|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
5.11.2010 19:04:43   
muaaa
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1176
   RE: Fondant
5.11.2010 19:58:52   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 1177
   RE: Fondant
5.11.2010 23:46:03   
IvanaTz
evo i od nas nesto novo...

user posted image

user posted image

user posted image


muaa i lajlic user posted image user posted image user posted image za vase kreacije!!!


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1178
   RE: Fondant
5.11.2010 23:53:10   
Anoniman
Ivana kako se jede ova prva, je li treba odriješiti vrećuuser posted image user posted image user posted image
super suuser posted image
Kad ih stižeš napravit???

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 1179
   RE: Fondant
5.11.2010 23:58:17   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Breskva

Ivana kako se jede ova prva, je li treba odriješiti vrećuuser posted image user posted image user posted image
super suuser posted image
Kad ih stižeš napravit???


nju kad probas krenu te pare user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1180
   RE: Fondant
6.11.2010 0:02:07   
Anoniman
eh valja to probatuser posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 1181
   RE: Fondant
6.11.2010 8:03:50   
w.pooh
Ivana super user posted image user posted image Hoću ja jednu sa eVrima user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1182
   RE: Fondant
6.11.2010 8:23:43   
manuela RR
Ma ko šiša pareuser posted image user posted image user posted image user posted image ja sam ipak dijete u duši pa je zato meni ova sa Tomom i Jerryjem najboljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 1183
   RE: Fondant
6.11.2010 18:14:49   
sporty mamaa
Da vas pitam, gdje kupujete ove kalupice pomocu kojih pravite zvjezdice, krugice, srca???? I ako neko moze uslikat kako to izgled,JA nigdje nemogu naci...

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 1184
   RE: Fondant
6.11.2010 19:10:53   
muaaa
Ja sam svoje kupila na pijaci,ima ih kod onih cika sto prodaju tepsije,serpe,tanjire itd.....mislim da ih ima i sada ja sam kupila ima 2 god.user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1185
   RE: Fondant
6.11.2010 19:54:37   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Ivana super user posted image user posted image Hoću ja jednu sa eVrima user posted image user posted image


sta ce ti to, vidis da nigdje ne primaju evre... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 1186
   RE: Fondant
6.11.2010 19:56:34   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: w.pooh

Ivana super user posted image user posted image Hoću ja jednu sa eVrima user posted image user posted image


sta ce ti to, vidis da nigdje ne primaju evre... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma odoh ja u EU user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 1187
   RE: Fondant
6.11.2010 20:03:07   
muaaa
Ivana Tzuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma ja bih ipak sa Kaemcicimauser posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 1188
   RE: Fondant
6.11.2010 20:22:10   
muaaa
user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1189
   RE: Fondant
6.11.2010 23:53:28   
Ben 10
Sporty,imaš kalupe u svaštarama i u većim centrima,konzum ,tuš,merkator,robot.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1190
   RE: Fondant
7.11.2010 8:48:20   
rose 87
eh ja sam sinoc imala probu fondantauser posted image ,prvo sam htjela kupiti tortu za rodjendan,ali nema ono sto ja zelim pa sam se odlucila kupiti samo MM bombone i probati,nisam kupila boje,pravila sam kolac od keksa u obliku auta i prekrila fondantom,po meni je bio odlican,mada nisam radila na detaljima jer nisam imala puno vremena
sad mene zanima kako umjesite boje u prahu i jeli ih dodate prije nego otopite bombone ili kako user posted image



_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 1191
   RE: Fondant
7.11.2010 10:24:30   
Anoniman
rose jel to i ti na vrijeme da isprobamo pa da za rockase imamo spremno sve... user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 1192
   RE: Fondant
7.11.2010 10:56:41   
rose 87
jest duso,ma mislila ja kupiti jednu a jednu mu nena pravi ali su mi ovdje skupe na osnovu onog sto nude,tako da sam sinoc experimentisala i zadovoljna sam,samo mi nije jasno ovo sa bojamauser posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1193
   RE: Fondant
7.11.2010 11:06:19   
muaaa
Rose boje dodajes kada istopis bombone ili kada hoces da prekrivas tortu.Dodas i ona mjesis dok se ne ujedanaci smjesa,tako bar ja radim.Mozda se jos neko javi da te posavjetujeuser posted image

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1194
   RE: Fondant
7.11.2010 12:31:50   
rose 87
user posted image user posted image user posted image   hvala muaaa,ovih dana cu pokusati uraditi u bojama,pa postavim slikicuuser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1195
   RE: Fondant
8.11.2010 13:20:47   
Amrino
E i mene ste nafurale user posted image .
Bacit cu se i ja u taj poduhvat....za sada sam zbavila fruktozu user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1196
   RE: Fondant
8.11.2010 14:10:24   
Mama1
user posted image

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 1197
   RE: Fondant
8.11.2010 15:20:48   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image


Mama1, woooow, dres je za 10, skidam kapu...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 1198
   RE: Fondant
8.11.2010 21:21:03   
Amila_ra
Zdravo djevojke citav vas dugo e evo odlucih se da se prijavim na vas forum i to prvim postom u ovoj temi user posted image

Naime mom muzu je rodjendan uskoro i zelim da mu napravim tortu. Vec sam pravila tortu sa fondanom a torta je bila plazma torta. Sada bi htjela da napravim neku drugu.
Molim vas za savjet ili recept za torte koje idu ispod fondana na koje fondan moze da fino priljepi se. kako fondan ne moze na svake torte zbog toga bi zeljela znati. Ne morate mi pisati recepte ako vam je tesko samo mi treba naziv torte pa cu ja vec pronaci na googlu.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 1199
   RE: Fondant
8.11.2010 21:27:36   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Amila_ra

Zdravo djevojke citav vas dugo e evo odlucih se da se prijavim na vas forum i to prvim postom u ovoj temi user posted image

Naime mom muzu je rodjendan uskoro i zelim da mu napravim tortu. Vec sam pravila tortu sa fondanom a torta je bila plazma torta. Sada bi htjela da napravim neku drugu.
Molim vas za savjet ili recept za torte koje idu ispod fondana na koje fondan moze da fino priljepi se. kako fondan ne moze na svake torte zbog toga bi zeljela znati. Ne morate mi pisati recepte ako vam je tesko samo mi treba naziv torte pa cu ja vec pronaci na googlu.


Cao Amila, mozes na bilo koju tortu koja nije previse kremasta, fondant ne ide na slag, mozes na bilo koji fil koji ima maslaca ili margarina ili da zavrsis tortu korom pa je tanko premazes buttercreamom ili na neki "keksasti" fil...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *