|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  342 343 [344] 345 346   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 20:41:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Cao, drugari, sto bi rek'o Edo Majkauser posted image
Sta se radim sutra snijeg, jupiiiii, ja pocela kupovati ukrase za jelku, prosle godine imali samo papirne ukrase i svjecice, sad cemo se malo vise potruditi dijete velikooooouser posted image
jesu stigle u merkator? mislim na kugle&co...tamo su mi najbolje...i u merkuru na stupuuser posted image ...moram i ja dokupiti...lani mi je A.  skrsio barem 20 kugli

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8576
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 20:44:17   
Anoniman
Rose a sto ces je buditi, u spricu naspi antibiotik, kad je pola kasike to je 2,5ml i u snu joj daj.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8577
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 20:50:03   
Leena
jele, kako si mi? kakvo je stanje?

Bebacha-40 dana?! Ma ne vjerujem...

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8578
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 20:59:09   
Anoniman
Leence sve ce se ovo jednom zvati juce...valjdauser posted image . Ma ja vise navikla da sam suga sugava pa meni neobicno bi bilo da nisam...evo tri i po mjeseca. Djecu polijegala i sjela jedno satak da oćejfim pa da nagrnem na peglanje, svaki dan bukvalno dvije masine ukljucim koliko Luka bljucka, rekla sam mu ima da nacne svoju ustedjevinu i pocne placat strujuuser posted image . Kako mi je curetak pametni, lijepi? ti? Ljubimo vasuser posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 8579
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:04:55   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: sahara

Cao, drugari, sto bi rek'o Edo Majkauser posted image
Sta se radim sutra snijeg, jupiiiii, ja pocela kupovati ukrase za jelku, prosle godine imali samo papirne ukrase i svjecice, sad cemo se malo vise potruditi dijete velikooooouser posted image
jesu stigle u merkator? mislim na kugle&co...tamo su mi najbolje...i u merkuru na stupuuser posted image ...moram i ja dokupiti...lani mi je A.  skrsio barem 20 kugli



U Merkator su stigle, mislim one proslogodisnje izvukli, a u Merkur ne zelim ni ici, bjezi tamo se raspametim a skupo pravo, a sad sam narucila preko Avona, dva seta, u jednom 3 kugle, a u drugom figure princeza, princ, kocija i labuduser posted image , i fina cifra, ali eto nema vezeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8580
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:10:56   
selebriti
Mene ova Rose hladno izignorisa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8581
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:12:01   
rose
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: rose

eh evo i mene, S zaspala...u 7 sam joj dala ceflaxin (alkaloidova verzija cephabosa)...ipak sam joj ukljucila antibiotik (ne zelim da se pravim pametna pa da ne ukljucim a ono na kraju virusna infekcija predje u bakterijsku...s druge strane vjerovatno ce joj ovo oslabiti imunitet malo...bas nisam pametna)...samo ne znam kako cu je probuditi u 3 jer nam je propisano 3x1/2 kasike na svakih 8 satia ona spava po 12 sati u komadu...izuzev ovo par dana sto je budio kasalja (sinoc oko ponoci) i dala sma joj 3 kapi fenistala...nadam se mirnoj noci...sta mislite jel problem da joj antibiotik dajem na svakih 12 sati umjesto na 8...bas mi je zao buditi ako bude mirno spavala...inace joj je nakon ove prve inhalacije kasalj postao produktivan i ne zvuci vise kao da pas laje

necu nista reci na tvoju odluku
ako ste vec uveli antibiotik onda se strogo drzi uputa
1 sat se tolerise...4 sata= kao da joj ne dajes...tj. i gore
Sretno...nadam se da ce pile brzo ozdravitiuser posted image



hvala...navila sam alarme svakako user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8582
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:13:38   
rose
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: rose

ona spava po 12 sati u komadu...




Da li se desi da se probudi nekad?... u noći mislim, ... u 3, u 5... nebitno...je li je bude problem ponovo uspavati?

Moja isto tako spava oko 12 sati u komadu, najčešće od 8 do 8, .. al zna se nekad probudit npr. u 5 i bude budna po dva sata, ... skače po krevetiću, pjeva, pali svjetlo, ... MM oće zlo, .. jer taman kad ona ponovo zaspi, on mora na posao...

Sreća to se dešava rijetko, al se desi, ...


nije nam se desavalo...ovo par dana se budila samo kad je kasalj probudi...nema nista od skakanja po kreveticu...to jedino ako se probudi npr u 6, umjesto u 7 al i tada prvo malo sjedi u kreveticu, igra se igrackom ili brblja pa onda ustane i zove user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 8583
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:15:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: sahara

Cao, drugari, sto bi rek'o Edo Majkauser posted image
Sta se radim sutra snijeg, jupiiiii, ja pocela kupovati ukrase za jelku, prosle godine imali samo papirne ukrase i svjecice, sad cemo se malo vise potruditi dijete velikooooouser posted image
jesu stigle u merkator? mislim na kugle&co...tamo su mi najbolje...i u merkuru na stupuuser posted image ...moram i ja dokupiti...lani mi je A.  skrsio barem 20 kugli



U Merkator su stigle, mislim one proslogodisnje izvukli, a u Merkur ne zelim ni ici, bjezi tamo se raspametim a skupo pravo, a sad sam narucila preko Avona, dva seta, u jednom 3 kugle, a u drugom figure princeza, princ, kocija i labuduser posted image , i fina cifra, ali eto nema vezeuser posted image
sad polako...kad prodje nova i bude snizenje odes pa kupis 3-4...pa naredne godine opet...a usput imas onih jeftinjaka ...i tako za 20 god. ce Ajna i Andrej moci fino da okite veeeeeeeeeeeeeliku jelkuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8584
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:15:25   
rose
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Rose a sto ces je buditi, u spricu naspi antibiotik, kad je pola kasike to je 2,5ml i u snu joj daj.


ma bojim se da se ne zagrcne...a i nakav je gust user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8585
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:16:16   
rose
IZVORNA PORUKA: selebriti

Mene ova Rose hladno izignorisa user posted image user posted image user posted image


joj izvini...evo sad se vracam da vidim sta si mi napisala...user posted image

heh ma nisam bila tu...evo vidis da sam ti odgovorila user posted image


< Poruku je uredio rose -- 22.11.2011 21:17:27 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 8586
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:17:20   
Anoniman
Rose polako je okrenes na ledja, blago stisnes obraze i polako spricas iz sprice i nema sanse da se zagrcne.

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 8587
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:17:23   
selebriti

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: selebriti

Mene ova Rose hladno izignorisa user posted image user posted image user posted image


joj izvini...evo sad se vracam da vidim sta si mi napisala...user posted image



user posted image user posted image user posted image

Ma nista, salim se, ... malo nam tema pretrpana, puno stranica u kratkom vremenu,....

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8588
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:18:09   
rose
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Rose polako je okrenes na ledja, blago stisnes obraze i polako spricas iz sprice i nema sanse da se zagrcne.


hajde probat cu i to


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8589
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:20:04   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Znam da ce dosta mama sad na mene drvlje i kamenje, ali kod mene nema nista da nece, mislim nece ona ali ja to ne fermam sto nece, iskreno ja natjeram...ne silim dijete sad sto je tucem da pojede, ali malo ubjedjivanja je kod nas prilikom svakog obroka, jer ona da se pita ona nista ne bi jela po cijeli dan. Jednom sam je pustila i dijete bukvalno dan i po nista u usta nije stavila i posle dan i po sam je jedva natjerala da nesto pojede


em ti vise i mrsu... nadam se i ja da ce to uskoro sve biti samo spominjanje... a ovo podebljano slazem se s tobom i ja uvijek kazem, ja sam rodila njih nisu oni mene i ja postavljam pravila a ne oni...

megi draga, ostavi se ti plocica nego uzivaj u trudnoci.... kako nam je predivna drugarica??? raduje li se bebici???

moze jedan prijedlog za ove nejelice... nemojte izmisljati novu hranu, nego skontajte sta vam djeca hoce pojesti, sta vole, pa makar to bile i virsle, par dana neka jedu dok ne naviknu na hranu, dok im zeludac ne uhvati ritam da mora jesti, a onda im lagano ubacujte i ostalu hranu ali lagano... jer ovako ako puno mijesate hranu, ako se djetetu na prvu ne svidi zeludac ne dobiva nista i ne stvara se potreba za hranom... to vam je isto kao i dojenje, koliko nudis toliko se i stvara potreba... nadam se da ste me shvatile i da se necete naljutiti ali ja samo zelim pomoci jer mi je zao da se i vi i djeca patite...


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8590
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:22:09   
rose
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: rose

eh evo i mene, S zaspala...u 7 sam joj dala ceflaxin (alkaloidova verzija cephabosa)...ipak sam joj ukljucila antibiotik (ne zelim da se pravim pametna pa da ne ukljucim a ono na kraju virusna infekcija predje u bakterijsku...s druge strane vjerovatno ce joj ovo oslabiti imunitet malo...bas nisam pametna)...samo ne znam kako cu je probuditi u 3 jer nam je propisano 3x1/2 kasike na svakih 8 satia ona spava po 12 sati u komadu...izuzev ovo par dana sto je budio kasalja (sinoc oko ponoci) i dala sma joj 3 kapi fenistala...nadam se mirnoj noci...sta mislite jel problem da joj antibiotik dajem na svakih 12 sati umjesto na 8...bas mi je zao buditi ako bude mirno spavala...inace joj je nakon ove prve inhalacije kasalj postao produktivan i ne zvuci vise kao da pas laje

necu nista reci na tvoju odluku
ako ste vec uveli antibiotik onda se strogo drzi uputa
1 sat se tolerise...4 sata= kao da joj ne dajes...tj. i gore
Sretno...nadam se da ce pile brzo ozdravitiuser posted image



a pitala sam za satnicu jer sam u uputstvu procitala da moze i na 6 i na 12 sati (ne pise nigdje ova opcija na 8 sati)...ne bih joj povecavala dozu nego bih samo izbacila jednu ako vec moze...dr je napisao 3x a ja vidjeh da moze i 2 puta user posted image ma eto ne znam ni ja sto sam ga ukljucila...valjda joj necu nesto zaznut...ovo nam je prvi put da su nam prepisani antibiotici a meni nekako bezveze da se pravim pametna i donosim neke odluke ...mislim onda je nisam ni trebala voditi doktoru user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8591
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:22:41   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

sad polako...kad prodje nova i bude snizenje odes pa kupis 3-4...pa naredne godine opet...a usput imas onih jeftinjaka ...i tako za 20 god. ce Ajna i Andrej moci fino da okite veeeeeeeeeeeeeliku jelkuuser posted image



Pametno zborisuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8592
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:23:24   
Malenaoduvijek
eh sve procitah i zaboravih ccc user posted image -godine

marinchi pa sta ako je mrsav, L.je isto mrsav i ne pada mi na pamet da mu dajem te preradjevine jest ce kad bude veci u vrticu user posted image

rose to je kortizon pa dobro, a jesi joj digla uzglavlje?
a znam da je fenistil antihistaminikum kao i flonidan , to je ok.bice joj sigurno lakse

bananice ne navodi ove fine zenice na svasta user posted image

cickolini i bebacha nam se pridruzila ranije, sta i tebi fali.taman da ne citam tamo kako cura napreduje user posted image

tekja ju ignorises mene user posted image

dadada ja sam i u dm-u vidjela kugle, a siguno ima i u konzumu.ti imas blizu veliki konzum odes tamo i vidis,prosle godine je bilo prelijepih.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8593
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:24:06   
rose
evo cujem je kako kaslje ali ne place i ne budi se...dok je sinoc dugo hrkala i u ponoc tako ruzno kasljala da sam mislila da se ugusi user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8594
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:26:37   
Leena
Jelo, hoce, bice sutra uskoro... ako Bog da! Ja sam prestala peglati otkako imam sušilicu, samo slazem, ne mogu vise... A, Boga mi, ne znam ni kako ti mozesuser posted image . ljubi mi djecicu milu! nikako da se uganjamo da se fino vidimouser posted image ne mogu ti opisati koliko sam vas pozeljela...



_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8595
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:26:37   
rose
IZVORNA PORUKA: MALA1994

eh sve procitah i zaboravih ccc user posted image -godine

marinchi pa sta ako je mrsav, L.je isto mrsav i ne pada mi na pamet da mu dajem te preradjevine jest ce kad bude veci u vrticu user posted image

rose to je kortizon pa dobro, a jesi joj digla uzglavlje?
a znam da je fenistil antihistaminikum kao i flonidan , to je ok.bice joj sigurno lakse

bananice ne navodi ove fine zenice na svasta user posted image

cickolini i bebacha nam se pridruzila ranije, sta i tebi fali.taman da ne citam tamo kako cura napreduje user posted image

tekja ju ignorises mene user posted image

dadada ja sam i u dm-u vidjela kugle, a siguno ima i u konzumu.ti imas blizu veliki konzum odes tamo i vidis,prosle godine je bilo prelijepih.


jesam...od sinoc spava na jastuku...do tada je spavala bez jastuka


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8596
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:31:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: rose

eh evo i mene, S zaspala...u 7 sam joj dala ceflaxin (alkaloidova verzija cephabosa)...ipak sam joj ukljucila antibiotik (ne zelim da se pravim pametna pa da ne ukljucim a ono na kraju virusna infekcija predje u bakterijsku...s druge strane vjerovatno ce joj ovo oslabiti imunitet malo...bas nisam pametna)...samo ne znam kako cu je probuditi u 3 jer nam je propisano 3x1/2 kasike na svakih 8 satia ona spava po 12 sati u komadu...izuzev ovo par dana sto je budio kasalja (sinoc oko ponoci) i dala sma joj 3 kapi fenistala...nadam se mirnoj noci...sta mislite jel problem da joj antibiotik dajem na svakih 12 sati umjesto na 8...bas mi je zao buditi ako bude mirno spavala...inace joj je nakon ove prve inhalacije kasalj postao produktivan i ne zvuci vise kao da pas laje

necu nista reci na tvoju odluku
ako ste vec uveli antibiotik onda se strogo drzi uputa
1 sat se tolerise...4 sata= kao da joj ne dajes...tj. i gore
Sretno...nadam se da ce pile brzo ozdravitiuser posted image



a pitala sam za satnicu jer sam u uputstvu procitala da moze i na 6 i na 12 sati (ne pise nigdje ova opcija na 8 sati)...ne bih joj povecavala dozu nego bih samo izbacila jednu ako vec moze...dr je napisao 3x a ja vidjeh da moze i 2 puta user posted image ma eto ne znam ni ja sto sam ga ukljucila...valjda joj necu nesto zaznut...ovo nam je prvi put da su nam prepisani antibiotici a meni nekako bezveze da se pravim pametna i donosim neke odluke ...mislim onda je nisam ni trebala voditi doktoru user posted image

pretpostavljam da ide prema kilazi djeteta...ne znam drugacije objasniti...mozda je najbolja da nazoves ili hitnu ili apoteku pa da njih pitas. Znam samo da se treba drzati uputa...da se ne smije preskakati...i da ako zaboravis...jedan sat je ok...vec dva sata nema fajde da dalje pijes
A sto se ovog drugog dijela tice...ne bih se bas slozila...bitno je da dr. poslusa dijete...da se urade nalazi...da oni procitaju nalaz...a ti uvijek mozes da se dogovoris sa dr...i da se bezveze ne bih ponavljala...jer sam vise i sebi dosadna...nigdje...ali nigdje se neprepisuju antibiotici sa ovolikom lakocom kao kod nas...razlog postoji...a ja vise....majkemi necu o tome....znam da sam vam se svima na vrh glave popelauser posted image ...od sad...pa na dalje...sutimuser posted image

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 8597
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:35:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994



dadada ja sam i u dm-u vidjela kugle, a siguno ima i u konzumu.ti imas blizu veliki konzum odes tamo i vidis,prosle godine je bilo prelijepih.
nisi ti vidjela one u merkuru na stupuuser posted image user posted image user posted image ...samo im je cijenauser posted image
ja ih jedino po snizenju kupim...i to sam do sad 4 kugleuser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 8598
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 21:36:00   
selebriti

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: rose

eh evo i mene, S zaspala...u 7 sam joj dala ceflaxin (alkaloidova verzija cephabosa)...ipak sam joj ukljucila antibiotik (ne zelim da se pravim pametna pa da ne ukljucim a ono na kraju virusna infekcija predje u bakterijsku...s druge strane vjerovatno ce joj ovo oslabiti imunitet malo...bas nisam pametna)...samo ne znam kako cu je probuditi u 3 jer nam je propisano 3x1/2 kasike na svakih 8 satia ona spava po 12 sati u komadu...izuzev ovo par dana sto je budio kasalja (sinoc oko ponoci) i dala sma joj 3 kapi fenistala...nadam se mirnoj noci...sta mislite jel problem da joj antibiotik dajem na svakih 12 sati umjesto na 8...bas mi je zao buditi ako bude mirno spavala...inace joj je nakon ove prve inhalacije kasalj postao produktivan i ne zvuci vise kao da pas laje

necu nista reci na tvoju odluku
ako ste vec uveli antibiotik onda se strogo drzi uputa
1 sat se tolerise...4 sata= kao da joj ne dajes...tj. i gore
Sretno...nadam se da ce pile brzo ozdravitiuser posted image



a pitala sam za satnicu jer sam u uputstvu procitala da moze i na 6 i na 12 sati (ne pise nigdje ova opcija na 8 sati)...ne bih joj povecavala dozu nego bih samo izbacila jednu ako vec moze...dr je napisao 3x a ja vidjeh da moze i 2 puta user posted image ma eto ne znam ni ja sto sam ga ukljucila...valjda joj necu nesto zaznut...ovo nam je prvi put da su nam prepisani antibiotici a meni nekako bezveze da se pravim pametna i donosim neke odluke ...mislim onda je nisam ni trebala voditi doktoru user posted image

pretpostavljam da ide prema kilazi djeteta...ne znam drugacije objasniti...mozda je najbolja da nazoves ili hitnu ili apoteku pa da njih pitas. Znam samo da se treba drzati uputa...da se ne smije preskakati...i da ako zaboravis...jedan sat je ok...vec dva sata nema fajde da dalje pijes
A sto se ovog drugog dijela tice...ne bih se bas slozila...bitno je da dr. poslusa dijete...da se urade nalazi...da oni procitaju nalaz...a ti uvijek mozes da se dogovoris sa dr...i da se bezveze ne bih ponavljala...jer sam vise i sebi dosadna...nigdje...ali nigdje se neprepisuju antibiotici sa ovolikom lakocom kao kod nas...razlog postoji...a ja vise....majkemi necu o tome....znam da sam vam se svima na vrh glave popelauser posted image ...od sad...pa na dalje...sutimuser posted image



Dadada hajd se ponovi user posted image user posted image user posted image ne znam ja, a baš me zanima...


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8599
   [Obrisana poruka]
22.11.2011 21:36:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  342 343 [344] 345 346   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  342 343 [344] 345 346   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *