|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  214 215 [216] 217 218   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
28.9.2011 15:48:34   
ElmaB
user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 5376
   RE: Fondant
28.9.2011 17:33:11   
madam x
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Odlucila sam konacno! Ovaj vikend je definitivno moj.
Koristit cu RR za svoj prvi fondant..Je li vazi? user posted image  
Samo mi recite za nekoga ko ima obje lijeve ruke, 0% iskustva u pravljenju torti, na koji nacin da radim fondan..Citala sam da vi to radite sa zelatinom (cini mi se), a ima neki i sa bonbonama..Koji je laksi?
Jos par dana me dijeli od prve fondantice..Ocekujem support. user posted image


sretno...jedva čekam da vidim slikeuser posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 5377
   RE: Fondant
28.9.2011 17:45:03   
Anoniman
opet jauser posted image

a teme za torte  jel same smislite ili i tu ima neki link da me motivise user posted image

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 5378
   RE: Fondant
28.9.2011 17:51:49   
ElmaB
Ma ima linkova masa. Obično mi naruče šta žele, a i ja čačkam po netu pa tražim. Ev ti link, imaš opciju ideje, pa onda biraš temu i dobiješ masu torti kakvih hoćeš. Evo link: http://www.wilton.com

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5379
   RE: Fondant
28.9.2011 18:06:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: triputmama

opet jauser posted image

a teme za torte  jel same smislite ili i tu ima neki link da me motivise user posted image


evo naša Ilhana je bila vrijedna pa je s atema skupila dosta lijepih uradaka

http://www.ringeraja.ba/forum/Inspiracija_za_torte!/m_542799/tm.htm

a u google ukucaš fondant cake i izađe ti masa slika i sličica i linokva da ti apmet staneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5380
   RE: Fondant
28.9.2011 18:09:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: triputmama

opet jauser posted image

a teme za torte  jel same smislite ili i tu ima neki link da me motivise user posted image


evo naša Ilhana je bila vrijedna pa je s atema skupila dosta lijepih uradaka

http://www.ringeraja.ba/forum/Inspiracija_za_torte!/m_542799/tm.htm

a u google ukucaš fondant cake i izađe ti masa slika i sličica i linokva da ti apmet staneuser posted image


jes vala u pravu si ja se zbunila ne znam sta me eka ko da sam pred udaju user posted image user posted image user posted image user posted image   al odprilike imam predstavu sta u i kako spisak napravila sta mi treba i od sutra pocinjem polako user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 5381
   RE: Fondant
28.9.2011 23:00:35   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: zinanina

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Odlucila sam konacno! Ovaj vikend je definitivno moj.
Koristit cu RR za svoj prvi fondant..Je li vazi? user posted image  
Samo mi recite za nekoga ko ima obje lijeve ruke, 0% iskustva u pravljenju torti, na koji nacin da radim fondan..Citala sam da vi to radite sa zelatinom (cini mi se), a ima neki i sa bonbonama..Koji je laksi?
Jos par dana me dijeli od prve fondantice..Ocekujem support. user posted image


sretno...jedva čekam da vidim slikeuser posted image


Haman ce to biti najtezi dio..Imamo temu kuhinjski neuspjesi? user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 5382
   RE: Fondant
28.9.2011 23:02:37   
madam x
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: zinanina

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Odlucila sam konacno! Ovaj vikend je definitivno moj.
Koristit cu RR za svoj prvi fondant..Je li vazi? user posted image  
Samo mi recite za nekoga ko ima obje lijeve ruke, 0% iskustva u pravljenju torti, na koji nacin da radim fondan..Citala sam da vi to radite sa zelatinom (cini mi se), a ima neki i sa bonbonama..Koji je laksi?
Jos par dana me dijeli od prve fondantice..Ocekujem support. user posted image


sretno...jedva čekam da vidim slikeuser posted image


Haman ce to biti najtezi dio..Imamo temu kuhinjski neuspjesi? user posted image


Nije valjda da je ovo zaključak tvoga pokušaja...odbijam da povjerujem u to, ja sam isto od prve uspjela....dakle, hrabro, lakše je nego što mislišuser posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 5383
   RE: Fondant
28.9.2011 23:05:40   
Mjeseceva Pratilja
Hvala ti, Zinanina, mnogo.
Nadam se da cu uspjeti..Ne ocekujem wow, nemoj ni ti, ali makar za pocetak da masa bude pogodna za modeliranje.user posted image
Ova tema mi je kao lektira ili obavezno stivo. Zadala sam se u citanje. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 5384
   RE: Fondant
28.9.2011 23:06:00   
muaaa

IZVORNA PORUKA: zinanina

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: zinanina

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Odlucila sam konacno! Ovaj vikend je definitivno moj.
Koristit cu RR za svoj prvi fondant..Je li vazi? user posted image  
Samo mi recite za nekoga ko ima obje lijeve ruke, 0% iskustva u pravljenju torti, na koji nacin da radim fondan..Citala sam da vi to radite sa zelatinom (cini mi se), a ima neki i sa bonbonama..Koji je laksi?
Jos par dana me dijeli od prve fondantice..Ocekujem support. user posted image


sretno...jedva čekam da vidim slikeuser posted image


Haman ce to biti najtezi dio..Imamo temu kuhinjski neuspjesi? user posted image


Nije valjda da je ovo zaključak tvoga pokušaja...odbijam da povjerujem u to, ja sam isto od prve uspjela....dakle, hrabro, lakše je nego što mislišuser posted image


Mjeseceva zakazi RR sastanak kad krenes s izradom,tu smo da te podrzimo savjetimauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 5385
   RE: Fondant
29.9.2011 0:20:32   
Mjeseceva Pratilja
user posted image  nije ti losa ideja. Sutra aBd ili najkasnije u petak trebam do trgovine kupiti sto mi je potrebno..Ovdje jos nigdje nisam vidjela tortu sa fondantom..Nadam se da cu unatoc tome pronaci sve sastojke i da me nece gledati kao vanzemaljca..A ako ne nadem, probat cu sa bonbonama. Njih sigurno ima napretek u razlicitim bojama. user posted image
Ma kad ja zavrnem rukave..To ce biti dernek. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 5386
   RE: Fondant
29.9.2011 15:37:00   
madam x
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

user posted image  nije ti losa ideja. Sutra aBd ili najkasnije u petak trebam do trgovine kupiti sto mi je potrebno..Ovdje jos nigdje nisam vidjela tortu sa fondantom..Nadam se da cu unatoc tome pronaci sve sastojke i da me nece gledati kao vanzemaljca..A ako ne nadem, probat cu sa bonbonama. Njih sigurno ima napretek u razlicitim bojama. user posted image
Ma kad ja zavrnem rukave..To ce biti dernek. user posted image


Sretno i ja danas počinjem sa još jednom, sutra će biti gotovauser posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 5387
   RE: Fondant
29.9.2011 16:59:35   
Anoniman
mom djecaku za rodjendanuser posted image
user posted image


i muffini,nisu nesto al bila sam kratka s vremenom, bit ce  bolji drugi putuser posted image

user posted image

< Poruku je uredio marijanna -- 29.9.2011 17:04:54 >

(odgovor članu madam x)
  Neposredna veza do poruke: 5388
   RE: Fondant
29.9.2011 17:00:46   
mala86
IZVORNA PORUKA: marijanna

mom djecaku za rodjendanuser posted image
user posted image



marijanna svaka cast stvarno je super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5389
   RE: Fondant
29.9.2011 17:09:56   
Amani12
Marijanna prekrasno,sve pohvale user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 5390
   RE: Fondant
29.9.2011 17:16:07   
R&T@
Divno...
Nisam ni sumnjala...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 5391
   RE: Fondant
29.9.2011 21:16:20   
Mjeseceva Pratilja
Ciko iz apoteke me cudno gleda kada trazim glicerin..I daje mi onaj za bebe..Znate, umetne se fino djetetu u sjedez i ono se olaksa..
Drugog glicerina nema. Ovaj ne moze, je li tako? user posted image

I sta sad..Kako ide recept za fondant sa bonbonama? Citala sam davno da mi treba secer u prahu, marshmallowe bonbone koje malo omeksam u mikrovalnoj ili na pari..Ili u rerni..Ima ih raznih boja..Otprilike tako ide? Bas mi je bed sada..A joj..

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 5392
   RE: Fondant
29.9.2011 21:19:43   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Ciko iz apoteke me cudno gleda kada trazim glicerin..I daje mi onaj za bebe..Znate, umetne se fino djetetu u sjedez i ono se olaksa..
Drugog glicerina nema. Ovaj ne moze, je li tako? user posted image

I sta sad..Kako ide recept za fondant sa bonbonama? Citala sam davno da mi treba secer u prahu, marshmallowe bonbone koje malo omeksam u mikrovalnoj ili na pari..Ili u rerni..Ima ih raznih boja..Otprilike tako ide? Bas mi je bed sada..A joj..

Za taj glicerin neznam
a bombone bas tako kako si opisala.Malo otopis,secera u prahu i mjesaj,mjesaj dok ne dobijes masu koju mozes razviti...etouser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 5393
   RE: Fondant
30.9.2011 6:37:08   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Ciko iz apoteke me cudno gleda kada trazim glicerin..I daje mi onaj za bebe..Znate, umetne se fino djetetu u sjedez i ono se olaksa..
Drugog glicerina nema. Ovaj ne moze, je li tako? user posted image

I sta sad..Kako ide recept za fondant sa bonbonama? Citala sam davno da mi treba secer u prahu, marshmallowe bonbone koje malo omeksam u mikrovalnoj ili na pari..Ili u rerni..Ima ih raznih boja..Otprilike tako ide? Bas mi je bed sada..A joj..


Kod nas u apoteci tražišjestivi glicerin i dobiješ ga. Ne znam u kojem si gradu, ali ako baš nema ja ti mogu dati broj žene koja naručuje sve Viltonove proizvode, između ostalog i taj glicerin. Ja sam sve donedavno koristila baš Viltonov i bila sam jako zadovoljna. A sada sam prešla na ovaj iz apoteke i on je ok.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 5394
   RE: Fondant
30.9.2011 7:17:32   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Ciko iz apoteke me cudno gleda kada trazim glicerin..I daje mi onaj za bebe..Znate, umetne se fino djetetu u sjedez i ono se olaksa..
Drugog glicerina nema. Ovaj ne moze, je li tako? user posted image

I sta sad..Kako ide recept za fondant sa bonbonama? Citala sam davno da mi treba secer u prahu, marshmallowe bonbone koje malo omeksam u mikrovalnoj ili na pari..Ili u rerni..Ima ih raznih boja..Otprilike tako ide? Bas mi je bed sada..A joj..


uzmes obicni glicerin - pitala sam apotekarku-sve je OK -moze u tako malim kolicinama


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 5395
   RE: Fondant
30.9.2011 7:18:45   
vila_7
IZVORNA PORUKA: marijanna

mom djecaku za rodjendanuser posted image
user posted image


i muffini,nisu nesto al bila sam kratka s vremenom, bit ce  bolji drugi putuser posted image

user posted image


svaka ti cast...a moram dodati da sam neki dan vidjela i sliku vasu s rođendana i prelijepa si! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5396
   RE: Fondant
30.9.2011 10:11:36   
dush
IZVORNA PORUKA: marijanna

mom djecaku za rodjendanuser posted image
user posted image


i muffini,nisu nesto al bila sam kratka s vremenom, bit ce  bolji drugi putuser posted image

user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5397
   RE: Fondant
30.9.2011 11:02:25   
Anoniman
drage zene,
jos jedno pitanjeuser posted image ako sad napravim fondant masu a tortu budem radila sutra , hoculi ga stavljat u frizider pa ono malo u mikrovelu otopit ili moze da stoji do sutra i u kuhinji na neko mestouser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 5398
   RE: Fondant
30.9.2011 11:10:05   
muaaa

IZVORNA PORUKA: triputmama

drage zene,
jos jedno pitanjeuser posted image ako sad napravim fondant masu a tortu budem radila sutra , hoculi ga stavljat u frizider pa ono malo u mikrovelu otopit ili moze da stoji do sutra i u kuhinji na neko mestouser posted image


Nemoj u frizider stavvljati.Zavij ga u kese ili prozirnu foliju tako dobro da ni slucajno ne ulazi zrak i drzi u kuhinji.Ako dodje u dodir sa zrakom stvrdne seuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5399
   RE: Fondant
30.9.2011 11:12:25   
Anoniman

user posted image   odose mi zivci , odoh sad da probam ga napraviti

tenks muua

(odgovor članu madam x)
  Neposredna veza do poruke: 5400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  214 215 [216] 217 218   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  214 215 [216] 217 218   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *