|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  209 210 [211] 212 213   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
15.9.2011 20:42:38   
Rabi
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Evo Tomice za prvi rođendan jedne djevojčice, za sada je još uvijek radna verzija, večeras će biti finish, ali eto da vidite! Batmnan sutra postavim.

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5251
   RE: Fondant
15.9.2011 20:57:01   
D_K
Elma, sve torte su ti super pa i ova user posted image user posted image

Malena, i tebi su sve torte super pa i ona jedna jedina fondantica koju si napravila user posted image user posted image (ovo da se vise ne zalis i da priones da nam napravis jos koju da parimo oči user posted image user posted image )


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 5252
   RE: Fondant
15.9.2011 21:30:33   
InLove
IZVORNA PORUKA: Malena_A

user posted image
Nasa tortica za prvi roodjendan user posted image


Samo cu ponoviti D_K user posted image user posted image nije prva druga je fondant torta user posted image user posted image
A bit ce ih jos aBduser posted image

Kakvo parenje ociju draga, ovo ti je 0 za ovo sto zene prave! Ja nemam nikakvih kalupa,NOZ mila majka user posted image user posted image

< Poruku je uredio Malena_A -- 15.9.2011 21:36:56 >


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 5253
   RE: Fondant
15.9.2011 21:34:39   
ElmaB
Evo, sređeni i očišćeni, od šećerauser posted image , Tomica!


user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 5254
   RE: Fondant
15.9.2011 21:37:34   
InLove
Elma ,Tomica je superrrr user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5255
   RE: Fondant
15.9.2011 21:39:50   
ElmaB
Hvala, hvala, baš sam se potrudila, ali se nadam da će Batman biti bolji!user posted image

< Poruku je uredio ElmaB -- 15.9.2011 21:40:09 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 5256
   RE: Fondant
15.9.2011 21:44:31   
D_K
IZVORNA PORUKA: Malena_A

Samo cu ponoviti D_K user posted image user posted image nije prva druga je fondant torta user posted image user posted image
A bit ce ih jos aBduser posted image

Kakvo parenje ociju draga, ovo ti je 0 za ovo sto zene prave! Ja nemam nikakvih kalupa,NOZ mila majka user posted image user posted image


upravo si izgubila pravo da komentarises svoje kreacije user posted image user posted image .. torta je med i kapak.. pa valjda mi znamo koliko je tesko napraviti fondanticu i zaista mi je svaka prelijepa za vidjeti i svaka mi moze biti inspiracija za neku moju..

Elma - kapa down..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 5257
   RE: Fondant
15.9.2011 21:48:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Evo Tomice za prvi rođendan jedne djevojčice, za sada je još uvijek radna verzija, večeras će biti finish, ali eto da vidite! Batmnan sutra postavim.

user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5258
   RE: Fondant
15.9.2011 21:51:35   
D_K
doublemum, svaka ti cast. ja se nisam ni usudila pokusati ovo praviti.. valja sve ove bobice poredati.. svaka cast.. torta je za svake pohvale user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 5259
   RE: Fondant
16.9.2011 7:59:06   
vila_7
Elma...predobra torta! user posted image

Iman cekamo tvoju! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 5260
   RE: Fondant
16.9.2011 8:50:29   
palachinken
IZVORNA PORUKA: helena_7

a ove papice koje pravite-cime ispunite iznutra da ne "ulegnu" nego da lijepo budu kao napuhanE?


Mozes je dok se suši "nafilovati" necim, papirni ubrusi ili alu folija ili kuglice od nekog resto fondana, da održi oblik, pa to kasnije izvadis. Ili je ne praviti suplju unutra, nego sve od jedne mase.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5261
   RE: Fondant
16.9.2011 8:59:28   
vila_7
uh zaboravila sam da tebe mogu gnjaviti! user posted image
Nego slabo si nesto na forumu!?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5262
   RE: Fondant
16.9.2011 9:12:31   
palachinken
Tu sam ja kad zatrebam, nako ko betmen user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5263
   RE: Fondant
16.9.2011 9:14:05   
vila_7
user posted image user posted image user posted image imas li ti kakvu slikicu lijepe torte za rođenje-nebitno musko / zensko jer ni oni ne znaju



_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5264
   RE: Fondant
16.9.2011 9:20:37   
palachinken
Hmmm, hajd ovako na prvu:
user posted image
(ako ti kuma konta dojiti, onda samo flasicu zamijenis sisom user posted image )

user posted image
Pa mozes jos tih kockica dodati

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5265
   RE: Fondant
16.9.2011 11:57:47   
ElmaB
Evo i Batmana:


user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5266
   RE: Fondant
19.9.2011 7:58:15   
vila_7
Palachinken al ti se ismijah za sisu-tacno sam zamislila njihove face kad bih donijela! user posted image

elma...ti pravi strucnjak! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5267
   RE: Fondant
20.9.2011 9:45:29   
dush
Evo i moje torte koju sam drugarici pravila za vjencanje (trazili su nesta u mosrskom stilu)

user posted image



Ova druga je dok jos nisam stavila gore ovu skoljku, da se u transportu ne bi raspala

user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5268
   RE: Fondant
20.9.2011 9:48:06   
muzika28
Predivno!

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 5269
   RE: Fondant
20.9.2011 10:53:19   
sheri
super tortice!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zaista , ovdje sve sami strucnjaci, super vam ideuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu muzika28)
Neposredna veza do poruke: 5270
   RE: Fondant
20.9.2011 11:04:58   
vila_7
jao dush odavno ljepsu nisam vidjela !

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 5271
   RE: Fondant
20.9.2011 11:10:46   
dush
Hvala, to je sa ljubavlju uradjeno, za moju najbolju prijateljicu :)

Naravno, pomagali su mi mama, drugarica (ne ova za koju je bila tora) i muz, ne bih nikada sama ovoliku tortu mogla napraviti....

A tek kakav smo show imali u sred pravljenja torte... Mama je iznijela na balkon da se hladi jedna kora, i ispekla drugu... Ja posla da iznesem tu drugu da se hladi i nisam gledala ispred sebe i ugazim u onu koru sto je stajala na podu.... I okliznem se, mogla sam se polomiti.... Raspljeckala sam tu koru po balkonu, umirali smo od smijeha :D

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5272
   RE: Fondant
20.9.2011 11:13:29   
vila_7
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mogu zamisliti scene...al eto nek ste sve s veseljem radile zato i jest super ispala

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 5273
   RE: Fondant
20.9.2011 11:33:59   
dush
Moja mama je mislila da ce umrijeti od bolova koliko se smijala :) Morala zena da legne na kauch da bi dosla sebi. I taman se smiri i opet u smijeh.... Ali dobro, bilo je barem zanimljivo.... :)

Mnogo je ljepse praviti ovako torte kada imas drustvo i zezas se, brze prodje vrijeme... I nije mi jasno kako ove ostale zenice sto prave same ogromne torte uspiju to.... Mi smo radili citav dan tortu, ukrase, farbali ih, fondan dok sam umijesila, ruke su mi otpale... 2x sam pravila od jedne mjere i jednom duplu mjeru za onu veliku donju tortu.... Da sam sama radila, 2 dana bih tortu pravila....

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5274
   RE: Fondant
20.9.2011 11:36:56   
Honey3
dush divna tortauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 5275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  209 210 [211] 212 213   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  209 210 [211] 212 213   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *