RE: gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Emmy -> RE: gdje kupiti za dijete? (22.9.2011 13:20:45)

HanaBana molim te možeš li samo reći u kojem Mercatoru? Ložionička?

Ja sam bila jučer u Exclusive knjižari i imaju jednu jedinu kabanicu koje je jako tanka, providna i veličina je XL[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




HanaBana -> RE: gdje kupiti za dijete? (22.9.2011 13:28:19)

U Merkatoru na Dobrinji..




Emmy -> RE: gdje kupiti za dijete? (22.9.2011 13:32:22)

OK, hvala puno[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




mamana -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:03:45)

Jaknu za jesen za djevojčicu, veličina za 6/7 godina? Ja sam obišla par prodavnica sve su zimske jakne.




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:10:52)


IZVORNA PORUKA: mamana

Jaknu za jesen za djevojčicu, veličina za 6/7 godina? Ja sam obišla par prodavnica sve su zimske jakne.


užasna je izbor....
a i vijene vjeruj...
ja nšča u Jani ljubičasta i bijela šuškava kratka 99 Km ružna i pretanka...
našla sma u bimbusu mantilić al čisto bijeli i sav nekakav šuškav...na sniženju 70 Km
a imaju lijepe jakne ljubičaste po 80 Km one su ok ozgledom i debljinom al vijena za nošenje 1-2 mjesca[sm=smiley13.gif]
u Okaidiju mantil prelijep oker...al 115 Km[sm=smiley19.gif] za njim patim i sve s epremišljam al fakat cijan je strašna[sm=smiley19.gif]
eh sinoć mi kolegica kaže da na pijaci sirano kod one tete što drži H&M robu ima divna matilić sa motivom blueberry za 40 Km a očekuje s edolazak još nekih roba pa valjda bude i nekih dezena prihvatljivijih...
beneton...mantil crveni...260' Km i d ati ne pominjem[sm=smiley36.gif]

strašno, al strašno...

u TL ništa nema...ostalo još nisam obišla...i nerviram s erpavo...jer i ja tražim mantilić jaknicu za svoju curu u tom bropju ili čak broj veći u zavisnosti do kroja...jer ovaj u bimbusu broj 7/8 godina njoj bi iduće godine mali bio...tačnije kratki rukavi[sm=smiley13.gif]




HanaBana -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:14:36)

I mi trazimo jesensku jaknicu ili mantilic i isli smo kod Dinke na Dobrinju i mogu vam reci da ima jaknih kakvih pozelite ali je nestalo dok smo se mi smilovali doci. U pon im dolazi nova roba i sve jesenske jakne i mantilici ce nam biti ostavljeni da probamo.

Ovo sto smo vidjeli manjih brojeva je sve bilo extra ocuvano, markirano i extra kvalitete.




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:16:43)

hana bana hajde molim te kad vidiš koje brojeve ima ako bude taj dan neki 122/128 da mi javiš da doletim...
ja stavrno nemama kad do dobrinje klapnuti baš mi nije usout nikako[sm=smiley13.gif]
mogu li te zamoliti mila da to u ponedeljak vidiš plssssssssss[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

ja ne bježim ni do pijace ni do secend henda ni azela al ja se nikada tamo ne snađem...

stvarno sma užasnuta cijenama novih kolekcija...
pretjerali su totalno[sm=smiley13.gif]

molim te helanke za dijete od 2-3 godine u jani 28 Km...helanke tanke...pa nisu normolani[sm=smiley13.gif]




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:17:27)

E, fakat valja nam do dinke prohodati i mi smo bez mantilića i jaknica za prelaz

sinoć gledala u IANI gumene čizmice da joj sparim sa kabanicom i kišobranom 45 KM, nekako mi fakat žao tolike pare ne gumenjake da sručim, al komplet bio bio boli glava, al opet 45 KM za čizme gumene,ne znam bumo videli




Đenifer -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:23:56)

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mamana

Jaknu za jesen za djevojčicu, veličina za 6/7 godina? Ja sam obišla par prodavnica sve su zimske jakne.


užasna je izbor....
a i vijene vjeruj...
ja nšča u Jani ljubičasta i bijela šuškava kratka 99 Km ružna i pretanka...
našla sma u bimbusu mantilić al čisto bijeli i sav nekakav šuškav...na sniženju 70 Km
a imaju lijepe jakne ljubičaste po 80 Km one su ok ozgledom i debljinom al vijena za nošenje 1-2 mjesca[sm=smiley13.gif]
u Okaidiju mantil prelijep oker...al 115 Km[sm=smiley19.gif] za njim patim i sve s epremišljam al fakat cijan je strašna[sm=smiley19.gif]
eh sinoć mi kolegica kaže da na pijaci sirano kod one tete što drži H&M robu ima divna matilić sa motivom blueberry za 40 Km a očekuje s edolazak još nekih roba pa valjda bude i nekih dezena prihvatljivijih...
beneton...mantil crveni...260' Km i d ati ne pominjem[sm=smiley36.gif]

strašno, al strašno...

u TL ništa nema...ostalo još nisam obišla...i nerviram s erpavo...jer i ja tražim mantilić jaknicu za svoju curu u tom bropju ili čak broj veći u zavisnosti do kroja...jer ovaj u bimbusu broj 7/8 godina njoj bi iduće godine mali bio...tačnije kratki rukavi[sm=smiley13.gif]


Upravo što kažeš, za šta god da pogledam ili mi se svidi za svog momka, u ovim nabrojanim radnjama, je stvarno preskupo, ja fakat neznam na osnovu čega,[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image] mislim to su dječije stvari koje se prerastu za tren, nije to za nas odrasle, da možeš npr,mantil nositi godinama, pa haj i nije ti ni žao kad ga platiš, ali žali bože para za djecu, jel da režem pare ,koliko je sve skupo nemožeš narezati. Osim kad je baš dobro sniženje u istim, pa hajd i kupim , kad je duplo manje, pa se pitam za koliko nabavljate, kad bude rasprodaja , još totalna, pa te izađe đabe....stvarno su hoštapleri, svi do reda.Majke mi koju god sa mu jaknicu, zimsku, ljetnu, jesenu u Azelu uzela, mrdnula nije, a cijene su ok, h&m isto, sve ostalo je bezobrazluk opšti...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:25:58)

to je fakat preskupo. mi imamo komplet, kupljen u Bihacu, kabanica 20 KM i cizme 11. roba iz Njemacke, prelijepe. cizmice su lagano futrovane onaj tanki sloj i kabanica na kapuljaci takodjer pamucna podstava. trazili ovdje i nismo nasli skoro nista sto nam se svidja a da je normalne cijene. dakle 31 KM sve. bolje narucite izvana opet ce vas doci jeftinije a bolje.




Đenifer -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:28:11)

IZVORNA PORUKA: HanaBana

I mi trazimo jesensku jaknicu ili mantilic i isli smo kod Dinke na Dobrinju i mogu vam reci da ima jaknih kakvih pozelite ali je nestalo dok smo se mi smilovali doci. U pon im dolazi nova roba i sve jesenske jakne i mantilici ce nam biti ostavljeni da probamo.

Ovo sto smo vidjeli manjih brojeva je sve bilo extra ocuvano, markirano i extra kvalitete.


Ko je Dinka na Dobrinji?!!!




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:29:10)

Ja sma svojoj starijoj najviše i kuila na tako tim rasprodajama i sniženjima...
međutim prošle sma godine kupila zaimsku jaknu i utvrdim da su joj kratki rukavi ove godine kad s enisma rokunula...
lahajd naručim ja zimsku jaknu iz H&M-a i čekam je d amis tigne...imama kolegicu pa je izmolila...
al mantil ne nađoh...
sad sma u crnjaku, mlađa mi ima i mantila i jakni zimksih a starija...nema mantil...
sreća imama 2-3 jaknice, teksasna i dvije platnene sa nekih sniženja u jani i TL-u od pretprošle godine pa joj mogu...da preguramo ovaj period...al baš joj želim lijep mantilić...sramota koje su cijene[sm=smiley13.gif]
pa sebi mantil platim 150 Km al ga nosam nekoliko godina hebemu...a gdje njojd auzmeme sad za 115 i da s eupucam ako joj ne bud emogao nardne godine kad krene u školu[sm=smiley19.gif]
a ovaj u okaidiju me opasno vuče za narednu sezonu...zamišljam je u njemu prvi dan škole...bilesi sma i snajala[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




mamana -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:29:16)

Hvala na informacijama. Nisam još otišla do Orkestre kod njih bude isto slatki jaknica. Ono što sam ja vidjela ili je zimska jakna ili je neka ni u šta je svrstati.




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:31:14)


IZVORNA PORUKA: mamana

Hvala na informacijama. Nisam još otišla do Orkestre kod njih bude isto slatki jaknica. Ono što sam ja vidjela ili je zimska jakna ili je neka ni u šta je svrstati.


nnisma ni ja u orecestru išla...sve kažem svartiti ću al ne svratim sad kako su mi dole kdo velepekare jedino baš mi nije na ruku...
e gledala sam na web site cijene...mislim i ako odem samo ću izać razočarana[sm=smiley19.gif]




mamana -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:34:57)

Ima lijepa jaknica u Vrtuljku roza 60 KM, ali za dvije godine.




Emica_sa -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:35:58)

A gdje je vrtuljak?




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:39:55)

http://www.marksandspencer.com/Autograph-Stormwear-Detachable-Trench-Belted/dp/B0058LFWHW?ie=UTF8&ref=sr_1_14&nodeId=44217030&sr=1-14&qid=1316770703 

po meni je ovo realna cijena za mantilic...a pogotovo marks & spencer i nisu bas tako jeftini, dakle postoji i TK max i primark, nazalost zasad bez dostave al mislim da se moze naci na drugim stranicama koje dostavljaju u BiH. ili na ebay.co.uk




Đenifer -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:41:46)

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ja sma svojoj starijoj najviše i kuila na tako tim rasprodajama i sniženjima...
međutim prošle sma godine kupila zaimsku jaknu i utvrdim da su joj kratki rukavi ove godine kad s enisma rokunula...
lahajd naručim ja zimsku jaknu iz H&M-a i čekam je d amis tigne...imama kolegicu pa je izmolila...
al mantil ne nađoh...
sad sma u crnjaku, mlađa mi ima i mantila i jakni zimksih a starija...nema mantil...
sreća imama 2-3 jaknice, teksasna i dvije platnene sa nekih sniženja u jani i TL-u od pretprošle godine pa joj mogu...da preguramo ovaj period...al baš joj želim lijep mantilić...sramota koje su cijene[sm=smiley13.gif]
pa sebi mantil platim 150 Km al ga nosam nekoliko godina hebemu...a gdje njojd auzmeme sad za 115 i da s eupucam ako joj ne bud emogao nardne godine kad krene u školu[sm=smiley19.gif]
a ovaj u okaidiju me opasno vuče za narednu sezonu...zamišljam je u njemu prvi dan škole...bilesi sma i snajala[sm=smiley19.gif] [sm=smiley19.gif]


Ma i mene vuče za šta god da uhvatim, pa se presaberam, ali nisu normalni....[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:42:27)

http://www.marksandspencer.com/Autograph-Heart-Patchwork-Duffle-Coat/dp/B005FIDWL6?ie=UTF8&ref=sr_1_4&nodeId=44217030&sr=1-4&qid=1316770825

kaput:) sminka. ja vec gledam da uzmem nesto za sljedecu godinu. za ovu imamo i zimsku jaknu, i jednu za jesen, i 2 tanje za prelaz, i kabanicu, i nasli smo skafander u Bihacu:)...srecom vecina stvari nam moze od prosle godine.




Visnja RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:44:43)


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

A gdje je vrtuljak?



U Importane ...blizu igraonice Bambi




bananica -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:46:51)

IZVORNA PORUKA: leona81

http://www.marksandspencer.com/Autograph-Heart-Patchwork-Duffle-Coat/dp/B005FIDWL6?ie=UTF8&ref=sr_1_4&nodeId=44217030&sr=1-4&qid=1316770825

kaput:) sminka. ja vec gledam da uzmem nesto za sljedecu godinu. za ovu imamo i zimsku jaknu, i jednu za jesen, i 2 tanje za prelaz, i kabanicu, i nasli smo skafander u Bihacu:)...srecom vecina stvari nam moze od prosle godine.



sladak je.....al mu je i cijena pofina




mamana -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:50:20)

Ima Vrtuljak i na Dobrinji.




HanaBana -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:52:46)

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

hana bana hajde molim te kad vidiš koje brojeve ima ako bude taj dan neki 122/128 da mi javiš da doletim...
ja stavrno nemama kad do dobrinje klapnuti baš mi nije usout nikako[sm=smiley13.gif]
mogu li te zamoliti mila da to u ponedeljak vidiš plssssssssss[sm=smiley31.gif] [sm=smiley31.gif]

ja ne bježim ni do pijace ni do secend henda ni azela al ja se nikada tamo ne snađem...

stvarno sma užasnuta cijenama novih kolekcija...
pretjerali su totalno[sm=smiley13.gif]

molim te helanke za dijete od 2-3 godine u jani 28 Km...helanke tanke...pa nisu normolani[sm=smiley13.gif]

u srijeud su ostale samo jakne manjih brojeva...meni doslo da kupim vjeruj da donesem raji na bb jer nije skupo a extra




HanaBana -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:53:42)

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

E, fakat valja nam do dinke prohodati i mi smo bez mantilića i jaknica za prelaz

sinoć gledala u IANI gumene čizmice da joj sparim sa kabanicom i kišobranom 45 KM, nekako mi fakat žao tolike pare ne gumenjake da sručim, al komplet bio bio boli glava, al opet 45 KM za čizme gumene,ne znam bumo videli

joj mama alma to je zaista preskupo...ma treba jos promahalati...ja vjerujem da mozes naletiti i jeftinije da joj sparis




Emica_sa -> RE: gdje kupiti za dijete? (23.9.2011 11:55:53)

A znam nisam znala da se tako zove seljanka[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>