosonogi
vila_7

Da li svoju djecu pustate ljeti da hodaju bas bosonogi npr.na selu po travi?

da (67%)

ne (33%)


Broj svih glasova: 167

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *