RE: gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Skvo RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (8.3.2012 9:02:34)

chicco[sm=smiley1.gif]




maajaa -> RE: gdje kupiti za dijete? (8.3.2012 9:44:48)

IZVORNA PORUKA: Miimy

Zenice moje sveznalice [sm=smiley36.gif] nedam vas nikom jel znate gdje ima kupiti lezaljka za bebu koja vibrira i ima raznu muziku... gledala sam na Bimacu al bi voljela negdje u radnji pogledati ako ima prije nego narucim na netu ... hvala


ja sam nedavno vidjela u bbi, one2play




animagical -> RE: gdje kupiti za dijete? (8.3.2012 10:05:24)

u adaxu ima vibrirajuca, u mercatoru, u malisi na otoci, u amku na mojmilu, imas i na vibraciju i na ljuljanje




animagical -> RE: gdje kupiti za dijete? (8.3.2012 10:07:55)


IZVORNA PORUKA: dubravka01

Zna li neko gdje se u Sa može kupiti onaj dječiji escajg set sa likovima iz nekih crtića?
Nadam se da znate na šta mislim[sm=zmeden.gif]

ima aventov set s tanjirom, u mercatoru ali kostaaaaa...da te upozorim, dvije baby kasike su 15km...




Miimy -> RE: gdje kupiti za dijete? (8.3.2012 10:18:40)

Hvala PUno zenice moje ..... Animagical gdje je taj adax.... ima da muza uprtim da idem vidjeti [sm=smiley36.gif]




Medi_87 -> RE: gdje kupiti za dijete? (8.3.2012 16:39:42)

Adax ti je na Pofalicima Vf Koreja




chuci -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.3.2012 10:48:51)

gdje ima kupiti ruksačić za dijete koji je ustvari životinja, npr patka ili maca i sl. ali mora biti ruksak, ne može biti torbica.

gledala u merkatoru - socijlno, u konzumu u koreji, one radnje u vf koreja, adax niko nema.




animagical -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.3.2012 10:57:39)

u one2play




animagical -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.3.2012 10:59:31)


IZVORNA PORUKA: Miimy

Hvala PUno zenice moje ..... Animagical gdje je taj adax.... ima da muza uprtim da idem vidjeti [sm=smiley36.gif]

u zgradi vf-a koreja...unutra imas dm, haris export, i adaxovu radnju...nemoj nositi previse para, vratices se bez banke[sm=smiley36.gif]




Hurma -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.3.2012 11:14:32)

farba za bojenje djecije odjece??? plzzz???




chuci -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.3.2012 11:23:55)


IZVORNA PORUKA: animagical

u one2play


ima li još gdje.
malo jeftinije pretpostavljam da je tamo skupo ali pogledaću [sm=smiley9.gif]




Amam -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.3.2012 12:16:46)

IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: animagical

u one2play


ima li još gdje.

malo jeftinije pretpostavljam da je tamo skupo ali pogledaću [sm=smiley9.gif]


Pogledaj u robotu bilo je




Medi_87 -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.3.2012 14:23:48)

prsluk br.80 materijal kao jaknica [sm=smiley1.gif]




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.3.2012 14:37:53)


IZVORNA PORUKA: chuci

gdje ima kupiti ruksačić za dijete koji je ustvari životinja, npr patka ili maca i sl. ali mora biti ruksak, ne može biti torbica.

gledala u merkatoru - socijlno, u konzumu u koreji, one radnje u vf koreja, adax niko nema.



kosevska ulica, bivsi sam shop, sad radnja za igracke - 12 km imas ruksake patka i sl..a imas i u exclusive neke male ruksacice - sa zabom, ribom i sl...ovi prvi su bas zivotinje i dole zasivene noge i sl a ovi drugi su oblik klasicnog ruksaka sa zivotinjom plisanom na njemu nasiven




Medi_87 -> RE: gdje kupiti za dijete? (9.3.2012 14:50:14)

Gdje ima podnih puzli ali vecih dimenzija




Blue rose RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (12.3.2012 12:19:35)

Prenos postova:
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Hello Kity prodavnica u Sarajevu!Je li ko bio danas na otvorenju u Štrosmajerovoj ulici?

IZVORNA PORUKA: felix

kod nas, se otvorilo u ponedeljak u Doboju ova radnja za curice samo ima , pa tako necu da dzaba idem hahahha al kod nas je bilo . Kod ode kad je otvorenje bilo, šta kupi neko i majka dobije neki od njih poklon .
Da je A. zensko išla bi pošto je pišonja ništa

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Ja definitivno njih ne smijem voditi, a kada budem sama išla bolje mi je praznog novčanika!

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ja ne smjedoh priči da vidim cijene da se ne razočaram.

IZVORNA PORUKA: reallove

I ovdje ima prodavnica hello kity,ja volim ici gledati,da mi je curicu da joj kupim:(..ne znam kako je u Bosni ali ovdje je sve preskupo....

IZVORNA PORUKA: reallove

Ovdje sam gledala pape male za kucu,25 eura,dok su iste takve pape u obicnim prodavnicama 5 :)

IZVORNA PORUKA: canim

ja prolazila danas kod katedrale i kontam sto je ono neko okacio znak hello kitty, nisam ni mislila da je njihova prodavnica, vec onako.... sto neko rece kinezi

IZVORNA PORUKA: pocahontas

big like za ovo, pogtovo imajući u vidu da u moru dupljaka ipak mjesta za lijepe, kvalitetne i što je najvažnije originalne stvari..pa cijene su u skladu s tim naravno
ko želi Kinu i platiti jeftino, neka bude spreman i na posljedice (kršenj prava na žig, kazne, pitanje-ko će biti odgovoran za proizvod u slučaju da se nešto dogodi mom djetetu itd.)



IZVORNA PORUKA: ladyblue

cool...iako mi se malo zgadila ova "pljosnata mačka" jer se prodaje od pijace, kineza pa dalje....da ne pričam na kakvim sam je sve likovima viđala...a ja malo poteška kada su te stvari u pitanju

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

cool...iako mi se malo zgadila ova "pljosnata mačka" jer se prodaje od pijace, kineza pa dalje....da ne pričam na kakvim sam je sve likovima viđala...a ja malo poteška kada su te stvari u pitanju


draga, zato sto svi od jakog i skupog brenda naprave mrtvi dupljak...i meni je priznajem asocijacija odmah na nešto jeftino ali..

ovo je jako skup brend

i ovim dupljacima će vrlo uskoro doći kraj, jer Sanrio ima zaštićen brand za teritorij BiH (Hello Kitty) i naravno da su naše vlasti dužne da spriječe nelegalni uvoz neoriginalne robe


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Jao, majko mila, ima da me ova raskući, hahahaha

imal kakav link da zraknem šta ima budući da trenutno nisam za hodanja, da li ima odjeće za male skorz male bebe, nešto tipa za iznošenje iz porodilišta onih kompletića,


koliko skontah iz članka, odjece jos nema, ali biće


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: vjestica

više sam ja nafurana na hello kitty nego moja cura

a u čemu je fol kod te Hello kitty...sta ona to ima/radi, a ostali ne
nikad nisam pogledala crtani


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Juce smo setali gradom i vidjela sam djecicu kako nose balone sa natpisom Hello Kitty, a nisam skontala da se otvorila prodavnica inace bismo je moja smizla i ja odmah posjetile.

Bila sam u Hello Kitty prodavnicama vec i imaju fin asortiman. Koliko se sjecam cijena iz inostranstva, stvari nisu jeftine, ali nisu ni astronomske.

U svakom slucaju drago mi je da se otvorila prodavnica i kod nas.  Ja volim da imamo sve u ponudi, pa cemo sami odrediti sta mozemo i kada kupiti.

IZVORNA PORUKA: vjestica

ne znma kakve su ovdje cijene, ali znam da sma u one2play jednom vidjle plišanu lutkicu hello kitty srednje veličine 100 i nešto km
što mi je van pameti
još sam sve gledala gdje se uključuje i koje funkcije ima
a ništa, obična lutkica

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: vjestica

ne znma kakve su ovdje cijene, ali znam da sma u one2play jednom vidjle plišanu lutkicu hello kitty srednje veličine 100 i nešto km
što mi je van pameti
još sam sve gledala gdje se uključuje i koje funkcije ima
a ništa, obična lutkica


eh draga, plaćaš brend i trenutni trend...
imas i obicnih maca za desetak kaemčića, ali nisu te mace Hello


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mi smo gledali crtic Hello Kitty i ne radi nista posebno.  Ima sestru i onda njih dvije idu na rodjendan kod prijatelja, upoznaju neke ljude i slicne svakodnevne situacije, ali svaka prica ima neku pouku, kako se treba lijepo ponasati, ili nauce kako je sve relativno i sl.

Ovo je vise crtic za djevojcice.

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: vjestica

a mojoj curi je sve maca, bila ona hello kitty ili obična maca


potrudi se da ostane jos dugo u tom uvjerenju inace ne gine ti bankrot


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mah meni je problem što moja kći sve počupa i razdvoji na dijelove
i sad ja ja kupim igračku, torbicu koju skupo platim a ona to raštima
meni bezveze kupovati zato skupe stvari
za dan je u djelićima
ja sam joj neki dan kupila torbicu helo kiti i platila je 6 KM, ma ajde ona sva hepi


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: vjestica

više sam ja nafurana na hello kitty nego moja cura

a u čemu je fol kod te Hello kitty...sta ona to ima/radi, a ostali ne
nikad nisam pogledala crtani


ma vala iskreno ne znam ni ja, osim što je slatka
nikad nisam gledala crtani


Ma crtani su bezveze Pogledajte na youtube. Onako mentaliteta Teletabisa. Pravili su i neke verzije poznatih bajki ali crtani sigurno nisu doprinjeli planetarnoj popularnosti lika. Ne znam ni ja u čemu je fol, ali volim je godinama. Totalno mi je preslatka i cool.

Mi smo ispred radnje prošli prije nekoliko noći, prije otvaranja, ja u svojim Kitty čizmama. I prvi put mi je bilo malo neprijatno jer sam izgledala ko potpuna ludača, s dvoje djece, ni jedno nema ništa od Kitty, a ja u čizmama sa velikom Kitty zavirujem u praznu radnju. Totalna frikuša

Do duše sad imama kčer koju se iskreno bojim odvesti u radnju jer ću doći u iskušenje da joj kupim šta god zatraži

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I ja kao i Lejla K apsolutno nisam oduševljena (kao ni moja kći :) ) crtanim, ali sam brend H.Kitty je waaaooo :)
Kikica već ima određene stvari od iste, i uživa u njima, mada ne gleda crtani.

A što se tiče prodavnice u SA, jedno vrijeme ću je s namjerom izbjegavati - bojimo se iskušenja :)


IZVORNA PORUKA: mišur


Ovdje, u BL, je otvorena ta prodavnica prošle godine i više puta sam ulazila da vidim šta ima. Cijene su, da ne pretjerujem, katastofa. Najobičnije plišane mace od najmanjih do najvećih od 25-170KM. Imaju svašta, za curice i za mame
Ali, mi imamo ovdje jedan lanac parfimerija koji ima proizvode Hello Kitty, navodno isto originali, bar tako izgledaju i prodavačice tako kažu, i dosta su jeftiniji. Ja sam uzela Ani za N.G. macu srednje veličine plišanu za 22 KM, a tamo najmanja bila 25 KM.



IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: mišur


Ovdje, u BL, je otvorena ta prodavnica prošle godine i više puta sam ulazila da vidim šta ima. Cijene su, da ne pretjerujem, katastofa. Najobičnije plišane mace od najmanjih do najvećih od 25-170KM. Imaju svašta, za curice i za mame
Ali, mi imamo ovdje jedan lanac parfimerija koji ima proizvode Hello Kitty, navodno isto originali, bar tako izgledaju i prodavačice tako kažu, i dosta su jeftiniji. Ja sam uzela Ani za N.G. macu srednje veličine plišanu za 22 KM, a tamo najmanja bila 25 KM.



jesi sigurna da su originali?
lako je prepoznati original..dobijes etiketu na kojoj treba da pise Sanrio Ltd.






Miimy -> RE: gdje kupiti za dijete? (12.3.2012 14:27:18)


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Miimy

Hvala PUno zenice moje ..... Animagical gdje je taj adax.... ima da muza uprtim da idem vidjeti [sm=smiley36.gif]

u zgradi vf-a koreja...unutra imas dm, haris export, i adaxovu radnju...nemoj nositi previse para, vratices se bez banke[sm=smiley36.gif]



ha ha ha nek si mi rekla ovo za pare , ponesem malo, a kartice i ostatak ostavimjer inace ce biti ma hajde imam karticu... uh moram se psihicki pripremiti na odlazak [sm=smiley1.gif]




pocahontas -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 8:24:31)

tannjih pamučnih podkošulja za dječake 3 god. i da im je i cijena ok [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




emma.L -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 8:30:40)

Atlas na Dobrinji i Jasmil na Dobrinji. Atlas je domaći pamuk, a u Jasmilu mislim turski i mi smo jako jako zadovoljni i cijenom i kvalitetom.




pocahontas -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 8:33:54)

IZVORNA PORUKA: emma.L

Atlas na Dobrinji i Jasmil na Dobrinji. Atlas je domaći pamuk, a u Jasmilu mislim turski i mi smo jako jako zadovoljni i cijenom i kvalitetom.

samo da nisu one debele planinske podkosulje..u tome se jadan sav osafunja [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
ja bih najvise voljela onaj najtanji pamuk sto ima, onaj rastezljivi...samo mi je bitno da su mu ledja pokrivena jednim slojem, svakako gore ima majicu i dosta mu je...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
koliko kostaju?
ja sam uzela jednu alma ras..tako nesto odprilike, ali malkice jos bolje [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




emma.L -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 8:37:28)

E između ovo dvoje je taman Alma Ras, ali sjetih se kad sam već napisala [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Te tanje su u Jasmilu, ove domaće su onaj starinski peri deri pamuk. U Jasmilu je onaj tanki rastezljivi bio, kao malo rebrast ako znaš na što mislim [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Ja sam uzimala Emi prije velikog snijega. Valjda će biti još. Čini mi se oko 4 KM da su bile te na tregere.




pocahontas -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 9:13:11)

IZVORNA PORUKA: emma.L

E između ovo dvoje je taman Alma Ras, ali sjetih se kad sam već napisala [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] . Te tanje su u Jasmilu, ove domaće su onaj starinski peri deri pamuk. U Jasmilu je onaj tanki rastezljivi bio, kao malo rebrast ako znaš na što mislim [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image] . Ja sam uzimala Emi prije velikog snijega. Valjda će biti još. Čini mi se oko 4 KM da su bile te na tregere.


znam taj rebrasti pamuk..super onda idem do jasmila na dobrinju..a gdje je to tacno? negdje u onom redu kod DM-a ili gore prema azelu?




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 9:18:51)


IZVORNA PORUKA: pocahontas

tannjih pamučnih podkošulja za dječake 3 god. i da im je i cijena ok [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


otiđi na pijavu cigalne...

komlet gaće i potkošulja su 5 Km...
Ima narvno o pojdinačno..gaćice 2 , potkošulja 2,5 - 3 KM
preobar pamuk ...
ima dević i ima njemački dječiji brend marka snopy...

Nevjerovatno koliko je kalitetno i čak i kada je u bojama da s eotkuhavati a ne mjenja ni boju ni šav se ne pomjerei...
potkošuljice su tako lijepe da bi dijete ove u boji moglo nositi kao atlet majice

Sada u nedelju ja sam bila nije bilo nekog izbora veša al dolazi joj roba reče mi u četvrtak...
i ja planiram poraniti jer fakat do sada bez i jedne zamjerke koristim veš taj...




pocahontas -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 9:33:06)

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

tannjih pamučnih podkošulja za dječake 3 god. i da im je i cijena ok [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


otiđi na pijavu cigalne...

komlet gaće i potkošulja su 5 Km...
Ima narvno o pojdinačno..gaćice 2 , potkošulja 2,5 - 3 KM
preobar pamuk ...
ima dević i ima njemački dječiji brend marka snopy...

Nevjerovatno koliko je kalitetno i čak i kada je u bojama da s eotkuhavati a ne mjenja ni boju ni šav se ne pomjerei...
potkošuljice su tako lijepe da bi dijete ove u boji moglo nositi kao atlet majice

Sada u nedelju ja sam bila nije bilo nekog izbora veša al dolazi joj roba reče mi u četvrtak...
i ja planiram poraniti jer fakat do sada bez i jedne zamjerke koristim veš taj...



pa da, dobro si...moglo bi toga bas biti na siranu..
samo, ja se plaho nadam da nisu debele..
znam te podkosulje u boji i sa aplikacijama..samo se nadam da nisu bas debele[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (13.3.2012 9:35:43)

Ove na ciglanama nisu..
zaista ...
ja sma uzela jdna komlet zaovinom sinu upravo jer se on puno znoji i nisu predebele...
nisma mu dala još al da večeras slikam ne znma sioliko sa lsike možeš vidjeti uopće debljinu...
to je onaj fini mekani pamuk...tanje tkanje...al čvrst...
vjeruj upravo vrlo vrlo lijepe potkošulje...
recimo komlet nen ten iz alme ras u bojama , pamuk lijep ali dosta deblji...
ovo je nekako i mekše i podatnije pod rukom...





Stranica: <<   < Prethodna stranica  112 113 [114] 115 116   Sljedeća stranica >   >>