|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  282 283 [284] 285 286   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:32:02   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni ej to glasanje i prijavljivanje budalastina, svako glasa za svog, ko ima najvise raje na fb ili rr pobijediuser posted image


iskreno i meni ali eto user posted image user posted image
vidim neki imaju po 600 glasova, a ja u zivotu nisam upoznala toliko ljudi..valjda.. user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7076
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:32:12   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: sahara


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: sahara

koko loko user posted image user posted image
doublemum, glasala

Link za moju princezuuser posted image user posted image jest nas krenulo, kao da ce biti kakvih para za ovo, hihihi

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150450495581259&set=a.10150450494171259.415011.306328761258&type=3&theater

Upravo glasala, Sahara - predivna je user posted image


Hvala dusice, a znas nase cureuser posted image user posted image


glasala i jauser posted image plus za malenog od koka i pouser posted image ima jos nekouser posted image



mi! mi! user posted image
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150450548296259&set=a.10150450546216259.415019.306328761258&type=1&theater

hvalaaaaaaaaaaaa


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7077
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:32:25   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mi smo bili vani maloprije satak. Ostala bih ja i vise da me moje veliko dijete nije zaHebavalo. Hoce da hoda, pa hoce u kolica, pa nece u kolica, a hoce da hoda, pa da ruku, pa neda ruku itd...a Luka je bio uredno spakovan u skafander pa u kengurkauser posted image

Nego zene drage ima li ko savjet, Luka mi poceo da odbija cucli i cucla prst. Cim mu stavim cuclu on je uredno prihvati dva puta "povuce" i izbaci i stavi prst. Po cijelu noc samo cujem mljackanje, frajer ne vadi prsta iz usta. Ima li neki nacin da ga odviknem?



joj to ti je zeznuta situacija..ja sam se ovoga isto plašila da ne pređe na prst kada mu izbacim cuclu, ali hB nije...ja uvijek pred spavanje legnem s njim u krevet, zagrlim ga, pricam mu price, mazim ga i kazem kako njemu ne treba cucla/ili prst-svejedno/, ako stavi u usta da će mu se svi zubi pokvariti i ispasti (jao panike, odmah je vadio cucluuser posted image ) i td. mislim da je poenta da nikada bebu ne ostavljas da se sama uspavljuje jer tada je jedina utjeha prst/cucla..bitno je da si ti tu i da te osjeti...user posted image

"IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja nemam savjet, nego svoje iskustvo...znam se i dan danas uhvatiti kako imam palac u ustima dok spavam...  mislim rijetko ali desi mi se....Tad najsladje spavam"

lady, e vala što me nasmija user posted image predložila bih ti nešto drugo da staviš umjesto prsta ali neću, bezobrazno je a ja sam pravo fina i otišla bih OT user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 17.11.2011 9:33:47 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7078
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:33:57   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MALA1994

ti radis naravno kako mislis da treba, ali ja ti moram reci pa kud puklo da puklo ...

bez njih na zalost ne mozemo a ima izuzetaka ja to odgovorno tvrdim, znaci dr kojima vjerujem.

ali duso moja ja znam da ti na glas razmisljas, ali nemoj se ljutiti kad ti neko sutra kaze rekli smo ti, ipak je ona ima upalu pluca, dobro ti takvu odgovornost zelis preuzeti na sebe

pa eto, ja idem logikom ako je vec uhvatila upala pluca ima je i sad i imace je sutra, isti mi djavo, onda cu sutra krenuti sa antibioticima,. ovako cu jos da sacekam, mozda bude sutra dobro a uvale mi bezveze danas antibiotike. a nemam povjerenja niukoga, ni u DZ ni u privatnike


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 7079
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:34:35   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Amani12

Moj beboni spava.
Kad se probudi idemo kod dede i nani pa s njima u setnju.
Joj moj djecak jos brka i zamijeni slogove u rijeci.
Ljubim Te u njegovj izvedbi je JUBITE ME
Volim te u njegovoj izvedbi je VOJITE ME user posted image

Mala nek ste prosetali.Ma mi smo i prosle godine dok je bio jos i manji setali po najvecim minusima.
Samo se utoplimo i u zivot.user posted image
Felix ljubi nam Anelkauser posted image



ja tek sad skontah-jesi li ti ustvari nekadašnja Schecerlamicauser posted image user posted image
mi smo se upoznale jednom u importanne-u, right? nego me ovaj tvoj novi nick zbunio..user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 7080
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:34:48   
teacher75
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni ej to glasanje i prijavljivanje budalastina, svako glasa za svog, ko ima najvise raje na fb ili rr pobijediuser posted image


iskreno i meni ali eto user posted image user posted image
vidim neki imaju po 600 glasova, a ja u zivotu nisam upoznala toliko ljudi..valjda.. user posted image


glasala sam i ja za vasuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 7081
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:35:55   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

ti radis naravno kako mislis da treba, ali ja ti moram reci pa kud puklo da puklo ...

bez njih na zalost ne mozemo a ima izuzetaka ja to odgovorno tvrdim, znaci dr kojima vjerujem.

ali duso moja ja znam da ti na glas razmisljas, ali nemoj se ljutiti kad ti neko sutra kaze rekli smo ti, ipak je ona ima upalu pluca, dobro ti takvu odgovornost zelis preuzeti na sebe

pa eto, ja idem logikom ako je vec uhvatila upala pluca ima je i sad i imace je sutra, isti mi djavo, onda cu sutra krenuti sa antibioticima,. ovako cu jos da sacekam, mozda bude sutra dobro a uvale mi bezveze danas antibiotike. a nemam povjerenja niukoga, ni u DZ ni u privatnike



tičerko izdrži danas...znam da ti je pun klinac svega...hem bolesna, hem jedno dijete, hem bolesno, hem trudna, hem na posao, hem na rr, hem...user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7082
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:36:06   
bebacha
kako ce biti isto.draga tiki kako ces tako kontam.znas i sama koliko se to moze pogorsat pa da joj ne bude  trebo antibiotik nego nedaj boze citav arsenal antibiotik.iskreno se nadam da si u pravu,i da je to trenutno nesto bazazleno.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7083
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:37:03   
megi
pozdravcic
Teacher nadam se da ce Lana biti bolje
probaj joj sto vise caja dati,
a ti se moras hraniti vitaminima, ja sam za Bajram bila uzasna al sam se trpala medom, limunom, bijelim lukom, obavezno napravi kadulju i izaperi grlo

Nanina nadam se da ce opekotine brzo proci, iz ovog razloga kod mene samo mm rukuje pretisom user posted image

ostale dame i dejcica nadam se da su dobro
male zvjezdice su preslatke sve do jedne

a mi sinoc gledamo fgilm, napravili kokice ja se uporde i igram sa adnom kad ce ti ona nama jedite koke gledajte tv i sutiteuser posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 7084
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:37:34   
teacher75
jest vala, pun mi user posted image svegauser posted image fali mi zumba da se iskacem i istresemuser posted image nikad mi gori nije bio period u zivotu nego zadnja 2-3 mjeseca a trebaal bih kao da se radujem user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 7085
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:38:25   
bebacha
ja moram jos ovo napisat i necu vise nista.ja razumijem da ti nemas povjerenja u doktore,opravdano al mozes nalaze i sama ocitat i vidjet jel u pitanju upala il samo virus i s druge strane oni mogu dat antibiotik al nemoze te niko natjerat da joj dajes ako ti neces

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7086
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:39:46   
Anoniman
Jutrooo  moj indijanac spavao do 8user posted image ,nevjerovatno ali sam  zatoja legla kasno.dok  sam sredila po kuci,oribala podove,tamo,vamo ....
Ja sam glasala na sve postavljene linkove i jos neke bebice koje sam prepoznala i koje sumi se svidjele...Ulaizm na rr svaki dan vise puta  a  nisamskontala da imaju slike  za jonson  a i za pempars ,pa sa, sinoc  razila jednu bebu na albumima za jonson,dok mi Visnja ne rece sto je nema tu....
Nanika kako si danas???
Nadam se da su bolesni pilici bolje???
Ticerka  ti se bas igras s vatromuser posted image  djete ti je nedavno palo na postelju,cini mi se da si napisala jer je ne odvede na vrijeme,slabasna je i pogotovo poslije   tako jake upale tijelo je slabo...Ja  se ne bi smjela igrati sa tim...Ne izvodis je ali  virusi ipak mogu doci do nje....

Ovdje stalno apeluju zavladala je upala pluca u prevodu  hladna upala,moja drugarica prosle godine zavrsila  u bolnici,imala upalu ali ne  i standardne simptome,dok nije u bandak pala,nije se sjetila otici hecimu....
Dadada imas link na  mom  profilu user posted image user posted image mozda si cak i vidjela ili  culauser posted image user posted image Znam da mnogi za te stvari ne haju ti nisi jedna od  njih zato te prozivam....
Felixuser posted image
Marijanna kako si ti???
ostalim Koka,amani,noa,mala,lady*2,tajra,zaha,salmy,tekja,bebacha,hanady svima ostalim koje ne nabrojah jedan veliki zagrljaj.....

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7087
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:40:09   
teacher75
IZVORNA PORUKA: megi

pozdravcic
Teacher nadam se da ce Lana biti bolje
probaj joj sto vise caja dati,
a ti se moras hraniti vitaminima, ja sam za Bajram bila uzasna al sam se trpala medom, limunom, bijelim lukom, obavezno napravi kadulju i izaperi grlo

Nanina nadam se da ce opekotine brzo proci, iz ovog razloga kod mene samo mm rukuje pretisom user posted image

ostale dame i dejcica nadam se da su dobro
male zvjezdice su preslatke sve do jedne

a mi sinoc gledamo fgilm, napravili kokice ja se uporde i igram sa adnom kad ce ti ona nama jedite koke gledajte tv i sutiteuser posted image

ma nece caj, popila gutljaj i nema sanse pljuje i proljevauser posted image jedem evo i ja med stalno al limun ne mogu zbog kiseline, pojedem jednu madarinu i na dusu mi izadje, stalno podrigujem, zgaravicauser posted image luk ne mogu smiliti, sam miris me nagoni na povracanje. a ne znam kako lanu ovo uhvati, nije mogla zdravije jesti nego ovaj period, jos joj dajem imunoglukanuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 7088
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:44:54   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Jutrooo  moj indijanac spavao do 8user posted image ,nevjerovatno ali sam  zatoja legla kasno.dok  sam sredila po kuci,oribala podove,tamo,vamo ....
Ja sam glasala na sve postavljene linkove i jos neke bebice koje sam prepoznala i koje sumi se svidjele...Ulaizm na rr svaki dan vise puta  a  nisamskontala da imaju slike  za jonson  a i za pempars ,pa sa, sinoc  razila jednu bebu na albumima za jonson,dok mi Visnja ne rece sto je nema tu....
Nanika kako si danas???
Nadam se da su bolesni pilici bolje???
Ticerka  ti se bas igras s vatromuser posted image  djete ti je nedavno palo na postelju,
,slabasna je i pogotovo poslije   tako jake upale tijelo je slabo...Ja  se ne bi smjela igrati sa tim...Ne izvodis je ali  virusi ipak mogu doci do nje....

Ovdje stalno apeluju zavladala je upala pluca u prevodu  hladna upala,moja drugarica prosle godine zavrsila  u bolnici,imala upalu ali ne  i standardne simptome,dok nije u bandak pala,nije se sjetila otici hecimu....
Dadada imas link na  mom  profilu user posted image user posted image mozda si cak i vidjela ili  culauser posted image user posted image Znam da mnogi za te stvari ne haju ti nisi jedna od  njih zato te prozivam....
Felixuser posted image
Marijanna kako si ti???
ostalim Koka,amani,noa,mala,lady*2,tajra,zaha,salmy,tekja,bebacha,hanady svima ostalim koje ne nabrojah jedan veliki zagrljaj.....

ovo nigdje nisam napisala, ja sam nju odvela na vrijeme ali fini i pametni dr nisu dali adekvatnu terapiju pa se nakon 3 dana njihovog ljecenja stanje pogorsalo i zavrsila je u bolnici


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7089
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:45:09   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

ti radis naravno kako mislis da treba, ali ja ti moram reci pa kud puklo da puklo ...

bez njih na zalost ne mozemo a ima izuzetaka ja to odgovorno tvrdim, znaci dr kojima vjerujem.

ali duso moja ja znam da ti na glas razmisljas, ali nemoj se ljutiti kad ti neko sutra kaze rekli smo ti, ipak je ona ima upalu pluca, dobro ti takvu odgovornost zelis preuzeti na sebe

pa eto, ja idem logikom ako je vec uhvatila upala pluca ima je i sad i imace je sutra, isti mi djavo, onda cu sutra krenuti sa antibioticima,. ovako cu jos da sacekam, mozda bude sutra dobro a uvale mi bezveze danas antibiotike. a nemam povjerenja niukoga, ni u DZ ni u privatnike



izvini ova izjava ti je user posted image user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7090
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:46:20   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

ti radis naravno kako mislis da treba, ali ja ti moram reci pa kud puklo da puklo ...

bez njih na zalost ne mozemo a ima izuzetaka ja to odgovorno tvrdim, znaci dr kojima vjerujem.

ali duso moja ja znam da ti na glas razmisljas, ali nemoj se ljutiti kad ti neko sutra kaze rekli smo ti, ipak je ona ima upalu pluca, dobro ti takvu odgovornost zelis preuzeti na sebe

pa eto, ja idem logikom ako je vec uhvatila upala pluca ima je i sad i imace je sutra, isti mi djavo, onda cu sutra krenuti sa antibioticima,. ovako cu jos da sacekam, mozda bude sutra dobro a uvale mi bezveze danas antibiotike. a nemam povjerenja niukoga, ni u DZ ni u privatnike



izvini ova izjava ti je user posted image user posted image


a mozes li objasniti u cemu je razlika ako je odvedem danas ili sutra?


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 7091
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:47:23   
Anoniman
Ticer ja sam imala zgaravicu citavu trudnocu,uh kad se sjetim ali  sam jela po kilu narandji na dan haman,ali prije narandjii jabuke one zute ne  kisele,pa sam mogla podnijeti

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7092
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:47:25   
Lady26
IZVORNA PORUKA: pocahontas

lady, e vala što me nasmija user posted image predložila bih ti nešto drugo da staviš umjesto prsta ali neću, bezobrazno je a ja sam pravo fina i otišla bih OT user posted image

Ne mislis li da bih se udavila na spavanju s tim necim drugim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 7093
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:47:48   
teacher75
i da dodam da svaka majka zna sta je najbolje za njegovo dijete i da zavrsim ovu diskusiju, stvarno nisam raspolozena za rasprave, to mi sad najmanje treba

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7094
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:48:47   
R&T@
Moram vam ovo napisati...

Moja Tajra opet ima problem s rupicama na usima, cistim ja to i kazem:" Do veceras ce sve zarasti..."

A ona, kako samo petogodisnjakinje znaju:
"Mama, je li ti radis u skoli ili si doktorica?"user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7095
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:48:57   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ticer ja sam imala zgaravicu citavu trudnocu,uh kad se sjetim ali  sam jela po kilu narandji na dan haman,ali prije narandjii jabuke one zute ne  kisele,pa sam mogla podnijeti

ja sa lanom nisam okusila ni vocku ni sok od voca citavu trudnocu, jer sta bih pojela povratila bih pa nikakve koristi

< Poruku je uredio teacher75 -- 17.11.2011 9:50:52 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7096
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:50:02   
Malenaoduvijek
niti se zelim raspravljati niti cu ti odgovoriti kakva je razlika.
ja imam svoj nacin na koji gledam,a ti svoj.svakom njegovo.

samo da princezica bude dobro a sve ostalo manje vise user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7097
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:51:11   
Malenaoduvijek
tajra
ja citam sa rupicama na ustima pa kontam kakve su to rupice user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7098
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:51:51   
Anoniman
jutro
kod nas zima brrr mraz se bjeli ja mislila snijeg paouser posted image +magla brrrr od nedelje kisa sa snjigom etouser posted image
tikiuser posted image user posted image
marinauser posted image jutro
tajra sta li je samo malena sanjalauser posted image pusa joj .


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7099
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 9:52:18   
Lady26
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

ti radis naravno kako mislis da treba, ali ja ti moram reci pa kud puklo da puklo ...

bez njih na zalost ne mozemo a ima izuzetaka ja to odgovorno tvrdim, znaci dr kojima vjerujem.

ali duso moja ja znam da ti na glas razmisljas, ali nemoj se ljutiti kad ti neko sutra kaze rekli smo ti, ipak je ona ima upalu pluca, dobro ti takvu odgovornost zelis preuzeti na sebe

pa eto, ja idem logikom ako je vec uhvatila upala pluca ima je i sad i imace je sutra, isti mi djavo, onda cu sutra krenuti sa antibioticima,. ovako cu jos da sacekam, mozda bude sutra dobro a uvale mi bezveze danas antibiotike. a nemam povjerenja niukoga, ni u DZ ni u privatnike



izvini ova izjava ti je user posted image user posted image


a mozes li objasniti u cemu je razlika ako je odvedem danas ili sutra?


Ja nisam htjela pisati, jer si se jednom vec naljutila na mene, ali cu reci...prosli put si zavlacila, lijecila je kuci, danima dijete bilo bolesno i zaglavila je bolnice....ne kazem da ce opet NE DAJ BOZE!
Ja licno sam takva, da bih odmah reagovala poslije tog horora i ne bih zavlacila dijete, to sto ona place, vristi...pa nijedno dijete nije odusevljeno doktorom, ali ako je odvedes danas - prije ces znati sta je u pitanju nego da opet odugovlacis...ja ne bih mogla spavati a da mi je dijete tako bezvoljno, malaksalo, ne pije tecnost....
Zaista ne mislim nista lose ali moras biti jaca, eto ne pazis ni sebe.....user posted image
Eto ako hoces naljuti se ali zaista ne mislim lose, naprotiv jako mi je zao Lane, sto se pati tako...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  282 283 [284] 285 286   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  282 283 [284] 285 286   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *