|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  344 345 [346] 347 348   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:35:41   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

ok...ja idem na put najvjerovatnije vec u nedjelju i nema me do srijede...valjda ce se A dobro snaci s njom user posted image



naravno da će se snaći. super se snalazi sve ove mjesece a ona nije bolesna, samo je prehlađena. ne drami!!!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8626
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:37:06   
R&T@
Vece, hanume (smijem li vas tako nazvatiuser posted image )...

"Ostavim vas" jdan dan, a doceka me upaljena tema Pitanja i sugestije, i borba s temperaturom i antibioticimauser posted image

Sta li cu zateci u ponedjeljakuser posted image

Mene "drma" predputna groznica... vec sam pozeljela decu, a nisam ni otisla... luda mater...


rose, imanuser posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8627
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:37:51   
Malenaoduvijek
sve ja tebe kontam i nemoj misliti da nesto lose mislim,ja ti ovo sve govorim u najboljoj namjeri da te postedim nekih gluposti koliko toliko.

nahodala sam se po raznim dr i ovdje smo da dijelimo svoja iskustva.

a moj L.je do nedavno plakao kod svih dr bez ikakvih pravila ali odnedavno prestao covjek sada skroz drugi user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8628
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:38:07   
bebacha
cuj kod teskog bronsitisa urbason.ja imam osjecam da ova Ajlina doktorica cim je vidi na vratima pise urbazon.pretprosle sedmice je ja odvela jer je duze vrijeme kaslja pa da poslusa pluca mada kasalj nije bio strasan,smirio se(davala joj svasta nesto prirodno) al odvela je ujutro i valjda je magla iritirala,promjena temp i ona posla kasljat dosta vise a inace ima rizan i prodoran kasalj i zena je cula i odma urbazon,dzaba ja govorim da nije tako kasljala.ona samo to je to,to je laringitisuser posted image user posted image user posted image i naravnom antibiotik,samo pogledala sekund grlo i upaljeno,pluca nije ni poslusala.i evo ispila antiiotik prije 7 dana,vec 4 dana opet kaslja,oj jutros nnos curi i kise.antibiotik pokvari imunitet koji sam ja svim sila uspjela popraviruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8629
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:39:21   
Apotekarka
Vecer....
Nas osip je prosao sto je za predpostaviti da je bisolex bio u pitanju ali ja sama ne nam sto da radim...Antonio je bas pun slajma koji nikako ne zna izbaciti,veceras se toliko iskasljao da sam u jednom trenu pomislila da ima temp.izgledao tako kada sam izmjerila 36,3...drugih simptoma sem kaslja nema...Opet sam mu vratila prospan da pije....Najvise kaslje kad mijenja zrak i kad ujutro ustane....i ja i mm kasljemo ali mi znamo iskasljati....Ja dobila osip po rukama od deterdztenta za suđe....pih....
Vidim jos bolesnih ima i na ringeraji i kroz posao danas,najvise prehlada i kaslja....
Danas smo se vagali Antonio 17 kg mama 56


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8630
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:41:28   
Apotekarka
Zbog tih antibitika mi se ni ne vodi Antonio doktoru,odmah ce mu propisati i sto kazete unisti imunitet onda mjesec dana dolazi sebi i apetit mu ode totalno...a opet strah me i upale pluca zbog toga slajma mada mislim da je nema jer nema hb ni temp....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8631
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:41:37   
bebacha
znam da ti znas bolje al meni taj prospan bezveze
probaj trupcev sirup,dr theis
ja ima 48kguser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 8632
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:43:37   
Anoniman
apotekarko djete ne mora imati turu da dobije upalu pluca , ja bi njega ipak odvela da ga preslusa ti kako hoces na tebi je ....
Nije se javljala teacherka kako li je lana ??

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 8633
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:44:19   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: rose

ok...ja idem na put najvjerovatnije vec u nedjelju i nema me do srijede...valjda ce se A dobro snaci s njom user posted image



naravno da će se snaći. super se snalazi sve ove mjesece a ona nije bolesna, samo je prehlađena. ne drami!!!


ma ja...stela je on...vec je jednu probu odradio...jes da se S pukla lampom u oko al hajd...pa umjesto na ocnu klinuku da joj pregledaju to odvedosmo je adnanu zbog kaslja...elem beonjaca vise nije crvena a iskreno se nadam da nema nikakvih ostecenja (vidljivo je jedino trag ogrebotine ispod oka tu...ostalo se cini dobro) a nadam se da ce me docekati sirokim osmijehom kad se vratim s puta (prosli put me izignorisala) user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8634
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:45:03   
Malenaoduvijek
tajra
a gdje ces to?

apotekarka a jesi mu probala kuhati onaj caj od jabuke i luka za taj zreli kasalj

bebacha,urbason se daje kod izrazene opstrukcije kada djetetu zasicenost kisika bas opadne.

Igor je bukvalno znao sjediti u kreveticu u noci i hroptati grozno.

pametna je ona a flonidan ne daje user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 8635
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:45:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

znam da ti znas bolje al meni taj prospan bezveze
probaj trupcev sirup,dr theis
ja ima 48kguser posted image user posted image

nama je prospan pomogao mi pili skoro mjesec dana bez prestanka kad je imao bronhitis i kasljao stim da je jos jedan uz to mu sirup dala neznam koji zaboravila sam .
Za kg user posted image dobra si ja imama 53 kg  a osla se poroditi sa 73kg okrugle ,kad se vidim na kaseti mm snimao pa imam ja user posted image nisam ja user posted image hb pa nije ostalo na meni .!

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 8636
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:46:22   
Anoniman
Merhaba hanume

Veceras mi je Adi pao sa stola mislim  onog sofa stolica,na ledja poso frajer da se nasloni i normalno proletio na pod ...provjerila sam mu reflekse,vidim sve fercera,nije povracao...Nakon sat vremena je zaspao i do s ad se  2 puta budiouser posted image user posted image Imam osjecaj da nesto nijekako treba...Vruc je sav se zajapurio u glavi ...Hoda on sve normala ali samo cuti dijete,inace nije takav,taj usta ne zatvara vazda nesta ,melje...

Strah me kako procitah zaonu curicu sto je pala sa kreveta,opet me paranoja pucauser posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 8637
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:46:46   
rose
IZVORNA PORUKA: bebacha

cuj kod teskog bronsitisa urbason.ja imam osjecam da ova Ajlina doktorica cim je vidi na vratima pise urbazon.pretprosle sedmice je ja odvela jer je duze vrijeme kaslja pa da poslusa pluca mada kasalj nije bio strasan,smirio se(davala joj svasta nesto prirodno) al odvela je ujutro i valjda je magla iritirala,promjena temp i ona posla kasljat dosta vise a inace ima rizan i prodoran kasalj i zena je cula i odma urbazon,dzaba ja govorim da nije tako kasljala.ona samo to je to,to je laringitisuser posted image user posted image user posted image i naravnom antibiotik,samo pogledala sekund grlo i upaljeno,pluca nije ni poslusala.i evo ispila antiiotik prije 7 dana,vec 4 dana opet kaslja,oj jutros nnos curi i kise.antibiotik pokvari imunitet koji sam ja svim sila uspjela popraviruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


posto si ti iskusna zena...kako mogu popraviti imunitet nakon ovog antibiotika...i kako izbjeci eventualnu pojavu gljivica od antibiotika? smijem li joj davati LGG probiotik? veceras sam joj malkice dala


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8638
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:46:47   
Apotekarka
Trputcev sirup je za smirenje suhog kaslja a moj Antonio kaslje zrelo i ne zna izbaciti,do sad bi mu prospan uvijek pomogao....
A felix uglavnom swe uz upalu pluca veze i temp....evo ga sad i krevetu kasljeuser posted image


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8639
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:48:24   
R&T@
Joj, MALA, ja se mjesec hvalim, i radujem...
a tiuser posted image user posted image user posted image

Odoh malo da vidim kako je na zapadu...
zasluzila sam poslije 6 godina rudnoca i pelenauser posted image

Austrijauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8640
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:48:33   
Apotekarka
Mala nisam jedino da to pkusam pravila am mu caj od zove non sto ga pije vec danima

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 8641
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:48:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: bebacha

znam da ti znas bolje al meni taj prospan bezveze
probaj trupcev sirup,dr theis
ja ima 48kguser posted image user posted image

nama je prospan pomogao mi pili skoro mjesec dana bez prestanka kad je imao bronhitis i kasljao stim da je jos jedan uz to mu sirup dala neznam koji zaboravila sam .
Za kg user posted image dobra si ja imama 53 kg  a osla se poroditi sa 73kg okrugle ,kad se vidim na kaseti mm snimao pa imam ja user posted image nisam ja user posted image hb pa nije ostalo na meni .!



EEE  zeno kad sam ja imala 53user posted image kg zatrudnila sa 58,porodila se zive vage sam vagala 100  kg sad ih imam 70 okruglo

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8642
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:48:38   
bebacha
Lana je danas trebala na kontrolu koliko se sjecam
u pravu je felix,upala pluca moze i bez temp.
ovo moje malo djete me izludi.inace zaspi oko 8 sati.tako bi i veceras i seka ga probudi u 9.onda sam ga sat i po uspavljivala,spavo 55 minuta i opet ustade-sad sam sva svjetla pogasila a on hoda po kuci,ja ga nevidim u mraku a on hodauser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8643
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:48:49   
Anoniman
nemora znaciti apotekarko, da mora imat turu da dobije upalu pluca il cak bronhitis odvedi ga na pregled . Ja sam tako A. zapustala kasljo , ko starac reko necu ga vodit haj samo kaslje tako skoro mjesec dana djete ne prestaje kasljat kad sam ga odvela , haus zivi sve zivo fasovo i laringitis i bronhitis +pun slajma koji se toliko nakupio u njemu .....Ja bi ga odvela Licno ......Sad ti, kako hoces 

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 8644
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:50:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Joj, MALA, ja se mjesec hvalim, i radujem...
a tiuser posted image user posted image user posted image

Odoh malo da vidim kako je na zapadu...
zasluzila sam poslije 6 godina rudnoca i pelenauser posted image

Austrijauser posted image
sama s muzem, il ti licno sama begas user posted image blago tebi .

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 8645
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:51:44   
R&T@
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: bebacha

cuj kod teskog bronsitisa urbason.ja imam osjecam da ova Ajlina doktorica cim je vidi na vratima pise urbazon.pretprosle sedmice je ja odvela jer je duze vrijeme kaslja pa da poslusa pluca mada kasalj nije bio strasan,smirio se(davala joj svasta nesto prirodno) al odvela je ujutro i valjda je magla iritirala,promjena temp i ona posla kasljat dosta vise a inace ima rizan i prodoran kasalj i zena je cula i odma urbazon,dzaba ja govorim da nije tako kasljala.ona samo to je to,to je laringitisuser posted image user posted image user posted image i naravnom antibiotik,samo pogledala sekund grlo i upaljeno,pluca nije ni poslusala.i evo ispila antiiotik prije 7 dana,vec 4 dana opet kaslja,oj jutros nnos curi i kise.antibiotik pokvari imunitet koji sam ja svim sila uspjela popraviruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


posto si ti iskusna zena...kako mogu popraviti imunitet nakon ovog antibiotika...i kako izbjeci eventualnu pojavu gljivica od antibiotika? smijem li joj davati LGG probiotik? veceras sam joj malkice dala



Uvijek moze probiotik, to su dobre bakterije... i jogurt...
Za imunitet ti nismo pametne jer sve pokusavamo...neki vitaminski sirup, bijeli luk, pekmez itd...

I, molim te, izbjegavaj Adnana...
Bolje da ne odes nikako (barem dijete ne bi trovala antibiotikom bez potrebe) nego kod njega...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8646
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:52:40   
bebacha
Mala znam za urbason zato i pisem ovo,zadnji put nije bila za urbazona.samo je jedno bila za njega jer bukvalno nije mogla do daha doci od kaslja.ima da se roknem zbog toga
Apotekarka onda med i puter
Rose moji su pili pikovit,pekmez od jabuka,med,sokove cjedjene.sad cu im uvesti taj sirup s omegom


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8647
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:53:07   
Apotekarka
Ili da pokusam jos koji dan s prospanom...najbolje bi bilo kad bi povratio ali ne moze

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8648
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:53:28   
R&T@
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: tajra

Joj, MALA, ja se mjesec hvalim, i radujem...
a tiuser posted image user posted image user posted image

Odoh malo da vidim kako je na zapadu...
zasluzila sam poslije 6 godina rudnoca i pelenauser posted image

Austrijauser posted image
sama s muzem, il ti licno sama begas user posted image blago tebi .



Vracam se u doba medenog mjeseca... s uloskom u gacama...user posted image user posted image user posted image

Djeca ostaju s mojom dragom svekrvom...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8649
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 22:53:33   
Malenaoduvijek
sorry tajra ja sam ti zeno u godinama ne zamjeri user posted image user posted image

apotekarka pokusaj sa ovim nemas sta izgubiti, a prospan ne znam,ti znas najbolje, ali ja nakon 7 dana mijenjam terapiju jer mi ped rece da on moze i da skodi ako se vidi da ne pomaze nakon odredjenog vremena




_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  344 345 [346] 347 348   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  344 345 [346] 347 348   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *