|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  283 284 [285] 286 287   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:53:55   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

lady, e vala što me nasmija user posted image predložila bih ti nešto drugo da staviš umjesto prsta ali neću, bezobrazno je a ja sam pravo fina i otišla bih OT user posted image

Ne mislis li da bih se udavila na spavanju s tim necim drugim user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image probaj...
a kad smo već kod toga i tih mjera i veličina, mm se zeza nekad i kaže ma nemoj sad da se naljutim i da ga isječem na 3 ovolikaaaaaaaaaa komada user posted image reko, đe si šta ima, nisam te prepoznala user posted image
jao užas jesmo bezobrazne na ovoj temi,,,user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7101
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:54:46   
Malenaoduvijek
felix
koliko vam je stepeni jeli ispod nule.kaze u sa -4 a najvisa dnevna do 6.a meni je na suncu lijepo.

a neki dan sam gledala promotivni spot o tesnju prije utakmice,mogu ti bas lijepo optimisticno user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7102
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:54:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

lady, e vala što me nasmija user posted image predložila bih ti nešto drugo da staviš umjesto prsta ali neću, bezobrazno je a ja sam pravo fina i otišla bih OT user posted image

Ne mislis li da bih se udavila na spavanju s tim necim drugim user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image probaj...
a kad smo već kod toga i tih mjera i veličina, mm se zeza nekad i kaže ma nemoj sad da se naljutim i da ga isječem na 3 ovolikaaaaaaaaaa komada user posted image reko, đe si šta ima, nisam te prepoznala user posted image
jao užas jesmo bezobrazne na ovoj temi,,,user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 7103
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:55:24   
teacher75
lady, kako sam to zavlacila ako je dijete u subotu navecer dobilo malu temperaturu, pa u ned. bila ok, skakala, fino jela i sve super i onda u ned,. navecer joj skocila pa sam u pon. zvala dr da dodje da je pregleda pa u utorak vadila nalaze, uzvini, al gdje sam to mogla za vikend izvaditi nalaze, i kome ot pada napamet kad mu je dijete bilo skoro sasvim zdravo skoro 2 godine? la ne zelim da se pravdam, ja nisam mogla drugacije, njoj su u utorak dali pogresnu terapiju i do cetvrtka je crp duplo skocio pa su nas smjestili u bolnicu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7104
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:55:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Jutrooo  moj indijanac spavao do 8user posted image ,nevjerovatno ali sam  zatoja legla kasno.dok  sam sredila po kuci,oribala podove,tamo,vamo ....
Ja sam glasala na sve postavljene linkove i jos neke bebice koje sam prepoznala i koje sumi se svidjele...Ulaizm na rr svaki dan vise puta  a  nisamskontala da imaju slike  za jonson  a i za pempars ,pa sa, sinoc  razila jednu bebu na albumima za jonson,dok mi Visnja ne rece sto je nema tu....
Nanika kako si danas???
Nadam se da su bolesni pilici bolje???
Ticerka  ti se bas igras s vatromuser posted image  djete ti je nedavno palo na postelju,
,slabasna je i pogotovo poslije   tako jake upale tijelo je slabo...Ja  se ne bi smjela igrati sa tim...Ne izvodis je ali  virusi ipak mogu doci do nje....

Ovdje stalno apeluju zavladala je upala pluca u prevodu  hladna upala,moja drugarica prosle godine zavrsila  u bolnici,imala upalu ali ne  i standardne simptome,dok nije u bandak pala,nije se sjetila otici hecimu....
Dadada imas link na  mom  profilu user posted image user posted image mozda si cak i vidjela ili  culauser posted image user posted image Znam da mnogi za te stvari ne haju ti nisi jedna od  njih zato te prozivam....
Felixuser posted image
Marijanna kako si ti???
ostalim Koka,amani,noa,mala,lady*2,tajra,zaha,salmy,tekja,bebacha,hanady svima ostalim koje ne nabrojah jedan veliki zagrljaj.....

ovo nigdje nisam napisala, ja sam nju odvela na vrijeme ali fini i pametni dr nisu dali adekvatnu terapiju pa se nakon 3 dana njihovog ljecenja stanje pogorsalo i zavrsila je u bolnici



Napisala sam cini mi se u prvvom postu,znam da nesto nije bilo na  vrijeme  ...ali sad je prica drukcija oan je imala jaku  upalu pluca s tim s e nije igrati,necu da ti solim   pamet odrasla si zena ,ali znam moja seka  je ista bila ,stalno bolesna i prebolovala je nekoliko puta u godini upalu pluca i znam sta je moja stara morala proci ...i na sta je to kasnije ispalo...
Ti radi kako mislis da je najbolje za tvoje dijete

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7105
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:56:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

felix
koliko vam je stepeni jeli ispod nule.kaze u sa -4 a najvisa dnevna do 6.a meni je na suncu lijepo.

a neki dan sam gledala promotivni spot o tesnju prije utakmice,mogu ti bas lijepo optimisticno user posted image
od jutros mins 5
a danas preko dana kazu minus 8 ako ne slazu vidicemo
nema + bas je hladno
AAAAA vidjala sam vidjala reko ako neko bude gledao mozda me se sjetiuser posted image
TE je malan gradic bas malan al nije los sve ti je tu nadohvat ruke
Kako su djecica spavala .


(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 7106
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:57:20   
R&T@
Tekja, ima li jos te kafe?user posted image

Jutros cu je popiti...

Lady, necu pitati za tvoju naviku s prstom i onim "bRezobraznim" prijedlogom...
nego: Jesi li se pomirila?user posted image

Felix, ne salji snijeg, pa ja planiram put u Alpe...user posted image


MALA, neke pisu brzopleto, ti citasuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7107
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:58:01   
Lady26
@ Felix, ne ignorisem te....ovih dana imam jako puno posla i ne stignem sve upratiti....sve dobro, Lana ko Lana....juce joj nesto nosic bio zacepljen, nece valjda opet sta pokupiti hebem mu...Tebi i anelu user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7108
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:58:56   
Anoniman
tajra da oce vala i past hebote ovo mi vrijeme dosadilo a bar kad padne snijeg mozemo napolje mislim mozemo i sad al je sad suha zima bezzz mi hodat van nidje zive duse nema bas hladno
a vako imam zasto izac A. izvest .
Pa ja juce lady, tebi pisem ti mene priskaces ajd nema vezeuser posted image ne zahaturim ti
nadam se da ce na tome ostat kod lane , i anel cim kihne meni oci i usi ko u slona da nece vise ,kihat il slinit
user posted image


< Poruku je uredio felix -- 17.11.2011 10:00:18 >

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 7109
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:59:27   
teacher75
i da, sada odugovlacim jer nemam vise povjerenja u njih, jer je do sada 2 puta pila bezveze antibiotike a virus je bio u pitanju a i zbog ove upale pluca. vidim da nemaju pojma

< Poruku je uredio teacher75 -- 17.11.2011 10:00:48 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7110
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:00:05   
Lady26
IZVORNA PORUKA: pocahontas


user posted image user posted image probaj...
a kad smo već kod toga i tih mjera i veličina, mm se zeza nekad i kaže ma nemoj sad da se naljutim i da ga isječem na 3 ovolikaaaaaaaaaa komada user posted image reko, đe si šta ima, nisam te prepoznala user posted image
jao užas jesmo bezobrazne na ovoj temi,,,user posted image user posted image


Ma nije to problem user posted image , al sta cu kasnije, ono na spavanju user posted image user posted image , malo bi bilo nezgodno s tim spavati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 7111
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:01:59   
Lady26
IZVORNA PORUKA: tajra

Lady, necu pitati za tvoju naviku s prstom i onim "bRezobraznim" prijedlogom...
nego: Jesi li se pomirila?user posted image



Aha....jos nije pao "pomirbeni" (jel se 'vako pise user posted image ) al bit ce aBd veceras user posted image user posted image
Sinoc sam sa Lanom zaspala u 21,30 user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7112
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:02:21   
R&T@
Volim i ja snijeg, ali kad pomislim na led, poledicu, bljuzgavicu i "lopatanje"... dobro je sto ga jos nema...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7113
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:02:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: MALA1994

felix
koliko vam je stepeni jeli ispod nule.kaze u sa -4 a najvisa dnevna do 6.a meni je na suncu lijepo.

a neki dan sam gledala promotivni spot o tesnju prije utakmice,mogu ti bas lijepo optimisticno user posted image
od jutros mins 5
a danas preko dana kazu minus 8 ako ne slazu vidicemo
nema + bas je hladno
AAAAA vidjala sam vidjala reko ako neko bude gledao mozda me se sjetiuser posted image
TE je malan gradic bas malan al nije los sve ti je tu nadohvat ruke
Kako su djecica spavala .




Nisam nikada bila u tesnju ali ek kad sam dosla u dk bili su  otac i sin ,ne znam koji od njih je bio bolestan cini mi se daje sin,bili su tako fini ljudi,prava raja i vratili su se ja mislim ....Ali cim cujem pjesmu iznad Tesnja sunce sija ili tako nesto sjetim se njih dvojice..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7114
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:03:15   
tekja
tajra, izvoli dragauser posted image user posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7115
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:06:19   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: teacher75

i da, sada odugovlacim jer nemam vise povjerenja u njih, jer je do sada 2 puta pila bezveze antibiotike a virus je bio u pitanju a i zbog ove upale pluca. vidim da nemaju pojma


Teacherko, jednostavno dodje godina kada svaki mjesec provedemo kod ljekara barem deset dana. Meni je tako bilo prošle godine. I ne samo kod ljekara, jedan mjesec s jednom u bolnicu, drugi mjesec s drugom.

Moja je razvila spazam od ujutro da naveče, ustala kao zdravo dijete.
Nema pravila.
Ako dijete nema tem. ja je isto ne bih vodila ljekaru.
I isto tako mi ne uljevaju previše povjerenja, taman imam tri ljekara u porodici.
Djaba im sve.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7116
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:07:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

i da, sada odugovlacim jer nemam vise povjerenja u njih, jer je do sada 2 puta pila bezveze antibiotike a virus je bio u pitanju a i zbog ove upale pluca. vidim da nemaju pojma


Pa  sta ako bude na gore islo kome ces je odvesti....Nego doktoru ,bolje  prije nego kasnije...
I ovdje su brzi na antibioticima....i inace na lijekoima ...Kad se  sjetim da sam dobila neku vodu kad je Adiju bilo 2-3 mjeseca za kolik...Kaze  mi dr kamilica je stetna za bebu,a na uputstvu onog sto mije ona dala,hemije do neba isprepadala sam se dok sam citala i nisam mu nikada dala   to....

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7117
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:07:38   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: tajra

Lady, necu pitati za tvoju naviku s prstom i onim "bRezobraznim" prijedlogom...
nego: Jesi li se pomirila?user posted image



Aha....jos nije pao "pomirbeni" (jel se 'vako pise user posted image ) al bit ce aBd veceras user posted image user posted image
Sinoc sam sa Lanom zaspala u 21,30 user posted image user posted image


Neka se pise kako hoce, samo da bude dobrouser posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7118
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:07:44   
Malenaoduvijek
eh pa duso moja

dobila si milion savjeta ovdje, odvedi je ovdje i ondje.znam da si cak htjela da ti dodju kuci da joj daju infuziju.

tiki
toliko ustanova u sa ima a ti si se uhvatila dz i snase i na kraju kad sve nije upalilo poslali su vas na pedijatriju.
a ti se nisi sjetila da kazes daj odmah uputnicu idem ja gore.

a neces da prihatis niciji prijedlog.
evo ja sam ti rekla za saracevicku ti neces ni da cujes, dadada ti kaze za dr miru, pa amani.

skontaj sta hoces.

sutra ces je odvesti u dz i sta onda dace joj ceklor i to je to.
ma hajde nemoj zezati.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7119
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:08:24   
Lady26
IZVORNA PORUKA: tekja

tajra, izvoli dragauser posted image user posted image



Samo Tajri user posted image
Jesi neka, ova jedna sto je popih nije mi se primila user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 7120
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:11:23   
R&T@
IZVORNA PORUKA: tekja

tajra, izvoli dragauser posted image user posted image




Hvala, draga...user posted image
Da mogu poslala bih ja na temu malo strudle...
samo je puna cimeta...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 7121
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:14:41   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: tekja

tajra, izvoli dragauser posted image user posted image



Samo Tajri user posted image
Jesi neka, ova jedna sto je popih nije mi se primila user posted image


tebe zvala na pravu ne na virtualnu aha, aha preliestaj malo user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7122
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:14:55   
tekja
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: tekja

tajra, izvoli dragauser posted image user posted image




Samo Tajri user posted image
Jesi neka, ova jedna sto je popih nije mi se primila user posted image


ma gdje cu tebi kafu, vidim ti bi u usta nesto drugo, a to neJmamuser posted image user posted image user posted image ...i btw, kaze se pomirdbeniuser posted image user posted image user posted image ...

koko, nikako da napisem...meni je tvoja konstatacija bila toliko iskrena, simpaticna, evo svaki put kad se sjetim, osmijeh mi na licu...znam ja da ti nisi ni d, od diskriminatorauser posted image


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7123
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:15:25   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MALA1994

eh pa duso moja

dobila si milion savjeta ovdje, odvedi je ovdje i ondje.znam da si cak htjela da ti dodju kuci da joj daju infuziju.

tiki
toliko ustanova u sa ima a ti si se uhvatila dz i snase i na kraju kad sve nije upalilo poslali su vas na pedijatriju.
a ti se nisi sjetila da kazes daj odmah uputnicu idem ja gore.

a neces da prihatis niciji prijedlog.
evo ja sam ti rekla za saracevicku ti neces ni da cujes, dadada ti kaze za dr miru, pa amani.

skontaj sta hoces.

sutra ces je odvesti u dz i sta onda dace joj ceklor i to je to.
ma hajde nemoj zezati.

pa rekla sam da cu je odvesti ako dobije temperaturu, necu sad i njoj i sebi da stvaram traume, jer se bojim da nece nista otkriti slusalicama i obicnim pregledom pa ce ili uvaliti anitibotik ili posati opet na rentgen (4.put u jednom mjesecu!) ili nas nedajboze smjestiti na pedijatriju na pretrage. a ako dobije temperatru (nadam se da nece)onda mi je to nekako i opravdano. pa vodila sam je u ned. cim je imala proliv u hitnu i dali joj samo za proliv a grlo i pluca joj bila ok


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 7124
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 10:16:26   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: tekja

tajra, izvoli dragauser posted image user posted image



Samo Tajri user posted image
Jesi neka, ova jedna sto je popih nije mi se primila user posted image


tebe zvala na pravu ne na virtualnu aha, aha preliestaj malo user posted image


user posted image user posted image  ama gdje.....
Sad cu ponovo iscitati...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 7125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  283 284 [285] 286 287   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  283 284 [285] 286 287   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *