|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  346 347 [348] 349 350   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:02:58   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

noaaaaaaaaaa pa desi zeno


user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8676
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:04:56   
bebacha
ja pisala.Ajla nakon sto popije antibiotik bilo koji opet za 1'-al dana je bolesna a ako se uspijemo izborit bez antibiotika po 2-3 mjeseca je dobro

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8677
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:05:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Merhaba hanume

Veceras mi je Adi pao sa stola mislim  onog sofa stolica,na ledja poso frajer da se nasloni i normalno proletio na pod ...provjerila sam mu reflekse,vidim sve fercera,nije povracao...Nakon sat vremena je zaspao i do s ad se  2 puta budiouser posted image user posted image Imam osjecaj da nesto nijekako treba...Vruc je sav se zajapurio u glavi ...Hoda on sve normala ali samo cuti dijete,inace nije takav,taj usta ne zatvara vazda nesta ,melje...

Strah me kako procitah zaonu curicu sto je pala sa kreveta,opet me paranoja pucauser posted image user posted image



eh kad je Noa zadnji put tako lupila glavom ja sam mislila poludjet cuuser posted image user posted image
sreca nađoh se u drustvu pedijatrice i ona je pregledala i pokazala meni kako da to radimuser posted image
pogledaj mu zjenice,ako su proširene ne valja,zatvori mu jedno oko i pitaj ga da ti nesto pokaze,tako uradi i s drugim..ako nije dezorjentiran sve je ok.



Svaka cast Noa ja kontala moja slova nevidljiva ,hvala do neba,sad cu to pokusati...Rokno  je na parket sreca nije  lupio glaom u policu regala,mogo je vrat slomiti..Od sad samo tebe pitam user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8678
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:06:13   
bebacha
Mala otkud ti ovako kasno
Alen i ja jedemo peksimtete u 11 sati i boli nas brigauser posted image user posted image al sto me djete zavodi,to je strasno.mogli bi mi do ujutru ovakouser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8679
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:06:20   
R&T@
Marina, vjerovatno se samo uplasio...pa je zbunjen...

Bas mrzim padove...uh...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8680
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:06:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

noaaaaaaaaaa pa desi zeno


ama evo me postarost ucit jezik moramuser posted image user posted image user posted image user posted image prehlada me hvata i dosla miuser posted image (al neka je ona je meni drag gost)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 8681
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:07:06   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Merhaba hanume

Veceras mi je Adi pao sa stola mislim  onog sofa stolica,na ledja poso frajer da se nasloni i normalno proletio na pod ...provjerila sam mu reflekse,vidim sve fercera,nije povracao...Nakon sat vremena je zaspao i do s ad se  2 puta budiouser posted image user posted image Imam osjecaj da nesto nijekako treba...Vruc je sav se zajapurio u glavi ...Hoda on sve normala ali samo cuti dijete,inace nije takav,taj usta ne zatvara vazda nesta ,melje...

Strah me kako procitah zaonu curicu sto je pala sa kreveta,opet me paranoja pucauser posted image user posted image

Tek ugledah ovaj post, tj vratila sam se unazad da procitam.......
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8682
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:07:23   
bananica
sad se sjetih, je li se stavlja svinjska mast kad dijete kaslje??? ide ono na novinu ili gazu??

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8683
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:08:09   
bebacha
Noa ja posla ucit turskiuser posted image
i ja volim tog gosta
Marina ja sam pratim hocel povratit il se cudno ponasat.
a no frks i moji postovi su najcese nevidljivi


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8684
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:08:51   
Anoniman
Tajra, kada ides?...moze li se napisati Deda Mrazu pismouser posted image a tebi dati pare?

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8685
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:08:53   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image Marina pitaj ti mene za padove i nus pojave lijekovauser posted image user posted image toga me strah pa sam ti na tome diplomiralauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8686
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:09:20   
bebacha
najbolje na lanenu krpicu,ja nemam pa koristim onu tetra pelene.novinu ne zbog olova.i samo ako nema temp

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8687
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:10:10   
bananica
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Merhaba hanume

Veceras mi je Adi pao sa stola mislim  onog sofa stolica,na ledja poso frajer da se nasloni i normalno proletio na pod ...provjerila sam mu reflekse,vidim sve fercera,nije povracao...Nakon sat vremena je zaspao i do s ad se  2 puta budiouser posted image user posted image Imam osjecaj da nesto nijekako treba...Vruc je sav se zajapurio u glavi ...Hoda on sve normala ali samo cuti dijete,inace nije takav,taj usta ne zatvara vazda nesta ,melje...

Strah me kako procitah zaonu curicu sto je pala sa kreveta,opet me paranoja pucauser posted image user posted image

Tek ugledah ovaj post, tj vratila sam se unazad da procitam.......
user posted image user posted image user posted image



nisam ni ja do sada vidjelauser posted image

samo ga prati nocas i ako primjetis nesto neobicno odvedi ga doktoru, kad zaspi par puta ga probudi,iako mislim da nije nista treba biti na oprezu


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8688
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:10:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Merhaba hanume

Veceras mi je Adi pao sa stola mislim  onog sofa stolica,na ledja poso frajer da se nasloni i normalno proletio na pod ...provjerila sam mu reflekse,vidim sve fercera,nije povracao...Nakon sat vremena je zaspao i do s ad se  2 puta budiouser posted image user posted image Imam osjecaj da nesto nijekako treba...Vruc je sav se zajapurio u glavi ...Hoda on sve normala ali samo cuti dijete,inace nije takav,taj usta ne zatvara vazda nesta ,melje...

Strah me kako procitah zaonu curicu sto je pala sa kreveta,opet me paranoja pucauser posted image user posted image

Tek ugledah ovaj post, tj vratila sam se unazad da procitam.......
user posted image user posted image user posted image
da se smiris odvedi ga dr.
user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 8689
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:11:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

sad se sjetih, je li se stavlja svinjska mast kad dijete kaslje??? ide ono na novinu ili gazu??



prije se stavljalo na novinuuser posted image mene mama svu u ''oslobođenje''motala al sad kazu da ne valja nego na lanenu krpuuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8690
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:11:41   
Anoniman
Marina i A. je dosta puta padao i udarao se u glavu nebrini bit ce dobro abd user posted image ne volim ni ja padove , neku noc mi pade malte ne pred nosom raskrvari usnu za sek. sve njegov nehatluk, trcanje, i ne gledanje kako ce i gdje stati .
bebacha meni je tako skoro svaku nocuser posted image user posted image evo gleda crtic i vice daj sta da jedem gadan samuser posted image a prije 10min popio peko tako on dok ne podje lec jos jednom ruca a i ja snjimuser posted image


< Poruku je uredio felix -- 22.11.2011 23:12:45 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8691
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:11:46   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: felix
mos si mislit A. danas jeo bjeli luk sam sirov zivuser posted image djete smrdi pric mu nemozes neznam kako cu veceras snjim spavatiuser posted image materemi jesam koza kud mu da da jede , bas tukne jos nije kuhan probavljen vec ziv bio sirov user posted image . Pravila mu rucak i ubacim jedno cesmo luka sve pojo al zato sad zivit nemoze


Ja mislim da je super što hoće jesti tako bijeli luk!
I znam da smrdi užas jedan, ujutro pogotovo onaj ustajali zrak kad se s tim pomiješa, ali je zato i jako zdrav za jesti!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8692
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:11:49   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

najbolje na lanenu krpicu,ja nemam pa koristim onu tetra pelene.novinu ne zbog olova.i samo ako nema temp
[/quote

samo je kasalj drzi, danas je pojela puter i med i nista, nije da ona kaslje stalno, al se zakaslje bar tri puta na dan

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8693
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:13:32   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

sad se sjetih, je li se stavlja svinjska mast kad dijete kaslje??? ide ono na novinu ili gazu??



prije se stavljalo na novinuuser posted image mene mama svu u ''oslobođenje''motala al sad kazu da ne valja nego na lanenu krpuuser posted image




ma znam da su i meni novine stavljali i busili rupiceuser posted image ,al hajd nema veze, mogu i kosulju iskoristitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8694
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:13:41   
Apotekarka
Marina prati ga ili jos bolje sto dada rece odvedi ga doktoru ako je bas jako lupio

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8695
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:13:56   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

Tajra, kada ides?...moze li se napisati Deda Mrazu pismouser posted image a tebi dati pare?


Sutra uvece, aBd...

Ko jos Dedici lovu dajeuser posted image ... pih, nisi u fazonu...user posted image

A kako bi glasilo to pismo?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8696
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:14:30   
Lady26
Tajra, a gdje ces? user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8697
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:14:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

sad se sjetih, je li se stavlja svinjska mast kad dijete kaslje??? ide ono na novinu ili gazu??


Moja  seka je jela  sinjsku mast sa medom kad je imala upale pluca i bronhitis...Plus je star isla cak u Hercegovinu kod nekog poznatog travara po travuljine ..To je konzumirala i pomoglo je..Ana pluca uzme se novina malo se izguzva rukama da nije grupa probuse rupe  malo debljom iglom i namaze se mast  u prjedjelu pluca ili plecki ali ako dijete nema temperaturu istavlja se

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8698
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:14:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: felix
mos si mislit A. danas jeo bjeli luk sam sirov zivuser posted image djete smrdi pric mu nemozes neznam kako cu veceras snjim spavatiuser posted image materemi jesam koza kud mu da da jede , bas tukne jos nije kuhan probavljen vec ziv bio sirov user posted image . Pravila mu rucak i ubacim jedno cesmo luka sve pojo al zato sad zivit nemoze


Ja mislim da je super što hoće jesti tako bijeli luk!
I znam da smrdi užas jedan, ujutro pogotovo onaj ustajali zrak kad se s tim pomiješa, ali je zato i jako zdrav za jesti!

hoce ne buni se cak jede i crveni al sto smrdi jos kad je usto odspavao podnevni san fujjj mi se priblizit mu nos moram zacepiti .
Kad sam skuhala jelo samo ubacim cesmo luka u to i pojo bez muke .
Mislila sam mu i sutra praviti spagete abd .rucku sa farisanim mesom sosom pa i tu znam ubaciti cesmo luka pa neznam smijem li  svaki dan da jede bjeli luk, nesto nam se ovi dana da s lukomuser posted image !.

Nego kako Je M. jel dobro imal sta novoga kod vas ? Vidim svasta zna bas je simpaticna neki dan A. pustam na fejsu njen snimak A. se smjeska i vice oš.oš tako sam jedno 10puta pustila ponavljalauser posted image svidjela mu se simpaticna drugarica.
Pitam ga jel lijepa seka, on klima glavom jest kao , reko sta radi seka kaze peja user posted image pjeva user posted image .
Pusa vam.


< Poruku je uredio felix -- 22.11.2011 23:16:51 >

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 8699
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 23:15:33   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: felix
mos si mislit A. danas jeo bjeli luk sam sirov zivuser posted image djete smrdi pric mu nemozes neznam kako cu veceras snjim spavatiuser posted image materemi jesam koza kud mu da da jede , bas tukne jos nije kuhan probavljen vec ziv bio sirov user posted image . Pravila mu rucak i ubacim jedno cesmo luka sve pojo al zato sad zivit nemoze


Ja mislim da je super što hoće jesti tako bijeli luk!
I znam da smrdi užas jedan, ujutro pogotovo onaj ustajali zrak kad se s tim pomiješa, ali je zato i jako zdrav za jesti!



Ne daj boze da se mora jesti...
Ja hocu da poludim kad ga namirisem u svjezem stanjuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 8700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  346 347 [348] 349 350   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  346 347 [348] 349 350   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *