|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
21.5.2010 11:53:33   
Mya_81 RR
Ma, Ivana, tebe više nije potrebno ni hvaliti user posted image user posted image user posted image user posted image

Nego, ova trava okolo je li od fondanta ili ste stavile nešto što se ne jede?


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Fondant
21.5.2010 12:39:30   
rukajja
user posted image ivana prelijepa je. go Breskvaaaauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Fondant
21.5.2010 13:04:29   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Ma, Ivana, tebe više nije potrebno ni hvaliti user posted image user posted image user posted image user posted image

Nego, ova trava okolo je li od fondanta ili ste stavile nešto što se ne jede?



Hvala svima, uobrazit cu se user posted image !
Sve mora da se jede user posted image , ovo okolo je obojeni kokos...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Fondant
21.5.2010 17:56:47   
aya
IvanaTz drzis li negdje kurseve?


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Fondant
21.5.2010 18:15:47   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: aya

IvanaTz drzis li negdje kurseve?



potpisujem

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Fondant
21.5.2010 18:36:00   
Anoniman
Ivana,torta je prekrasna! user posted image Mogu misliti kako se mali obradovao!

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Fondant
21.5.2010 18:41:25   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: aya

IvanaTz drzis li negdje kurseve?



uuuuu, e sad sam i zvanicno nafurana... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Fondant
21.5.2010 20:13:07   
Anoniman
Evo i moje prve fondat torte, jedva sam našla glicerin a i namučila sam se tražeći boje i napokon kad sam našla bila je samo crvenauser posted image
user posted image

Najiskrenije ovo je zahmetli pravo, super se igrati sa fondatom ali proces je dugotrajan uf umorila sam seuser posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Fondant
21.5.2010 20:21:19   
Hanady RR
Breskva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
perslatka jeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Fondant
21.5.2010 20:38:42   
Anoniman
Hvala hanady
i da se još zahvalim učiteljici Ivani na uputamauser posted image ...Samo meni definitivno ne ide pravljenje figura, zakon su kalupiuser posted image
Kako pravite mašnu????Ja sam se trudila i odustala od mašne...i šta radite sa fondatom koji vam ostane (višak)- da li i koliko može stojati?

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Fondant
21.5.2010 20:42:57   
bebacha
Breskva gdje si nasla glicerin i fruktozu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Fondant
21.5.2010 20:45:48   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Breskva

Hvala hanady
i da se još zahvalim učiteljici Ivani na uputamauser posted image ...Samo meni definitivno ne ide pravljenje figura, zakon su kalupiuser posted image
Kako pravite mašnu????Ja sam se trudila i odustala od mašne...i šta radite sa fondatom koji vam ostane (višak)- da li i koliko može stojati?


evo ti link za mašnu http://www.youtube.com/watch?v=07ss0Pq3OdU...samo ja kad sma radila pošto je zora svitala ja sam to pojednostavila malo pa mi nije baš orginalan ispala...al iduća biće bolja...jer saznah ovih dana da fondant od bombona koji ja koristim može stajti duže ...zanči jedno 2-3 dan prije njega ću da napravim pa ću imati više živaca.

e sad koliko ovaj fondant može stajati nisma 100% sigurna ali čini mi se na youtube isto ima način ako ga spremaju u kesice da stoji...znači može stajati ali rok trajanja neka ti potvri neko drugiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Fondant
21.5.2010 20:47:11   
Anoniman
glicerin u državnoj apoteci, fruktozu u DM-u

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Fondant
21.5.2010 22:07:20   
Mya_81 RR
Breskva, svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Fondant
21.5.2010 22:15:38   
aya
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: aya

IvanaTz drzis li negdje kurseve?



uuuuu, e sad sam i zvanicno nafurana... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



nema nafuravanja, brzo papir i olovku, pisi knjigu, a onda kursevi diljem nase zemlje, ja cu cuvati ove bombone do tada user posted image   IDEJA: Kako u par koraka pripremiti fondant user posted image

I kod nas stvarno nema kurseva kuhanja, ja sam bas zainteresirana (i za slana jela, mislim kurs opcenito, priprema, kuhanje, dekoracija... ili stvarno nema ili ja nisam dovoljno upucena)

< Poruku je uredio aya -- 21.5.2010 22:16:24 >


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Fondant
22.5.2010 0:02:09   
rukajja
user posted image breskva prelijepa jeuser posted image i ja sam isto nasla samo crvenuuser posted image

bice nam bolje 2xuser posted image

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Fondant
22.5.2010 0:04:39   
Anoniman
BreKskva...svaka ti dalauser posted image user posted image user posted image user posted image ...and to ti hocu reci vec par dana...aj lajk jor avatar veri macuser posted image

(odgovor članu rukajja)
  Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Fondant
22.5.2010 0:14:44   
Ilhana RR
Ivana za tvoje torte suvisne su rijeci! =) Bolje pravis nego ijedna slasticarna u svedskoj u kojoj sam ja bila ;)

Breskvice za tvoju tortu mogu samo reci FENOMENOMENALNO... Extra ti je uspijela, ko bi reko da je prvi put ;)

Ljubac za moje fondatuse =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu rukajja)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Fondant
22.5.2010 0:20:49   
Anoniman
hvala vam žene... vi ste mene i natjerale na ovo svaki put mi voda ide na usta od vaših torti e sad i ja imam svoju ...odo sad da smažem jedan komad

dadada malo promjene, hvaja ...to su Ajimove nogice i nečije nogutineuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Fondant
22.5.2010 0:26:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

hvala vam žene... vi ste mene i natjerale na ovo svaki put mi voda ide na usta od vaših torti e sad i ja imam svoju ...odo sad da smažem jedan komad

dadada malo promjene, hvaja ...to su Ajimove nogice i nečije nogutineuser posted image

skontala sam...zato mi se toliko i svidjauser posted image user posted image i bas kontam da i sebi napravim vaku foto s mojim cedetomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Fondant
22.5.2010 9:43:42   
maja78 RR
breskva user posted image user posted image user posted image user posted image  prvo pa musko

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Fondant
22.5.2010 9:53:26   
faris06
Sinoc u Merkatoru na socijalnom (Sarajevo) vidjeh da su im dosle boje jestive , u prahu i tecne ( Eterika) te marcipan masa  pakovanje 200 grama , u njemu tri dijela crvena , zelena i bijela. Ako kome treba  da zna gdje moze trenutno naci jer kad sam ja trazila prije mjesec nije ih bilo.

_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Fondant
22.5.2010 10:18:05   
maja78 RR
hvala za info

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Fondant
22.5.2010 10:30:55   
tea lana
http://www.youtube.com/watch?v=jr9aM1taBvE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Uzp3XfhUpQ4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=E4SfgfnzzXk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=YJSRUlLZows&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=lDvpQn3fUcg&feature=related
par primjera

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Fondant
22.5.2010 10:35:57   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: tea lana RR

http://www.youtube.com/watch?v=jr9aM1taBvE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Uzp3XfhUpQ4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=E4SfgfnzzXk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=YJSRUlLZows&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=lDvpQn3fUcg&feature=related
par primjera


Youtube je najbolji za ovo... ima dosta step by step kako sta praviti sa fondantom ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *