RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


mama75 -> RE: gdje kupiti? (11.4.2013 20:15:05)


IZVORNA PORUKA: emirita

gdje u sa mogu naci tanjih pamucnih majcica dugih rukava za curicu od 3 god, al da nisu vise od 15 KM, jer ih moram uzeti vise. svaki dan dodje umazana iz vrtica,sto od hrane sto od bojica, jedna majica joj ne moze biti dva dana. gledala danas u azelu nisam nasla.

Na Siranu, imas kod one zene H&M 12-15KM, u Benettonu su 19KM, a ima i u Waikikiju od 8KM pa vise




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (11.4.2013 20:19:14)


IZVORNA PORUKA: mama75


IZVORNA PORUKA: emirita

gdje u sa mogu naci tanjih pamucnih majcica dugih rukava za curicu od 3 god, al da nisu vise od 15 KM, jer ih moram uzeti vise. svaki dan dodje umazana iz vrtica,sto od hrane sto od bojica, jedna majica joj ne moze biti dva dana. gledala danas u azelu nisam nasla.

Na Siranu, imas kod one zene H&M 12-15KM, u Benettonu su 19KM, a ima i u Waikikiju od 8KM pa vise


za veću količinu otiđi i u Haris export...imaš ih najskuplje 9 Km, 100% pamuk a vrlo lijepe sa splikacijama...
može se naletiti i na H&M majice a i na zarine majice...čak su nedavno bile po 5 i 3 Km neke kod njih




mama75 -> RE: gdje kupiti? (11.4.2013 20:22:27)

E da, Haris sam zaboravila. Tamo rijetko svratim, ali moze se pronaci finih stvarcica.




Hanady RR -> RE: gdje kupiti? (11.4.2013 20:26:36)


IZVORNA PORUKA: mama75

E da, Haris sam zaboravila. Tamo rijetko svratim, ali moze se pronaci finih stvarcica.


ja u onom na baščaršiji preko puta ferhatovića naletim baš na lijepe majice...kupila sma kitty majica po 3 Km sve zara kids[sm=smiley36.gif]
nisam jeftinije ni kity čarape plaćala prije toga[sm=smiley36.gif]




sporty mamaa -> RE: gdje kupiti? (12.4.2013 0:31:51)


IZVORNA PORUKA: Mila_80

Zna li neko gdje se može kupiti ovakav ili sličan bicikl ali u Mostaru i gdje je najbolji izbor bicikala u Mostaru :)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0403/4gw-animat.jpg[/img]


Bas ovakav imas u starom trznom centru, dole u prizemlju. Malo su im skuplji al extra kvalitetni....




canim -> RE: gdje kupiti? (12.4.2013 15:00:20)

Gdje kupiti neki fin, kvalitetan pamucni ves za curicu od 2 i po godine, komplet potkosulja i gacice, najbolje da su bijele boje zbog pranja ali eto moze i sareno i kako se cijene krecu.




mama75 -> RE: gdje kupiti? (12.4.2013 16:19:46)


IZVORNA PORUKA: canim

Gdje kupiti neki fin, kvalitetan pamucni ves za curicu od 2 i po godine, komplet potkosulja i gacice, najbolje da su bijele boje zbog pranja ali eto moze i sareno i kako se cijene krecu.

Alma Ras je po meni najbolja, a cijene su im solidne. Prije je bilo u Mercatoru u samposluzi neki ves Una Textil. Meni je super kvalitet i bas je jeftin bilo. Ne znam jel ima jos uvijek, jer imaju samo bijeli, a moja princeza sada zeli samo sareni ves ( kada se presvlace na tjelesnom onda se gleda kakve koja gace ima [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif])




canim -> RE: gdje kupiti? (12.4.2013 17:19:44)


IZVORNA PORUKA: mama75


IZVORNA PORUKA: canim

Gdje kupiti neki fin, kvalitetan pamucni ves za curicu od 2 i po godine, komplet potkosulja i gacice, najbolje da su bijele boje zbog pranja ali eto moze i sareno i kako se cijene krecu.

Alma Ras je po meni najbolja, a cijene su im solidne. Prije je bilo u Mercatoru u samposluzi neki ves Una Textil. Meni je super kvalitet i bas je jeftin bilo. Ne znam jel ima jos uvijek, jer imaju samo bijeli, a moja princeza sada zeli samo sareni ves ( kada se presvlace na tjelesnom onda se gleda kakve koja gace ima [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif])

[sm=smiley36.gif] nismo mi jos do tjelesnog dosli [sm=smiley36.gif]mi se tek pripremamo da maknemo pelene pa bih bijele boje zbog lakseg pranja, jer ocekujem nezgode [sm=jezicek.gif] a pogledat cu u Merkatoru i Alma Ras, hvala.




Rosaina -> RE: gdje kupiti? (12.4.2013 17:28:54)

Definitivno Alma Ras!

Ako ste u mogućnosti, otiđite do njihove tvornice (mislim da je u Olovu...), ugl, raspitajte se gdje je ako vam se isplati ovo..
Može se dosta jeftinije kupiti njihove proizvode, ne samo za bebija, nego i za mamu. :D




tekja -> RE: gdje kupiti? (12.4.2013 19:34:07)

Waikiki ima super pamucni i moderni ves za djecurliju...nama su se AR potkosulje pokazale dobre, ali gacice i bokserice bas i ne.




Miimy -> RE: gdje kupiti? (15.4.2013 13:05:58)

gdje kupiti kisobran za kolica...




animagical -> RE: gdje kupiti? (15.4.2013 13:07:21)


IZVORNA PORUKA: Miimy

gdje kupiti kisobran za kolica...

kod sentade u onoj djecijoj radnji, bili su 15km lani...




Lady26 -> RE: gdje kupiti? (15.4.2013 14:05:23)

Gdje ima kupiti Devic potkosulje za curice u BL? Ima li uopste?




Miimy -> RE: gdje kupiti? (15.4.2013 14:05:46)


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Miimy

gdje kupiti kisobran za kolica...

kod sentade u onoj djecijoj radnji, bili su 15km lani...

hvala puno pogledacu




minie -> RE: gdje kupiti? (15.4.2013 22:34:58)


IZVORNA PORUKA: Miimy


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Miimy

gdje kupiti kisobran za kolica...

kod sentade u onoj djecijoj radnji, bili su 15km lani...

hvala puno pogledacu


Joj mi smo kupili prosle godine tu i bio je oko 20 KM, ali ja nisam zadoovoljna nimalo. Sve pada, ne moze se fino pricvrstiti [sm=smiley13.gif]




škorpija -> RE: gdje kupiti? (15.4.2013 22:59:09)

gdje kupiti angry birds igračke, osim u mercatoru gdje s vremnea na vrijeme nabave, jeste li vidjeli još negdje, ne plišance nego neke za gađanje itd





Derya -> RE: gdje kupiti? (15.4.2013 23:05:53)

Imas preko facebook-a, tacnije od ovih zena/cura sto prodaju H&M odjecu..imas naruciti angry birds 6 komada za 25 KM.[sm=smiley1.gif]




škorpija -> RE: gdje kupiti? (15.4.2013 23:11:28)

super hvala ti, pogledat ću[sm=smiley1.gif]




Tajno moja -> RE: gdje kupiti? (17.4.2013 9:34:01)

Zna li neko gdje mogu kupiti igračku Winnie the pooh koji priča priče i pjeva na hrvatskom,tačnije ovo:

http://www.ekupi.hr/Medo-Winnie-Pooh-prica-price-na-hrvatskom!-260809.aspx




Lejla Ka -> RE: gdje kupiti? (17.4.2013 9:43:15)


IZVORNA PORUKA: Derya

Imas preko facebook-a, tacnije od ovih zena/cura sto prodaju H&M odjecu..imas naruciti angry birds 6 komada za 25 KM.[sm=smiley1.gif]

Dajte link na tu grupu što ima Angry Birds. Ima grupa i aktivnih i neaktivnih i bez igračaka :D




minie -> RE: gdje kupiti? (17.4.2013 13:53:29)


IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Zna li neko gdje mogu kupiti igračku Winnie the pooh koji priča priče i pjeva na hrvatskom,tačnije ovo:

http://www.ekupi.hr/Medo-Winnie-Pooh-prica-price-na-hrvatskom!-260809.aspx


U prodavnici Bambini mondo, kosta oko 90 KM




melin -> RE: gdje kupiti? (17.4.2013 14:43:58)


IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Zna li neko gdje mogu kupiti igračku Winnie the pooh koji priča priče i pjeva na hrvatskom,tačnije ovo:

http://www.ekupi.hr/Medo-Winnie-Pooh-prica-price-na-hrvatskom!-260809.aspx

mi imamo slicnog samo sto ucimo slova i brjeve s njim,super stvarcica,kostao je oko 40 eura kupili smo vani...
a kupila bi ja ovog za svoju [sm=rozacrtici.gif]
pratim...[sm=smiley36.gif]




Miimy -> RE: gdje kupiti? (17.4.2013 19:50:17)

evo samo da kazem kisobrana za kolica ima kupiti na Dobrniji u baby prodavnici preko puta Dm-a mali kostaju 19,90 km veliki 24 km Graco...




škorpija -> RE: gdje kupiti? (17.4.2013 22:42:24)

angry birds ima kod one tete smxl h&m, mislim da se tako zove stranica, lijepi su, ali nije to što tražimo




dady -> RE: gdje kupiti? (18.4.2013 7:51:03)

Mislim da A.B. ima kupiti u onoj djecijoj prodavnici u Importane centru! Sad ne znam kako se bas zove!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  157 158 [159] 160 161   Sljedeća stranica >   >>