RE: gdje kupiti? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


škorpija -> RE: gdje kupiti? (24.3.2013 22:20:14)




IZVORNA PORUKA: d.dita

Mom sinu su 4 godine i trebao bi mu veći jorgan i jastuk. Ima li neko kakvu preporuku. Sada je akcija u Dormeu, Lan dječiji jorgan oko 40km, ima li ga ko? Hvala!

gledaj samo da je jaaaaaako lagan, ja sma sinu tri jorgana promijenila dok nismo našli pravi, uvijek se žalio da mu je teža i da ga pritišće,i njemu će sad 4 godine




melin -> RE: gdje kupiti? (25.3.2013 12:23:54)


IZVORNA PORUKA: d.dita

Mom sinu su 4 godine i trebao bi mu veći jorgan i jastuk. Ima li neko kakvu preporuku. Sada je akcija u Dormeu, Lan dječiji jorgan oko 40km, ima li ga ko? Hvala!

Mi smo u petak narucili set lana[sm=rozacrtici.gif] znaci dodje prekrivac,jastuk,naljepnice i na poklon djeciji pooky jednorog sve za 39 eura i u sedmici ocekujemo da nam dodje takoda ti javim posle...




minie -> RE: gdje kupiti? (25.3.2013 16:40:24)

Knjigu  o dinosaurima, mislim da se zove Dinologija, reklamirali su je na TV-u i kostala je 9,90 KM?




d.dita -> RE: gdje kupiti? (25.3.2013 19:45:59)

Mi smo u petak narucili set lanauser posted image znaci dodje prekrivac,jastuk,naljepnice i na poklon djeciji pooky jednorog sve za 39 eura i u sedmici ocekujemo da nam dodje takoda ti javim posle...

Cure hvala na odgovoru! Melin,molim te, javi mi! A gdje si poručila taj set, baš je povoljno.




melin -> RE: gdje kupiti? (25.3.2013 19:55:03)

Ja taj set vec dugo gledam i stvarno mi se svidja al mi dodje uvijek puno po pravoj cijeni,u Sloveniji na www.dormeo.si mozes pogledat ja sam preko nekih prijatelja narucila pa ako imas tamo koga stvarno se isplati sa 109 na 39 eura a za kvalitet ne sumnjam jer sam ga vec drzala u ruci jako je kvalitetno a gledala sam i kod nas da je na snizenju s tim da imaju samo pokrivace...




mamaibabo -> RE: gdje kupiti? (26.3.2013 8:10:02)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: mamaibabo

znali neko gdje kupiti guralicu (al da nije puno para) i imali to efikasnosti da beba slobdno prohoda[sm=zmeden.gif]


Ja sam vidjela u robotu da ima. Pogledaj i na Pik-u ima lijepih, ali su polovne, pa ne znam jel ti to smeta.
Mi smo nasu narucili iz Bojproma. i potrefili akciju. Nazoves ih i mozes se dogovriti da ti dovuku kad dolaze za Sarajevo i ne platis poštarinu :). Evo pogledaj

http://www.bojprom.com/index.php?productID=849
http://www.bojprom.com/index.php?productID=850

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] hvaja i jel ti se pokazalo efikasno[sm=zmeden.gif]




ninuska -> RE: gdje kupiti? (26.3.2013 10:07:45)


IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: mamaibabo

znali neko gdje kupiti guralicu (al da nije puno para) i imali to efikasnosti da beba slobdno prohoda[sm=zmeden.gif]


Ja sam vidjela u robotu da ima. Pogledaj i na Pik-u ima lijepih, ali su polovne, pa ne znam jel ti to smeta.
Mi smo nasu narucili iz Bojproma. i potrefili akciju. Nazoves ih i mozes se dogovriti da ti dovuku kad dolaze za Sarajevo i ne platis poštarinu :). Evo pogledaj

http://www.bojprom.com/index.php?productID=849
http://www.bojprom.com/index.php?productID=850

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] hvaja i jel ti se pokazalo efikasno[sm=zmeden.gif]


Ne znma sta bih ti rekla. Nesto posebno da je pomoglo da prije prohoda, nije. Ali je koristila kad je vec mogla samostalno hodati, pa gurala, gurala, bilo joj zanimljivo. sad joj je skoro 19 mjeseci i jos uvijek se igra s guralicom[sm=smiley1.gif]




Miimy -> RE: gdje kupiti? (26.3.2013 11:14:10)

evo i ovdje da pitam jer su ovdje zenice sveznalice ;) gdje da kupim kutiju za tortu papirnu ili onu plasticnu zelim da prijateljima posaljem tortu za Uskrs pa bi je volila bas spakovat kako dolikuje i podloga kartonksa mi treba HITNO ....




hatepsut -> RE: gdje kupiti? (26.3.2013 11:19:31)


IZVORNA PORUKA: Miimy

evo i ovdje da pitam jer su ovdje zenice sveznalice ;) gdje da kupim kutiju za tortu papirnu ili onu plasticnu zelim da prijateljima posaljem tortu za Uskrs pa bi je volila bas spakovat kako dolikuje i podloga kartonksa mi treba HITNO ....



Znas kad si mi objasnjavala gdje je ona carolija [sm=smiley36.gif] e tu !




elmaL -> RE: gdje kupiti? (26.3.2013 15:19:43)


IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: mamaibabo

znali neko gdje kupiti guralicu (al da nije puno para) i imali to efikasnosti da beba slobdno prohoda[sm=zmeden.gif]


Ja sam vidjela u robotu da ima. Pogledaj i na Pik-u ima lijepih, ali su polovne, pa ne znam jel ti to smeta.
Mi smo nasu narucili iz Bojproma. i potrefili akciju. Nazoves ih i mozes se dogovriti da ti dovuku kad dolaze za Sarajevo i ne platis poštarinu :). Evo pogledaj

http://www.bojprom.com/index.php?productID=849
http://www.bojprom.com/index.php?productID=850

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] hvaja i jel ti se pokazalo efikasno[sm=zmeden.gif]

Mi imamo slicnu guralicu dobili smo je iz Holandije, nismo je ovdje kupili i Emin je bas koristi, voli da se igra s njom, uz nju je prvo poceo stajati, nasa se moze okrenuti na bok pa da okrece neke tockice, sad je gura po kuci sam uz nas nadzor jer nije jos prohodao. Da je nismo dobili sigurno bi je kupili jer nije koristio hodalicu nikako pa da ima neko pomagalo[sm=smiley1.gif]

Inace, ne znam odakle si ali ima u Bimacu pravo lijepa drvena sa brojalicom na njoj, sa strane ima neke dodatke i izgleda bas super.




mamaibabo -> RE: gdje kupiti? (28.3.2013 18:01:41)


IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: mamaibabo

znali neko gdje kupiti guralicu (al da nije puno para) i imali to efikasnosti da beba slobdno prohoda[sm=zmeden.gif]


Ja sam vidjela u robotu da ima. Pogledaj i na Pik-u ima lijepih, ali su polovne, pa ne znam jel ti to smeta.
Mi smo nasu narucili iz Bojproma. i potrefili akciju. Nazoves ih i mozes se dogovriti da ti dovuku kad dolaze za Sarajevo i ne platis poštarinu :). Evo pogledaj

http://www.bojprom.com/index.php?productID=849
http://www.bojprom.com/index.php?productID=850

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] hvaja i jel ti se pokazalo efikasno[sm=zmeden.gif]

Mi imamo slicnu guralicu dobili smo je iz Holandije, nismo je ovdje kupili i Emin je bas koristi, voli da se igra s njom, uz nju je prvo poceo stajati, nasa se moze okrenuti na bok pa da okrece neke tockice, sad je gura po kuci sam uz nas nadzor jer nije jos prohodao. Da je nismo dobili sigurno bi je kupili jer nije koristio hodalicu nikako pa da ima neko pomagalo[sm=smiley1.gif]

Inace, ne znam odakle si ali ima u Bimacu pravo lijepa drvena sa brojalicom na njoj, sa strane ima neke dodatke i izgleda bas super.

hvala drag kupila ovdje na Dobrinji ja sa iz SA znaci ima efekta supac[sm=bravo.gif]




canim -> RE: gdje kupiti? (28.3.2013 22:40:40)


IZVORNA PORUKA: Miimy

evo i ovdje da pitam jer su ovdje zenice sveznalice ;) gdje da kupim kutiju za tortu papirnu ili onu plasticnu zelim da prijateljima posaljem tortu za Uskrs pa bi je volila bas spakovat kako dolikuje i podloga kartonksa mi treba HITNO ....


Pitaj tamo na temu fondant, tamo ces prije dobiti odgovor.




Graziella -> RE: gdje kupiti? (1.4.2013 15:16:52)

zna li neko gdje imaju da se kupe one slike za odjecu sto se preslikavaju peglom.imamo dvije-tri stvarcice koje bismo mogli tako "spasiti".a najvise mi zao hlača od djevojcice,prelijepe,proljetne,tanke ali fleka na zadnjem dzepu...




Mila_80 -> RE: gdje kupiti? (3.4.2013 16:55:21)

Zna li neko gdje se može kupiti ovakav ili sličan bicikl ali u Mostaru i gdje je najbolji izbor bicikala u Mostaru :)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0403/4gw-animat.jpg[/img]




melin -> RE: gdje kupiti? (3.4.2013 21:43:55)


IZVORNA PORUKA: d.dita

Mi smo u petak narucili set lanauser posted image znaci dodje prekrivac,jastuk,naljepnice i na poklon djeciji pooky jednorog sve za 39 eura i u sedmici ocekujemo da nam dodje takoda ti javim posle...

Cure hvala na odgovoru! Melin,molim te, javi mi! A gdje si poručila taj set, baš je povoljno.

Dobili smo svoj set Lana iz dormea jastuk,pokrivac,naljepnice za zid i jadnoroga alex-a i pre,prezadovoljna sam svaki komentar je suvisan,jedva cekamo sutra da preuredimo sobicu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




leona81 -> RE: gdje kupiti? (4.4.2013 9:43:16)


IZVORNA PORUKA: Mila_80

Zna li neko gdje se može kupiti ovakav ili sličan bicikl ali u Mostaru i gdje je najbolji izbor bicikala u Mostaru :)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0403/4gw-animat.jpg[/img]


imate li one2play? vidjela sam u sa ovakve bicikle kod njih




shpagica -> RE: gdje kupiti? (4.4.2013 10:00:05)

Imate li InterSport u Mostaru? Ovakav bicikl skoro pa identican i to original "Hello Kitty" imas tamo u 2 velicine, skroz mali kao ovaj na tvojoj slici, i veci, bas sam prosle sedmice kupila curici, odlican je jako kvalitetan i ima korpicu inaprijed i nazad i "full opremu" :)





gvendolina -> RE: gdje kupiti? (4.4.2013 14:09:42)

neko je ranije pitao za likebike,eno ga u konzumovom katalogu na snizenju 50 KM,drveni




leona81 -> RE: gdje kupiti? (4.4.2013 15:09:18)


IZVORNA PORUKA: gvendolina

neko je ranije pitao za likebike,eno ga u konzumovom katalogu na snizenju 50 KM,drveni


jel to ono bez pedala? meni i dalje nije jasno kako se vozi, trebala bi mi poljana za ono




gvendolina -> RE: gdje kupiti? (4.4.2013 15:40:49)

ovo je extra stvar ako dijete nece okretati pedale,nauci se drzati ravnoteza a kasnije je lako pedalati [sm=smiley1.gif] moj A ima metalni i znas kako fura ne mogu ga stici,jos ako ima prostora digne noge i fura[sm=smiley36.gif] a prostora ti treba kao i za obicno biciko




shpagica -> RE: gdje kupiti? (4.4.2013 15:46:44)

Kazu da je super za razvijanje motorike.




leona81 -> RE: gdje kupiti? (4.4.2013 16:57:19)


IZVORNA PORUKA: gvendolina

ovo je extra stvar ako dijete nece okretati pedale,nauci se drzati ravnoteza a kasnije je lako pedalati [sm=smiley1.gif] moj A ima metalni i znas kako fura ne mogu ga stici,jos ako ima prostora digne noge i fura[sm=smiley36.gif] a prostora ti treba kao i za obicno biciko


a kako nauciti dijete da se vozi na ovome?




Emica_sa -> RE: gdje kupiti? (4.4.2013 17:24:12)


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: gvendolina

ovo je extra stvar ako dijete nece okretati pedale,nauci se drzati ravnoteza a kasnije je lako pedalati [sm=smiley1.gif] moj A ima metalni i znas kako fura ne mogu ga stici,jos ako ima prostora digne noge i fura[sm=smiley36.gif] a prostora ti treba kao i za obicno biciko


a kako nauciti dijete da se vozi na ovome?



sami se nauce,nista posebno[sm=smiley1.gif]




leona81 -> RE: gdje kupiti? (4.4.2013 20:33:03)

nisam pametna[sm=smiley1.gif]




emirita -> RE: gdje kupiti? (11.4.2013 20:00:01)

gdje u sa mogu naci tanjih pamucnih majcica dugih rukava za curicu od 3 god, al da nisu vise od 15 KM, jer ih moram uzeti vise. svaki dan dodje umazana iz vrtica,sto od hrane sto od bojica, jedna majica joj ne moze biti dva dana. gledala danas u azelu nisam nasla.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  156 157 [158] 159 160   Sljedeća stranica >   >>