|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  297 298 [299] 300 301   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:43:07   
salmy
Vecer za drustvo

Tiki zao mi je Lanice,ne znam sta da ti kazem.Cure su sve vec rekle....

Ja samo znam da "nasim"dr nista ne vjerujem,mi smo hodali danima po ambulanti,sa temp.i dobili dijagnozu niđe veze.Na kraju je dosla kuci privatna dr pedijatar i dala mu dijagnozu i adekvatan antibiotik.Djete se tu noc preporodilo
Da sam slusala upute doma zdravlja,sad bi bili na infektivnom i primali penciline
Vama sretno i nadam se da ce Lanica sto prije biti boljeuser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7451
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:45:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

jesu li ovo svi veceras nauser posted image Balasu?



user posted image sta mi na muku prisjedasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7452
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:45:51   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

jesu li ovo svi veceras nauser posted image Balasu?



user posted image sta mi na muku prisjedasuser posted image user posted image user posted image



kad je vec meni muka sto da tebe stedimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7453
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:47:04   
Anoniman
pa bananice sto ti ne odeuser posted image ja se nisam mogla izorganiziratiuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7454
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:48:55   
teacher75
IZVORNA PORUKA: salmy

Vecer za drustvo

Tiki zao mi je Lanice,ne znam sta da ti kazem.Cure su sve vec rekle....

Ja samo znam da "nasim"dr nista ne vjerujem,mi smo hodali danima po ambulanti,sa temp.i dobili dijagnozu niđe veze.Na kraju je dosla kuci privatna dr pedijatar i dala mu dijagnozu i adekvatan antibiotik.Djete se tu noc preporodilo
Da sam slusala upute doma zdravlja,sad bi bili na infektivnom i primali penciline
Vama sretno i nadam se da ce Lanica sto prije biti boljeuser posted image user posted image


ne vjerujem ni ja ali krvna slika je pokazala da je sve ok i da nema upale. e sad pedijatar nije naravno strucan ma kakav da je vec se ide specijalisti, ovo je bas cudno


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 7455
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:49:35   
bananica
nisam imala gdje dijete ostaviti, pitala mamu,svekrvu,rodicu, nisu imali vremena, kasnije se mama predomislila pa eto i pronadje vrijeme,al se ja zainatih da necu da idem i tako ostade

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7456
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:51:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

nisam imala gdje dijete ostaviti, pitala mamu,svekrvu,rodicu, nisu imali vremena, kasnije se mama predomislila pa eto i pronadje vrijeme,al se ja zainatih da necu da idem i tako ostade



bas su bezvezeuser posted image user posted image user posted image user posted image al ne bi ja inat tjerala kad je Balasevic u pitanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7457
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:52:27   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

nisam imala gdje dijete ostaviti, pitala mamu,svekrvu,rodicu, nisu imali vremena, kasnije se mama predomislila pa eto i pronadje vrijeme,al se ja zainatih da necu da idem i tako ostade



bas su bezvezeuser posted image user posted image user posted image user posted image al ne bi ja inat tjerala kad je Balasevic u pitanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image



mene razljutili pravo, pitam mamu prije 15 dana, hocu karte da kupim, a ona kaze kako cu ja znati sta cu raditi za 15 danauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7458
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:53:38   
salmy
Tiki mislim da nije nista strasno,pa kad ih tura slomi nemogu sebi doci danima.A upala pluca mozes misliti
Ja opet mislim da je njima "mrsko" da hodaju.Moj momak seta i cucne kaze umorio se da se odmori,i vjeruj da to traje i traje....danas sam ga vise nosala nego sto je setao.Smorila ga turauser posted image
Proci ce to sigurno 

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7459
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:53:38   
bananica
al glavna mi je rodica, ona mora sa momkom izaciuser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7460
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:54:45   
salmy
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

jesu li ovo svi veceras nauser posted image Balasu?



user posted image sta mi na muku prisjedasuser posted image user posted image user posted image

Noa bona sto se zalis,bolje nam je ovdje nego na Balasuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7461
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:55:25   
bananica
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

jesu li ovo svi veceras nauser posted image Balasu?



user posted image sta mi na muku prisjedasuser posted image user posted image user posted image

Noa bona sto se zalis,bolje nam je ovdje nego na Balasuuser posted image user posted image



i ja kazem, jos malo pa ludilo pocinjeuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 7462
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:55:38   
teacher75
IZVORNA PORUKA: salmy

Tiki mislim da nije nista strasno,pa kad ih tura slomi nemogu sebi doci danima.A upala pluca mozes misliti
Ja opet mislim da je njima "mrsko" da hodaju.Moj momak seta i cucne kaze umorio se da se odmori,i vjeruj da to traje i traje....danas sam ga vise nosala nego sto je setao.Smorila ga turauser posted image
Proci ce to sigurno 

ma znam ja to, nije meni bilo cudno onih nekoliko dana nakon bolnice al mi cudno sto sad opet odjednom a 15ak dana bila super, skakala i trcala ko da nikad nije bila bolesnauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 7463
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:57:28   
Anoniman
nikako vas pofatatuser posted image
mi pravili palacinke, A. trazio doso do mene vice mama aj paji cinke user posted image jel reko tata nagovoriouser posted image on se smije vice tata ......jest tesko djete nagovoriti .
Helem prenajela sam se fuujj mi je sad, on je pojeo jedan i pol polacinjak sam user posted image .Pravo ih voli .


(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7464
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 19:58:51   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

Tiki mislim da nije nista strasno,pa kad ih tura slomi nemogu sebi doci danima.A upala pluca mozes misliti
Ja opet mislim da je njima "mrsko" da hodaju.Moj momak seta i cucne kaze umorio se da se odmori,i vjeruj da to traje i traje....danas sam ga vise nosala nego sto je setao.Smorila ga turauser posted image
Proci ce to sigurno 

ma znam ja to, nije meni bilo cudno onih nekoliko dana nakon bolnice al mi cudno sto sad opet odjednom a 15ak dana bila super, skakala i trcala ko da nikad nije bila bolesnauser posted image




da ona malo ne glumiuser posted image

mala od moje rodice, kad joj je bilo oko4 godine, se svaku noc budila da ide u WC i obavezno je bio plac, zvala mamu i prica njoj se sve vrti,okrece, nista ne vidi i tako sedmicu dana
ljudi vise bili izvan sebe, hajd doktoru, vadi nalaze, pa na Kosevo, sve ok i nakon mjesec dana hodanja po raznoraznim doktorima jedan je lijepo popricao s malom i skontao covjek da lazeuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7465
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:00:46   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

Tiki mislim da nije nista strasno,pa kad ih tura slomi nemogu sebi doci danima.A upala pluca mozes misliti
Ja opet mislim da je njima "mrsko" da hodaju.Moj momak seta i cucne kaze umorio se da se odmori,i vjeruj da to traje i traje....danas sam ga vise nosala nego sto je setao.Smorila ga turauser posted image
Proci ce to sigurno 

ma znam ja to, nije meni bilo cudno onih nekoliko dana nakon bolnice al mi cudno sto sad opet odjednom a 15ak dana bila super, skakala i trcala ko da nikad nije bila bolesnauser posted image




da ona malo ne glumiuser posted image

mala od moje rodice, kad joj je bilo oko4 godine, se svaku noc budila da ide u WC i obavezno je bio plac, zvala mamu i prica njoj se sve vrti,okrece, nista ne vidi i tako sedmicu dana
ljudi vise bili izvan sebe, hajd doktoru, vadi nalaze, pa na Kosevo, sve ok i nakon mjesec dana hodanja po raznoraznim doktorima jedan je lijepo popricao s malom i skontao covjek da lazeuser posted image



znaci dijete po danu sasvim ok, sve regularno, jesu li svi legli spavati ona pocinjala sa provociranjemuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7466
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:02:52   
Anoniman
Ja sam upratila da A.hoce omahnutuser posted image kad previse skace il oce skinit carape vice mogu oda,boji nogauser posted image i pokazuje ko fol masla mi samo da skine carape jel ba reko A stvarno boli noga , puno on se sav onak uozbilji vice puno boi nogauser posted image
I gleda crtani kad dosadi, vice buci papaje .Da obucem carape.
Tako je jednom reko sveki boi noga , zena se prepala vice meni gdje je upo noga ga boli meni vice ja se samo nasmija reko to mu nova forauser posted image
Al nemora znacit DA LANA laze !

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7467
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:03:49   
teacher75
pa ne moze glumiti 7 sati da lezi i kenjka, valjda bi joj dosadilouser posted image place za mnom kad odem iz sobe al ne dolazi do mene

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7468
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:05:12   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

pa ne moze glumiti 7 sati da lezi i kenjka, valjda bi joj dosadilouser posted image place za mnom kad odem iz sobe al ne dolazi do mene


bas dug period da bi glumila, ne znam, iscrpljenost, sta drugo

sta ti je rekla pedijatrica?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7469
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:07:13   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

pa ne moze glumiti 7 sati da lezi i kenjka, valjda bi joj dosadilouser posted image place za mnom kad odem iz sobe al ne dolazi do mene


bas dug period da bi glumila, ne znam, iscrpljenost, sta drugo

sta ti je rekla pedijatrica?


nismo to toliko isticali jer je juce popodne i jutros bila dobro, samo smo malo spomenuli da se zali da je noge bole i rekla da je mozda bol rasta i da probamo opet uraditi reuma test za svaki slucaj, radili su joj ga vec i u bolnici pa je bio dobar...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7470
   [Obrisana poruka]
18.11.2011 20:11:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7471
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:22:37   
salmy
Tiki mozda je samo preumorna,prati je sutra/prekosutra  pa ako se bude zalila odvedi je specijalisti
Felix moj momak nece palacinke,samo trazi ekremuser posted image user posted image uzme kasiku i jede dok mu ne dosadi

I dalje smo na salami,hrenovkamauser posted image user posted image dok mu  i to ne dosadi

Samo moj momak psujeuser posted image i skonto je sta je cuna...ja se tusiram neki dan,on uso u kupatilo i vice:mama cunauser posted image user posted image
i redovno psuje:ebemu tati majku.....i tako...spuzva sve upija
Neznam jeli se Vama desavalo kad ga zovete on kaze:ha??? ja sma prvo mislila da ne cuje,ali izgleda da mu je to neka uzrecica....bas ruzno zvuci
Jelo draga zao mi je sto se opet muciteuser posted image
Kad idete u vrticuser posted image

< Poruku je uredio salmy -- 18.11.2011 20:23:28 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7472
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:28:11   
Anoniman
iman...user posted image za Iman

noa...sad cemo mi ovdje koncert napravitiuser posted image user posted image ...ja izgleda sto sam isla na koncerte...isla sam...kakvo je ovo radno vrijeme mmuser posted image ...a moja kuma se preselila u bl..isto radi posla...druga mi ima malu bebu...treca je opet narkomanka...elem...prava sam ocajna kucanicauser posted image user posted image user posted image user posted image ...svi su postali peMzije prave...ne znam sta je sa ovom mojom dzenerejsn...jedino kad mi dodje ova sto je u spanij...jedino se tad ko covjek zapijemuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 7473
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:33:43   
Anoniman
e dadada mogla si me zovnuti u goste pa da imas s kim izaciuser posted image user posted image user posted image bile bi sutra u novinamauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7474
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.11.2011 20:34:47   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

e dadada mogla si me zovnuti u goste pa da imas s kim izaciuser posted image user posted image user posted image bile bi sutra u novinamauser posted image user posted image user posted image


ja sam ti bliza, sto mene ne zovnuuser posted image taman bi mm mogao cuvati djecu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  297 298 [299] 300 301   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  297 298 [299] 300 301   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *