|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ženska imena
1.3.2011 21:46:06   
Lulu_08
Dzejla je interesantno, ali da ne budem narcis haha, i moje mi se ime svidja, ali nije dz nego dj mehki izgovor, Djana user posted image  joj koji opis, a rodica mi se zove Djena, i to mi je onako interesantno user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Ženska imena
1.3.2011 21:49:14   
Anoniman
opet cuh u turskoj serijiuser posted image user posted image user posted image user posted image Džejlan i bas mi je slatko

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Ženska imena
1.3.2011 21:51:29   
Hannica
IZVORNA PORUKA: dadada

Žensko ime Đula na perzijskom i turskom jeziku ima značenje: "ruža".

ja ga nikad nisam cula...interesantno zvuci...samo da ne bude djuuuuuuuuula po naskiuser posted image



zar nikad nsi cula onu pjesmu "Nema lijepse cure od malene  Đule...."user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Ženska imena
1.3.2011 21:54:27   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: dadada

Žensko ime Đula na perzijskom i turskom jeziku ima značenje: "ruža".

ja ga nikad nisam cula...interesantno zvuci...samo da ne bude djuuuuuuuuula po naskiuser posted image



zar nikad nsi cula onu pjesmu "Nema lijepse cure od malene  Đule...."user posted image


ja zapalih lulu pa poljubih đulu, ah bože mojuser posted image . ime je lijepo ali ga nosi moja strina koja mi niej draga pa ga zato ne bih izabrala. inače kod na su krajinis e izgovara baš tako brzo đula a ne đuuuula

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Ženska imena
1.3.2011 21:56:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: dadada

Žensko ime Đula na perzijskom i turskom jeziku ima značenje: "ruža".

ja ga nikad nisam cula...interesantno zvuci...samo da ne bude djuuuuuuuuula po naskiuser posted image



zar nikad nsi cula onu pjesmu "Nema lijepse cure od malene  Đule...."user posted image


ja zapalih lulu pa poljubih đulu, ah bože mojuser posted image . ime je lijepo ali ga nosi moja strina koja mi niej draga pa ga zato ne bih izabrala. inače kod na su krajinis e izgovara baš tako brzo đula a ne đuuuula

moja pranana se tako zvala- Djula sa kratkim uuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Ženska imena
1.3.2011 21:58:55   
škorpija

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: dadada

Žensko ime Đula na perzijskom i turskom jeziku ima značenje: "ruža".

ja ga nikad nisam cula...interesantno zvuci...samo da ne bude djuuuuuuuuula po naskiuser posted image



zar nikad nsi cula onu pjesmu "Nema lijepse cure od malene  Đule...."user posted image


ja zapalih lulu pa poljubih đulu, ah bože mojuser posted image . ime je lijepo ali ga nosi moja strina koja mi niej draga pa ga zato ne bih izabrala. inače kod na su krajinis e izgovara baš tako brzo đula a ne đuuuula

moja pranana se tako zvala- Djula sa kratkim uuser posted image

nevezano za temu, al od mm pradedo se zvao ajdin, to je presudilo da user posted image  damo to ime, baš mi je to bilo nevjerovatno user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Ženska imena
1.3.2011 22:02:18   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: dadada

Žensko ime Đula na perzijskom i turskom jeziku ima značenje: "ruža".

ja ga nikad nisam cula...interesantno zvuci...samo da ne bude djuuuuuuuuula po naskiuser posted image



zar nikad nsi cula onu pjesmu "Nema lijepse cure od malene  Đule...."user posted image


ja zapalih lulu pa poljubih đulu, ah bože mojuser posted image . ime je lijepo ali ga nosi moja strina koja mi niej draga pa ga zato ne bih izabrala. inače kod na su krajinis e izgovara baš tako brzo đula a ne đuuuula

moja pranana se tako zvala- Djula sa kratkim uuser posted image

nevezano za temu, al od mm pradedo se zvao ajdin, to je presudilo da user posted image  damo to ime, baš mi je to bilo nevjerovatno user posted image

neces mi vjerovati ali sam jucer cula za slucaj da su nekom malom ajdinu roditelji dali ime po dedi ajdinu, ja se pravo iznenadila jer sam mislila da je to novije ime...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Ženska imena
1.3.2011 22:03:08   
Anoniman
nouser posted image user posted image

stvarno lijepo zvuci...barem meniuser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Ženska imena
1.3.2011 22:07:22   
škorpija

IZVORNA PORUKA: dadada

nouser posted image user posted image

stvarno lijepo zvuci...barem meniuser posted image


dadada dobro ti si čudna pa šta saduser posted image , i meni se sviđa ime senka ( tako mi se zove seka, njoj je grozno) ali ja sam uvjke htjela da se tako zovem zna li neko čije je to ime i značenje

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Ženska imena
1.3.2011 22:10:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: dadada

nouser posted image user posted image

stvarno lijepo zvuci...barem meniuser posted image


dadada dobro ti si čudna pa šta saduser posted image , i meni se sviđa ime senka ( tako mi se zove seka, njoj je grozno) ali ja sam uvjke htjela da se tako zovem zna li neko čije je to ime i značenje
nasla samo da je nastalo kao izvedenica od ksenije i da su osobe s tim imenom uglavnom vragolasteuser posted image user posted image ...imam jedan super siteuser posted image

< Poruku je uredio dadada -- 1.3.2011 22:11:51 >

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Ženska imena
1.3.2011 22:55:45   
Hannan
Na slovo DZ... Dzemila, ali kratko jasno Dzemila, ne Dzeeemiiiiiila. Dzejlana  kratko, ne Dzejlaaaaana,Dzeneta, Dzejla, Dzejna, Dzenita,Dzana...

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Ženska imena
1.3.2011 23:23:01   
Galicia
Djana
Dzanin
Dzenet
 
Samo bih ja to sve sa G ili J pisala, kao npr Giana, Janine, Janet...itd

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Ženska imena
4.3.2011 13:13:09   
palachinken
Mi, onako dijametralno suprotni u željama za imenom, smo se našli na sredini. To je valjda taj kompromis u braku o kojem pričaju user posted image . Ako Bog da, naša pišuljica će biti Ajša ili Ajna. Sad prelamam po jeziku oba imena, da vidim koje mi bolje leži :)


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Ženska imena
4.3.2011 17:12:21   
Gemelli

a moja ce ako bude curica bar jedna biti Ajana, mada mi svi govore zasto to, lijepse je Ajna, ali ne znam, ja nekako od pocetka zapikala user posted image user posted image , pa da budu Ajman i Ajana user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Ženska imena
5.3.2011 9:37:02   
palachinken
Ah Gemelli, svi imaju mišljenje i svakom je ljepše ovo ili ono, a na kraju ste bitni vas dvoje. Bezveze mi kad me neko pita, jeste li izabrali ime, pa ja kazem, a taj neko odgovori sa: Ne sviđa mi se ili ima jedna Ajna kod nas u komšiluku, ogadila mi je sve Ajne ili moja rodica je Ajša, a vucara se sa oženjenim čovjekom i slične nebuloze. Rekoh, nemojte, nisam povraćala prvo tromjesečje, ne bih da sad počnem.
Na svu sreću, meni su ovi trudnički hormoni okrenuli na bolibrigu i podigli prag tolerancije user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Ženska imena
6.3.2011 23:45:50   
teacher75
meni je jako lijepo ime Verda,inace znaci vjera, istina, zeleno a ima i tursko porijeklo-ne znam sta kod njih znaci...a svidja mi se i tursko ime Berna- znaci "mlada"

< Poruku je uredio teacher75 -- 6.3.2011 23:46:30 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Ženska imena
7.3.2011 11:34:06   
Gemelli

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ah Gemelli, svi imaju mišljenje i svakom je ljepše ovo ili ono, a na kraju ste bitni vas dvoje. Bezveze mi kad me neko pita, jeste li izabrali ime, pa ja kazem, a taj neko odgovori sa: Ne sviđa mi se ili ima jedna Ajna kod nas u komšiluku, ogadila mi je sve Ajne ili moja rodica je Ajša, a vucara se sa oženjenim čovjekom i slične nebuloze. Rekoh, nemojte, nisam povraćala prvo tromjesečje, ne bih da sad počnem.
Na svu sreću, meni su ovi trudnički hormoni okrenuli na bolibrigu i podigli prag tolerancije user posted image



Ma ja se ne obazirem ni na price ni na komentare, sto mi se svide bice tako, kad mi neko nesto govori, smo klimnem i na jedno udje na drugo izadnje
nego eto htjela ti napisati kako je svima Ajna jako lijepo ime user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Ženska imena
7.3.2011 11:40:03   
DM

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je jako lijepo ime Verda,inace znaci vjera, istina, zeleno a ima i tursko porijeklo-ne znam sta kod njih znaci...a svidja mi se i tursko ime Berna- znaci "mlada"

K'o za inat-nigdje mi rječnika arapskog......
Mislim da je verd na arapskom ruža(između ostalog), a pitam mm kad dođe...


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Ženska imena
7.3.2011 11:45:07   
Gemelli

Berna, svidja mi se

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Ženska imena
8.3.2011 0:39:31   
lili1905
Daria mamina princeza plavih okica i dugih trepavica!user posted image

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Ženska imena
8.3.2011 0:45:27   
myb@by

IZVORNA PORUKA: palachinken

Mi, onako dijametralno suprotni u željama za imenom, smo se našli na sredini. To je valjda taj kompromis u braku o kojem pričaju user posted image . Ako Bog da, naša pišuljica će biti Ajša ili Ajna. Sad prelamam po jeziku oba imena, da vidim koje mi bolje leži :)


Oba imena su prelijepa. Moja curica je Ajša a curica od mog brata Ajna, meni su najljepšsa na svijetu ali ja sam subjektivna user posted image


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Ženska imena
8.3.2011 10:35:53   
palachinken
Jesu lijepa, imaju dušu. Za sad je Ajša, malo je to ime rjeđe,barem po onoj statističkoj listi.  Da li ko zna ima li spiska za 2010 godinu?




_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Ženska imena
8.3.2011 12:46:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: palachinken

Jesu lijepa, imaju dušu. Za sad je Ajša, malo je to ime rjeđe,barem po onoj statističkoj listi.  Da li ko zna ima li spiska za 2010 godinu?




sumnjam da je rijedje, jer znam jako puno ajsi rodjenih u zadnje 2-3 godine, dok ajse znam samo 3

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Ženska imena
8.3.2011 13:05:00   
palachinken
Baš me interesuje statistika od prošle godine, iako u principu mi je učestalost imena manje bitna od značenja i i onog kako nama leži.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Ženska imena
8.3.2011 17:37:46   
MedinaA
meni je nekako ime Ajna tako slatko, zvucii prelijepo...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pasterizacija
bebacha

Evo jedna anketa za domacice.Prilikom pravljenja zimnice koji nacinu pasterizacije koristite

vruca masa u vruce tegla pa u rernu (67%)

masa u tegle pa u serpu na kuhanje (22%)

neki drugi nacin (11%)


Broj svih glasova: 92

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *