RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> U zagrljaju žalosti



Poruka


Mirkica -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (30.8.2013 18:26:30)

Elice iskreno saucesce tebi i tvojoj porodici da vam dargi BOg podari sabura da ovo sto lakse prebrodite , zao mi je [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




klemzi -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (30.8.2013 18:43:37)

Elice dušo [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Bebo mila, neka te dragi Bog nagradi dženneteom, a porodici sabura [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




rerica -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (30.8.2013 19:01:40)

sta nase srce moze izdrzati ni svjesni nismo......

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Mrvica_83 -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (30.8.2013 19:08:29)

Elice[sm=smiley19.gif] [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]Nema pravih rijeci da iskazem suosjecanje koje osjecam .. Rijeci si suvisne .. Neka Vam dragi Allah dz.s olaksa i bude na pomoci !




salmy -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (30.8.2013 19:19:22)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] iskreno saucese [sm=smiley13.gif]




Mia -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (30.8.2013 20:59:53)

Elice, duso moja mila [sm=smiley19.gif] Samo Allah dragi zna koliko sam mu puta uputila dovu za tebe i tvoju Adnicu, ali .... iz sveg srca sam se molila u mjjesecu Ramazanu, svaku noc te spominjala .... ne znam vise ni sta da kazem ni sta da mislim [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] Allahu dragi, ako je ovo sto se desilo bolje za moju Elicu, molim te da joj podaris sabura da izdrzi ovo veliko iskusenje [sm=smiley19.gif] Duso mila, toliko smo se radovale tvojoj trudnoci, toliko smo se radovale planovima da ti dodjemo .... uh Boze, danas je pretezak dan [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




vila_7 -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (30.8.2013 21:15:40)

iskreno saucesce [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Leva -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (30.8.2013 21:33:08)

Grlim te najjace sto mogu... Molim samo dragog Boga da ti nekako olaksa...




Hanady RR -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (30.8.2013 21:35:29)

svaka riječ suvišna je

[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




toncica -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (30.8.2013 21:47:20)

Elice draga moja iskreno saucesce tebi i tvojoj porodici[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Nemam rijeci kojima vbih te utjesila sta god ti rekla . Samo ti znas kako se osjecas . Neka mala bebica pociva u miru sa andjelima
Saljem ti najveci [img]http://www.smilies.4-user.de/include/Liebe/smilie_love_423.gif[/img]
podrske .




ElmaB -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (30.8.2013 21:52:58)

Iskreno saučešće porodici. Mnogo mi je žao.




Super Beba -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (31.8.2013 23:28:59)

Moje iskreno saučešće. Da vam Bog dragi olakša bol i da snage da izdržite ovaj vaš veliki strašni gubitak.. :((
[sm=smiley19.gif] [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




amra_sa -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (31.8.2013 23:34:41)

Elice, moje iskreno saučešće ...
Da ti Bog olakša olakša i podari puno sabura, zaista mi je žao ... [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




napolitanka -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (1.9.2013 23:38:23)

ja ne zelim da vjerujem da se ovo desilo, niti znam sta reći[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
samo znam da zelim da te vidim i najjače zagrlim, znam da to nije utjeha, ali to je jedino sto mogu, želim vam sabura, a mala adnica će zauvijek živjeti u našim srcima, drži se drugo moja draga, puno vas volim i uz vas sam[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Honey3 -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (1.9.2013 23:49:06)

o Boze tuge,iskreno saucesce [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




narin3 -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (2.9.2013 6:37:00)

  Bašum sagolsum draga elice...da vam Allah olakša i podari sabura...Amin!




tajra26 -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (2.9.2013 7:15:12)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Mjeseceva Pratilja -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (5.9.2013 11:35:09)

Basum sag olsun..

Zelim ti mnogo mira dusi, strpljenja i vjere. Budi jaka..:-*




aazra -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (5.9.2013 12:20:03)

Basum Sagolsun...[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




veeseelaa -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (5.9.2013 12:32:01)

jek se iko čuo sa Elicom? kako je?




Blue rose RR -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (5.9.2013 12:35:57)

Pod lijekovima za smirenje[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley19.gif[/image]
Dženaza bebici je bila u ponedjeljak.




veeseelaa -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (5.9.2013 22:03:44)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Pod lijekovima za smirenje[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley19.gif[/image]
Dženaza bebici je bila u ponedjeljak.




ako neko misli da možemo nešto uraditi ja sam tu....
kao majka koja je izgubila dijete, ako mogu ikako popmoći, savjetom i sl, javite




Andy_Bec23 -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (23.9.2013 18:23:48)

Da vam Bog podari snage i puno vjere.....

Nemam drugih rijeci osim da znam kako vam je ....


Spokoj u dusi malenoj

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




ajnur -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (24.9.2013 17:00:39)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Elica 5 -> RE: Posljedni pozdrav bebici Adni, i podrška mami Elica 5 :( (24.12.2013 15:39:34)


Drage moje,, toliko često pokušam da vam par riječi napišem,, ali svaki put sve jednostavno ostavim ne mogu previše je boli čak nisam imala snage ni da sve pročitam šta ste pisale iskreno ne mogu,,,, ali samo ću vam jedno reći hvala vam na riječima utjehe, ako uopšte takva riječ postoji jer ovo iskreno sve i suviše boli  
Evo još malo pa će puna četiri mjeseca kako moje Ceze više nema sa nama,, a ja još uvjek mislim da je ovo sve ružan san,, i da ću se probuditi ali vjerujte kako koji dan prolazi vidim da se neću probuditi i da jako jako boli.

Nikad neću zaboraviti dan kad sam se probudila, i kad su mi rekli da sam rodila prekrasnu bebicu,, i moje ponavljanje koliko sam samo puta rekla ja mama ja sam mama pa nisam mogla da vjerujem,,,,, pa trenutak kad sam je prvi put vidjela koliko se doktorica smijala koliko sam puta ponovila ovo moje dijete nisam jednostavno mogla da vjerujem jer toliko je neuspjeli postupaka iza nas,, ispijeni čajeva i čajeva mislim da se radi o livadama,, koje smo ja i moj muž popili a o suzama da i ne pričam i na kraju kad zaista prihvatim da sam ljudi moji Mama,, i da će me za kratko vrijeme zavati neko Mama desi se što se desi i ja kažem Allahova volja,,

Tako trebalo da bude i mi to moramo prihvatiti teška su iskušenja i jako bolna,, gledati dijete u krevetu kako se pati i šta se sve s njom dešava a ti nemaš prililiku da je uzmeš i priviješ uz svoje tijelo imaš priliku da je vidiš pet puta dnevno da je pomilkiš, dohvatiš za rukicu, poljubiš onako kratko na par minuta i da gledaš kako je teta tamo neka presvlači, briše i maže kremicom a ja ni to nisam imala pravo a kad je već napunila mjesec dana od tada nisam imala više pravo ni da je dohvatim, ni poljubim, niti da joj mama tepa dok su druge tete mogle da je pipkaju, maze i da joj pričaju a ja i njen tajo nismo jer kad bih smo progovorili ili dohvatili je vjerovatno je tad već dobro znala i osjetila svoje roditelje pogotov mene, od tad više nismo mogli ništa jer bi joj pritisak skočio i otkucaji skočili preko 200 i puno više,, tad smo imali samo riječi neki tamo teta šutite,, ne prilazite, ne dirajte neka je mirna je spava a kako da joj ne priđem,, kako da majka ne priđe, vidim je budna je teta Jaca joj priča mama ti je tu i mazi je i ljubi a ja gledam i ako bi mi rekla da joj polako priđem nastao bi haos i onda bi nam rekli izađite dođite ponovo za tri sata i tako je bilo naredni mjesec dana,, svaki dan isti i sve teži i teži,,, ali mora se nastaviti dalje moramo biti jaki vratiti se u ovu tešku kolotečinu života...

Eto napokon sam skupila snagu da bar jedan dio boli podijelim sa vama,, i opet kažem hvala vam puno,, a od srca molim dragog Allaha da niko više ne bude na ovakvom teškom iskušenju jer zaista boli, 

Blu rose RR [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

i ostala podrško [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] ljubi vas vaša Eli i od srca želi da naredna godina bude svima puno veselija i bolja sa puno osmjeha i veselja bez tuge i žalosti [sm=smiley27.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>