|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  192 193 [194] 195 196   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
11.7.2011 22:25:52   
zeze
Ako sad napravim fondant mogu li ga ostavit na sobnoj temp.? Mislim hoce li se rastopiti jer je toplo u stanu ili da ga stavim u frizider? Sutra ujutru sam mislila praviti tortu a navece je prekrit fondantom?

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4826
   RE: Fondant
11.7.2011 22:54:49   
Mya_81 RR
Zeze, ja uvijek cuvam na sobnoj temp. Stavim u vrecicu da nema zraka i u posudu s poklopcem... Nemas brige da ce se istopiti, jer se on topi ipak pod malo vecim temperaturama... sve sto se do sutra moze desiti je da ga ne trebas grijati dodatno da bi mogla raditi s njim user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 4827
   RE: Fondant
11.7.2011 22:57:21   
zeze
Hvala, odoh na posao user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4828
   RE: Fondant
11.7.2011 23:30:01   
zeze
Uh preznojila sam se user posted image . Zavrsila sam, eno ga odmara. Nije toliko komplikovano , eh sad kakav ce biti kad ga budem stavljala na tortu user posted image . Izgleda mi kao plastelin, nisam potrosila svih 900g secera negdje oko 800g. Molim Boga da uspijem user posted image user posted image
Odoh pocistit kuhinju.  Joj mislila sam da je ono 100x komplikovanije.


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 4829
   RE: Fondant
11.7.2011 23:31:23   
D_K
joooj, ja sam se nalozila na fondant tortu.. gledala sam ovu temu i ima tako dobrih fazona. Merjemi ce rodjendan za 7 dana i voljela bih joj napraviti nesto lijepo.. ne mogu da otvorim ovaj link minjina-kuhinjica ali sam iscitala nesto teme pa cu polako..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 4830
   RE: Fondant
11.7.2011 23:32:56   
Honey3
i ja sam mislila da je to bas komplikovano ali bas je lagano,meni fondant uspije, samo sto sam ja bas laik za ukrasavanjeuser posted image sad za vikend stizu mi gosti pa cu opet kakvu torticu sa fon.jer imam ga gotovog od prije u svim bojama,bit ce to neka vesela tortauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 4831
   RE: Fondant
11.7.2011 23:41:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zaha

i ja sam mislila da je to bas komplikovano ali bas je lagano,meni fondant uspije, samo sto sam ja bas laik za ukrasavanjeuser posted image sad za vikend stizu mi gosti pa cu opet kakvu torticu sa fon.jer imam ga gotovog od prije u svim bojama,bit ce to neka vesela tortauser posted image

ovako ko jauser posted image
začas sam je napamet sredilauser posted image
ostalo mi fondanta do one vesele sirene sa H rođkasa a dolazila nam drugarica koja je bila na moru u vrijeme slavlja..elem ja im napravila da pušu...bogami njima se dopala ko i sirena...a sirenu sam 3 dana ''gazala'' a ovu sat vremena u što uključujem i pravljenje torteuser posted image
http://imageshack.us/photo/my-images/850/sl730696.jpg/

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4832
   RE: Fondant
11.7.2011 23:41:45   
zeze
Ja citam ovu temu majke mi ihiiiiiiii odavno. Toliko sam dugo analizirala i ona sa mm bonbonama i ovaj s glicerinom. I prikupila sa sastojke davno i svaki dan kazem danas cu pravit i sipak user posted image neka me trema uhvati. Kad sam gledala onaj video sa mm bonbonama izgledalo mi puno ljepljivo i pojedemo bonbone. user posted image user posted image user posted image Napravila sam ovaj s glicerinom, bas sam se nafurala. Sad cu da budem redovna na ovoj temi user posted image user posted image
Nisam ni ja neki dekorator heh, nemam cak ni boje nisam ih mogla ovdje naci. Poslala nam je jedna teta pa ce valjda do rodjendana stici, ako ne user posted image Slikam sutra svoju snijeznu tortu u sred ljeta user posted image user posted image user posted image
D_K potrazi na youtube.


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4833
   RE: Fondant
11.7.2011 23:43:18   
D_K
gdje me nadje - upravo gledam ovaj:
http://www.youtube.com/watch?v=uAaICRRscfc


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 4834
   RE: Fondant
11.7.2011 23:51:35   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: zaha

i ja sam mislila da je to bas komplikovano ali bas je lagano,meni fondant uspije, samo sto sam ja bas laik za ukrasavanjeuser posted image sad za vikend stizu mi gosti pa cu opet kakvu torticu sa fon.jer imam ga gotovog od prije u svim bojama,bit ce to neka vesela tortauser posted image

ovako ko jauser posted image
začas sam je napamet sredilauser posted image
ostalo mi fondanta do one vesele sirene sa H rođkasa a dolazila nam drugarica koja je bila na moru u vrijeme slavlja..elem ja im napravila da pušu...bogami njima se dopala ko i sirena...a sirenu sam 3 dana ''gazala'' a ovu sat vremena u što uključujem i pravljenje torteuser posted image
http://imageshack.us/photo/my-images/850/sl730696.jpg/
eto bas slatka vesela tortica,samo sta je ispod fondanta,ja sam mislila plazma tortu hvale je,nisam je do sad pravila


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4835
   RE: Fondant
11.7.2011 23:52:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: zaha

i ja sam mislila da je to bas komplikovano ali bas je lagano,meni fondant uspije, samo sto sam ja bas laik za ukrasavanjeuser posted image sad za vikend stizu mi gosti pa cu opet kakvu torticu sa fon.jer imam ga gotovog od prije u svim bojama,bit ce to neka vesela tortauser posted image

ovako ko jauser posted image
začas sam je napamet sredilauser posted image
ostalo mi fondanta do one vesele sirene sa H rođkasa a dolazila nam drugarica koja je bila na moru u vrijeme slavlja..elem ja im napravila da pušu...bogami njima se dopala ko i sirena...a sirenu sam 3 dana ''gazala'' a ovu sat vremena u što uključujem i pravljenje torteuser posted image
http://imageshack.us/photo/my-images/850/sl730696.jpg/
eto bas slatka vesela tortica,samo sta je ispod fondanta,ja sam mislila plazma tortu hvale je,nisam je do sad pravila


http://www.coolinarika.com/recept/725986/user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4836
   RE: Fondant
11.7.2011 23:57:35   
zeze
Ova torta mi bas izgleda lagana za napraviti, mogla bi nju user posted image
Jos jedno pitanje, kad budem razvijala fondant, hocu ga posipat secerom?


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4837
   RE: Fondant
11.7.2011 23:58:27   
Honey3
uh sve mi voda na usta,njam,njam ovo pravo socno i kremaliuser posted image a sta si okolo,na sta si stavila fondant?

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4838
   RE: Fondant
12.7.2011 0:00:47   
Hanady RR
zeze kad budeš razvijala ja bih ti svajetovala da to radiš na gustinu...mislim može i šećer i njime posipati i na njemu razvijati ali meni je gudtin bolji...pogotovo po ovome toplom vremenu...topi s ešećer brzi a upija ga fondat manijačliuser posted image

zaho ja sma oko stavila izmjenjenu grache kremu...umesto čokolade za kuhanje ja sma stavila štapiće kinder čokolde i supe rje bila...a ti možeš i grance je rje ona pogodna za fondantuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4839
   RE: Fondant
12.7.2011 0:01:18   
Honey3
IZVORNA PORUKA: zeze

Ova torta mi bas izgleda lagana za napraviti, mogla bi nju user posted image
Jos jedno pitanje, kad budem razvijala fondant, hocu ga posipat secerom?

hoces jer ce ti se lijepiti za oklagiju a najbolje ti je staviti u secera u najlon carapu,to sam na jednom videu vidjela,tako ravnomjerno posipas seceruser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 4840
   RE: Fondant
12.7.2011 0:02:54   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

zeze kad budeš razvijala ja bih ti svajetovala da to radiš na gustinu...mislim može i šećer i njime posipati i na njemu razvijati ali meni je gudtin bolji...pogotovo po ovome toplom vremenu...topi s ešećer brzi a upija ga fondat manijačliuser posted image
eto jos bolje,ja sam citala ovo ali nisam probalauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4841
   RE: Fondant
12.7.2011 0:05:50   
zeze
user posted image user posted image Hanady citala sam da si pisala da moze sa gustinom, ali nije mi moglo na um pasti jel gustin ili nesto drugo.
Joj  jedva cekam sutra, ne mogu sad pravit tortu probudit cu ukucane user posted image . Odoh pripremit onu kremu s vrhnjem nek se hladi do sutra.


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4842
   RE: Fondant
12.7.2011 13:15:16   
Amani12
Samo da prijavim da je moja tortica uspjela user posted image
Ja zadovoljna a nasa nani odusevljena,malo je reci...
Ja pravila ovaj fondant sa marshmallow bombonima i bas mi je super ispao...
Jedva cekam slijedecu fondant avanturicu user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 4843
   RE: Fondant
12.7.2011 22:02:25   
D_K
hocemo sliku..

ja prikupljam materijal - kupila sam boje i nekoliko kalupcica..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 4844
   RE: Fondant
12.7.2011 22:40:39   
zeze
Evo moje prve fondantasice, molim aplauz user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 4845
   RE: Fondant
12.7.2011 22:46:18   
D_K
IZVORNA PORUKA: zeze

Evo moje prve fondantasice, molim aplauz user posted image user posted image

user posted image



cestitke od srca na prvoj fondantašici
vjerujem da su boje malo izrazenije nego na slici i svidja mi se user posted image user posted image user posted image ..
ja razmisljam o ideji tj. kako da je ukrasim.. vjerovatno cu se drzati jednostavnih oblika kao i ti dok se ne ustelim..



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 4846
   RE: Fondant
12.7.2011 22:47:34   
Honey3
IZVORNA PORUKA: zeze

Evo moje prve fondantasice, molim aplauz user posted image user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 4847
   RE: Fondant
15.7.2011 20:03:20   
InLove
Jel fondant treba biti tvrd, mehak ,ili user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4848
   RE: Fondant
15.7.2011 20:11:56   
sheri
treba ti biti kao plastelin kad ga malo po rukama izradisuser posted image user posted image user posted image . valjda sam pomogla

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 4849
   RE: Fondant
15.7.2011 20:13:45   
InLove

IZVORNA PORUKA: sheri

treba ti biti kao plastelin kad ga malo po rukama izradisuser posted image user posted image user posted image . valjda sam pomogla

Valjda ce na nesto liciti user posted image user posted image vidjet cemo :D il ce ici na temu neuspjesi user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 4850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  192 193 [194] 195 196   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  192 193 [194] 195 196   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *