|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  294 295 [296] 297 298   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 10:58:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Tekja prelijepe razglednice i  ja bi 2-3 na nasem jezikuuser posted image



Otise razglednice (slikovnice ) za Denmark


Lapsus prije neg napsah post sam virila u sanduce  i bila razglednica iz Amerike od drugarice,pa sam se lapsirala

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 7376
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 10:59:00   
megi
pozzzzzz
kako su nam prehladjena djecica jutros
Tiki kako je Lana

nama sinoc dolazio kum sa malim koji je 3 mjeseca stariji od adne, on je jadan samo bejzao od nje a ona samo trci za njim i grli ga, al ga tako jako stisne da i mene zaboli, nista damsko u njoj sinoc nije bilo

kod mene frka ovih dana fakat nista ne stizem, sinoc sam se srusila u krevet cim sam adnu uspavala i samo se pitala kako li cu izdrzati sa dvoje djeceuser posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 7377
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 12:43:00   
marinčii
IZVORNA PORUKA: noa

Breskva ukljuci mu Rinostopuser posted image user posted image user posted image user posted image nakon 10 min zaspalo djeteuser posted image user posted image user posted image user posted image
mi jutros bili na pregledu jer je M prehlađen i imo malo temp,i kažem ja doktorici da sam mu davala rinostop a ona veli nemoj više molim te on djeluje i sedativno bolje ne davati tako maloj djeci,


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7378
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 12:49:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marinčii

IZVORNA PORUKA: noa

Breskva ukljuci mu Rinostopuser posted image user posted image user posted image user posted image nakon 10 min zaspalo djeteuser posted image user posted image user posted image user posted image
mi jutros bili na pregledu jer je M prehlađen i imo malo temp,i kažem ja doktorici da sam mu davala rinostop a ona veli nemoj više molim te on djeluje i sedativno bolje ne davati tako maloj djeci,

marinci sta je drugu
Isto sedativno djeluje i Florindan,i fenestil kapi.
Jer znam da nam je ped. uvjek govorila da dam recimo florindan predvecer prije spavanja jer ima u sebi to neko dejstvo da lakse dise i sedativa umiruje ga ..tako i fenestil kapi,isto odma mi rekla za fenestil ako bude pospan da ne brinem da je to zbog kapi.


(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 7379
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 12:51:01   
Malenaoduvijek
ja sada prolazila pored ulicnog prodavaca u ferhadiji covjek ima jos 3 VIP karte za koncert po 5o KM odnosno ceka da mu jeve hoce li .

amani dobro jutro vani je preijepo user posted image

gdje felix jeli se ovo smrzla pa ne pise...

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 7380
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 12:54:20   
Anoniman
aaa, evo me mala nisam mogla doc od A. na red za lap.user posted image prebacim kablo na tv . i gleda crtice preko lap.
Evo vrijeme mu spavat ninam ga i citam vas . A ima zima ima bgm magla se ne dize mraz se bjeli .
Imal zime kod vas.
Kako li je Lana , tiki se nije javljala bas se pitam?


(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 7381
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 12:58:02   
Malenaoduvijek
kod nas u gradu nigdje mraza, ja bila na grbavici a tamo sva trava bijela user posted image

a suncano je pohladno jeste ali nije strasno....meni je divno samo neka ne pada kisa user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7382
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:01:56   
Anoniman
ja onda ko da tivim na sibiruuser posted image na planini hebote kod nas se bjeliiiiiii jos nije oso, magla se ne dize a sunca ni na zvizgu a sve i da ga ima, bude zubato nikakve fajde.
BGM morat cu ja pobjec negdje u tople krajeve nije fer , kod nas zima il cu je vama malo poslatuser posted image ma cini mi se bolje i da kisa pada toplije bi bilo ovako,suha zima.


(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 7383
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:03:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marinčii

IZVORNA PORUKA: noa

Breskva ukljuci mu Rinostopuser posted image user posted image user posted image user posted image nakon 10 min zaspalo djeteuser posted image user posted image user posted image user posted image
mi jutros bili na pregledu jer je M prehlađen i imo malo temp,i kažem ja doktorici da sam mu davala rinostop a ona veli nemoj više molim te on djeluje i sedativno bolje ne davati tako maloj djeci,





necu ni ja viseuser posted image dam joj kasicicu pa sam sva istraumirana citav danuser posted image

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 7384
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:22:42   
selebriti
user posted image

Sunčate li se.... user posted image ... u utorak bi mogla pasti kiša, pa et, da znate ...
user posted image

Ja svoje dijete haman zorim izvedem, ... mraz bude vani, ... jedina kolica na Dobrinji budu naša... al šta ću, .. rano mi se probudi pa nam to taman bude ... i onda kad je vani najtoplije ona zakuka da spava.. al hajd...

Kako su bolesna dječica?

I mi smo Operil kapi koristili .. ali jako kratko i po jednu kap, baš nam je frka bila... a i ja sam ih koristila u studentskim danima, .. i baš sam pretjerivala... osjetim posljedice...

user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7385
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:22:47   
bananica
sta ima zene?? kako ste sve redom zajedno sa djecicom?

noa je li tvoja ozdravila?? moja D je odlicna, mislim da joj danas necu davati Rhinostop, nema potrebe

jaooo sto cigo opali ciganki samar, okrenula se za 360 stepeni i pala na guzicu, sramota, na sred ulice, jos evo i pljujeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7386
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:24:04   
bananica
IZVORNA PORUKA: selebriti

user posted image

Sunčate li se.... user posted image ... u utorak bi mogla pasti kiša, pa et, da znate ...
user posted image

Ja svoje dijete haman zorim izvedem, ... mraz bude vani, ... jedina kolica na Dobrinji budu naša... al šta ću, .. rano mi se probudi pa nam to taman bude ... i onda kad je vani najtoplije ona zakuka da spava.. al hajd...

Kako su bolesna dječica?

I mi smo Operil kapi koristili .. ali jako kratko i po jednu kap, baš nam je frka bila... a i ja sam ih koristila u studentskim danima, .. i baš sam pretjerivala... osjetim posljedice...

user posted image




pa gdje si ti??? nigdje te sresti?

hajde se nekad pokreni do Granda da kafu popijemouser posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 7387
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:27:44   
Anoniman
bananice bolje je user posted image ima jos malih problema s nosom al nema vise Rinostopauser posted image user posted image user posted image sva mi je grogi a ja strasiva Boze sacuvajuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7388
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:31:08   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

bananice bolje je user posted image ima jos malih problema s nosom al nema vise Rinostopauser posted image user posted image user posted image sva mi je grogi a ja strasiva Boze sacuvajuser posted image



nije valjda da te prepalo uspavljivanjeuser posted image user posted image user posted image nista im nece biti vjeruj miuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7389
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:37:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

bananice bolje je user posted image ima jos malih problema s nosom al nema vise Rinostopauser posted image user posted image user posted image sva mi je grogi a ja strasiva Boze sacuvajuser posted image



nije valjda da te prepalo uspavljivanjeuser posted image user posted image user posted image nista im nece biti vjeruj miuser posted image




joj bananice ja sama sebe ne prepoznajem  kad je ona u pitanjuuser posted image jest me prepalo baš,baš al recimo ljetos imala neku alergiju i doktor propise flonidan,njega sam s pjesmom davala a ista stvar u pitanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image luda zena dibidususer posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7390
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:37:44   
koka i po
dan...
ja sam jutros bila user posted image pa user posted image pa user posted image
hvala krivcima za moju srecu u nesreci i hvala onima koji su obradovali moje dijete.
neznam jesam li na pravoj temi....ali sam posebno sretna radi jutrosnje "posjete",necijeg gesta i radi jedne pp.
i drago mi je sto u ovom sivilu danasnjice ipak postoji neko ko cjeni covjeka u covjeku.
i svratise neznanci u moj zivotni "tekst"...znala sam da ce jednom doci...i hvala im sto su jos uvjek tu .
moje dijete je zavrsilo na sumamedu.jutros smo budni od 4 sata.preumorna sam,kuca mi smrdi na povracotinu ali svo zlo u tome...samo da moje dijete bude dobro.
leukociti su 19000....teska upala.tjesi me sto mu je krv odlicna i sto nema anemije.bravo za mamine corbe.
i tako....jos uvjek lijecim dvoje djece i Boga molim da ja ne pokleknem.
idem sada da malo odmorim.
i zahvaljujem Bogu sto vas imam,sto sam tu,sto ste tu ,i sto znam da cete uvjek biti user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7391
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:38:07   
selebriti

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: selebriti

user posted image

Sunčate li se.... user posted image ... u utorak bi mogla pasti kiša, pa et, da znate ...
user posted image

Ja svoje dijete haman zorim izvedem, ... mraz bude vani, ... jedina kolica na Dobrinji budu naša... al šta ću, .. rano mi se probudi pa nam to taman bude ... i onda kad je vani najtoplije ona zakuka da spava.. al hajd...

Kako su bolesna dječica?

I mi smo Operil kapi koristili .. ali jako kratko i po jednu kap, baš nam je frka bila... a i ja sam ih koristila u studentskim danima, .. i baš sam pretjerivala... osjetim posljedice...

user posted image




pa gdje si ti??? nigdje te sresti?

hajde se nekad pokreni do Granda da kafu popijemouser posted image



E može, amo reci kad, ... al pokušaj se uklopit ovo zorom ...
user posted image user posted image user posted image user posted image
salim se...

Koji dan i eto me.... taman da obavim kupovinu u Mercu user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7392
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:45:18   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

bananice bolje je user posted image ima jos malih problema s nosom al nema vise Rinostopauser posted image user posted image user posted image sva mi je grogi a ja strasiva Boze sacuvajuser posted image



nije valjda da te prepalo uspavljivanjeuser posted image user posted image user posted image nista im nece biti vjeruj miuser posted image




joj bananice ja sama sebe ne prepoznajem  kad je ona u pitanjuuser posted image jest me prepalo baš,baš al recimo ljetos imala neku alergiju i doktor propise flonidan,njega sam s pjesmom davala a ista stvar u pitanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image luda zena dibidususer posted image user posted image user posted image user posted image




sve je to u par grama, kao sto dadada rece ujedno i stete i pomazuuser posted image
ako treba antibiotik - daje se i nema dalje
ako treba voltaren - sta sad
ako treba rhinostop - evo i njega.... sve s ciljem da je djetetu bolje

ja sam veliki panicar i strah me svega, al za divno cudo srce mi ko kuca kad cujem da je nesto dobro i da pomazeuser posted image ovo vazi i za siroki spektar prirodnih preparatauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7393
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:48:11   
bananica
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: selebriti

user posted image

Sunčate li se.... user posted image ... u utorak bi mogla pasti kiša, pa et, da znate ...
user posted image

Ja svoje dijete haman zorim izvedem, ... mraz bude vani, ... jedina kolica na Dobrinji budu naša... al šta ću, .. rano mi se probudi pa nam to taman bude ... i onda kad je vani najtoplije ona zakuka da spava.. al hajd...

Kako su bolesna dječica?

I mi smo Operil kapi koristili .. ali jako kratko i po jednu kap, baš nam je frka bila... a i ja sam ih koristila u studentskim danima, .. i baš sam pretjerivala... osjetim posljedice...

user posted image




pa gdje si ti??? nigdje te sresti?

hajde se nekad pokreni do Granda da kafu popijemouser posted image



E može, amo reci kad, ... al pokušaj se uklopit ovo zorom ...
user posted image user posted image user posted image user posted image
salim se...

Koji dan i eto me.... taman da obavim kupovinu u Mercu user posted image



ih zorom se sredjujem za biznis pa sam veoma zauzetauser posted image user posted image user posted image user posted image

vecernji termini mi odgovarajuuser posted image user posted image ja sam inace nocna pticauser posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 7394
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 13:49:13   
bananica
da popijemo po jedno sarajevsko pivo i ucinimo dobro djelouser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7395
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 14:12:00   
selebriti
E odlično, ... odgovara mi, ... user posted image
Šaljem ti PP ovih dana, poslije vikenda, obaveznoooo...user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7396
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 14:13:06   
pocahontas
joj ko ce jos i ovo sve citati..na poslu mi ludara žešća..sve sam poslala u neku stvar pogotovo ove ograničene strance čija ograničenost graniči sa blagom retardacijom...user posted image
uglavnom, teta me zove sada kaze Raffi vristi, nece da mu promjeni pelenu i obuce pidzamu da spava, nece da sjedne u hranilicu da jede (a inace je ovo se regularna rutina)..kaze da ne zna sta mu je, da nije ovakav nikad bio..
reko dajte mi ga na tel. ja se ubih pricajuci kako to ne valja, kako mi je teta rekla da je ne slusa i da lijepo sada sjedne u stolicu i da jede..zaprijetih mu i policijom u protivnom..a on je samo hladno proslijedio slusalicu teti..ko veli, sta ova majka moja čapri ovoliko  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7397
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 14:25:07   
Mala Selma
Dan moje zene!!
Sad samisla po nalaze A. (bris grla i nosa) i hb sve ok, e bas sam sretnauser posted image .Juce je konacno poeo da jede i to se bas najeo i sinoc povratiuser posted image , vjerovatno je iznenadio zeldac sa tolikom kolicinom hrane.U vrticu je sve ok, kazu uciteljice da slusa i da je jako bistar, bas se iznendadeuser posted image .Nama je za kasalj jako pomogao DENIVIT PLUS sirup, kupila sam u apoteci Denida, kosta 13,50KM, od borovih iglica, majcine dusice, propolisa i vitamina C, pa eto ako nekome trebanek proba i ovo za kasalj.Inace ja sam sve probala od luka i jabuka-caj, lovorov list, med i puter, kozja mast-od navedenog nije ni povratio niti imao sluzavu stolicu.A od sirupa je ima dvije sluzave stolice i skoro nikako nekasljeuser posted image user posted image
Hvala Bogu pa je petak, pa da se malo odmorim preko vikenda, mada moramo otici na dvije zalostiuser posted image ,!

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 7398
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 14:28:58   
Mala Selma
Zaboravi da vas pitam znaju li vasa djeca razlikovati lijevu i esnu stranu-ruku-nogu i sl.Ja sam se iznedadila da A.zna, kazem da mi desnu nogu da ti obudem tene od dade, pomislim da je slucajnost, pa opet ga testiram daj lijevu, okreni se na lijevo, sa desne trane i sl., on svaki put ispravo postupiuser posted image Kaze mm, ma nemoguce je on je mali, ali Bogami ja sam ga pratila i testirala sedam dana nikada nije pogresiouser posted image

p.s.izvinite na greskama nemam ja vakta da gledam i ispravljam sta pisemuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 7399
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 14:49:09   
Apotekarka
Dan...JA opet na poslu grozna sam cekam platu i mjesecnicu a nijedne na vidiku....u brige me obje dajuuser posted image
Kolektivno kasljemo ja puna slajma,sinoc sam mislila gripa me hoce spucati,maznem jedan daleron i eto danas sam bolja....sem nervoze nadam se da je samo pms u pitanju...Sreca vikend sutra i to neradni mada odlucih sama da se uhvatim oklagije i da pitu pravim ako na kraju ne bude uzljevaca...
Nanika bole li opekotine
Tacherko kako Lana danas nadam se da se nisi naljutila na nase savjete i da je Lanci ok
Koko misa mu,ne da vam se...Brzo ozdravljene djecici a mamici puno snage...
Lady ti si meni macka i po sva sjajis na slikama
Eh da javila mi se bebana mora na operaciju nesto joj na ruci skocilo izmedju kostijuuser posted image ,nadam se da ce biti ok
Jutros me rastuzio Batko i slike prekrasnih ociju s najljepsim osmjehu,ociju koje su se nazalost zauvijek zatvorile...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 7400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  294 295 [296] 297 298   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  294 295 [296] 297 298   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *