|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  101 102 [103] 104 105   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant 2
21.6.2013 23:33:31   
Mya_81 RR
Nije ni meni, bas ne znam sta je uzrok. Čisto sumnjam da je do vrucina. Mislim, orosi se on zbog promjena u temperaturi, ako je jak frizider s dobrim hladjenjem pa kad izvlacis tortu stalno van onda je to neizbjezno user posted image Ali topljenje u frizideru mi nije bas jasno. Jesi pratila recept bas kao i uvijek, nije bilo nekih promjena?

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2551
   RE: Fondant 2
21.6.2013 23:36:40   
Honey3
ma radila sam po receptu,kao i obicno,samo sto sam dosta manje secera u prahu potrosilauser posted image vidis mozda sam i tu nesto zabrljala,jer je ona odmah, kad sam je oblozila, bila ucakljena,bas kao vlazna,vidi se na sliciuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2552
   RE: Fondant 2
21.6.2013 23:37:58   
Mya_81 RR
Pa, ne bi bas odmah trebala biti ucakljena. Stavi secera koliko inace stavljas, bez obzira sto ti se pod rukom cini da je ok.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2553
   RE: Fondant 2
21.6.2013 23:38:30   
Mya_81 RR
I nemoj odmah koristiti fondant, ostavi ga malo da dodje sebi user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2554
   RE: Fondant 2
21.6.2013 23:43:03   
Honey3
hvala ti Mya,slijedeci put necu stediti na seceruuser posted image mozda sam zeznula cak i fruktozu,jer ja nju odokativno podijelim,nemam kuhinjsku vagu...

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2555
   RE: Fondant 2
21.6.2013 23:46:37   
Mya_81 RR
Hmmm, moze biti...jedna velika kasika ravno napunjena bi trebala imati oko 15 grama.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2556
   RE: Fondant 2
21.6.2013 23:49:09   
Honey3

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Hmmm, moze biti...jedna velika kasika ravno napunjena bi trebala imati oko 15 grama.

hvala ti i na tome,da i to znamuser posted image
meni obicno ona kutija bude za cetiri fondanta,i malko ostane,znaci jedna mi se tura ukradeuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2557
   RE: Fondant 2
22.6.2013 0:00:41   
Mya_81 RR
A treba biti 5 tura...mislim ako isti kupujemo onaj 500gr.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2558
   RE: Fondant 2
22.6.2013 14:56:51   
madam x

IZVORNA PORUKA: Honey3

ma radila sam po receptu,kao i obicno,samo sto sam dosta manje secera u prahu potrosilauser posted image vidis mozda sam i tu nesto zabrljala,jer je ona odmah, kad sam je oblozila, bila ucakljena,bas kao vlazna,vidi se na sliciuser posted image


Meni se to jednom desilo, ja stavila preko noći na hlađenje, kad ujutro, on bukvalno sletio, ja ga pokupila prstima i prelila tortu čokoladom, srećom bilo je za goste, onako, bez posebnog povoda.

Ja sumnjam da je kod mene do vrste šećera, tad sam koristila neki lijevi i odmah sam vidjela, prilikom izrade fondana da nešto ne štima. Od tada me je uvijek strah da se ne ponovi.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2559
   RE: Fondant 2
25.6.2013 13:53:34   
Honey3
Hej zene POOOMOOOC kako napraviti tortu violinu,imali iko kakav link,pleaseee,torta mi treba za sutra....

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 2560
   RE: Fondant 2
25.6.2013 13:56:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Honey3

Hej zene POOOMOOOC kako napraviti tortu violinu,imali iko kakav link,pleaseee,torta mi treba za sutra....


ovako...klasična torta pa izreži oblik violine u boji violine
http://www.freewebs.com/simplycakesbysandra/apps/photos/photo?photoid=55884724
a oblik odavde kopiraj
http://www.bojanke.rs/images/violina1.jpg

ili
tortu njenoga oblika..evo u slikama
http://bakergirl-x.blogspot.com/2010/04/violin-cake.html

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2561
   RE: Fondant 2
25.6.2013 14:00:15   
Honey3
ne znam Hanady kad bih pravila oblik violine,kako da iskruzim koreuser posted image a voljala bih da bude oblik...

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2562
   RE: Fondant 2
25.6.2013 14:18:45   
Hanady RR
evo naše i ovdje
http://www4.slikomat.com/13/0625/mn-SL7316.jpg

a Honey...
ispeci kore u velikom plehu pa onda stavi na kore kartonski izrezanu violinu...možeo je sa računara iz dva dijela uraditi i statvi je tako...

odvade precrtaj je za modlu na karton
http://www.bojanke.rs/images/violina1.jpg

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2563
   RE: Fondant 2
30.6.2013 8:40:44   
Amyla
Drage moje iskusne fondanice, treba mi par savjeta user posted image

naime odlucila sam praviti tortu od fondana za drugi rodjendan od mog H, to je za mjesec dana, ali ja se vec uveliko spremam sto psihicki sto skupljanjem materijala. Mislila sam praviti neku sa oblikom bumbe, pa ako neko ima neku tutorial dobro bi mi dosao. i jos sam htjela pitati da li sam kupila pravi glicerin, u apoteci eurofarm, 100ml ali je u staklenoj prozirnoj boci, kao ono kad oni prave neki sirup, to me malo zbunilo jer ne znam da li ima vise vrsta user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2564
   RE: Fondant 2
30.6.2013 8:52:29   
bebacha
Ja cu ti pokusat odgovorit
za glicerin neznam mada mislim da je to sve isto
a sto se tice torte
nisam razumjela jel hoces pravit 3D il samo sliku bumbe
ja ti preporucujem sliku bumbe od fondana jer se lakse pravi takva torta i imas vise mogucnoisti sto se tice ukusa torta
a i bit ce vjerovatno toplo pa je 3D torta rizik pogotovo ako nisi bas vjest s fondanom

a sto se tice slike netreba ti tutorijal
isprintaj sliku bumbe s neta i prema njoj rezes fondan i spajaš
njega je bas lahko napravit

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 2565
   RE: Fondant 2
30.6.2013 8:55:12   
bebacha
evo jednog mog bumbeuser posted image

user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2566
   RE: Fondant 2
30.6.2013 9:17:37   
smajli80
Evo kako je moja rodica napravila 3D Bumbu za sinov 1.rođendan,pravila ju je cjeli dan iako imaiskustva sa pravljenjem torti od fondana

user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2567
   RE: Fondant 2
30.6.2013 9:24:01   
Amyla
Znaci nije bas jednostavno napraviti bumbu, ja sam zamislila kao 3D ali vidim jos, mada ce vjerovatno biti nesto samo sa slikom user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 2568
   RE: Fondant 2
1.7.2013 16:50:16   
vjestica
nema šansi da pročitam preko 100 strana user posted image user posted image
treba mi jednostavan recept za barbi tortu, ne morafondan preko ići,vjerovatno će samo šlag

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 2569
   RE: Fondant 2
1.7.2013 17:02:41   
Honey3
Ja vjestice danas napravila,nisam je jos ukrasila.Kod mene dole okrugla,obicna torta bingo,i na nju cu staviti barbiku,kojoj sam napravila haljinu od plazma torte ove http://www.minjina-kuhinjica.com/desert/torta/svakodnevne-torte/plazma-torta/

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 2570
   RE: Fondant 2
1.7.2013 17:03:49   
Honey3
I da,ja cu slagom ukrasiti,a moze ici i fondant preko user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2571
   RE: Fondant 2
1.7.2013 17:52:17   
vjestica

IZVORNA PORUKA: Honey3

Ja vjestice danas napravila,nisam je jos ukrasila.Kod mene dole okrugla,obicna torta bingo,i na nju cu staviti barbiku,kojoj sam napravila haljinu od plazma torte ove http://www.minjina-kuhinjica.com/desert/torta/svakodnevne-torte/plazma-torta/

e super, taman mi treba ovako neki dobar, a jednostavan recept user posted image user posted image
ako ima još neki tips&trcks kako postaviti barbiku i oblikovat tortu, bila bih zahvalna user posted image
i jeli ovo dovoljna mjera da haljna bude samo od palzma torte, bez druge torte ispod?
ili da uduplam mjeru?
hvalauser posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2572
   RE: Fondant 2
1.7.2013 18:05:48   
Honey3
Ja samo skinula barbiku,omotala je prozirnom folijom do struka i oblikovala smjesu,onako rukama,lako je raditi,samo ruke kvasis u vodi...ostavis u frizider da se fino ohladi i onda ukrasavas slagom...A malo je ovo za tortu,treba ti dupla mjera,jer meni je ovo samo fazon,a ispod je povelika torta,jer ce biti dosta raje na rodjendanuuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 2573
   RE: Fondant 2
1.7.2013 18:08:38   
vjestica
super, hvala user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2574
   RE: Fondant 2
1.7.2013 18:10:32   
Honey3
I da napomenem morala sam skinuti dvije police iz frizidera da stane barbika user posted image Ti bi cak mogla raditi u neku kupolastu zdjelu,oblozis je najlonskom folijom,i na sredini gdje dodje barbika stavis rolne od kuh.papira.Ostavis u friz.i kad budes htjela ukrasavati,izvrnes naopako zdjelu da izadje smjesa,izvuces rolnu,uguras barbi,i etouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  101 102 [103] 104 105   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  101 102 [103] 104 105   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *