RE: gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


škorpija -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 9:38:05)

pocy pa u almi ras su super, a nisu ni skupe, samo uzmi broj 6 ili 8, meni se nisu skupile, engo su brate i inače male, a ima nekoliko vrsta potkošulja u Tempu, ali su sve bijele




pocahontas -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 9:48:48)

IZVORNA PORUKA: škorpija

pocy pa u almi ras su super, a nisu ni skupe, samo uzmi broj 6 ili 8, meni se nisu skupile, engo su brate i inače male, a ima nekoliko vrsta potkošulja u Tempu, ali su sve bijele



uzela sam ja njemu  vec u almi ras i to bas broj 6 jer volim da su mu ko suknjica, malo duze, a cini mi se da se skupljaju pravo pranjem...
a gdje ti je Tempo? sta ima veze sto su bijele..meni je to ok.,..[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

hanady hvala..bas cu do sirana otici, ciglane mi nikako nisu na ruku [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
nisam nikad ni bila tamo [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




emma.L -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 9:52:46)

Jasmil je druga radnja čini mi se od DM-a. Prije je tu bio butik sa dječijim stvarima.




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 10:21:59)


IZVORNA PORUKA: emma.L

Atlas na Dobrinji i Jasmil na Dobrinji. Atlas je domaći pamuk, a u Jasmilu mislim turski i mi smo jako jako zadovoljni i cijenom i kvalitetom.



jasmil ti je sestra od ekstimo intimo veša, rade u srbiji i ja se danima kanim do dobrinje, da kupim sebi spavačicu i veša, odličan pamuk zaista, a pristupačne cijene




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 10:26:07)

pisala sam neki dan na temi sniženja, u skenderiji je sniženje čarapa za djevojčice po 3 i 5 Km, Italijanske ja sam prezadovoljna godinama tamo uzimam i te su čarape po 10,90 i 12,90, ali sada rade raspordaju pa da znate, ima debljih, grilon, tanjih, sa dezenom, bez ma pamet da stane, a ima i za male skorz bebe,




škorpija -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 10:28:16)

Tempo je onaj veliki tržni centar, kod TOM-a u Istočćnom Sarajevu




Hurma -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 10:28:52)

extreme intimo je hmmmm... kupila malom boxerice koje nisu bas jeftine, nakon prvog pranaj se isporile oko cune sve prsti mogu proci... cak i oko pasa... i onda odem u almu ras i za cijenu jednih boxerica kupim 3 prelijepe i premekane gacice... zato me muci sto kupujemo dr marke pored nasih... pa i una textil nije losa...




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 10:31:49)

hurma, jeste i ja preferiram naše, ali ja sam sa Ekstrimo intimo prezadovolja, šta sam god uzela nisam se pokajala, alma ras za djevojčice, nigdje veze, mojoj L sam uzela veličinu 8 potkošulja strahota pgledati kolike su, oplana na 40 skupile se, eno prozore s njima tarem, a platila iz po 7 KM,

meni je isto i srbijanska BOA, odlična a dosta su jeftiniji i od alme ras i Eks. int. ima ih u Amko komercu na mojmilu,




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 10:44:18)

jasmil je odlican, devic takodjer, super su mi potkosulje od alme ras sto 2 dodju u paketu, mi smo uzeli br 6 i nama taman:) nosimo ih kao majice ljeti...takodjer mi je super ves sana - iz Bihaca, nama svekrva uzme za malenu potkosuljica i gacica koje nosimo kao sorc ljeti, a dobre su im i pidzame za odrasle...ja sam nasla u hrasnom kod zara kids, onu svastara radnju, i gacice i potkosulja lupilu 5 KM dodju




Lejla Ka -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 10:54:54)

Meni je Alma Ras sentimentalno draga, a što se tiće proizvoda u jedne se kunem s drugima ne znam šta ću [sm=smiley36.gif]

Dvije potkošulje ko da ih nisu isti pravili jedna predivna jedna se pokupila totalno. Dvoje gaće za sina kupila, sve mi žao kad se isprljaju pa moram obući druge. Jedino što uzimam i po dva broja veće jer im se materijal dosta skuplja. Al opet ih volim [sm=smiley36.gif]





Hurma -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 11:00:39)


IZVORNA PORUKA: leona81

jasmil je odlican, devic takodjer, super su mi potkosulje od alme ras sto 2 dodju u paketu, mi smo uzeli br 6 i nama taman:) nosimo ih kao majice ljeti...takodjer mi je super ves sana - iz Bihaca, nama svekrva uzme za malenu potkosuljica i gacica koje nosimo kao sorc ljeti, a dobre su im i pidzame za odrasle...ja sam nasla u hrasnom kod zara kids, onu svastara radnju, i gacice i potkosulja lupilu 5 KM dodju

ta se radnja koliko znam zatvorila [sm=zmeden.gif] nikad nisam usla u nju a to mi je jako blizu... sad tek necu [sm=smiley36.gif]




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 11:54:10)

@hurma kada? ja sam bila krajem januara ili pocetkom februara zadnji put, uzela taj komplet jedan, svega je bilo...




škorpija -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 11:59:22)

ma nije alma ras kriva, zavisi sve kakvu turu pamuka kupe, ali stvarno kad naletiš na dobro,može godinama trajati,

radnja azel franc u hrasnom radi koliko ja znam




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 12:01:58)


IZVORNA PORUKA: škorpija

ma nije alma ras kriva, zavisi sve kakvu turu pamuka kupe, ali stvarno kad naletiš na dobro,može godinama trajati,

radnja azel franc u hrasnom radi koliko ja znam



Radi Azel, ali očito ne radi radnja do u kojoj je bilo veša i pidžama




Hurma -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 12:03:46)

radnja pored azela, unutrasnji ves i pidzame?!?!? ja bas sa mm komentarisala kako se zatvorilo... veze nemam... mozda je do mene... u trudnoci ne funckionišem dobro... [sm=smiley36.gif]




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 12:12:03)

e ne ta radnja do azela, nego radnja jos ispod onog second handa - izgleda kao svastara, nema sta nema unutra...a ima vesa i pidzama za djecu:) ima cak i grudnjaka za nas




maja78 RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 13:43:41)

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: škorpija

ma nije alma ras kriva, zavisi sve kakvu turu pamuka kupe, ali stvarno kad naletiš na dobro,može godinama trajati,

radnja azel franc u hrasnom radi koliko ja znam



Radi Azel, ali očito ne radi radnja do u kojoj je bilo veša i pidžama


radi, prebacena je tacno preko puta ulaza u robot

super je radnja




maja78 RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 13:46:36)

IZVORNA PORUKA: leona81

e ne ta radnja do azela, nego radnja jos ispod onog second handa - izgleda kao svastara, nema sta nema unutra...a ima vesa i pidzama za djecu:) ima cak i grudnjaka za nas


a to je sa njemackom robom radnja, ima tamo bas svasta, ima i hlaca za punije :)




Lady26 -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 13:51:53)

Kakve su cijene [sm=smiley36.gif]




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 14:35:02)

pa eto potkosulja i gacice 5 KM, pidzame i spavacice za djecu 10 KM, bilo je i sandalica, cizama, trenerki i nekih kao jaknica, prsluka...za nas ima nekih skupljih svecanih haljina a i jeftinih grudnjaka, ma svasta nesto samo se treba zaroviti...oni inace rade s nekom tehnickom robom, tipa univerzalni daljinski, pa drzali su one saonice velike sa snijeg...bas svastara...roba je sva iz njemacke




Dalila Sa -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 19:36:21)

Zdravo
Da li možda neko od vas zna gdje kupiti kapu za dječaka tri godine,tanju ne debele nego nekako kao pamučna.Za malo toplije vrijeme.
Tražila sam na dosta mjesta ali nema,išla sam i kod one tete na Siranu ali ima samo za curice




mama75 -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 19:46:03)


IZVORNA PORUKA: Dalila Sa

Zdravo
Da li možda neko od vas zna gdje kupiti kapu za dječaka tri godine,tanju ne debele nego nekako kao pamučna.Za malo toplije vrijeme.
Tražila sam na dosta mjesta ali nema,išla sam i kod one tete na Siranu ali ima samo za curice

U Lindexu ima super kapica pamucne sa debljom postavom i kao duple pamucne. Cijena jeste malo [sm=smiley29.gif] od 15-20KM su, ali su stvarno super, slatke su i kvalitetne.




Visnja RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 19:48:16)

trebam stalak ili stepenik (kako god se to zvalo) na koje dijete stane i pere zubice... plizzzzz




M kao Mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 19:49:44)

Višnja po sve u OBI




mama75 -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 19:52:51)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

trebam stalak ili stepenik (kako god se to zvalo) na koje dijete stane i pere zubice... plizzzzz

U BBI ona radnja na -1. Ja inace koristim obicnu malu stolicu plasticnu od 5KM i to istu evo vec 2. generaciju [sm=smiley1.gif] Samo pazim da ispred lavaboa imam onu prostirku jer se klize samo na plocicama.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  113 114 [115] 116 117   Sljedeća stranica >   >>