|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  285 286 [287] 288 289   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:01:22   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

dobro jutrouser posted image evo ja pristavilauser posted image ima za sve,pa nije beg cicijauser posted image user posted image user posted image
mi jutros ko novi Rinostop cuda ciniuser posted image



mogla bih ja jednu,dvijeuser posted image

jesi li joj ga jutros davala?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7151
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:01:51   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

pozdrav vam

tiki kako je L?? je li danas vedrija i raspolozenija?

noa , super za Rinostop, mi smo isto bolji s tim da ovaj dosadni kasalj jos ne prestaje, al njemu treba duze, tek kaslje drugi dan


ista kao juce, na momente zivne pa onda opet malaksala i lezi ili spava. al nema temperaturu


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7152
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:02:08   
Lady26
IZVORNA PORUKA: emi7908

Samo da vam mahnem nedostajala mi RR a neke ženice posebno.... Čitam poslije i šaljem veliki user posted image dječici...user posted image

Pusa velika, zao mi je zbog dede user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 7153
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:02:25   
Anoniman
nije temp. jedini pokazatelj da nesto ne valja...ako je dijete malaksalo...non stop spava...pa heboga ljudi...ima covjek jos bezbroj organa koji mogu biti u defektu i da se na taj nacin ispoljava...bubrezi npr....jetra...etc.
zato odes...uradis krvnu sliku...sa tom krvnom slikom kod dr...dr pogleda...znas i sama da kod niskog cpr-a ne treba antibiotik...dr. kaze antibiotik...ti pitas zasto...da se ne slazes sa tom terapijom...ako ti je njegovo obrazlozenje uredu ukljucis...ako nije...vidis alternativu...i jos nesto...po mom misljenju jako bitno...mozda najbitnije...nadji ljekara kojem vjerujes...ja te razumijem kada kazes da ne vjerujes onima u dz...ti ne moras voditi L. u najblizi dz...moze biti i neki drugi...bitno je da nadjes nekog kome vjerujes...ko poznaje tvoje dijete...sa kim mozes normalno pricati...dogovoriti se...etc....da se razumijemo...i dr.Mira meni predlozi tj. napise antibiotik...ja je onda pitam je li bas mora...popricamo...dogovorimo se da ga tek ukljucim ako lupam nakon 4 dana ne spada temp. da uradimo ks...etc.Ali dijete odvedem na pregled...da ga poslusa...da mu vidi grlo...da ona vidi kako izgleda
Moras naci pedijatra kojem ces vjerovati

I jos nesto...ticerko...strah se uci...Lana jeste senzibilna...i neka je...al joj nemoj ti to jos vise njegovati...ti moras biti cvrsta

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 7154
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:03:12   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

pozdrav vam

tiki kako je L?? je li danas vedrija i raspolozenija?

noa , super za Rinostop, mi smo isto bolji s tim da ovaj dosadni kasalj jos ne prestaje, al njemu treba duze, tek kaslje drugi dan


ista kao juce, na momente zivne pa onda opet malaksala i lezi ili spava. al nema temperaturu



super pa nema ture, mislim da je nece ni dobitiuser posted image user posted image

hoce li jesti?piti?
kako tvoje grlo, ista bolje?


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7155
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:04:31   
teacher75
jede ok i pije vodu, kao i inace jer i inace ne voli piti nista drugo, pomalo kaslje, al recimo jednom kahne u 2 sata. nos joj ne curi. samo je malaksala pa ne znam zasto user posted image mene i dalje grlo boli

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7156
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:06:01   
bananica
..ja te razumijem kada kazes da ne vjerujes onima u dz...ti ne moras voditi L. u najblizi dz...moze biti i neki drugi...bitno je da nadjes nekog kome vjerujes...ko poznaje tvoje dijete...sa kim mozes normalno pricati...dogovoriti se...


mi zivimo na Ilidzi, a D vodim u Vrazovu kod dr Perve, za mene ne postoji bolja od njeuser posted image

privatno smo isli kod dr Mersije na Ilidzi i jednom kod dr Lutva( s njim i nisam nesto posebno zadovoljna iako ga vecina hvali)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7157
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:07:27   
teacher75
dadada mi smo je do sada i vodili kod kucne prijateljice, zene kojoj smo vjerovali i koja, cvrsto vjerujem, ne bi nikad nazao nesto lani ucinila al ona svaki put dadne antibiotike i veliki je zagovornik istih, a ne mogu sada mijenjati DZ i prebacivati karton,mislim da bi joj bas bilo krivo. kako onda da vjerujem nekom skroz nepoznatom

< Poruku je uredio teacher75 -- 17.11.2011 11:08:10 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7158
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:08:37   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

jede ok i pije vodu, kao i inace jer i inace ne voli piti nista drugo, pomalo kaslje, al recimo jednom kahne u 2 sata. nos joj ne curi. samo je malaksala pa ne znam zasto user posted image mene i dalje grlo boli



uh vas dvije, da vas sto prije prodje sveuser posted image

mozda ju je proljev iscrpio pa dijete sada nadoknadjuje izgubljenu snagu, ne znam, s kim ostaje kad ides na posao?.....nemoj odmah na najgore misliti



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7159
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:09:40   
teacher75
ostaje s mojom mamom i sa tetom sto je cuva, u njih imam potpuno povjerenje pa ne brinem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7160
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:10:18   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

ostaje s mojom mamom i sa tetom sto je cuva, u njih imam potpuno povjerenje pa ne brinem



odlicno, bar da si mirnauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7161
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:11:02   
mama75
Tiki moj savjet ti je da odvedes L i kod drugog ljekara. Dr Lutvo radi privatno, onako izgleda malo ... hm ... kao da je senilan, da tako kazem, ali on je dr sa ogromnim iskustvom, puno djece je pregledao, tako da ti ne bi bilo lose da je odvedes da je on pogleda. I naravno dr Sefika Delic Hasanbegovic - po meni najbolja pedijatrica u Sa. Ako mozes doci do nje to bi ti bilo super, ali ona ne radi privatno.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7162
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:12:02   
mama75
IZVORNA PORUKA: bananica

..ja te razumijem kada kazes da ne vjerujes onima u dz...ti ne moras voditi L. u najblizi dz...moze biti i neki drugi...bitno je da nadjes nekog kome vjerujes...ko poznaje tvoje dijete...sa kim mozes normalno pricati...dogovoriti se...


mi zivimo na Ilidzi, a D vodim u Vrazovu kod dr Perve, za mene ne postoji bolja od njeuser posted image

privatno smo isli kod dr Mersije na Ilidzi i jednom kod dr Lutva( s njim i nisam nesto posebno zadovoljna iako ga vecina hvali)


user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7163
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:12:17   
DM
teacher-ja ne bih da pametujem previše-ti najbolje znaš svoje dijete...ali hajde je probaj prevariti na neki način da pojede malo "jaču" hranu-znam da je to mission impossible,ali potrudi se, pa ako je šta i "uhvati" nek' organizam ima snage da se bori!
Evo primjer-moj maleni neće da jede-a ja u blender -izblendam i on spuca cijeli veliki tanjir(grašak+dosta drugog povrća+teletina sa onim masnijim dijelom...)voće isto tako, gnjavi, gnjavi-u tom slučaju iscijedim sok(cvekla+mrkva+jabuka+limun i u to sve čehno b.luka)
Moji vole za doručak pojesti kajmak(onaj domaći-pavlaka)prokuham, dodam hljeb u nj i to smažu za čas-mislim da bi i njoj ovo dobro došlo nakon one upale....
Čuvajte se i ti i onauser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7164
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:13:32   
Malenaoduvijek
dadada

moram te potpisati u potpunosti user posted image

jesi dobila broj juce user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7165
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:15:22   
teacher75
ma ne pametujes draga, lana to sve jede, ona svaki dan pojede pilecu corbu s povrcem i poslije povrce sa mesom od koljenice i rizom ili krompirom. za dorucak jaje, ili mlijeko i puter, hljeb udrobljen s jajetom, ili tako nesto. jutros sam joj napravila griz jer sad bas nema apetit. juce je pojela fino supu, al nisam je forsirala ostalo jer je spavala uglavnom, prekjuce jela supu pa grasak s piletinom. danas cu joj isto dati pilecu supu i povrce ako bude htjel. moja mama to napravi sa puno masnoce, bas bude jako, danas pojela 2-3 mandarine, zna ih pojesti i vise

< Poruku je uredio teacher75 -- 17.11.2011 11:16:35 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 7166
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:15:58   
emi7908

Pusa velika, zao mi je zbog dede

Hvala dušo draga, eehhh da život je pun iznenađenja user posted image još uvijek sam pod uticajem svega ali moramo dalje...
Vidjela sam te na slici sa druženja, nemam riječi... ODUŠEVLJENA sam ..user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7167
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:17:24   
DM
Superuser posted image user posted image user posted image
i moji pojedu svega i svačega-kod mene ne prolazi-ne moguuser posted image ali vidi opet šta nas je sve "strefilo"
I još nešto-hajd''malo i ti svega toga pojedi-i tebi treba "energije"user posted image


< Poruku je uredio doublemum -- 17.11.2011 11:18:12 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7168
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:18:18   
Malenaoduvijek
bananice kad si poslednji put bila kod perve, sad je neka dr lejla umjesto nje.ne znam gdje ona

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7169
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:30:04   
Anoniman
Pusa svima i ugodno druzenje ,mi idemo malo vanka...Juce  je malom nikitinom cincicu bio rockas 2 god pa mu cestitamo i ovdje....user posted image

Ugodno druzenje  svima user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 7170
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:37:08   
bananica
IZVORNA PORUKA: MALA1994

bananice kad si poslednji put bila kod perve, sad je neka dr lejla umjesto nje.ne znam gdje ona


da nije na godisnjemuser posted image

mi smo zadnji put bili u maju,cini mi se

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 7171
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:43:40   
Amani12
Dobro jutro
Pod hitno mi treba kafica i ta strudla,ako moze user posted image
Da dodjem sebi...
Mi smo imali tesku noc.
Amancek se probudio oko pola jedan,nosic mu zacepljen.
Pa tek jutros oko 4 uspijemo odcepiti nosic,ali onda krene da lije,slinice,ma vise voda.
Kise i nosic curi.
To su jedini simptomi.
Ne znam da li da ga odmah vodim doktoru ili da nesto preventivno ukljucim,da se ne pogorsa,nesto prirodno.
Dajte savjet nisam pametna a ni naspavana.user posted image

Nadam se da su nam bolesna djecica bolje...
Emi zao mi je zbog djeda... Falila si nam.
Pocy ,ta sam... Mislim da smo se vidjele u Importaneu.user posted image
Sretan rodjendan Nikitinom djecaku i Leoninoj djevojcici.user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7172
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:51:03   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: MALA1994

bananice kad si poslednji put bila kod perve, sad je neka dr lejla umjesto nje.ne znam gdje ona


da nije na godisnjemuser posted image

mi smo zadnji put bili u maju,cini mi se




sad ja zvala pedijatriju, pitam koja je smjena dr Perva, kaze prvauser posted image user posted image znaci tu je, prepadoh se da nije gdje drugo otislauser posted image

usput pitam za vakcinu, kaze ne smije dijete navrsiti 5 godina

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7173
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:56:15   
R&T@
Amani, bas mi je zaouser posted image
Mozda je samo "luda noc"...

U Vrazovoj moja T. bi kod Perve, mm kod Aide, a meni je svejedno, samo da nije Adnanuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7174
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 11:58:24   
bananica
IZVORNA PORUKA: tajra

Amani, bas mi je zaouser posted image
Mozda je samo "luda noc"...

U Vrazovoj moja T. bi kod Perve, mm kod Aide, a meni je svejedno, samo da nije Adnanuser posted image


Adnan je legendauser posted image , mi smo kod njega primili vakcinu sa mjesec dana, covjek je toliko nesto pricao, a ja ga nista nisam razumjela iako sam se bas trudila cuti sve

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  285 286 [287] 288 289   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  285 286 [287] 288 289   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *