|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  298 299 [300] 301 302   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:38:20   
Anoniman
eh ja gledala veceras neki prilog i uglavnom bio ovaj čika organizatoruser posted image kaze da se nada da ce Balasevic prihvatiti prijedlog za BiH turneju i da ce mnogi koji veceras nisu moci pogledati film u svom graduuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7476
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:41:08   
marinčii
IZVORNA PORUKA: teacher75

pa ne moze glumiti 7 sati da lezi i kenjka, valjda bi joj dosadilouser posted image place za mnom kad odem iz sobe al ne dolazi do mene
a teacher jel je ti nosaš otkako si trudna,da joj možda to ne fali pa ona sad tako pokušava da te nagovori da je nosašuser posted image ,


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7477
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:46:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

e dadada mogla si me zovnuti u goste pa da imas s kim izaciuser posted image user posted image user posted image bile bi sutra u novinamauser posted image user posted image user posted image
hebise...pa sto nisiuser posted image sad hoces jos duplo da se zderem

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7478
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:47:26   
marinčii
iman taj konjuktivits bi mogao biti reakcija na vakcinu,neznam koliko dana je prošlo kako ste je primili?kad je maleni od moje jetrve primio tu vakcinu dali mu kutiju da ga zabave i on je donio kući i ja baš pročitala nuspojave i zizmeđu ostalog je bio i konjuktivitis,kako god bilo nadam se da će vam brzo proći,puse curici


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 7479
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:52:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

e dadada mogla si me zovnuti u goste pa da imas s kim izaciuser posted image user posted image user posted image bile bi sutra u novinamauser posted image user posted image user posted image
hebise...pa sto nisiuser posted image sad hoces jos duplo da se zderem




ja sve kontam sjetit ces se tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7480
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:58:28   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

e dadada mogla si me zovnuti u goste pa da imas s kim izaciuser posted image user posted image user posted image bile bi sutra u novinamauser posted image user posted image user posted image
hebise...pa sto nisiuser posted image sad hoces jos duplo da se zderem




ja sve kontam sjetit ces se tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Nema nista od te pijanke dok vi meni ne dodjete. user posted image
Imam stelu u pivari, ima da vas ceka sve ohladjeno fino. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7481
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:00:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

e dadada mogla si me zovnuti u goste pa da imas s kim izaciuser posted image user posted image user posted image bile bi sutra u novinamauser posted image user posted image user posted image
hebise...pa sto nisiuser posted image sad hoces jos duplo da se zderem




ja sve kontam sjetit ces se tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti stvarno hoces da se naljutimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7482
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:00:16   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

e dadada mogla si me zovnuti u goste pa da imas s kim izaciuser posted image user posted image user posted image bile bi sutra u novinamauser posted image user posted image user posted image
hebise...pa sto nisiuser posted image sad hoces jos duplo da se zderem



nemoj je noa i onako je kao grana user posted image , osusice se

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7483
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:00:22   
bananica
nemojte me ignorisati, moram i ja s nekim da pijemuser posted image user posted image



(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 7484
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:01:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

e dadada mogla si me zovnuti u goste pa da imas s kim izaciuser posted image user posted image user posted image bile bi sutra u novinamauser posted image user posted image user posted image
hebise...pa sto nisiuser posted image sad hoces jos duplo da se zderem




ja sve kontam sjetit ces se tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Nema nista od te pijanke dok vi meni ne dodjete. user posted image
Imam stelu u pivari, ima da vas ceka sve ohladjeno fino. user posted image

TZ user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 7485
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:02:20   
nanika
IZVORNA PORUKA: Apotekarka


Nanika bole li opekotine


Hvala vam svima sto pitateuser posted image .
Evo sad sam se vratila iz hitne, probili mi plikove, ocistili rivanilom, stavili vazelinsku gazu i sutra opet na previjanjeuser posted image .


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 7486
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:02:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

e dadada mogla si me zovnuti u goste pa da imas s kim izaciuser posted image user posted image user posted image bile bi sutra u novinamauser posted image user posted image user posted image
hebise...pa sto nisiuser posted image sad hoces jos duplo da se zderem



nemoj je noa i onako je kao grana user posted image , osusice se
user posted image user posted image user posted image rece "debela" jos "debljoj"user posted image user posted image
nas tri skupa mozda imamo 70kguser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 7487
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:03:12   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

e dadada mogla si me zovnuti u goste pa da imas s kim izaciuser posted image user posted image user posted image bile bi sutra u novinamauser posted image user posted image user posted image
hebise...pa sto nisiuser posted image sad hoces jos duplo da se zderem




ja sve kontam sjetit ces se tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Nema nista od te pijanke dok vi meni ne dodjete. user posted image
Imam stelu u pivari, ima da vas ceka sve ohladjeno fino. user posted image

TZ user posted image


Kakva ti je to štela, znam li je ja user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7488
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:03:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

nemojte me ignorisati, moram i ja s nekim da pijemuser posted image user posted image



ides i tiuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7489
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:03:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image dadada bona zekim te user posted image user posted image user posted image user posted image nego evo Nuna nudi neki izlazak i smjestajuser posted image user posted image user posted image jos javno,pa valjda nece slagatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7490
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:04:26   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

nemojte me ignorisati, moram i ja s nekim da pijemuser posted image user posted image



ides i tiuser posted image




sad ne bih da vam kvarim prosjek u kilamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7491
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:05:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Tiki mozda je samo preumorna,prati je sutra/prekosutra  pa ako se bude zalila odvedi je specijalisti
Felix moj momak nece palacinke,samo trazi ekremuser posted image user posted image uzme kasiku i jede dok mu ne dosadi

I dalje smo na salami,hrenovkamauser posted image user posted image dok mu  i to ne dosadi

Samo moj momak psujeuser posted image i skonto je sta je cuna...ja se tusiram neki dan,on uso u kupatilo i vice:mama cunauser posted image user posted image
i redovno psuje:ebemu tati majku.....i tako...spuzva sve upija
Neznam jeli se Vama desavalo kad ga zovete on kaze:ha??? ja sma prvo mislila da ne cuje,ali izgleda da mu je to neka uzrecica....bas ruzno zvuci
Jelo draga zao mi je sto se opet muciteuser posted image
Kad idete u vrticuser posted image
salmyuser posted image user posted image moj ne psuje al zna udaritiuser posted image hoce opsovat u tom momentu znaci kad bas cuje, jednom mm opsovao bem ti trunje anel ce odma za njim bem ti tujeuser posted image al zaboravi brzo.
Za cunu kad skidam pempu jednom se cuna bila digla, ja cu oooo anel jest ti se cuna diglauser posted image i sad kad mu pempu presvlacim prvo sta radi zaviruje u gace i vice ooo didi mama diga se cuna toji goje -digla se cuna stoji goreuser posted image i smije se.....


(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 7492
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:09:03   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image dadada bona zekim te user posted image user posted image user posted image user posted image nego evo Nuna nudi neki izlazak i smjestajuser posted image user posted image user posted image jos javno,pa valjda nece slagatiuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Ma kako cu slagati, niste vi meni svako. A evo imam i svjedoke. user posted image
Nego ti rece nakon silnih svadbi ces se javiti. Pa ja evo cekam. Kreni ujutrno odmah sto se mene tice.

Bananice bujrum i ti user posted image
w.pooh proizvodimo li ovoliko piva? user posted image
Kreveta ima, dostave rade do kasno user posted image ma ljepota.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7493
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:09:40   
bebacha
Felix kako kad mu presvlacis pempu zaviruje u gaceuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7494
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:09:49   
bananica
spavaju li vasa djeca??

moja gleda seriju na RTS i ne trepce, jedva cekam da se zavrsiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7495
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:10:41   
bananica
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image dadada bona zekim te user posted image user posted image user posted image user posted image nego evo Nuna nudi neki izlazak i smjestajuser posted image user posted image user posted image jos javno,pa valjda nece slagatiuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Ma kako cu slagati, niste vi meni svako. A evo imam i svjedoke. user posted image
Nego ti rece nakon silnih svadbi ces se javiti. Pa ja evo cekam. Kreni ujutrno odmah sto se mene tice.

Bananice bujrum i ti user posted image
w.pooh proizvodimo li ovoliko piva? user posted image
Kreveta ima, dostave rade do kasno user posted image ma ljepota.




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 7496
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:10:47   
w.pooh
Biće jedno točenje maksuz user posted image a biće i crnog user posted image samo nek one dođu

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 7497
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:10:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

spavaju li vasa djeca??

moja gleda seriju na RTS i ne trepce, jedva cekam da se zavrsiuser posted image

JOK NECE uskoro bar do iza 00.00user posted image user posted image trazi da mu nadjem skubidubi duweajuuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7498
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:11:34   
Nunichi
Uh mrko nam je dobro pravo. user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 7499
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 21:12:02   
bananica
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Biće jedno točenje maksuz user posted image a biće i crnog user posted image samo nek one dođu



samo se vi zezajteuser posted image user posted image , ja samo sto ne krenem, nisam odavno obisla TZuser posted image user posted image , a lijepe me uspomene vezu za taj graduser posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 7500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  298 299 [300] 301 302   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  298 299 [300] 301 302   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *