|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ženska imena
19.4.2011 16:01:03   
Sonja
Selma super su ti Ajna i Ajlauser posted image

Jasmina se zove jedna beba Adinova drugarica i on stalno meni govori da u mom stomaku ima Jacauser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Ženska imena
19.4.2011 16:03:56   
Lady26
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Meni su Mela i Ajna super imena user posted image


Meni super ime, od mog skolskog druga se sestra zove Mela... user posted image bas je simpa

< Poruku je uredio Lady26 -- 19.4.2011 16:05:06 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Ženska imena
19.4.2011 16:06:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sonja

Selma super su ti Ajna i Ajlauser posted image

Jasmina se zove jedna beba Adinova drugarica i on stalno meni govori da u mom stomaku ima Jacauser posted image





Sonja ja glasam za Dariauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Boze zastouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sad ce se maja78 javitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Ženska imena
25.4.2011 19:56:24   
Mirkica
firstbaby ima Mayra  Spanskog je porijekla  sto znaci "predivna" 
a ima i u latinsko sto znaci CUDO

TO je i irsko ime i znaci biljka

eto


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Ženska imena
25.4.2011 20:46:12   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: lili1905

Daria mamina princeza plavih okica i dugih trepavica!user posted image


prelijepo ime


vidis Noa da sam se vec ranije za to ime izjasnila user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Ženska imena
25.4.2011 20:57:09   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Eh pošto su rekli da je curica,mi smo izbor imena sveli na ovih par pa vidjet ćemo:
MM je dao samo jedno ime kao prjedlog a to je:

Samra-garavuša,crnoputa

A ovo su moji prjedlozi:

Amna
Adna
Ajna-prava,nepatvorenauser posted image
Ajla-obasjana mjesečinom
Elma-jabuka
Belma-14 noć lunarnog mjeseca
Jasmina-vrsta cvijeta
Mela-ljepotica user posted image user posted image
Mersiha

Do sada sam najviše za Mela ali ko zna

Sva su ti imena super,Belma i Mersiha su mi zadnje na listi,i Samra zato sto se ja zovem Semra i ima isto znacenje.Ja sam svojoj Hani htjela dati ime ajla ali nisam jer vec u blizoj familiji imamo Adnu,Amnu i Ajnu a sve mi nesto slicno.
Elma je moja sekica.user posted image
Mela nije lose,nikad prije nisam cula pa mi je potrebno malo vremena da naviknem na njega.
Joj valja meni dva imena smislit.user posted image Nemam ideju ni za jedno.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Ženska imena
25.4.2011 21:11:20   
Selma.A.M
Hannice ma ja svako malo dodajem i oduzimama imena,nekako mi je lakše bilo prvi put malcu dati ime nego sad,valjda za djevojčice veći izbor imena pa sam baš zbunjena user posted image user posted image
Meni je opet Hana preljepo ime,ali je kuma ugrabila za svoju curicu tako da user posted image ....... Imam u opciji sada i Sara samo moram naći značenje user posted image  

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Ženska imena
25.4.2011 21:20:51   
Hannica
I meni se Hana jako svidja,ali da se vratim u proslost ne bih dala to ime,jednostavno ihje previse.Prije par dana je vodila na vakcinu i prozvalo tri Hane jednu za drugom,a poslije njih Hena.user posted image Kaze nam doktorice mogli ste i halvu napravit.user posted image I Sara je jako cesto ime,znam da je prije par godina bio slucaj da su u jednom prvom razredu bile 4 Sare.user posted image Jos je kod nas i prezime cesto tako da vjerujem da u zenici imaju bar 2-3 Hane sa istim prezimenom.user posted image Nekad mi dodje da joj promjenim ime.



_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Ženska imena
25.4.2011 21:26:02   
Hanady RR
a meni nije jasno zašto se opterećujete koliko osoba ima s aistim imenom. ja sma mlađoj ime dala iako sma znala da u našoj ulici od rodbine ima curica s aimenom Farah znači sto prezime isto ime hamana i adresa...al meni je ime Farah imalo divno zanačenje i jednostavno tako je moralo biti.

Ako vams e odpada ime i ako je lijepo značanje...zašto odustai od istog...svi smo mi podebne jedinke i svako za sbe eživi tako će i naša djeca...na nama je do njih insana napravit a to koliko ih u razredu ima istoga imena mislim ne treba vas sikirati.

Sara

Značenje imena dolazi od hebrejskog Sarah - kneginja, princeza.
Sara znači princeza, ona je posebna i odvažna kao pustinjska princeza. Treba stalnu pažnju, nježne dodire, ali ona to zna i vratiti s jednom posebnom i jedinstvenom ljubavlju.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Ženska imena
25.4.2011 21:30:49   
jasmin
I meni isto nije bitno ako je ime cesto...bitno je da mi se svidja,da ima lijepo znacenje ili da ga je nosio/la neko od istaknutih osoba u historiji islama.
Sara je ime supruge Poslanika Ibrahiima.Uvijek sam za to ime.Ja imam sina Ibrahiima,a seka ima kcerkicu Saru.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Ženska imena
25.4.2011 21:33:04   
Hannica
Tako ti je to u zivotu,opterecujemo se razlicitim stvarima,niso svi isti,nekom smeta ovo,nekom ono.....Ljudi smo,sta drugi da ti kazem.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Ženska imena
25.4.2011 21:34:21   
Hannica
IZVORNA PORUKA: jasmin

I meni isto nije bitno ako je ime cesto...bitno je da mi se svidja,da ima lijepo znacenje ili da ga je nosio/la neko od istaknutih osoba u historiji islama.
Sara je ime supruge Poslanika Ibrahiima.Uvijek sam za to ime.Ja imam sina Ibrahiima,a seka ima kcerkicu Saru.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mm,ali sa jednim i.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Ženska imena
25.4.2011 21:35:12   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Hannica

I meni se Hana jako svidja,ali da se vratim u proslost ne bih dala to ime,jednostavno ihje previse.Prije par dana je vodila na vakcinu i prozvalo tri Hane jednu za drugom,a poslije njih Hena.user posted image Kaze nam doktorice mogli ste i halvu napravit.user posted image I Sara je jako cesto ime,znam da je prije par godina bio slucaj da su u jednom prvom razredu bile 4 Sare.user posted image Jos je kod nas i prezime cesto tako da vjerujem da u zenici imaju bar 2-3 Hane sa istim prezimenom.user posted image Nekad mi dodje da joj promjenim ime.



Ma tvoja Hanica je jedinstvena hehe.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Ženska imena
25.4.2011 21:36:32   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: jasmin

I meni isto nije bitno ako je ime cesto...bitno je da mi se svidja,da ima lijepo znacenje ili da ga je nosio/la neko od istaknutih osoba u historiji islama.
Sara je ime supruge Poslanika Ibrahiima.Uvijek sam za to ime.Ja imam sina Ibrahiima,a seka ima kcerkicu Saru.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mm,ali sa jednim i.user posted image


Ma ne vjerujem da ce u bh papirima biti sa dva i,ali ja stavim jer ovdje ga jasno izgovaraju,mislim to dugo ii,kao Deen,ono Ibraheem.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Ženska imena
25.4.2011 21:38:42   
Hannica
IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: Hannica

I meni se Hana jako svidja,ali da se vratim u proslost ne bih dala to ime,jednostavno ihje previse.Prije par dana je vodila na vakcinu i prozvalo tri Hane jednu za drugom,a poslije njih Hena.user posted image Kaze nam doktorice mogli ste i halvu napravit.user posted image I Sara je jako cesto ime,znam da je prije par godina bio slucaj da su u jednom prvom razredu bile 4 Sare.user posted image Jos je kod nas i prezime cesto tako da vjerujem da u zenici imaju bar 2-3 Hane sa istim prezimenom.user posted image Nekad mi dodje da joj promjenim ime.



Ma tvoja Hanica je jedinstvena hehe.

Pa jeste,mamina Hanumica,tako je zovem.user posted image Nije sto je moja,ali bas je divna i posebna u svakom pogledu.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Ženska imena
25.4.2011 21:45:39   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a meni nije jasno zašto se opterećujete koliko osoba ima s aistim imenom. ja sma mlađoj ime dala iako sma znala da u našoj ulici od rodbine ima curica s aimenom Farah znači sto prezime isto ime hamana i adresa...al meni je ime Farah imalo divno zanačenje i jednostavno tako je moralo biti.

Ako vams e odpada ime i ako je lijepo značanje...zašto odustai od istog...svi smo mi podebne jedinke i svako za sbe eživi tako će i naša djeca...na nama je do njih insana napravit a to koliko ih u razredu ima istoga imena mislim ne treba vas sikirati.

Sara

Značenje imena dolazi od hebrejskog Sarah - kneginja, princeza.
Sara znači princeza, ona je posebna i odvažna kao pustinjska princeza. Treba stalnu pažnju, nježne dodire, ali ona to zna i vratiti s jednom posebnom i jedinstvenom ljubavlju.


Hanady, jeli to Sarah muslimansko ime ?

< Poruku je uredio Selma.A.M -- 25.4.2011 21:46:12 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Ženska imena
25.4.2011 23:48:56   
firstbaby
hvala puno Mirkice :))))
moram onda otvoriti i irski pub ;)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Ženska imena
6.5.2011 13:45:03   
palachinken
Da li je izašla ona tabela najčešćih imena zavodaza statistiku za 2010. ? Ne snalazim se na njihovov stranici, ali nikako.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu firstbaby)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Ženska imena
7.5.2011 17:07:42   
Sonja
palachinken ja mislila da je Adin rijetko ime kad ono po statistici 2009 4.mjestouser posted image user posted image

SARA je lijepo ime i meni se svidja al stvarno je pretjerano puno ima..koja god nova curica se rodi nosi to ime..bar u mojoj okolini

aBd bude zensko ja zapela da bude Daria a mm nesto negoduje..pomagajte kako da ga nagovorimuser posted image user posted image user posted image
ako bude musko nek bude Dariouser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Ženska imena
24.5.2011 22:24:02   
škorpija
http://www.fzs.ba/Dem/ProcPrist/top100_zenska.htm

evo tabela za 2010

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Ženska imena
24.5.2011 22:29:31   
Anoniman
 Moja djeca na pozicji  30 i 56. Mogli smo i dalje na listi biti, al' haj dobro je i ovako.user posted image
Mene nigdje nema, dobro je.

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Ženska imena
24.5.2011 22:32:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a meni nije jasno zašto se opterećujete koliko osoba ima s aistim imenom. ja sma mlađoj ime dala iako sma znala da u našoj ulici od rodbine ima curica s aimenom Farah znači sto prezime isto ime hamana i adresa...al meni je ime Farah imalo divno zanačenje i jednostavno tako je moralo biti.

Ako vams e odpada ime i ako je lijepo značanje...zašto odustai od istog...svi smo mi podebne jedinke i svako za sbe eživi tako će i naša djeca...na nama je do njih insana napravit a to koliko ih u razredu ima istoga imena mislim ne treba vas sikirati.

Sara

Značenje imena dolazi od hebrejskog Sarah - kneginja, princeza.
Sara znači princeza, ona je posebna i odvažna kao pustinjska princeza. Treba stalnu pažnju, nježne dodire, ali ona to zna i vratiti s jednom posebnom i jedinstvenom ljubavlju.


Hanady, jeli to Sarah muslimansko ime ?

da..u knjigama muslimanskih imena češće se nalazi sarah nego samo sara...ja sam se ''lomila'' između Sarah i Farah pa je prevagnula Farah koja je na 56 mjestu na tabeli...mene i starije nema nidgje ni na mapiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Ženska imena
25.5.2011 12:44:59   
Almaa
cure, ja imam bebicu 6-i mjesec i naravno ima vec imeuser posted image , ali meni se dopalo jos jedno ime toliko i njegovo znacenje da razmisljam da joj dodam jos jedno ime, hajde recite mi sta vi mislite o tome?



_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Ženska imena
25.5.2011 13:11:21   
veeseelaa
što da ne, super, radi kako se tebi dopada a narod će uvijek biti i za i protiv.... a djevočica aBd može birati kako ćete je zvati, jednim ili drugim imenom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Ženska imena
25.5.2011 13:15:03   
Amani12
Bas tako,zasto da ne?
Bitno je da se tebi tako dopada,
a i curici ce kad odraste sigurno,bar jedno.user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *