|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
27.7.2010 13:09:27   
rukajja
http://img529.imageshack.us/gal.php?g=image171.jpg

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Fondant
27.7.2010 13:15:31   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Gracanka

Ja ovih dana kontala opet praviti tortu s fondantom,ali....belaj,ne mogu nigdje naći boje...prije mi muž kupio,a pojma nema gdje user posted image tražila u par marketa,nemaju,danas mislila otići u dm,ali mi podaleko i ne ide mi se pješice s djecom po ovom vremenu,a ne znam ni imaju li.Gdje vi kupujete?



U Bingu,ako postoji u tvom gradu.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Fondant
27.7.2010 13:21:02   
Hannica
Mogu li se boje mjesati da se dobije druga boja? 

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Fondant
27.7.2010 13:22:42   
Hannica
Sta uradite da se torte sjaje,gledam slike i primjetila sam da je samo kod mene mat. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Fondant
27.7.2010 15:34:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Gracanka

Ja ovih dana kontala opet praviti tortu s fondantom,ali....belaj,ne mogu nigdje naći boje...prije mi muž kupio,a pojma nema gdje user posted image tražila u par marketa,nemaju,danas mislila otići u dm,ali mi podaleko i ne ide mi se pješice s djecom po ovom vremenu,a ne znam ni imaju li.Gdje vi kupujete?



U Bingu,ako postoji u tvom gradu.


user posted image E Binga nema ovdjeeeeeee
otići ću još do dm-a,zadnja nada,a negdje ih MORA biti!

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Fondant
27.7.2010 17:03:16   
Hannica
Hajde,zenice moje,odgovorite mi,molim vas!!!! user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Fondant
27.7.2010 18:54:19   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Gracanka

Ja ovih dana kontala opet praviti tortu s fondantom,ali....belaj,ne mogu nigdje naći boje...prije mi muž kupio,a pojma nema gdje user posted image tražila u par marketa,nemaju,danas mislila otići u dm,ali mi podaleko i ne ide mi se pješice s djecom po ovom vremenu,a ne znam ni imaju li.Gdje vi kupujete?



U DM-u nema boja, imas u Bingu, Interexu, Tušu, Mercatoru pa ti biraj...user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Fondant
27.7.2010 18:57:36   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Hannica

Sta uradite da se torte sjaje,gledam slike i primjetila sam da je samo kod mene mat. user posted image user posted image user posted image


Boje se mogu mijesati, a fondant se (barem meni) sjaji kad se topi odnosno kad mi je torta malo duze van frizidera, a mene to bas nervira, ne treba da se sjaji vec da je mat, kod profesionalnih fondant torti se nista ne sjaji...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Fondant
27.7.2010 19:04:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: Gracanka

Ja ovih dana kontala opet praviti tortu s fondantom,ali....belaj,ne mogu nigdje naći boje...prije mi muž kupio,a pojma nema gdje user posted image tražila u par marketa,nemaju,danas mislila otići u dm,ali mi podaleko i ne ide mi se pješice s djecom po ovom vremenu,a ne znam ni imaju li.Gdje vi kupujete?



U DM-u nema boja, imas u Bingu, Interexu, Tušu, Mercatoru pa ti biraj...user posted image



Znači da ne idem bezveze!
U Interexu sam tražila kažu nema user posted image Konzum isto tako.Bingo i Mercator i nemamo.
Ako ništa kad budem išla kod brata navratiću u Tuš...

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Fondant
27.7.2010 21:55:57   
Hannica
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: Hannica

Sta uradite da se torte sjaje,gledam slike i primjetila sam da je samo kod mene mat. user posted image user posted image user posted image


Boje se mogu mijesati, a fondant se (barem meni) sjaji kad se topi odnosno kad mi je torta malo duze van frizidera, a mene to bas nervira, ne treba da se sjaji vec da je mat, kod profesionalnih fondant torti se nista ne sjaji...user posted image user posted image user posted image



Bit ce da sam ja profesionalac.user posted image user posted image user posted image   Jel se ljubicasta dobije mjesanjem crvene i plave,ili plave i roze,ili mozda nesto trece???
Hvala ti puno na odgovoru,cijeli dan cekam. user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Fondant
28.7.2010 0:14:57   
IvanaTz
Hannice, ljubicastu bi trebala dobiti mijesanjem plave i crvene, polako dodajes boje dok ne dobijes zeljenu nijansu...

Evo moje nove...

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Fondant
28.7.2010 0:38:52   
rukajja
meni ne uspijeva da postavim slike da se vidi, neko samo link, molim nekoga ako moze da to srediuser posted image

pohvale za sve torteuser posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Fondant
28.7.2010 9:00:04   
Anoniman
user posted image user posted image
Rukajjina tortauser posted image

< Poruku je uredio zinanina -- 28.7.2010 9:01:03 >

(odgovor članu rukajja)
  Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Fondant
28.7.2010 9:39:06   
Hannica
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Hannice, ljubicastu bi trebala dobiti mijesanjem plave i crvene, polako dodajes boje dok ne dobijes zeljenu nijansu...

Evo moje nove...

user posted image



Ivana ti si pravi umjetnik,bravo za tebe...  user posted image user posted image user posted image   Omnitrix ti je bolji nego kod Bena.user posted image user posted image
Thank you na odgovoru.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Fondant
28.7.2010 12:50:31   
rukajja
zinanina hvala puno!user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Fondant
29.7.2010 1:50:45   
ivana st
Zinanina torta izgleda odlično, sviđa mi se kako si je dekorirala! A sad pošalji jedan komad za Split da mogu dat kompletnu ocjenu user posted image .

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu rukajja)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Fondant
29.7.2010 2:01:09   
rukajja
ivana st ovo je moja tortauser posted image hvala lijepo, ali vec davno i jako brzo je nestalauser posted image slijedeca stize za splituser posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Fondant
29.7.2010 8:07:00   
IvanaTz
rukajja, torta je super, cvjetici su  preslatki...user posted image user posted image user posted image

Nase nove torte:

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu rukajja)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Fondant
29.7.2010 10:28:45   
Hannica
Jaoo,ova s masnicom mi je bas prelijepa. Ocjena 5+.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Fondant
29.7.2010 10:59:03   
rukajja
ivana tz user posted image user posted image user posted image prelijepe suuser posted image i hvalauser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Fondant
29.7.2010 11:10:53   
milenium
ivana user posted image ,kako su ti uspjele ova ben 10 i hallo kitty,mislim na oblik jer to nije samo crtež,imaš li kalup ili?

(odgovor članu rukajja)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Fondant
29.7.2010 15:23:03   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Drage moje svi postovi koji su OT na temi ce biti brisani, ostaju samo pitanja i odgovori i slike. Molim vas imajte razumjevanja.

Sve dogovore oko narucivanja torti neka se rade preko privatni poruka.

Hvala na razumjevanju.

LP



Vidim da na temi"torte"stoji upozorenje da ne mogu smajlići i aplauzi.Htjela sam da napišem"hvala"onima kojima su se svidjele moje torte,koji su ih prokomentarisali.Mislila sam imenovati,ali vidim da nekih postova ima,a nekih nema.Zanima me je li ima ili nema?Unaprijed hvala!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Fondant
29.7.2010 15:26:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rokoko

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Drage moje svi postovi koji su OT na temi ce biti brisani, ostaju samo pitanja i odgovori i slike. Molim vas imajte razumjevanja.

Sve dogovore oko narucivanja torti neka se rade preko privatni poruka.

Hvala na razumjevanju.

LP



Vidim da na temi"torte"stoji upozorenje da ne mogu smajlići i aplauzi.Htjela sam da napišem"hvala"onima kojima su se svidjele moje torte,koji su ih prokomentarisali.Mislila sam imenovati,ali vidim da nekih postova ima,a nekih nema.Zanima me je li ima ili nema?Unaprijed hvala!



mislim da nema al neke su se oglusile na ilhaninu molbu al ne brini majstorice hvalit cemo te na nekoj drugoj temiuser posted image

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Fondant
29.7.2010 18:00:06   
mama_debeljuca
Jao žene, torte su vam prekrasne. Moj momak 15.avg.aBd puni 4 god. , izjavio je i želju u vezi torte, veliki crveni auto user posted image A ja nemam pojma kako to da izvedem. Prošle godine je želio Tomicu, nekako sam sklepala ali ovo...user posted image

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 29.7.2010 18:01:49 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Fondant
29.7.2010 18:51:56   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: milenium

ivana user posted image ,kako su ti uspjele ova ben 10 i hallo kitty,mislim na oblik jer to nije samo crtež,imaš li kalup ili?


Hvala... Nemam kalup, napravim cetvrtastu pa onda isjecem oblik koji mi treba, uh da mi je kalupe user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *