|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:46:23   
neki
user posted image Evo i mojih kolacicauser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 1351
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:47:36   
Adana
Hvala vam hvala hvala! user posted image  ste nas. :) To je mamina ljepotica najljepsa na svijetu. user posted image

Hvala jos jednom! I vasa djeca su medovi medeni, ne urekli se!!! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 1352
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:48:52   
NANICA
user posted image user posted image user posted image Masala, slatki su.
Ovu temu treba zatvoriti, ureci cemo djecu (ne daj Boze) ali  kako se koja slika pojavi ne mozemo a da ne damo komentar user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 1353
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:48:53   
lely
Hvala neki i adana,ma sva su djecica slatka nek su nam zivi i zdravi,a Bogami i mi njimauser posted image .

Moram dodati...neki tvoji kolacici su identicni,ne mogu da vjerujem kako lice...joj mene pa nisu djaba braca,mada to nije pravilo...massala ko lutkice su user posted image

< Poruku je uredio lely -- 10.7.2009 23:50:48 >

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 1354
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:49:59   
malena_t
http://www4.slikomat.com/09/0707/l2m-Pictur.jpg

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 1355
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:50:30   
Anoniman
Iako sam danas jako tuzna uspjeli ste me oraspoloziti s ovim slikama...ma svi su premedeni...evo i mog Andreja

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 1356
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:52:09   
slono
IZVORNA PORUKA: NANICA

user posted image user posted image user posted image Masala, slatki su.
Ovu temu treba zatvoriti, ureci cemo djecu (ne daj Boze) ali  kako se koja slika pojavi ne mozemo a da ne damo komentar user posted image user posted image


Znam da si mi pokazala kako se postavljaju slicice, ali ne da mi se i bojim se da necu znati.
Zato mi ti to moras uraditi cim dodjes kod nas!
Moram i ja pokazati svoje ljepotane!!!!
Pusa svima vama i vasim prekrasnim bebicama!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 1357
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:52:35   
Anoniman
Ma kad vam kažem, naša djeca, sa RR su najljepša djeca na svijetu user posted image user posted image

(odgovor članu lely)
  Neposredna veza do poruke: 1358
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:52:39   
Anoniman
Evo najveceg lafauser posted image user posted image user posted image user posted image , ma na koga li je ovako lijep,bas me cudiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1359
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:52:52   
neki
Andrej,dusica slatkauser posted image user posted image user posted image Lely,ni ja nekad ne modu vjerovati kako lice,da postavim slike kad je Sead bio kao sad Said,ne bi vjerovala,identicni,i svi se cudom cude user posted image user posted image user posted image Dushe mamineuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1360
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:53:15   
Adana
dadada a stosi tuzna mila?
Andrej je med medeni i ima prelijepo ime! jedno od mojih najdrazih imena! user posted image

neki preslatki su, i stvarno puuuno lice. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1361
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:54:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Evo najveceg lafauser posted image user posted image user posted image user posted image , ma na koga li je ovako lijep,bas me cudiuser posted image user posted image user posted image user posted image


cuj na kogauser posted image user posted image




















isti je tata

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1362
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:56:41   
Anoniman
ma skromnost je vrlina ali nemoj se ti meni sad izvlaciti, nisam tatu doduse vidjela, sve si slike stavila od ukucana osim tateuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1363
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:57:00   
Saraya
Neki, kad vidim Seida kako je narastao, a ko da si jucer kukala kad ces se vise porodit, jos nestade plina, a onaj snijeg ... brrrrrrr... user posted image user posted image user posted image Sad sve izgleda pomalo komicno...user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 1364
   RE: Slike naših beba :)
10.7.2009 23:57:04   
Anoniman
ej, a fakat sto si u bedu?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1365
   RE: Slike naših beba :)
11.7.2009 0:00:04   
Adana
neki, sada pogledah slike na temi hipp takmicenje od belmec, maleni ti je med medeni, prelijep je, mashallah ne urekao se!!! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1366
   RE: Slike naših beba :)
11.7.2009 0:06:41   
neki
user posted image Seaduser posted image Said spava kod naneuser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 1367
   RE: Slike naših beba :)
11.7.2009 0:07:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki

user posted image Seaduser posted image Said spava kod naneuser posted image


Preslatki suuser posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 1368
   RE: Slike naših beba :)
11.7.2009 0:08:16   
neki
Adana,hvalauser posted image user posted image user posted image Saraya dusho,ja i zaboravila da sam toliko kukala,i jos nestasica plinauser posted image user posted image user posted image Jooooooooooj,kako vrijeme letiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 1369
   RE: Slike naših beba :)
11.7.2009 0:08:50   
Saraya
user posted image user posted image user posted image Ja napisala Seid, a on se zove Said- izvinjavam se... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1370
   RE: Slike naših beba :)
11.7.2009 0:09:07   
neki
Dadadauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image P.S.ne budi tuzna,vidi masallah kakvog momka imasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 1371
   RE: Slike naših beba :)
11.7.2009 0:09:35   
Anoniman
gdje su sada sve silne zene nestale...nisam ja valjda uspjela sve otjerati...ZENEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 1372
   RE: Slike naših beba :)
11.7.2009 0:10:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki

Dadadauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image P.S.ne budi tuzna,vidi masallah kakvog momka imasuser posted image user posted image user posted image


Ma on me i vadi citav danuser posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 1373
   RE: Slike naših beba :)
11.7.2009 0:12:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

ma skromnost je vrlina ali nemoj se ti meni sad izvlaciti, nisam tatu doduse vidjela, sve si slike stavila od ukucana osim tateuser posted image user posted image user posted image


ne smijem tatu zauzece siteuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1374
   RE: Slike naših beba :)
11.7.2009 0:15:38   
neki
user posted image Seaduser posted image user posted image Saiduser posted image E jesam dosadnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *