|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  259 260 [261] 262 263   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 23:23:37   
Leena
hehehe.joj dobra je.to on vec prica.ja neki dan sjela napod kod Alena i uzela slikovnicu i hajdi reko mama cita i ja njemu  pokazujem zivotinje,bla,bla i jutros ja sjela da pokupim mrve s poda a et njega trci i nosi slikovnicu,sjede kraj meni i kaze "cita,cita" a  ja se rastopila.volim kad djeca vole slikovnice,knjige.Ajle bas voli a et izgleda i on.i citav dan sad nosa slikovnice i sam govoro cita,cita

user posted image i esma donosi, samo je kod nje uvijek imperativ i to u drugom licu mnozine: citamo!, Sjedimo! Pesemo!(plesemo), sve moramo svi zajedno raditi. A prica k'o velika, ne staje nikako, i samo ponavlja...

Neku noc kad je bila utakmica, mm (veliki mrzitelj Ronalda) kaze: ronaldo pe**ru!, kad eto ti nje ponavlja bas tu rijec... Kaze moja sestra mm: Ne smijes to tako govoriti... To je uvreda, vidis sad ona ponavlja! Kaze mm: ama dugo mi sad da govorim"homoseksualac", a i sumnjam da bi mogla ponoviti- kad ga ne ubihuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 6501
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 23:25:17   
bebacha
de hoce tajo da joj prosiri vokabularuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 6502
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 23:29:01   
Honey3
ove Esme su izgleda sve pricaliceuser posted image kaze moja E dedo ima lepa soljauser posted image sad su joj kupatila glavna,kad negdje odemo po sto puta idemo kakiti solju,pogotovo ako solja ima lijep poklopacuser posted image samo  razgleda i ispituje sta je stauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 6503
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 23:49:57   
Leena
user posted image jesu vala, sve esme koje znam

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 6504
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 23:58:31   
Anoniman
Idem sutra da promijenim Ani ime u Esmauser posted image , ova moja nista ne prica, nesta ona mrmlja na nekom stranjskom jeziku i pravo se nervira sto mi nju ne razumijemo pa onda huja nastupa, udaranje, vristanje i ostalo... Lady i Leona vama faza naisla, a meni je tako od kako se rodila pa se nadam da ce je proci jedan danuser posted image . Kaze meni neki dan pedijatrica joj nedajte joj da bude tako ljuta, cesto ta djeca kasnije mucaju... reko samo mi jos recite kako da joj nedamuser posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 6505
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 0:02:15   
bebacha
hehe.ne dajte joj.eto reci meni se svida da je ona ljutauser posted image e jesu vala smjesni,za ne povjerovat.
odo ja spavat.Alenu nabubrile donje trice,nervoza,enno ga samo se vrti,kmezi,nesto melje u snu.joj da hoce izbit jos ove dvije pa da malo odmorimo do 5-ica


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6506
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 7:58:47   
Anoniman
jutroooo  user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 6507
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 7:59:15   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Leena

hehehe.joj dobra je.to on vec prica.ja neki dan sjela napod kod Alena i uzela slikovnicu i hajdi reko mama cita i ja njemu  pokazujem zivotinje,bla,bla i jutros ja sjela da pokupim mrve s poda a et njega trci i nosi slikovnicu,sjede kraj meni i kaze "cita,cita" a  ja se rastopila.volim kad djeca vole slikovnice,knjige.Ajle bas voli a et izgleda i on.i citav dan sad nosa slikovnice i sam govoro cita,cita

user posted image i esma donosi, samo je kod nje uvijek imperativ i to u drugom licu mnozine: citamo!, Sjedimo! Pesemo!(plesemo), sve moramo svi zajedno raditi. A prica k'o velika, ne staje nikako, i samo ponavlja...

Neku noc kad je bila utakmica, mm (veliki mrzitelj Ronalda) kaze: ronaldo pe**ru!, kad eto ti nje ponavlja bas tu rijec... Kaze moja sestra mm: Ne smijes to tako govoriti... To je uvreda, vidis sad ona ponavlja! Kaze mm: ama dugo mi sad da govorim"homoseksualac", a i sumnjam da bi mogla ponoviti- kad ga ne ubihuser posted image


a mm kada vozi i kada mu neko nepropisno uleti, tako sočno opsuje i naravno R. je to jednom čuo i nakon par dana u igri, bezveze ponovio: "ebo maku usanu" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi ostali pafff...nisam imala snage da se svadjam i objasnjavam sa mm..sve mu je jasno bilo i mislim dovoljno muka od samog sebe...sve što smo sanjali da nše dijete neće nikad raditi i pričati, to upravo radi zahvaljujući nama... sada pravo pazimo na nas vokabularuser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 6508
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 7:59:51   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Vjeruj da se sa mnom ne igra...zna se kocke su za nju i taju, slikovnice, slagalice i sl...ja joj nesto napravim od kocki ona to pobaca sve user posted image
Priznajem, vise se igra nego ja....ali opet....nekako me nema nigdje....
A poravnit cu vjeruj mi....
Ne mislim da je teta kao teta kriva, ali joj sve ugadja, jako je voli, sve joj dopusti, razmazila se nevjerovatno...Lana nikad nije bila "agresivna" al danas me je lupila...vise puta...i znam da ce se ponoviti....ne znam kako na to reagovati...prvi put sam joj uzvratila (lagano i govoreci da ne smije) opet me je lupila, onda sam samo rijecima objasnila da se to ne smije i da ne valja- lupila me je opet, treci put sam samo prstom pokazala i rekla da ne smije - i naravno, smjela je...onda sam ustala od nje i otisla....

A kazem ti, na prsima mi je, tj u narucju zaspala, klipaca velika, ljubi mama obaze i ljubi, tako je i zaspala....

Da, doruckovala sam na poslu i to je sve sto sam danas stavila u usta...


draga, ona je, koliko mi se čini, samo bila jaaaaaaaakooooo pospana..duša dragauser posted image ...zato je režala na tebe...user posted image
spava li popodne? moj R. odvali nekad i po tri sata...ako ne odspava minimalno dva sata, onda se ponaša vrlo slično kao L. jest da navecer prije 23h ne zaspe, ali jbg, sta cu kada ne moze da izdrži preko dana a da ne odspava...



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6509
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 8:09:41   
bebacha
jutro.moji veliko djete opet sretno otisli u vrtic,trci kroz kucu,zuri joj se.mora ici jest krisku s eurokremomuser posted image znala sam da je ona juce bilo bezvezeuser posted image kaze da je plakala sto se nije spavalo a da je bezveze mislila da joj se ne ide u vrtic,et ne znam sto je to mislilauser posted image user posted image ismija joj se na jutru.
evo castim,mojoj mamici danas rodendan


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 6510
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 8:12:13   
bebacha
pocahontas slazem se s tobom.moja je super za saradnju i prilicno je dobra i cim pocne ludit,kmezit,histerisat,suprostavljat se mi znamo da je vrijeme spavat i jos uvjek spava popodne,ako se siliom prilika desi da preskoce bude uopsti haos.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6511
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 8:34:45   
ladyblue RR
jutro i od mene...

N os dinoć nije imala proljev ali zato je sada mene "maznulo". pa ne mogu da vjerujem! sinoć sam joj dala malo riže i jutros je popila Humanu pa vidjet ću kako će se dalje odvijati situacija. dala sam joj i Prolife. sve se nadam da će prestati. na sve ovo je počela i da kašlje, nos joj curi. puna je nekakvog šlajma. danas odoh po antbitotik koji su joj prepisali na Pedijatriji pa ću vidjeti šta da joj dajem za ovaj šlajm, da ga izbaci. samo da se ne spusti u želudac pa da mi ponovo dobije proljev.


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6512
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 8:36:27   
bebacha
LADY ako nije bas puno de pokusaj nesto prirodno a antibiotik ako bas bude morala.bojim se da ce joj pogorsat proljev a moguce je da je samo virus.da mozda izvadite nalaze.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6513
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 8:36:32   
ladyblue RR
Lady26, moja cura je još mala ali mislim da ću imati istih problema kao i ti. kada nešto dira i nakon 100 mojih ne-ne ja je malo pucnem po ruci ona odmah u plač a mm je odmah uzima i govori "hodi ti svom tati". ludim od toga. šta će biti kasnije, kada bude sve razumjela?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6514
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 8:37:29   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

jutro i od mene...

N os dinoć nije imala proljev ali zato je sada mene "maznulo". pa ne mogu da vjerujem! sinoć sam joj dala malo riže i jutros je popila Humanu pa vidjet ću kako će se dalje odvijati situacija. dala sam joj i Prolife. sve se nadam da će prestati. na sve ovo je počela i da kašlje, nos joj curi. puna je nekakvog šlajma. danas odoh po antbitotik koji su joj prepisali na Pedijatriji pa ću vidjeti šta da joj dajem za ovaj šlajm, da ga izbaci. samo da se ne spusti u želudac pa da mi ponovo dobije proljev.



draga, pisala sam vec gore negdje-svinjska mast ili pomješaj med i puter i to joj daji..vidjeces kako ce sav slajm povratiti...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6515
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 8:38:10   
bebacha
Lady i ti ces morat ko ova druga lady.malo curu s tajom u setnjuuser posted image user posted image ma nek ga malo osramotiuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6516
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 8:48:58   
Malenaoduvijek
dobro jutro

kono sta da ti kazem osim da te potpuno razumijem user posted image user posted image

imam jednog u kuci alli sto kaze jelena on je vec odavno takav tako da samekstja odavno ostala bez teksta i savjeta ikakvog user posted image

mi smo dobro, Luka spava a Igo se igra.

u posljednje vrijeme je tako sladak, ja mu uvijek pokazujem dragi braco i milkim Luku po glavi kad ga udara.
i on sad ujutro sjedne kod njega na krevet i mazi ga po glavi dok ovaj spava , ja se sva istopimuser posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6517
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 8:59:32   
salmy
jutro

Kod nas opet frka,sinoc je do 2 imao turu(do 38) nisam je mogla skinuti ni paracetamolom niti dalsijem,na kraju sam dala pola cepica i tek je zaspao.Toliko je nervozan place,vristi,halucinira....neznam sta vise raditi

Razmisljam da ga odvedem privatnom dr?nemam pojma sta je vise,cjeli dan nije imao turu,bio je super i uhvatila ga oko 8user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 6518
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 8:59:33   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

jutro i od mene...

N os dinoć nije imala proljev ali zato je sada mene "maznulo". pa ne mogu da vjerujem! sinoć sam joj dala malo riže i jutros je popila Humanu pa vidjet ću kako će se dalje odvijati situacija. dala sam joj i Prolife. sve se nadam da će prestati. na sve ovo je počela i da kašlje, nos joj curi. puna je nekakvog šlajma. danas odoh po antbitotik koji su joj prepisali na Pedijatriji pa ću vidjeti šta da joj dajem za ovaj šlajm, da ga izbaci. samo da se ne spusti u želudac pa da mi ponovo dobije proljev.



draga, pisala sam vec gore negdje-svinjska mast ili pomješaj med i puter i to joj daji..vidjeces kako ce sav slajm povratiti...



ne znam smijem li jo to još uvijek dati jer je povraćala danima a proljev još nije zaustavljen. sačekat ću danas da vidim kakva će stolica biti pa ako se popravi pokušat ću i ovo. hvala.


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 6519
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 9:01:45   
ladyblue RR
salmy, te temperature do 38 kod nas najbolje skida Panadol baby. nije to visoka temperatura. možda da odete dr. pa da se uradi CRP samo da vidiš ima li kakve upale. ako nema, virusno je pa će proći bez terapije.

< Poruku je uredio ladyblue -- 15.11.2011 9:02:16 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6520
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 9:04:35   
pocahontas
ladyblue, mozes onda probati sa svinjskom masti-namazi joj na komad čcrstog platna rastopljene masti i stavi na prsa i neka tako spava par noći (ja sam ušila na unutrašnjoj strani bodija kao džep i u to ubacila taj komad platna sa masti da mu se ne pomjera prilikom spavanja)...user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6521
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 9:05:23   
salmy
IZVORNA PORUKA: ladyblue

salmy, te temperature do 38 kod nas najbolje skida Panadol baby. nije to visoka temperatura. možda da odete dr. pa da se uradi CRP samo da vidiš ima li kakve upale. ako nema, virusno je pa će proći bez terapije.

ima upale jucer vadili nalaze,evo copy paste od jucer...ludim vise

Samo da se prijavimo da smo bili  kod dr,
vadili nalaze,grlo kriza.Crp povecan.Uglavnom kaze da su nalazi za "pencilina" ali obzirom da pije pancef koji je vrh u antibiotika,ona misli da za pencilin nema potrebe.Dala nam je uputnicu za infetologiji ako zelimo da potrazimo i njihovo misljenjeuser posted image Kaze da je u pitanju virus iz hebenog vrticauser posted image user posted image
On nema turu od sinoc,i bolje je,raspolozen trckara  igra se.Pa ne znam vidjecemo

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6522
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 9:11:57   
ladyblue RR
pa ako je virus nema potrebe ni za Pancefom ali eto... sačekaj par dana. nije to visoka temperatura. znam da ludiš ali strpi se. ako je raspoložen i izgleda ok, nema potrebe da paničiš. proći će.

< Poruku je uredio ladyblue -- 15.11.2011 9:12:42 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 6523
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 9:15:24   
Anoniman
jutro
zao mi je djecice brzo ozdravljenje
salmy ocel ti jest , drug jedel ista???Nadam se da ce brzo ozdraviti user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 6524
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.11.2011 9:25:41   
Lady26
Jutro i od mene.... user posted image
Salmy, Afana ne popusta? user posted image
Ladyblue curica je bolje? user posted image
Jelena javi se cim prije sa lijepim vijestima aBd user posted image user posted image
Kono moja....sta da ti kazem....kad mislim da me nista ne mze iznenaditi - dijete me pocne tuci user posted image
Pocahontas, je bila pospana ali nije to razlog udaranja....jutros sam teti skrenula paznju da joj to ne dozvoljava....A spava minimalno 2h preko dana...valjda joj je dosta, sama se probudi user posted image
Svima veeeeeeelika pusa user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  259 260 [261] 262 263   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  259 260 [261] 262 263   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *