|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant 2
7.3.2012 14:32:11   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Amam

Ja veceras bila u nabavci i kupila sve za F da se okusam konacno,ali mi u mercatoru nesto i ne bi neki izbor boja user posted image ,imaju one tecne roza plava i smedja,praskaste samo smedja a crne ni na mapi user posted image ,ako neko zna gdje bih jos mogla pogledati u Tz please

Šta ti treba, poslaću ti poštom one u kesici.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Fondant 2
7.3.2012 16:28:39   
vila_7
palachinken jel imas crnu?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Fondant 2
7.3.2012 17:56:00   
Amam
IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Amam

Ja veceras bila u nabavci i kupila sve za F da se okusam konacno,ali mi u mercatoru nesto i ne bi neki izbor boja user posted image ,imaju one tecne roza plava i smedja,praskaste samo smedja a crne ni na mapi user posted image ,ako neko zna gdje bih jos mogla pogledati u Tz please

Šta ti treba, poslaću ti poštom one u kesici.


I ja trazim crnu,ne znam gdje bih je mogla kupiti,evo napravila sam F sad odmara,imam nekih boja pa cu napraviti ovu probnu ali za rodjendane ce mi trebati crna

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Fondant 2
7.3.2012 18:08:05   
palachinken
Odoh sad sici do prodavnice gdje sam inace uzimala pa cu vidjeti sta se nudi, pa javim.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Fondant 2
7.3.2012 18:15:11   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Amam

Ja veceras bila u nabavci i kupila sve za F da se okusam konacno,ali mi u mercatoru nesto i ne bi neki izbor boja user posted image ,imaju one tecne roza plava i smedja,praskaste samo smedja a crne ni na mapi user posted image ,ako neko zna gdje bih jos mogla pogledati u Tz please


Pošto si u Tuzli, evo nazovi Irmu možda ona trenutno ima kod sebe boja.




< Poruku je uredio Ilhana RR -- 9.3.2012 19:07:53 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Fondant 2
8.3.2012 11:23:23   
minie
Palacinken posto ti pravis onaj fil sa vrhnjem i cokoladom, ja imam kvescnuser posted image

Koliko stavis vrhnja, a koliko cokolade? Ja jednom stavila ono od 200 ml i 150 gr cokolade i kad se ohladilo i ja umutila bilo je tako tvrdo da se nije moglo fino ni razmazati. I moze li bilo koja cokolada, otkirla sam jednu bijelu sa cappuccino punjenjem


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Fondant 2
8.3.2012 11:30:43   
palachinken
Ja radim ovaj odnos: 500ml vrhnja + 200-250gr čokolade, što više kakaa u čokoladi, to bolje, a jednom sam dodala u smjesu 125gr maslaca, trebalo mi količine i bila je dobra. (prije maslaca se treba dooobro ohladiti i nakon dodavnaja putera se miksa). Uglavnom, duplo više vrhnja od čokolade.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Fondant 2
8.3.2012 11:41:47   
minie
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja radim ovaj odnos: 500ml vrhnja + 200-250gr čokolade, što više kakaa u čokoladi, to bolje, a jednom sam dodala u smjesu 125gr maslaca, trebalo mi količine i bila je dobra. (prije maslaca se treba dooobro ohladiti i nakon dodavnaja putera se miksa). Uglavnom, duplo više vrhnja od čokolade.


user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Fondant 2
8.3.2012 11:49:43   
Honey3
dame moje drage,kako ja mogu dobiti crnu boju,od ove boje iz kesice ispadne mi siva,jednom sam je koristila,siva mi je i trebala,a sad ce mi trebati bas crnauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Fondant 2
8.3.2012 20:53:37   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: zaha

dame moje drage,kako ja mogu dobiti crnu boju,od ove boje iz kesice ispadne mi siva,jednom sam je koristila,siva mi je i trebala,a sad ce mi trebati bas crnauser posted image


Ja stavim dvije do tri kesice da bi dobila crnu jer je vrlo teško.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Fondant 2
8.3.2012 21:14:29   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dush

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Torta je premedena!!!!
Btw, trava se pravi tako da zeleni fondan stisnes kroz onu spravicu za stiskanje bijelog luka user posted image




covjek dok je ziv uci...hvala ti do neba user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Fondant 2
8.3.2012 23:15:04   
Amam
IZVORNA PORUKA: ElmaB

IZVORNA PORUKA: Amam

Ja veceras bila u nabavci i kupila sve za F da se okusam konacno,ali mi u mercatoru nesto i ne bi neki izbor boja user posted image ,imaju one tecne roza plava i smedja,praskaste samo smedja a crne ni na mapi user posted image ,ako neko zna gdje bih jos mogla pogledati u Tz please


Pošto si u Tuzli, evo nazovi Irmu možda ona trenutno ima kod sebe boja.





Hvala Elma user posted image

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 9.3.2012 19:08:13 >


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Fondant 2
8.3.2012 23:27:32   
Amam
Evo moje prve fondantice,malo je neuredna,nemojte mi se smijati user posted image


user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Fondant 2
8.3.2012 23:27:33   
bebacha
u kojem Merkatoru.ja sam skoro bila bila u onom gore(tako ga ja zovemuser posted image user posted image )i bio je veliki izbor boja.neznam kakvo je stanje dole u Merkatoru,u Omegi.joj objasnjenjauser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Fondant 2
8.3.2012 23:30:00   
Amam
IZVORNA PORUKA: bebacha

u kojem Merkatoru.ja sam skoro bila bila u onom gore(tako ga ja zovemuser posted image user posted image )i bio je veliki izbor boja.neznam kakvo je stanje dole u Merkatoru,u Omegi.joj objasnjenjauser posted image user posted image


Nema veze znam i ja ih tako zovem,u onom dolje(Omega) nemaa nikakvih boja,a gore je bilo roza,plava,crvena i ljubicasta u gelu,a praskasta samo smedja,ja kupila ljubicastu i smedju,a imala sam nekih od prije praskastih,ako negdje nadjes crnu,javni mi ,moze?

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Fondant 2
8.3.2012 23:32:33   
bebacha
Nije problem,mada je ona svugdje deficit.
ja mislila da ima crna tecna u Mercatoru.ja kupila tu ljubicastu i super mi.moram opet doci tamouser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Fondant 2
9.3.2012 15:39:24   
bebacha
user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Fondant 2
9.3.2012 16:39:35   
mala_sa
Eh evo i mog pokusnog kunica:
user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Fondant 2
9.3.2012 16:51:48   
Honey3
Amam,bebacha,mala_sa aferimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Fondant 2
9.3.2012 16:53:18   
bebacha
mala-sa,lijepa ti tortica al masna je extrauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Fondant 2
9.3.2012 16:56:58   
mala_sa
Zaha i Bebacho hvala, ovo mi je prva, pa mi je bas nekako draga user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Fondant 2
9.3.2012 17:02:53   
Honey3
a koje su vam torte ispod ? Ja obicno pravim bingo tortu,imam za srijedu jednu narucenu pa bih malo promijenila :)


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Fondant 2
9.3.2012 18:34:46   
Medi_87
da li se fondant moze odmah nanositi kad s enapravi ili mora stajati neko vrijeme i da li je potrebno bas da svaka torta prenoci da se na nju nanese fondant

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Fondant 2
9.3.2012 18:45:13   
ElmaB
Bolje je kada torta odstoji u frižideru jer je onda ćvrša i moći ćeš lakše nanijeti fondat na nju a bit će ravna.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Fondant 2
9.3.2012 21:55:22   
Esmeralda
moze li vocna torta a preko fondan

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *